Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Hi all!

Origi GTA IV-em van, de WIN7 alatt nem sikerült feltelepítenem. Nem a kompatibilitás miatt!
Egyszerűen telepítés közben kiír valami hibaüzenetet, hogy hibás a Data2.cab fájl. A lemezen 1 karc sincs, 1 hónapja XP-re simán felment.
Ötlet?

(#14752) Robi86


Robi86
senior tag

Fehérben :Y Imádom. Most direkt próbáltam szép képet készíteni, de nekem az előző még mindig jobban tetszik, pedig az véletlen lett szép :DDD

MATEO6600: csak egyszer próbáltad feltenni win7-re, vagy többször is, és mindig ezt a hibaüzenetet dobja?

[ Szerkesztve ]

(#14753) bendzso válasza MATEO6600 (#14751) üzenetére


bendzso
senior tag

32bitest használsz?
Robi86: Valami sötét háttér előtt fotózd a fehér kocsit. :K Én pl esőben, éjszaka próbálnám

[ Szerkesztve ]

(#14754) Robi86 válasza bendzso (#14753) üzenetére


Robi86
senior tag

Ilyen is van, de ez nem tetszik :( Elfogyott az ihlet...hátha majd game közben megszáll :)

(#14755) bendzso válasza Robi86 (#14754) üzenetére


bendzso
senior tag

Nekem tetszik a kép, bár készítenék képet élsimítással, és anélkül is, mert elég recés. :B

(#14756) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Többször próbáltam, és 32 bites a WIn

(#14757) bendzso válasza MATEO6600 (#14756) üzenetére


bendzso
senior tag

(#14758) Robi86


Robi86
senior tag

Na, utolsó, ezután nyugdíjba vonulok, és csak mókás képeket linkelgetek :D [link]

(#14759) Mariann294 válasza Robi86 (#14754) üzenetére


Mariann294
őstag

Hehe sztem még mindig az első vezet. :)
Mutatok én is:

Kép

2.kép

3.kép

4.kép

5.kép

6.kép

7.kép

Egyenlőre ennyi. :)

(#14760) Mariann294


Mariann294
őstag

Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Ugye nekem most Windows Ultimate-em van.Megérné föltelepiteni a Windows 7-et?Télleg gyorsabb mint az xp meg a vista?Mit gondoltok?

(#14761) puttputt válasza Mariann294 (#14759) üzenetére


puttputt
őstag

Mi ez, az autók tánca? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14762) Robi86 válasza Mariann294 (#14759) üzenetére


Robi86
senior tag

Jólvan, nyertél, ügyesebb vagy :((( Az első képed mindent visz :K De az "egymáshoz simuló autók" -képekkel mit szeretnél kifejezni? :D

(#14760) Mariann294: ebben én nem tudok segíteni. Nekem van most egy "atomstabil" xp-m, még nem szeretném lecserélni, vagy mindenféle béta dologgal összegányolni, majd ha kijött a végleges win7, én majd akkor cserélek :)

[ Szerkesztve ]

(#14763) Mariann294 válasza Robi86 (#14762) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi. :) Nemtudom olyan mint ha pacsiznának! :D (Gyere adj egy ötöst) :D
Valaki más a windows 7-el kapcsolatban? :)

(#14764) cNpowa válasza G@bi90MR (#14734) üzenetére


cNpowa
tag

gabi honnan szedted a vidiben látható sentinel xs-t nevű gépjárművet?:D mert nem találom sehol :F

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#14765) G@bi90MR válasza cNpowa (#14764) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Játékban benne van gyárilag. Filmezésre használom a Simple Native Trainert és a Carspawnert.
Carspawnerben csomó autónak vannak variációi, így pl. a Sentinelre is lehet rakni másfajta lökhárítókat, kipuffot, stb. Hogy működésre bírd, kell egy ASI loader és egy Magic patch. Ezek gondoskodnak arról, hogy a játék elinduljon módosításokkal. A carspawner scriptjét bemásolod főkönyvtárba, játékon belül nyomsz egy F4-et és máris egy szalonban találod magad, ahol a játékban található összes járművet választhatod. Kiválasztod a neked tetszőt, majd a Body fülön vannak felsorolva különféle kamu márkák, azokat végigkattintgatva meggyőződhetsz róla, melyik mit csinál. Általában egy autóra max 4-5 féle változtatható dolog van, de van olyan is, amire nincs semmi sem.
Jó szórakozást!

Így ne menj onlinera! Fontos, hogy csak akkor vágj bele ha nem multizol, ezekkel a modokkal bannolhatják a kódod multiból, illetve mások játékélményét elronthatod!

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14766) DonMedve válasza Mariann294 (#14763) üzenetére


DonMedve
addikt

Én Win7-en nyomom!Tökéletesen fut!Nagyon szép rajta!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14767) bendzso válasza Mariann294 (#14760) üzenetére


bendzso
senior tag

Hát nekem 32bites Win7 alatt jóval lassabban töltött be a játék, viszont a benchmark 20 fps-el többet adott. 64bit alatt meg egy picivel talán jobb, de én nem érzek sok különbséget. Ami a hátrány, hogy nem lehet sokáig a tálcára csukva hagyni, mert aztán csak a hangot fogod hallani, a képet nem fogod látni. De az oprendszer nyújtotta több miatt érdemes váltani mindenképp. :K

(#14768) puttputt


puttputt
őstag

Nálam átlag 30fsb-t hozott ki a benchmark. 1024-en van, csak a View D. van 58-on, a többi max.-on... amúgy, teljesen játszható és nem is ronda.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14769) puttputt


puttputt
őstag

Valaki tudja, hogy a native trainerbe betett vezető miért nem tud repülőket is vezetni? Beül, aztán semmi:DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14770) sagesz93


sagesz93
addikt

[link]
[link]
A két legjobb verda a gta 4 földjén :)
Nekem 1440x990, 99látótávolság meg minden, az árnyékok vannak kinyomva(1hsz-ben lévő moddal megcsinálva) átlagba 40fps mostanság. De valamikor 50-60 is bőven megvan :D
Amugy kösz a car spawnert, kva jó :D

(#14771) Źşë' válasza sagesz93 (#14770) üzenetére


Źşë'
addikt

99 laohatar szvsz tok felesleges, 30 vagy esetleg 40 boven eleg, es arnyekok meg highon,

en igy tolom, es full szep, mondhatni a tobbi plussz beallitas nem hoz kepi tobbletet ahogy tesztelgettem,

+ha tehetnem highra raknam a texturakat is csak keves a vramom :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14772) puttputt válasza Źşë' (#14771) üzenetére


puttputt
őstag

Így van, a finomhangolás nálam sem hozott túl sokat...
Ja, és 85hz-en vagyok.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14773) sagesz93 válasza Źşë' (#14771) üzenetére


sagesz93
addikt

Tudom hogy felesleges, de igy megmoddolva tök jó hogy ilyen sok az fps-em.

(#14774) Mariann294 válasza bendzso (#14767) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi az infót!
Mindjárt föl is rakom kiváncsi vagyok nagyon! :)

(#14775) bOtX válasza sagesz93 (#14770) üzenetére


bOtX
aktív tag

Az első képen szereplő autó szerintem egy 7-es BMW lenne (nekem a kedvenc kocsim a játékban). Átlehetne vele szaladgálni a szomszéd ABC-be :))

[ Szerkesztve ]

(#14776) nmark


nmark
csendes tag

Hi all!
Megvan a gta iv és tegnap még játszottam is vele és ma meg ezt a hibaüzenetet adja ki:GTA IV FATAL ERROR : WS10 ! :W
Már olvastam oldalakon hogy ilyenkor vagy indítsam újra a gépet vagy rakjam újra a játékot!
Már mind a kettő megtörént többször is!!

Segítsetek kérlek!

(#14777) Daffni2 válasza G@bi90MR (#14765) üzenetére


Daffni2
addikt

Azt áruld el légyszives,honnan vegyek pénzt a szalonban kiválasztott kocsira?

"Aki ad,az nyer"

(#14778) Mariann294 válasza Daffni2 (#14777) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezek szerint nem jáccottad végig a játékot. :)
1.Lehetőség jáccd végig és milliomos leszel.
2.Bohanban van egy garázs.Lopj pár kocsit (bárhonnan)és told be oda.Kapsz érte jópár $-t.
3.Használj trainert. :)

(#14779) Daffni2 válasza Mariann294 (#14778) üzenetére


Daffni2
addikt

Még nem játszottam végig. :D
Pontosabban meg tudnád mondani hol van az a garázs? :R

"Aki ad,az nyer"

(#14780) Mariann294 válasza Daffni2 (#14779) üzenetére


Mariann294
őstag

Jobb oldalt fenn(Drop cars off here)

(#14781) bognar110 válasza nmark (#14776) üzenetére


bognar110
őstag

Nem és aszt csináltam ujra raktam a net framework 3.5 meg dirkt x meg game for windows livet aszt jó lett aszzem de probáld ki szerintem :K

(#14782) Daffni2 válasza Mariann294 (#14780) üzenetére


Daffni2
addikt

Köszönöm! :R

"Aki ad,az nyer"

(#14783) G@bi90MR válasza Daffni2 (#14777) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Trainerben utalsz magadnak párszor 500k-t. :D Így csináltam mindig. A rendes original mentéseimet kimásoltam, a szétszart játékhoz pedig trainerezek. :)

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14784) puttputt


puttputt
őstag

Gamepod-nyereményjáték 9.kérdés! Ajánlom eme topik kedves nézőinek figyelmébe :DD
/Abszolút ON/

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14785) rup1u5 válasza puttputt (#14784) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:F

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14786) puttputt válasza rup1u5 (#14785) üzenetére


puttputt
őstag

[link]

Na :)

Tetszik az aláírásod, mit jelent? :B

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14787) Robi86 válasza puttputt (#14786) üzenetére


Robi86
senior tag

nyúújórk! :DDD

rup1u5: Írtad nemrég, hogy megnézed ha magasabb órajelen járatod a procid, akkor hoz-e több fps-t mikor egyszerre sok autó van a közelben. Tesztelted? Mert az eredményből következtetni lehetne, hogy a magasabb órajel is elég, vagypedig kevés hozzá a két mag bármilyen magas is az órajel.

(#14788) puttputt válasza Robi86 (#14787) üzenetére


puttputt
őstag

Jaja, én is ezt vetettem fel a játék fórumában... mi van, ha valaki megmoddolta? Annak (mint nekem) majdnem nyújork! :DDD Képek? Haladás?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14789) Robi86 válasza puttputt (#14788) üzenetére


Robi86
senior tag

Semmi extra, felhagytam a szép képek készítésével, csak mókázok a rendőrökkel, persze ha találok közben valami érdekeset, azt megosztom veletek is ;] +közben sörözök megállíthatatlanul :)

(#14790) rup1u5 válasza Robi86 (#14787) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Teljesen hektikus a játék. Multkor nagyon lassan ment. Most 4ghz-en hajtom a procit. Beállításokat is auto configra raktam és így gyorsabb. De nem tudom mitől lassult be mikor azelött gyönyörűen ment. Szóval én nem vonnék le semmilyen következtetést GTA 4-el kapcsolatban.

puttputt:
Om mani peme hung

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14791) puttputt válasza rup1u5 (#14790) üzenetére


puttputt
őstag

Sok múlik a videódriveren is... most úgy tűnik, a legújabb ATI-s "csoda" lassít rajta, nálam is...már néha beszaggat, persze nem vészes.

(Most megcsináltam két küldit gyorsütemben :)) majd jönnek még a képek tőlem is!)

Rup1u5: És mit jelent, ill. milyen nyelven van? :DD Az a '3'-as szerű hasonlít az ge'ez-hez, amúgy, nem tudom... vietnámi...? :F

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14792) puttputt


puttputt
őstag

"Vampírok bálja":
[link]
[link]

Avagy, hogy néz ki az a kocsi, amelyikre ráesik egy busz:
[link]

Ez sem csúnya:
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14793) Mariann294


Mariann294
őstag

Hát nekem nagyon nem jön be ez a windows 7.Nagyon furcsa... :( És sokkal többet "rinyál" mint a vista.
Azthiszem este visszarakom a Vistát aztán majd ha véglegesen kijön a windows 7 akkor esetleg felrakom. :U

(#14794) rup1u5 válasza Mariann294 (#14793) üzenetére


rup1u5
nagyúr

miért nem egy xp-t teszel fel?

puttputt:
tibetiül van. ha ennyire érdekel elküldöm privátban majd otthonról, hogy mi is ez....

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14795) Mariann294 válasza rup1u5 (#14794) üzenetére


Mariann294
őstag

Áh nekem azzal is csak a gond volt.
Állandóan beakadt a GTA 1-2 fps-re és a multi rész sem müködött. :(

(#14796) rup1u5 válasza rup1u5 (#14794) üzenetére


rup1u5
nagyúr

hülyeséget mondtam.....az aláírásomban szanszkrit írásjelekkel van írva.
tibetiül így néz ki:

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14797) Mariann294 válasza rup1u5 (#14796) üzenetére


Mariann294
őstag

És mégis mit jelent? :DDD
(Mostmár engem is érdekel :D )

(#14798) Robi86 válasza Mariann294 (#14793) üzenetére


Robi86
senior tag

Na megmondtam, vagy megmondtam, hogy a végleges win7 lesz a nyerő? :P ;]

(#14799) rup1u5 válasza Mariann294 (#14797) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem akartam offolni ilyen témában de ha már te is kérdezed...... :B
Konkrét jelentését nehéz lenne röviden megfogalmazni.
A Tibeti Buddhizmus alapvető mantrája, mely Chenrezig,

(Csenrézi) az együttérzés Buddhájának mantrája.
Lényeg, hogy ez a mantra a 6 zavaró érzelmet alakítja át.
Laikus számára ennyit érdemes tudni erről a mantráról. Ha ennél részletesebben is érdekel akkor ha hazaértem le tudom írni nektek hogy melyik szótag pontosan milyen jelentéssel bír.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14800) Mariann294 válasza rup1u5 (#14799) üzenetére


Mariann294
őstag

Engem továbbra is érdekel... :) Olyan misztikus. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.