Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) Geryson


Geryson
addikt

Mekkorát multiztam kár, h nem volt senki... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14652) rup1u5 válasza Geryson (#14651) üzenetére


rup1u5
nagyúr

én voltam de láttam versenyeztél.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14653) zip


zip
tag

hali

próbálom felerőszakolni a GTA-t a Vistá-s gépemre, de a telepítés legelején azt mondja, hogy "your system is incompatible with %P.

hümm,,,, most mibajaaa? :)

...

(#14654) Mariann294 válasza zip (#14653) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezt is kérdezték már párszor... :U
Fel kell raknod az SP1-et. :)

(#14655) Źşë' válasza Mariann294 (#14654) üzenetére


Źşë'
addikt

hmm vagy inkabb windows7et :p hetfon jon az uj hddm, majd felpakolom, kiv vok milyen :p

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14656) zip válasza Mariann294 (#14654) üzenetére


zip
tag

Köszi!

most sikerült feltelepíteni, de azt írja: DD3D50 - azaz D3D Error -" DirectX 9 video card required" - ugyanakkor ez a kártya Directx 9.0-ás!! - nemértem nemértem :) őrültek ezek a Rockstar-nál vagy mi? :)

...

(#14657) Źşë' válasza zip (#14656) üzenetére


Źşë'
addikt

nem csak szimplan annyi h a pista mehet a levesbe :D nem valo az operacios rendszernek, mikrofosnal is vista helyett w7et ajanlanak Xd ez nagyon funny :))

ezt csekkold

de sztem megvan az ok:

"The error DD3D50 comes from the fact that your card either doesn’t have Pixel Shader 3.0 og Vertex Shader 3.0 – No patch can fix this. You need a new card."

magyarul a vgad nem tamogatja a pixel shader v vertex shader 3at, es ezert nem indul el, uj video kartyara van szukseg

am nem is ertem ilyen geped van, i7 :Y ilyen alaplap :Y ddr3al :Y és csak egy ilyen vgat raksz bele :Y :N

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14658) zip válasza Źşë' (#14657) üzenetére


zip
tag

Höhö! - a videokártya csak ideiglenes állapot. A mocskok nem hozták még meg a 4870-est... de ami késik...

köszi a segítséget, akkor kivárom a jövő hetet míg megjön a kártya

...

(#14659) Źşë' válasza zip (#14658) üzenetére


Źşë'
addikt

huhuu akk lesz nemulass :p jokis vga az!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14660) Źşë'


Źşë'
addikt

csak nem jon semmi kuldetes :s miafrancr lehet ez bug?! :F nemhiszem el
mar vagy masfel oraja gyakom, es semmi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14661) Mariann294 válasza Źşë' (#14660) üzenetére


Mariann294
őstag

Hol tartasz?

(#14662) Źşë' válasza Mariann294 (#14661) üzenetére


Źşë'
addikt

ahogy nézem gerytől lenne még küldetés, 40% a van kész :s és nem dob be semmit

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14663) Robi86 válasza Źşë' (#14662) üzenetére


Robi86
senior tag

Próbáld meg végigtelefonálni az ismerősöket...hátha :)

(#14664) Robi86


Robi86
senior tag

Nagy kár, hogy nem lehet kiválasztani milyen színre fényezzék a járgányt...hogy néz már ez ki babakékben :)) [link]

(#14665) G@bi90MR válasza Robi86 (#14664) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Car spawerben veszel egyet és úgy színezed ahogy akarod, amelyik kocsinak többféle kinézete lehet ott még azt is tudod variálni. Pl Oracle lökösök, szárny, Futonál verseny ülések, lökösök, motorháztető többféle színezés (kasztni, kerék, csíkok).

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14666) puttputt


puttputt
őstag

Robi86- Ment egy új "tréner"! :K

Mariann: Ma tesztelgetem a Spawnert meg "Kitt"-et is :) (Melyik gombbal is lehet behívni?)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14667) Robi86 válasza Robi86 (#14664) üzenetére


Robi86
senior tag

Mostmár lehet festegetni + még elég sok mindent is lehet mostmár ;] pl. Brucie hadsereg
Hálás köszönetem puttputtnak :R

(#14668) puttputt válasza Robi86 (#14667) üzenetére


puttputt
őstag

Kemény megtorlások lesznek itt, úgy nézem ;] Hajrá! :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14669) puttputt


puttputt
őstag

Fantasztikusan jó ez az új tréner... néhány kép :)
(Mindent tud, "talán csak azt" nem...)

A Városrendezéstől:
[link]
[link]
[link]

Új trafipax... hány km/h-val tilos a rendőrrel ütközni?
[link]

Kicsit szellőztettem, meleg lett:
[link]

"Gives you wings" - "Szárnyakat ad":
[link]

Bázisugrás, ejtőernyő nélkül...:
[link]
[link]

Természetesen, életben maradt :DDD

Mariann: Hogy lehet Kittet behívni?/Melyik kocsi "fedőneve" alatt rejtezik... esetleg bespawn-olom, ha máshogy nem megy.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14670) G@bi90MR válasza puttputt (#14669) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Simple Native Trainer? Azt hittem ismertétek már. Baromi nagy trainer kb 3 hónapja ezzel szórakozok. :DD Hívj magadnak sofőrt és lődözd le a járókelőket, de a god mód + no reload + végtelen golyó kombó is nagy fun! ;]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14671) puttputt válasza G@bi90MR (#14670) üzenetére


puttputt
őstag

Már azzal is szórakoztam, h. 4 járókelőt "importáltam" Niko szobájába, azok meg elkezdték öldösni egymást :D
Használtam már korábban is ilyet, de az egyrészt külső volt..., másrészt sokkal kevesebb cuccot tudott.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14672) puttputt


puttputt
őstag

Egy kis luxus (ha az anyósülésen kényelmesebb) :) :

[link]

Ráadásul megáll minden pirosnál :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14673) puttputt válasza puttputt (#14672) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, a legjobb. Motorra is lehet kérni sofőrt, állati :C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14674) Źşë' válasza Mariann294 (#14661) üzenetére


Źşë'
addikt

packie folyton felhiv, nemtom h mit mondd nekem nemertem, niko meg azt valaszolja ra h nem er ra, sok a dolga :S lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14675) bendzso válasza Źşë' (#14674) üzenetére


bendzso
senior tag

Megcsináltad már a rózsaszín kocsis küldetést? Mert asszem most jön az. Menj el netezni, és ott az eroticar oldalára, ott lesz 1 hirdetés, az ahhoz tartozó telószámot kell felhívni, és onnan már menni fog. :K

(#14676) G@bi90MR válasza puttputt (#14671) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Az is jó, mikor felgyújhatod/összeesésre bírhatod a járókelőket. :D (Fire nearest ped.) ;]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14677) Źşë' válasza bendzso (#14675) üzenetére


Źşë'
addikt

hát látod ez lehetseges :D o.O sőőőt ott a csaj neve a teloban de meg nem probaltam, nekihasalok! :D :R :R és láss csodát valóba :DD :R köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14678) Mariann294 válasza puttputt (#14666) üzenetére


Mariann294
őstag

Melyiket?
A car spawner F4.KITT pedig Ruiner kocsi.KARR pedig Primo.
Milyen trénert küldtél Robinak? :)

(#14679) puttputt válasza Mariann294 (#14678) üzenetére


puttputt
őstag

Oks! Köszi! Bár nálam F4 repülés, de mindegy is, a jó kis trainereknek köszönhetően.
Akkor keresem majd ezeket az autókat. KITT és KARR is van? WOW :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14680) Mariann294 válasza puttputt (#14679) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen sőt még több is van azthiszem..csak nemtudom melyikek.
Kérdeztem is ám! :D

(#14681) puttputt


puttputt
őstag

Ezt: [link]

Ma du. kicsit meg is birizgáltam, de egyébként is, viszi mindegyik patch-vel.

Amolyan, ingame trainer, F3-val jön be, NUMPAD-val van az irányítás. 5-ös a belépés egy menüpontba, ENTER v. 5-ös a változtatás, megerősítés, 0-ás a vissza.
A trainer BACKSPACE-vel eltűntethető a képernyőről.

Robi86: igen, a gépigényt nálam is megdobta rendesen (gondolom a memet tornáztatja főleg), szintén tapasztaltam ilyen téren furcsaságokat, de tényleg megéri :))

Mariann: Ez ma jött ki! :C Ráadásul, kicsit piszkálgattam, azóta nem lépett ki...

[ Módosította: philoxenia ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14682) Robi86 válasza Mariann294 (#14678) üzenetére


Robi86
senior tag

Fúúú hát netuddmeg :D :D
Egyébként működik a 3-mas patchel is, viszont kb.fél óránként kilép nálam a game csak úgy hipp-hopp, de nem érdekel, elindítom újra, ennyit megér ;] el leszek egy jódarabig azt hiszem...még söröm is van, szóval minden szép és jó :))

(#14683) Mariann294 válasza puttputt (#14681) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen ismerek ilyet.
De lehet hogy ez már ujabb verzió,majd kiprobálom...köszi szépen! :R

(#14684) Robi86 válasza puttputt (#14681) üzenetére


Robi86
senior tag

nyolcvanhat, nem három! :DDD de amúgy elég csak Robi is :)

(#14685) Źşë'


Źşë'
addikt

bendzso: köszi szépen a helpet ;) végig is vittem 2xra :D de nemfogjatok elhinni mi volt / van benne xD

azt a befejezest valasztottam amiben Katet lelovik :d elkezdtem csinalni a helitoursos archivementet, mire csorog a mobil, Unknown Caller, felveszem azt megszolal egy noi hang, Kate volt az :DD megkerdezte h nem e akarom elvinni vhova, na mondom zomg wtf :D xD ilyen is létezik??! :D azt erte mentem es valoban o volt :D

akk volt egy olyan h csak ugy lezuhant a helitoursom xDD en nem ultem rajta de tolem kb 30 meterre ert foldet XD

hab a tortán:

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14686) Mariann294 válasza puttputt (#14681) üzenetére


Mariann294
őstag

Nagyon frankó....erre gondoltam igen. :K
Csak egy baj van vele...nem lehet multiban használni!!! :O :O :O

Zsé: Hát ez k*va nagy! :DDD Kate meghal aztán felhiv?LOL!
Biztos már a tulvilágon is van telefon! :D
Meg ez heli tours-os story...xD

[ Szerkesztve ]

(#14687) Źşë' válasza Mariann294 (#14686) üzenetére


Źşë'
addikt

:K elvittem vacsizni xD jolesett neki : )

tudja vki ezt a finish him archivement dolgot? elvileg 10et kell 4 perc alatt, lattam videot h elhajolt az utes elol, es elvileg azaz, de akarmit is csinalok nem ter ki az utes elol :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14688) Źşë' válasza Źşë' (#14687) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt total nem ertem, elvileg ki kell terni az utes elol, de akarmien kombot is nyomok nem tortenik semmi :S kinyirtam mar vagy 30 embert puszta kezzel xD:D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14689) Źşë'


Źşë'
addikt

aa meeegvaan :D aki meg akarja csinalni a kivegzos archivementet az csinalja a kovetkezot:

mikor ut az ellenfel, nyomj neki hirtelen egy blokkolast, es ilyenkor dodge killezik niko, es eleg szep mozdulatokat csinal!! :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14690) puttputt válasza Źşë' (#14685) üzenetére


puttputt
őstag

Ez tényleg marha jó! :K
Na, én Kikivel jártam így, mert ugye nem igazán tudok helit vezetni..., volt egy kis "becsapódás". /De most madj jöhet a driver ;], valahogy csak kitrükközöm .../
Amúgy, ő ténylegesen "elpatkolt", ezek után:

"Vidd Kikit oda, ahol jól érezné magát":
[link]

Nem igazán érezte jól magát... 1 percen belül vége lett. :U

Saints Row 2-ben láttam még hasonlót, mint amit írsz... kinyírták videó szerint a női főszereplőt (szép látványosan), akiért bosszút kellett állni, majd természetesen, pár epizóddal később újra megjelent, aztán a végén "együtt ünnepeltünk" :D Úgy látszik, ezeknek az "asszonyoknak" 9 életük van, mint a "macskáknak" :)

Robi86...-Kérek majd egy moderálást, nem akarlak idő előtt "elaggítani" :DDD - Nemtom' hogy írhattam el..., még csak nem is olyan a neved, mint egy "átlaguser"-nek, pl. Qiroqwetzy9385 ;] -

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14691) bognar110


bognar110
őstag

Segítene valaki abba hogy a car spawnert hogy kell megcsinálni ??

(#14692) Robi86


Robi86
senior tag

Mindenki trainer lázban ég :D ;]

(#14693) bendzso válasza Robi86 (#14692) üzenetére


bendzso
senior tag

Én sajnos nem, mert beteg a gép, nem kapcsol be... hétfőn viszem dokihoz. :D
Źşë': Mi ez a dodge kill? Space aztán R gomb?

(#14694) Źşë' válasza bendzso (#14693) üzenetére


Źşë'
addikt

elhajol az ütés elől és kb 3 ütéssel kiteríti az ellenfélt :D állati, olyanokat kungfuzik niko xD és ilyenből kell megcsinálni 10et 4 perc alatt (archivement)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14695) DonMedve válasza Źşë' (#14694) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezt mégegyszer légyszi!Hogyan kell ezt csinálni? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14696) Źşë' válasza DonMedve (#14695) üzenetére


Źşë'
addikt

ittvane ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14697) DonMedve válasza Źşë' (#14696) üzenetére


DonMedve
addikt

:R
Semmi mást nem kell neki?Nálam azt hiszem a block(védekezés) a space-n van.Csak nyomok egy Spacet azt kész?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14698) Robi86 válasza bendzso (#14693) üzenetére


Robi86
senior tag

Jobbulást :( :D

Megvan a 100% ...igaz a trainert hívtam segítségül a galambok megtalálásához, de akkoris megvan, tehát jöhet a céltalan vérontás ;]

(#14699) AMD Power


AMD Power
titán

Nincs feladatom már. Kate meghalt, Dimitri szintén halott. Nem jelöl semmit se már a térképen. Felhívtam mindenkit a telefonkönyvből semmi... :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14700) Robi86 válasza AMD Power (#14699) üzenetére


Robi86
senior tag

Little Jacob hívott már? Elvileg magától hív, és egy autóban vár Romannal, hogy bosszút álljatok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.