Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) DonMedve válasza bognar110 (#14448) üzenetére


DonMedve
addikt

Kisebbet!A Vista elmehet a sikosba a 7-hez képest!XP-t is meg-meg veri néhol!Nálam pl. bootolásban sokkal gyorsabb mit az XP!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14452) DonMedve válasza tzsolesz (#14445) üzenetére


DonMedve
addikt

Tedd fel Win7-re!Akkor fogsz majd csodálkozni!Azon milyen szép,és ugyanolyan jól,ha nem jobban fut mint XP-n!Vista az nudli!Én is próbáltam rajt,csak szörnyűlködtem! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14453) bendzso


bendzso
senior tag

Valaki át tudná küldeni nekem a
Windows\system32\xlive.dll-t(32bit alatt)
Windows\SysWOW64\xlive.dll(64bit alatt),
és
C:\Users\Administrator\AppData\Local\Microsoft\XLive\Updates\585207d1\content\xliveredist.msi-t(Win7 és Vista alatt így van)
Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#14454) bendzso válasza bendzso (#14453) üzenetére


bendzso
senior tag

Megoldódott a problémám, viszont a mentéseim elvesztek... :O

(#14455) Mariann294 válasza bendzso (#14453) üzenetére


Mariann294
őstag

Az első részét elküldtem viszont nekem az update mappában semmi sincs. :(
Milyen egyszerre irtunk!!!Woooww! :D :C

[ Szerkesztve ]

(#14456) bendzso válasza Mariann294 (#14455) üzenetére


bendzso
senior tag

:R Ma este multi?

[ Szerkesztve ]

(#14457) Mariann294 válasza bendzso (#14456) üzenetére


Mariann294
őstag

Benne vagyok!
Tegnap feljöttél de aztán el is tüntél. :(

(#14458) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Megkisérlek megint egy kis GTA-zast nemsokára. Nyitok majd egy free-t ha nem lesztek fönt. Remélem ma menni fog stabilan!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14459) bendzso


bendzso
senior tag

Sikerült visszahoznom a mentésemet úgy, hogy nem volt meg az xlive mappa, csak a rockstaros! :C Mindössze annyi volt a dolgom, hogy beléptem a játékba, letöltöttem a gépre az xlive profilt, aztán a Rockstaros mappába a helyére bemásoltam a régebbi mentésfile-t! És ennyi az egész. :K Ha valaki nem érti, kérdezzen nyugodtan. :D

(#14460) rup1u5 válasza bendzso (#14459) üzenetére


rup1u5
nagyúr

na erről van szó, csak nem tudtam normálisan elmagyarázni. :C

megint halhatatlan emberekkel multiztam..... :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14461) bacsis


bacsis
Közösségépítő

sziasztok!
Tudnátok kicsit segíteni? :B
Új windowst raktam, a mentést visszamásoltam széééépen a helyére... de valamit tutkó elszúrtam... látja a mentett állásokat, de nem tudja betölteni, írja hogy "check your hard drive blabla"
vajon mit szúrhatam el, ééés hogy leehtne helyre hozni? :B

(#14462) bendzso válasza rup1u5 (#14460) üzenetére


bendzso
senior tag

Most megvan a mentéss, de megint k* lassan tölt be.... Újrakezdem harmadszorra is. :D :(((

(#14463) Źşë' válasza rup1u5 (#14460) üzenetére


Źşë'
addikt

de most nemazert, nem tdm vagy ffa volt h lodozzel barkit, kib*szas amugy is ha vkit kinyirsz freeben szvsz (en legalabb is nem veszem jo neven ha vki lelo ha epp vmit veghez akarok vinni:D es ezzel csak lelassit, mert mashova spawnolok a kocsim is elveszik es stb.), ha elofordul veletlen en elnezest kerek mert nem volt tervben :N

MS74hu nagyon jó volt tegnapi Heli Gladiator Fight ! :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14464) Imi Csabi válasza DonMedve (#14416) üzenetére


Imi Csabi
tag

Pls keress Xfiren. Kész a cuccod :D és lenne jópár kérdésem is. ;]

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#14465) rup1u5 válasza Źşë' (#14463) üzenetére


rup1u5
nagyúr

" kib*szas amugy is ha vkit kinyirsz freeben szvsz (en legalabb is nem veszem jo neven ha vki lelo ha epp vmit veghez akarok vinn"

Ettől függetlenül épp ti lődöztetek le engem folyamatosan, miközben titeket lehetetlen megölni. Most akkor ki baszott ki kivel? Arról nem is beszélve, hogy nekem nincs spawnerem és ilyenkor a nehezen megszerzett járműveket, fegyvereket kereshettem újra. Pláne öröm ez ha a város másik végében jelenek meg. Ugyhogy ennyit az előre megbeszélt cheat mentes PH-s multizásról amiről szó volt. Én ezzel be is fejeztem a multizást végleg.
Látom nehéz megérteni az álláspontom. Levezetem mégegyszer: Aki csítel (tök mindegy milyen játék módban) az nagyon jól szórakozik. Neki nem rontja az örömét az, hogy a vele együtt játszó másik játékos/játékosok nem használnak csítet. Hiszen a csíter halhatatlan, olyan fegyvere és autója van amilyet akar. Viszont ha megfordítod a helyzetet és csítek nélkül szeretnél egy jót játszani akkor meg vagy lőve mert bárhova mész ezen a telibevert GTA4 multin mindenhol csíterek vannak. Na ez a kib*szás! Mások az elvárásaink a játékélménnyel kapcsolatban és nincs mód arra hogy különválasszuk a kettőt. Akárhogyan is nézem a csíterek tönkrevágják a csitmentes játékot kedvelők örömét.
Nincs nekem azzal bajom, hogy valaki másképp szórakozik mint én csak nem kéne hogy ez az én káromra történjen.
Nem kell állandóan ugranod és reagálnod valamit a csíterekkel kapcsolatos megnyilvánulásaimra, mert nem azért írom, hogy szemrehánnyak. Ha már meg nem tudod érteni, hogy miről beszélek akkor az is elég ha ignorálsz és nem válaszolsz.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14466) Źşë' válasza rup1u5 (#14465) üzenetére


Źşë'
addikt

hát figyuzz, mindenki maga dontse el h mit csinal, ahogy latom te is rauntal, hat jo, hagyd abba, temesd el a jatekot, en nem azert irtam mert zavart az h leirtad a bajod... ez szimpla kommunikacio..

ha lelotelek is valszeg elnezest kertem, maci meg gondolom beragott a bunko beszolasodra tegnap (kapcsold ki a mikit! majd a te lágy hangodra leszek kivancsi ilyenkor) kedvesebben is meglehetett volna fogalmazni... :((

és ahogy Imi Csabi is irta megkene tanulni kulonbseget tenni funolok es gerinctelen emberek kozott, akik mas karara orvendenek...

nagyon sajnalom h ez az allaspontod, de te sem szoltal h na bassz*tok meg ne hasznaljatok mar a csitet, legalabb ma nem mert en benn vok?! volt ilyen? nem! tod nema gyereknek anyja sem erti a szavat :(

Free mod ill Party mod arrol nevezetes h az emberek jol erezzek magukat nem pedig 1mas b*szogatasarol, am meg mindenki hasznalt vmit max 2en nem...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14467) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Szasztok nem tudom mennyire való ide a következő kérdés szóval ne legyen belőle harag: az lenne a kérdésem hogy milyen cuccokra van szükségem minimum hogy a GTA4 elfusson tűrhetően a gépemen? A perifériák nevére lennék jobban kíváncsi és körülbelüli árukra mert nagyon érdekel ez a game. Már korábban megvettem eredetiben csak sajnos nem megy a gépemen. Kérem a szakértői véleményeket és tapasztalatokat.

(#14468) pityeszka válasza Dj.Mike (#14467) üzenetére


pityeszka
őstag

#1.Benne van a minimális rendszerkövetelmény.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14469) Dj.Mike válasza pityeszka (#14468) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Kösz azt megnéztem de amint említettem az árakra is kíváncsi lennék és az első hszben nincs benne az alaplap típusa például ami engem szintén érdekelne. Tehát amire nagyon kíváncsi vagyok az egy jó alaplap és egy hozzá megfelelő core 2-es proci és az áraik naggyából ennyi.

(#14470) Mariann294 válasza rup1u5 (#14465) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát nem mindenkinél jön össz látod.. :(
Én nem csaltam,legfeljebb ha már nagyon untam magam akkor odavarázsoltam vmi érdekes kocsit és irány a hinta...
Bár elég gáz.Ahhoz hogy visszatudd hozni a rég multi hangulatot ahhoz kikéne venni a trainert és a spawnosat is.Mert pl ha felborulok akkor nem azt fogom csinálni hogy megkérdezek valakit hogy felpöckölne-e hanem megnyomok egy gombot és már is gurulhatok tovább...értitek.
FSB is ugye nagyon rühelli a csiteket felvetettem neki is h lenne e kedve csit nélküli esthez és hogy mikor de egyszerüen nem válaszo....

[ Szerkesztve ]

(#14471) DonMedve válasza Imi Csabi (#14464) üzenetére


DonMedve
addikt

Oké! :))

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14472) pityeszka


pityeszka
őstag

Dj.Mike:
Egyik-Másik. :)

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14473) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok,most telepitek éppen.Tudok esetleg magyarokkal játszani ma?Csit nélkül... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14474) rup1u5 válasza Źşë' (#14466) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem szóltam bunkón macihoz! egyrész ő is röhögött azon amit írtam, másrészt volt mögötte szmájli (:D) harmadrészt meg szerintem az a bunkóság ha az ember fejében nem fordul meg az a gondolat, hogy mások esetleg nem az ő hangját akarják hallgatni végig multizás közben. nem tudom. nekem eszembe sem jutna mikrofont használni. és legtöbbször ki is lépek onnan ahol megy a pofázás, mert nem vagyok kiváncsi kis pista hangjára a fülesemben órákon át.
ez szerintem alapvető figyelmesség. és egyébként maci nagyon jó fej volt, hogy kikapcsolta mikor megkértem. nem akartam rosszakat álmodni a hangjától! :DDD
azt meg remélem nem gondoltad komolyan, hogy majd nekiállok sírni multiban, hogy ne csiteljetek. :DDD mindenkinek a maga dolga. párszor szóvátettem már és kaptam is a képembe. szóltam volna, hogy ne használjatok csitet akkor azonnal kikapcsoltátok volna az összeset ugye? :DDD :DDD :DDD

TTomax: csit nélkül? felejtsd el! :DDD Esetleg ketten nyomhatunk egy kicsit.
Majd föladok hirdetést expressben, hogy csit nélkül GTA-zókat keresek és nyitok egy klubbot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14475) TTomax válasza rup1u5 (#14474) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én nem szeretek csitelni... elveszi töled azt amiért játszol...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14476) Dj.Mike válasza pityeszka (#14472) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

kösz de ebből meg kellett volna tudnom valamit? ne haragudj de csak egy újabb fórum linkjét adtad meg.

(#14477) Kommy válasza Dj.Mike (#14476) üzenetére


Kommy
veterán

Igen kérdezni, hogy mit vegyél, de amúgy vga-t se ártan cserélned, mert szerintem a 7600GT az édeskevés a játékhoz, sőt ahogy nézem az adatlapod ramot is kell venned, szóval egy komplett gép csere

[ Szerkesztve ]

(#14478) steam320 válasza Robi86 (#14050) üzenetére


steam320
csendes tag

Jó játék a gta4 csak sokan nem tudják játszani a gépigény miatt

sztem ugyanilyen grafikával meglehetett volna csinálni kevés gépigénnyel csak idő kellet volna

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#14479) MS74hu válasza Źşë' (#14463) üzenetére


MS74hu
tag

JA.A heli gladiátor jo vot. :C :R Legtöbször azt se tudtam holvan a lent és fent. :DD :DDD Nekem mindegy hogy lelönek vagy nem.A csalásokat is megszoktam már.Akinek kedve van csalni az csaljon.Csak adjon belöle. :))

Lenovo Y700

(#14480) Źşë' válasza rup1u5 (#14474) üzenetére


Źşë'
addikt

igen szoltal volna, kikapcsolja mindenki...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14481) DonMedve válasza TTomax (#14475) üzenetére


DonMedve
addikt

VÉÉÉÉGREEEE egy ember!Te a haverom vagy! :C :C :C :C ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14482) rup1u5 válasza TTomax (#14475) üzenetére


rup1u5
nagyúr

pontosan. :K

Źşë': Igen. Ez pont így szokott működni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14484) Źşë' válasza rup1u5 (#14482) üzenetére


Źşë'
addikt

mert minket nem ismersz (innen a ph rol az osszes embert..)?! :W en szemely szerint biztos h kikapcsoltam volna, ha meg nagyon unom magam akk elmek arrol a szerorol, es hagylak titeket nyugodtan jaccani...

most kb uulyan embereknek tekintesz minket asisokat, mint a rendes csitereket, kossz :(((
am reszemrol tema lezarva ennyi, elkovetkezendo hszek szamomra offnak tekinthetok

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14485) Mariann294 válasza Źşë' (#14484) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát ja..szép. :(((

(#14486) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát kicsit tartalékos géppel de szívesen gémelnék valakikkel...a 9600GSO-m amúgy meglepően simán viszi a játékot 1024X-ben... egy gramm röcc sincs... sajnos a monitorom is tartalékos,mert a samut eladtam.. na de nem is ez a lényeg... gamma valahol valaki?? :))
Vagy még veszekedtek egy kicsit játék helyett? :DD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14487) MS74hu válasza Mariann294 (#14483) üzenetére


MS74hu
tag

Miko megy a következö járat a holdra? :DDD

Lenovo Y700

(#14488) bendzso válasza rup1u5 (#14474) üzenetére


bendzso
senior tag

Ha szóltál volna, kikapcsoltam volna...
Ma kb éjfélig valaki jön? Én olyan 8-9-10 körül felmegyek. TTomax: A nickem vagy bendzsooo vagy Bendzsooo. Nem tudom hogy kis vagy nagy betű. :DDD De szerintem kicsi. Vegyél fel, aztán uccu neki mindenki! :))

(#14489) TTomax válasza bendzso (#14488) üzenetére


TTomax
nagyúr

All right,jön egy haverom is,rá tudtam beszélni hogy megvegye a gta4-et... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14490) rup1u5 válasza Źşë' (#14484) üzenetére


rup1u5
nagyúr

jó tudni, hogy ti ilyen rendesek vagytok. legközelebb majd szólok.

"kb uulyan embereknek tekintesz minket asisokat, mint a rendes csitereket"
nem tudom, hogy tegnap este egy játékban voltunk-e de ott ahol én voltam nem csak asizásról volt szó.
sorozatokat lőttem fejbe és senki nem halt meg Mariann-on és Ms-en kívül.
de hagyjuk is inkább ezt a témát. megyek föl azt tolok kicsit.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14491) gtamate2


gtamate2
veterán

valaki nem tud adni egy 40-55% körüli mentést? :U
újra lett rakva a winfos megint és most nem lett kimentve :(

*Sn0w

(#14492) TTomax válasza bendzso (#14488) üzenetére


TTomax
nagyúr

Megtörtént, kis b-vel volt a neved!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14493) puttputt válasza Mariann294 (#14483) üzenetére


puttputt
őstag

Ez amolyan "Csillagkapu" mod? (4. kép) Majd szólj, ha letölthető :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14494) steam320 válasza puttputt (#14493) üzenetére


steam320
csendes tag

Mikor tölthető le ?

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#14495) Źşë' válasza steam320 (#14494) üzenetére


Źşë'
addikt

:DD az csak egy szimpla 1. szigeten levo emlekmű - Liberty State Pavillion Towers

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14496) puttputt válasza Źşë' (#14495) üzenetére


puttputt
őstag

Így van, én is csak viccnek szántam..., de nem rossz ötlet :Y ,bedobom külföldi fórumokon, képesek és megcsinálják :K
(Star Trek mod van már a 3. részhez, ha jól tudom...)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14497) rup1u5 válasza TTomax (#14492) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mi a nick-ed? Ginkrp vagyok. Ha gondolod jelölj!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14498) Mariann294 válasza puttputt (#14493) üzenetére


Mariann294
őstag

LOL!!!!!!!!!!! :DDD :DDD :DDD
Ez semmilyen mod csupán helivel leszáltam oda.Reptér mellett van valahol..

(#14499) DonMedve


DonMedve
addikt

Felugrottam most de senkit nem láttam!Most meg már nem tudok menni! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14500) kerlac válasza Grifid (#14419) üzenetére


kerlac
őstag

Hali!
Nem nagyon sikerült a BIOS frissítés... a program ban választottam a BIOS frissítés opciót, de vmi adat nem stimmel, de nem is teljesen világos mit kér...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.