Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) puttputt


puttputt
őstag

Megkezdem kb. 10 napos sorozatomat (így talán nem fogom egyszerre teleárasztani a topikot egy rakat fotóval ;) ), kezdésnek, mára 12 képet... (lesznek időközben jobbak, rosszabbak is, igyekszem válogatni és kommentálni)
A képek (időnként érdemes rájuk zoom-olni a láthatóság kedvéért) azt igyekszenek ábrázolni, hogy a játék (főként a moddolások után) mennyire realisztikus tud lenni, mind grafikai, mind egyéb elemeiben, valamint vicces, olykor kellemetlen megszólalásokkal tarkítja mindezt (érdemes elolvasni majd helyenként a feliratozást)...:

Rendőr, ápolásra várva, "a mentőautó fogságában":
[link]

Egy kis "autókiállítás"...
[link]

Az a bizonyos "belső kameraállás", javított formájában
[link]

Újabb játék a "vásári céllövöldében" /"Eltalálod az unokatestvérem, igen?"/
[link]

Öngyilkos (nem szeparatista) akció készülőben:
[link]

A motorozás előnyeiről...:
[link]

Egy kedves kis bug, magam generáltam a továbbfejlesztett ülő-modban:
[link]

A házhozszállítás különleges módjai...:
[link]

Kis akció...:
[link]

"Ülő-mod", tesztelés közben:
[link]

Hogy vegyünk üdítőt? (Játék tanácsa: "Lődd ki az ajtót")
[link]

Egy kis "hazai":
[link]

Giinos: Nagyjából ugyanott tartunk a játékban, már kicsit én is kezdem unni :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14052) WhiteWalker válasza puttputt (#14051) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem tom melyik kommentemhez írtad,d én még nem unom a játékot kb 56% körül járok,megcsináltam szerintem minden küldit,mert nincs semi jel akihez mehetnék.Kicsit összevissza csinálgattam,a bankrablásos küldi, a játék közepénél volt,és a plybox X -es fickónál meg most végeztem.
A célkeresztes jelzésű is megvolt(assasin küldik) ,nem tudom lesz e még vmi ezeken kívül,vagy már tényleg vége? :F
Na mind1, legfeljebb a randivonalon keresek autót amit meg lehet venni,vagy felcsippentek vmi csajszit,esetleg randalírozom.A galambokat nem fogok lövöldözni,de a rendőrségi archívumba rákeresek 1-2 körözött személyre,most látom hogy még mindig van elég sok tenni való! :Y
Húú alig várom hogy este tolhassam és csak úgy járkálni a városba,nézelődni. :D

[ Szerkesztve ]

(#14053) Robi86 válasza WhiteWalker (#14052) üzenetére


Robi86
senior tag

Hogyne lenne még tennivaló, még nem ért véget a történet :)

(#14054) puttputt válasza WhiteWalker (#14052) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor biztos félreolvastam, valaki más írhatta.
Azért, valóban van benne egy-két izgalmasabb küldetés, én sem fogom teljesen abbahagyni. Nehezebb is, mint az eddigiek, amihez nem elég ormótlanul lövöldözni, hanem taktikázni kell.
A "gyógyszerrabló" akció kb. 3-ad szorra sikerült, de úgy, hogy leálltam a benzinkúttól távol, majd végeztem az engem követőkkel. Amúgy általában tropa lett a szállítmány.
Én is összevissza csinálom... a bankrablásos sem volt rossz, ott az a ciki, ha a nagy durrogtatás közben kinyírod a haverjaidat (előfordult), aztán kezdheted újból.
A rendőrségi cuccból is megoldottam pár rejtélyt, de erre már a Saints Row 2-ben - s korábbi GTA-ban - rácsodálkoztam.
(Van amúgy taxis mod is, ha érdekel, át tudom küldeni a linkjét, meg feltöltöm...)
Nagyon jó az esti grafika is..., van arról is pár képem, de azokat majd később.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14055) bendzso válasza puttputt (#14054) üzenetére


bendzso
senior tag

Hali!
Nekem át tudnád küldeni ezeket:
- távcsöves puska célkeresztje
- ülő mod
- vér mod(ha jól látom)
- taxis mod
Köszi. :R
Meg ha valaki tud esetleg olyan modot, hogy a kerékfüstölésnek nagyobb legyen a füstje, akkor szóljon, vagy inkább írjon. :K :R

(#14056) puttputt válasza bendzso (#14055) üzenetére


puttputt
őstag

Megpróbálom összeszedni ;)
-A taxis, vér és ülő könnyebb eset, a távcsöveshez meg esetleg átküldöm az én "Weaponinf.dll-emet"..., ill. a "Weapons" fájlt. Szerintem megéri egyben áttenned, hacsak nem moddoltad már agyon...
Weapon file-om újításai: Könnyű fegyverkezelés, új textúrák (AK47...), valós bevásárlószatyrokkal mászkáló emberek :DDD (értsd. Media Markt, C&A, stb.)...
Mindjárt bepakolom egy zip-be, kis tutorialt is gyártok hozzá, aztán felküldöm tárhelyre!

Ami fontos!
Kérdés: 1. Van-e patch-tűrést engedélyező "Magic-patcher" telepítve? (Anélkül zötyögős lehet...)
2. Nálam szándékosan 1.0.1-es patch van csak, nem raktam tovább, mert inkompatibilisek. A cuccok, amiket küldök, ehhez vannak igazítva, de 2. patch-en is működniük kéne...
3. Spark IV is elég ahhoz, amit küldök, de érdemesebb a VI-ost letölteni. Megvan?
4. Az ülő-modhoz Asi-loader (abból is van jobb, rosszabb /YAASIL.../ szükséges. Nem nagy kunszt, pár fájlt kell betenni a gyökkönyvtárába a játéknak... esetleg megvan már?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14057) fsb1000 válasza puttputt (#14051) üzenetére


fsb1000
nagyúr

realisztikus...

Egyébként a SHELL holland-angol cég.
A MOL magyar alapítású.

(#14058) Mariann294 válasza fsb1000 (#14057) üzenetére


Mariann294
őstag

A hazai ha jobban megnézed idézőjelben volt.
Szóval ugy értette hogy Magyarországon láthacc ilyet de nem magyarok csinálták. :)

(#14059) fsb1000 válasza Mariann294 (#14058) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja... értem.

(#14060) puttputt válasza puttputt (#14056) üzenetére


puttputt
őstag

Pár perc és küldöm priviben a kérteket! :C

/fsb és mariann: Nem ám! Egy new york-i, magyar származású olajmágnás, aki Bellic-nek a rokona szegről végről..., ő is magyar! :U
"Jobban érzed magad", ha látod, vagy mittomén /amúgy tök igazad van..., s ami érdekes, azt a textúrát pont nem én, hanem egy amerikai fickó készítette, rakta fel.../, amúgy nem gyakran járok arra :DDD /

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14061) puttputt válasza bendzso (#14055) üzenetére


puttputt
őstag

Elküldve!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14062) X Factor


X Factor
addikt

Na kész az új masina, gta4 rdy lett;)

Average FPS: 37.70
Duration: 37.35 sec
CPU Usage: 55%
System memory usage: 68%
Video memory usage: 98%

Graphics Settings
Video Mode: 1600 x 1200 (100 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: Very High
View Distance: 40
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.636
Audio Adapter: Digitális kimeneti eszköz (HDMI) (High Definition Audio hangeszköz)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

Minden max, kivéve view dist az 40.

q6600@3.6ghz
4 giga ram
4850 1gb@750/1050

Make things work

(#14063) puttputt válasza X Factor (#14062) üzenetére


puttputt
őstag

Az szép, "GTA 4 ready" :)) - lehetne csatolni a gépek mellé... jobb reklámot verne, mint a "Vista Rdy" :K
Nálam 1024 (80Hz)-en van, minden max-on, kivétel a View Distance, 55-ön. Ez a gép szerinti, még épp optimális beállítás.
(Nem néztem, procit meg többit hány százalékon húzza, de max. 46-50 fokosra melegszik. Ebből sok minden kiderül. Inkább a videókártya kevés neki, azt rángatja jobban.)

Gépem adatai Adatlapon.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14064) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

Bocsi mindenkitől hogy a egy küldetésről kérdezek, de egyszerűen nem tudom emgcsinálni sehogysem... El keleltt lopni egy kocsit valakitől és elvinni valahova. El is vittem, oda érek a célhoz, de egyszerüen nem látom hogy hova kéne vinni. Annyira idegesitő(már két napja ezzel szerencsétlenkedek.) A küldetés címe: Hung out to dry
Utasításnak ezt kapom: Take Jimmy's car to the lockup.

Itt egy kép az egészről: amikor előtte vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#14065) puttputt válasza Robinhofan (#14064) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem meg kell kerülni a garázs-sort, meg látszik a térképen valami kis sikátor is, talán azon keresztül. (Rémlik ez a küldetés, lehet, csináltam már...)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14066) bendzso válasza Robinhofan (#14064) üzenetére


bendzso
senior tag

Lemostad a kocsit?
(Vagy ez nem az a küldetés?)

(#14067) Kommy válasza Robinhofan (#14064) üzenetére


Kommy
veterán

Nincs a jobb oldaladon egy garázs aminek nyílik az ajtaja? De szerintem ennek a missziónak nem Hung out to dry a címe,ha jól gondolom akkor ez a Clean getaway című misszió.

szerk: Nézd végig a garázsokat oda kell bemenni valamelyikbe lassan menjél és keresd a sárga nyilacskát

[ Szerkesztve ]

(#14068) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

Lemostam a kocsit, kerestem gározsokban mindent, körbejártam egy csomoszor a pályát, de sehol semmi sajnos. Nem tudom mi lehet a baja:S

(#14069) puttputt válasza Robinhofan (#14068) üzenetére


puttputt
őstag

Nézz körül a keresőben, esetleg így:

"GTA4 walkthrough" v. "GTA 4 solution", ilyesmi... és a pálya neve mellette.
Tuti ki fog dobni vagy egy szözveges, vagy egy videós megoldást.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14070) bendzso válasza Robinhofan (#14064) üzenetére


bendzso
senior tag

[link]
Itt megtalálod, h melyik az, és még videó is van hozzá. ;)

(#14071) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

N megisvan mi a baj, megnéztem youtubon:D NEm mosatni vittem a kocsit, hanem felujitani a szerelőhöz:p Mostmár működik. Köszönöm a segítségeteket :R

(#14072) puttputt válasza Robinhofan (#14071) üzenetére


puttputt
őstag

Hát, valóban nem mindegy :DD

bendzso: Megkaptad a linket privátban?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14073) DonMedve


DonMedve
addikt

Na srácok,ha a Jó Isten is úgy akarja holnap jön a GTA4-em eredetibe!Már alig várom! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14074) szabod válasza DonMedve (#14073) üzenetére


szabod
senior tag

egy újabb TDU-st csábított át a játék :D :R

(#14075) DonMedve válasza szabod (#14074) üzenetére


DonMedve
addikt

:D
Inkább TDU-nák,mint azaz idióta COD2.Már nagyon tele a hócipőm vele!Örülök neked! :DD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14076) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ezt a Kikit nagyon csípem :D [link]

poszeidon [link]

(#14077) MS74hu


MS74hu
tag

Egy kis Banzai:

Lenovo Y700

(#14078) puttputt


puttputt
őstag

Folytatom kb. 10 naposnak ígérkező sorozatomat (így talán nem fogom egyszerre teleárasztani a topikot egy rakat fotóval ;) ), kezdésnek, mára 12 képet... (lesznek időközben jobbak, rosszabbak is, igyekszem válogatni és kommentálni)
A képek (időnként érdemes rájuk zoom-olni a láthatóság kedvéért) azt igyekszenek ábrázolni, hogy a játék (főként a moddolások után) mennyire realisztikus tud lenni, mind grafikai, mind egyéb elemeiben, valamint vicces, olykor kellemetlen vicces, ill. fura megszólalásokkal tarkítja mindezt (érdemes elolvasni majd helyenként a feliratozást)...:

1. Képtár: [link]

Tehát, akkor a maiak:

Kis "kultúra"...:
[link]
Nem csúnya...:
[link]
Bumm...:
[link]
Helyi "arcok":
[link]
MCD:
[link]
Ez sem rossz:
[link]
"Barátnő" akcióban:
[link]
"Helitour-ról" 3 szépnek mondható látkép:
1. [link]
2. [link]
3. [link]
Kis robogós-nézet:
[link]
Durva társaság:
[link]

MS74hu! Csak nem Multi-autóverseny volt? :C

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14079) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok!A helitourra,hogyan tudok úgy feszállni,hogy ne tegyem ki a pilótát a gépből! :DD Mert amikor odamegyek a helipötyögőhöz,kiírja,hogy nyomjak f-et ha repkedni akarok ugye 150$-ért,én nyomok f-et,erre úgy vágom ki a helikofferből a csókát csak úgy nyekken!Úgy akarok kicsit repkedni,hogy nem én vezetem a helikopátert!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14080) rup1u5 válasza DonMedve (#14079) üzenetére


rup1u5
nagyúr

hosszan nyomd az f-et.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14081) WhiteWalker válasza puttputt (#14078) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kicsit piszkálódom :DDD , nálam van hiba vagy tényleg a legtöbb kép sötét és alig látható hogy mit ábrázol,így kicsit értelmetlen a sok linkelés. ;] :DDD

(#14082) puttputt válasza WhiteWalker (#14081) üzenetére


puttputt
őstag

Nem sötét, olyan volt az aktuális időjárás. De tényleg :DDD
Lesznek világosabbak is.
Azt nem lehet rá mondani, hogy alig látszik mit ábrázol.
A böngészőben (ld. Mozilla-m), rákattintasz, v. Explorerben mellé, akkor még nagyíthatók is.
(Ahogy letöltés után végképp.)
Ha, te ebből nem látsz semmit, akkor inkább ott lehet probléma...
(gép /letekert fény v. kontraszt :F /, vagy szem-ügyileg :Y )
Lesznek világosabbak is, nyilván, amiket később linkelek fel, amik világos időben készültek.
(Nem ködben, éjszaka...)
Nem zavar a piszkálódás, ezen túlmenően is linkelgetni fogok, mert mikor feltettem a mindössze 10 megás képcsomagot, videókat, "le se piss", vagy jól le lettek húzva, közben meg vki. feltett egy szem képet, és érkeztek rá a (pozitívabb hangvételű :U ) kommentek.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14083) WhiteWalker válasza puttputt (#14082) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jók a képek :R , csak kicsit gonoszkodtam :DDD, azért várjuk ám az ujabbakat!

[ Szerkesztve ]

(#14084) puttputt válasza WhiteWalker (#14083) üzenetére


puttputt
őstag

Semmi baj :DD Legalább megnézted! :R

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14085) Mariann294 válasza MS74hu (#14077) üzenetére


Mariann294
őstag

Az igeeeeen!!!!!!!! :Y :Y :Y

(#14086) DonMedve válasza rup1u5 (#14080) üzenetére


DonMedve
addikt

:R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14087) MS74hu válasza puttputt (#14078) üzenetére


MS74hu
tag

Ja,azvolt.Nem is akármilyen. :DD A lobby-ban még csak 6-an voltunk aztán "szó szerint" pikk-pakk 24 lett a létszám.Csak a 14.helyig sikerült menni,de a végére könnyeztem a röhögéstöl. :D Volt sok bénázás. sóval,jo vot a menet. A 9fps csak a kezdésnél volt a tömeg miatt. :R

Lenovo Y700

(#14088) MS74hu válasza Mariann294 (#14085) üzenetére


MS74hu
tag

Eddig ez volt a legtöbb autos kihivás. :C Lehetne PH'st banzait is csinálni ágyszér. :R

Lenovo Y700

(#14089) INMOTEP válasza puttputt (#14084) üzenetére


INMOTEP
őstag

jo képek remélem lesznek még :K

(#14090) bolic válasza Źşë' (#13965) üzenetére


bolic
őstag

Bosszúból rakétavetőre cseréltem le és lőttem ki mindenkit, aki utamba áll a Korea Palace-ben. És láss csodát, megy tovább a játék. :W

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#14091) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Olvstam valahol, hogy X-Box-al lehet PC-s szerverre menni, de nekem nem sikerül összehozni.
A srácaimnak akartam, hogy 1ik a gépen, másik a boxon, egymás ellen, de nem megy. :(
Én rontok el vmit, vagy esélytelen a dolog?
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14092) puttputt válasza bolic (#14090) üzenetére


puttputt
őstag

Nálam eddig ez egyszer fordult elő... elég erős a gép játékhoz, bizonyos beállítás mellett még stabil is :U
Annál a rövid kis küldetésnél fagyott ki, (lépett ki), mikor egy drogdílert kell eltenni láb alól a haverjaival együtt és rohangálni utána az emeletes házakba... Odaértem szépen az ajtó elé, ami mögé bezárkóztak, ugye az utasítás az, hogy szét kell lőni a zárat (kilincset) és akkor be lehet jutni.
Próbálkoztam több fegyverrel, stb., de egyszerűen, ahogy elérte a golyó a kilincset (gombot), azonnal fagyott és kilépett a játék... elég idegesítő.
Aztán, visszatettem a Magic Patch-errel az eredeti file-okat és láss csodát, köv. indításkor hiba nélkül lefutott.
Persze, utána visszamásoltam mindent "eredetibe", ahogy azelőtt volt (patchelés), és ment minden szépen tovább...
Gondoltam, nem teljesítmény probléma, mert az, h. 4 ember van egy szobában, nem szedi szét a gépet teljesítményileg :U (Ha emberekkel teli utcán, (3x annyi tömeg-patch aktiválva) kocsik közt rohangálva, rakétavetővel lődözve nem fagyott, akkor... :F )
Lehet, ez az általam használt megoldás segíthet másoknak is, remélem...

Mindjárt küldöm az újabb képeket! :DD

A multis-autóversenyre visszatérve: Biztos szuper lehet! :C Csak hát, akinek van online-belépése... (live), annak OK. :R

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14093) _ak_ válasza Silent77 (#14091) üzenetére


_ak_
addikt

Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat, de sehol nem kaptam ill nem találtam választ rá. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#14094) puttputt válasza puttputt (#14092) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor a képek, de előtte; Képtár (benne az előzővel és abban az azt megelőzővel..., lassan olyan lesz, mint az az "orosz baba"... a nagyobban egy kisebb, abban egy még kisebb :DDD ):
[link]

Kis "furik":
[link]
"Művész úr":
[link]
Kéne a kocsi...?:
[link]
Internetkávézóban...:
[link]
Nagyon "szemét voltam" (vö. "Hogyha szemét lennék..."):
[link]
Csak taktikusan...:
[link]
Metróban, belső nézet (csak "ülő moddal" elérhető):
[link]
Finommunka, de hatásos is:
1. [link]
2. [link]
Akár Rómában...:
[link]
Környezetkímélő:
[link]
Egy nyugodt kis szieszta...("Ülő-mod"):
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14095) pityeszka válasza puttputt (#14094) üzenetére


pityeszka
őstag

Szia.
A térképedről nyomnál egy screenshotot ha megkérlek.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14096) puttputt válasza pityeszka (#14095) üzenetére


puttputt
őstag

Persze, de melyik térképre gondolsz? A simára, a játékban?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14097) Źşë'


Źşë'
addikt

pár shot ;)

01 02 03 04

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14098) Mariann294 válasza Źşë' (#14097) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezeket mind te csináltad? :Y
Nagyon jók! :K :)

(#14099) puttputt válasza Źşë' (#14097) üzenetére


puttputt
őstag

Tényleg jók! Főleg a "motoros", gondolom, volt "bőven" fps :DDD
"Mariann", szívesen venném a véleményed az én képeimmel kapcs. is, belenéztem a Youtube videóidba, örülnék, ha te is ránéznél az enyéimre és véleményeznéd.
A videóid abszolút rendben voltak, egyébként, nagyon minőségi munka.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14100) Mariann294 válasza puttputt (#14099) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszönöm! :R
Nem rosszak,csak sokat nem értek közülük! :DDD :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.