Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) bendzso válasza Mariann294 (#14397) üzenetére


bendzso
senior tag

Szombat este? Vagy akár a mai este? Én is jönnék csít nélkül játszani. Mert szinte még nem is játszottam csítmentesen. Legalábbis multit. :B

(#14402) Mariann294 válasza bendzso (#14401) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem okés a mai este. :)

(#14403) DonMedve válasza Mariann294 (#14397) üzenetére


DonMedve
addikt

Ma este?Egy csit nélküli party? :C
Akkor szóval hiába hagytam abba a COD-ozást?Emiatt hagytam abba.Elegem letta sok nyomorékból!Nem voltam pro,de a nagy átlagnál jobb voltam,volt klánom szerverét miután végre sikerült felfuttatnom,természetesen az aljanép is megjelent.Most a végén napi max. 15percekre ugrottam fel,az alatt kb. 3-4 csitert dobtam ki.Persze én is megkaptam jópárszor,de csak annyit szoktam rá felelni,nem azért vettem meg a játékot,hogy bannoltassam magam.De kérdem Én,hogy aki csal és nyer,az nyugodtan hátradől,hogy hú de pro vagyok mert elvertem mindenkit?Az eszébe sem jut hogy csit nélkül sehol sincs?Ennél jobban már csak azt a lámát utálom,aki csalva sem tud nyerni.Volt olyan futottam,már hallottam a köcsög lövi a falat. :Y :O Nagyon elkentem a száját.Végén csak annyit irtam neki,hogy"-Te láma,még csalva sem tudsz nyerni?"Kérdem én miért jó?Az okés a single-be benyom egy csitet mert egy missziót nem tud megcsinálni,vagy mit tudjam én!De multiba?Száradjon ki a lelke az összes gyökérnek! :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14404) DonMedve válasza Imi Csabi (#14400) üzenetére


DonMedve
addikt

Az összes COD-ban igy van!Engem vagy más játékost kivág minden szarral,az aimos meg megszédül mert úgy rángatja a bot! :W

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14405) fsb1000 válasza Imi Csabi (#14395) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csáko....

Én már régóta úgy gondolom, hogy nincs miről beszélni.

(#14406) Imi Csabi válasza DonMedve (#14404) üzenetére


Imi Csabi
tag

Hajaj..

Tegnap előtt volt 1 SD warunk vmi láma magyar klán ellen. Bloc volt a mapjuk.
Nagyban kommandózok a kezdőjük felé h hátba kerülöm őket, erre mitlátok??? a noob csipásuk ott kempel a kezdőjükön, ahonnét az égvilágon senkit sem tudna leszedni, hisz a bloc az 1 ideális sniper map. Persze mitkapok, hátpersze h fejbeszed. Magyarázatát azonnal benyögte, "sry AFK voltam", kk mondom bazzeg ez nem jött össze.
Köv körben persze a kíváncsiságom miatt megint kerültem 1 nagyot és láám megint ott volt xD. Kezdett fura lenni a szitu és inkább nem lövettem le magam többet. Másnap nézem a PB shotokat és mitlátok?? az a nyamvatt sniperes gyökér WH-zott. Kerek lett a történet... hátul maradt és adta az infót h ki merre megy... Persze a köv mapon már nem jácott és ez látszódott is a többi nyomorékon. Sz@rtsem tudtak a WH-s idegenvezetőjük nélkül.

fsb1000:
okés :(((

[ Szerkesztve ]

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#14407) Mariann294


Mariann294
őstag

(#14408) Źşë' válasza fsb1000 (#14405) üzenetére


Źşë'
addikt

...de ha te úgy gondolod h nincs miről beszélni akkor minek jársz be ide (ne vedd sértésnek, de így tök értelmetlen, pláne ha még a fun'olók ellen vagy, meg még a játékot is abbahagytad (ha jól emlékszem akk azt mondtad h eladod :F ) nem értelek :U Neked a GTA4 halott, miért nem temeted akkor el :F :(((

@ (#14383) medvezsolt köszi Mac ;)

@ (#14395) Imi Csabi most értem haza, munkatársakkal ittunk még egyet :DD
"...Tudni kellene különbséget tenni a fun és a valódi cheat között." ennél jobban nem is lehetett volna fogalmazni, ez mindent elmond!

@ (#14406) Imi Csabi az kemeny, büdös lámák! : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14409) DonMedve válasza Imi Csabi (#14406) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor csoda,hogy az ilyenek mint én megutálják az egészet?Amikor sok klán arra nem képes,hogy megvegye az eredeti játékot?Nagyon szerettem a COD2-t igaz én rifle-s voltam,kar98k volt a minden.Sokáig tartott,mig végre most sikerült betennem a polcra,és azt mondani befejeztem,elegem van.1,5 hete egy barátom hivott a klánjába nem tudom ismered e őket,Veteran's klán,a szerverünkön meg egy másik klán az |A.B.S| klán invitált,hogy lépjek be hozzájuk.De addigra elegem lett!Már régóta fontolgattam,hogy abbahagyom,csak nem volt mire lesceréljem.Most a GTA4-en felbúzdúlva leváltottam,erre csöbörből-vödörbe! :W

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14410) Źşë' válasza DonMedve (#14409) üzenetére


Źşë'
addikt

mig programok vannak addig a lehetelen is lehetseges! ugy ertem h barmit meg tudnak oldani egy kis logikaval-esszel, talan a nemreg indult quake live rendszer az ami a csitereket igazandibol kiszorja, szerver oldali filoknak kell lenni a kliens oldalon is, ha ez modosul, vagy olyat eszlel ami nem oda illo mar kickeli is ;) talan a jovo megoldasa, meg kiforrja magat, remelem nagy sikere lesz :) es cafolni fogja az 1. mondatomat

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14411) DonMedve válasza Źşë' (#14410) üzenetére


DonMedve
addikt

Legyen igazad!Mert a pb az semmire nme való.Bár a steames cheat védelem sem rossz!Ezért nme mentem már a végén a szerverünkre.Klánomból sehol senki,soha,én meg egyedül többet voltam spec-be mint amit játszottam.Azt mondom ennek nincs értelme.Csináljanak amit akarnak!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14412) Imi Csabi válasza DonMedve (#14409) üzenetére


Imi Csabi
tag

:((
Cod4-et csak akkor jó játszani, ha te vagy az admin az adott szerón. Én személy szerint minden tőlem telhetőt megteszek, hogy naprakészen tartsam a szerveremen a PB-t. Sokan nem tudják, hogy bizony lehet tuningolni a PB konfigot. Már jópár klán elkérte és van 1 cod2-es klán is, akiknek én frissítgetem a cfg-jét. Nagyon szépen muzsikál a cuccom, rengeteg konfig hackert és md5 tool-t használó lowot szór ki, de tehetetlen vagyok az úgynevezett 0. napos hack progikkal szemben... megjelenésük után hetek telnek el mire a PB detektálja őket. Na ilyen volt a fent említett war közben is.

Én vmi Elit Veteránok Klánja nevű bandát ismerek, de ők csak p90-el tudnak warozni xD (ha netán telibe találtam volna, akkor oooopsz :P )

Én pl hónapok óta nem jártam TDM szerón, csak SD-zek promodban. Vmeik nap követtem 1 ismerősömet vmi holland szerverre, ahol K3 mod futott. Csöppet lol a mod, de olyannyira belelendültem, hogy majd mindenki követelte h húzzak a .....-pa mert csalok. Ahha mondom xD. Na m1, attól h vki jó nemfeltétlenül csaló. Botlottam már olyan emberbe, akiről bizton állítottam h csal, mind addig amíg meg nem ismerkedtem vele és kellemeset kellett csalódnom benne. Engem sokan le csalóznak, pedig csak a fülemet használom... 1ik barátom mondta rólam, IMi bazzeg te nem wh-zol, te magad vagy a WH, fülesmaki xD.

[ Szerkesztve ]

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#14413) DonMedve válasza Imi Csabi (#14412) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez igy igaz.Sokan nem hiszik el,hogy a hallás sokat segit.Direkt ezért vettem 5.1-es fülest,még azt is hallom,ha a pálya túlvégén fingik.De ha igy van segithetnél nekem!Megcsinálni a pb-t.Elegem van a köcsögökből.Xfire,esetleg msn?

A klán nem az,akire gondolok.Ez sima Veteran's igy.Ennyi!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14414) Imi Csabi válasza DonMedve (#14413) üzenetére


Imi Csabi
tag

5.1? :P Minek az :DD sima 2.0 val kell tolni, úgy az izgalmas ;] xfire az adatlapomon, persze h segítek :DDD

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#14415) DonMedve válasza Imi Csabi (#14414) üzenetére


DonMedve
addikt

THX!Mindjárt felveszlek! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14416) DonMedve válasza DonMedve (#14415) üzenetére


DonMedve
addikt

Felvettelek!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14417) kerlac válasza Imi Csabi (#14412) üzenetére


kerlac
őstag

látom cod4 a téma. mi a klánotok? egyszer tolhatunk egy war-t, bár jelzem, nem vagyunk PRO-k. :D ja, a Pitbull klán nevében írok.

(#14418) Mariann294


Mariann294
őstag

Gyönyörú az utolsó pár hsz. :DDD :U

(#14419) Grifid válasza kerlac (#14387) üzenetére


Grifid
aktív tag

VGA BIOS cseréhez ezt használd. Csinálj vele másolatot az eredeti bios-ról hátha elcseszed. :)
Friss BIOS a karidhoz ITT vagy ITT található.

Ja és kijött az új catalyst! :))

Az elkenődött textura lehet szerintem driver vagy beállítási probléma is. Szerintem rendes uninstall a catalystnak a telepítőből, restart gép, új catalyst telepít. Hagyjál mindent alapon, hogy akkor is csinálja-e. (nem kell semmi féle takarító progi mellé, a catalyst szépen lepucolja magát csontra)

[ Szerkesztve ]

(#14420) kerlac válasza Grifid (#14419) üzenetére


kerlac
őstag

Köszönöm, leszedtem, jövő héten ha hazamegyek már próbálom is! Köszi! :R

De lehet, hogy előbb csinálok egy teljes újratelepítést, mert az xp4ever pakkal problémák vannak úgy tűnik, bár semmilyen másik játék nem fagy le.

[ Szerkesztve ]

(#14421) Imi Csabi válasza kerlac (#14417) üzenetére


Imi Csabi
tag

Pitbull klánt ismerjük, eelvileg ti is ismertek minket :) Demo, Lara, Drummer ésmég sokan mások :) waroztunk már párszor

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#14422) kerlac válasza Imi Csabi (#14421) üzenetére


kerlac
őstag

Volt egy ilyen érzésem, én elég keveset vagyok mostanság és kiestem a köztudatból és a gyakorlatból sajna :DDD

(#14423) rup1u5


rup1u5
nagyúr

régóta nem volt ilyen nagy forgalom ebben a topikban. :)
én benne vagyok a ma esti multiban. megnézzük a riddick-et aztán nyomulok föl én is!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14424) Daffni2 válasza Daffni2 (#14389) üzenetére


Daffni2
addikt

Erre gondoltam:

[link]

"Aki ad,az nyer"

(#14425) fsb1000 válasza kerlac (#14417) üzenetére


fsb1000
nagyúr

tényleg nem....
Amig volt COD5 szerveretek jártam ott párszor. Kicsit fura volt a szinte végtelen ammo, meg az egyebek
Ezek a "könyítések" persze nem csalások (csak szerver és MOD beállítás kérdése), hiszen minden játékosra vonatkoznak, de kb. épp olyanok, mint a GTA4 ASI ficsörök. Funny.
.
COD1-vel kezdtem vagy 5 éve.
Tudod hány "komoly" klánnal találkoztam? ehhhh.. mind bebukott valamivel, mert csak eljártak a puskás szerveremre két WAR között....
És a lebukot tag mindig azt mondta, hogy WAR alatt ö sosem használja, mert Ő tisztességes, csak most Funnyzni akart. Legközelebb álnicken jött, de mindenkire rá lehet ismerni, ha beszédes.
.
Olyan ez a csit (vagy hack), mint a drog, ha letöltöd már használni is fogod, nem csak 1x kipróbálni.
Elöször csak funnyra használod, de aztán rászoksz és majd ott is ahol már necces, de még nem bukta. A legvégén már mindenhol. Nincs megállás.
És már nem is olyan ciki, ha játékosok 80% használja és összekacsint a maradék 20% luzer mögött. A 20% fele kiszáll, igy a COD-ozás sem más, mint csitterek háborúja.
.
vedd úgy hogy nem neked szólt...

(#14426) DonMedve


DonMedve
addikt

Most léptem ki de még sehol senki! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14427) MS74hu válasza DonMedve (#14380) üzenetére


MS74hu
tag

Kb:10-24fps közöt szokot lenni.Nekem ez még élvezhetö. Persze ez is csoda hogy ennyi jön ki a notiból.Persze lehet variálni a beállitásokon.Multiban általában nincs gond az fps-el ott sokkal jobb szokot lenni.(ne kérdezd miért) 9600mGT 512mb kari van benne és 2.26Ghz,de ezt felhuzom 2.6Ghzre. Szoval ha gta-zni akarsz notin és "jó" minöségben ako ne sajnáld rá a pénzt.Persze,lehet hogy olcsobb az asztali. I'ts up to u. ;) :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#14428) Źşë' válasza DonMedve (#14426) üzenetére


Źşë'
addikt

ImiCsabival épp most hagytuk abba a jatekot :) zsegian00 a nevem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14429) T.Peter válasza MS74hu (#14427) üzenetére


T.Peter
őstag

Én egyszerűen nem értem a saját rendszerem. Nálam minden minimumon van, vagy ki van kapcsolva, csak a vehicle density van 100-on, és a felbontás 1920x1200-on, és így kapok 30+- fps-t. Ha leveszem 0-ra a vehicle density-t, akkor kb 33+-, és ha még mellé levenném 800x600-ba a felbontást, akkor kapnék kb 40 fps-t, talán. Viszont ha kb azokat a beállításokat használom mint te, akkor megegyezik az fps a tiéddel annyi különbséggel, hogy nálam lecsökken 6-8-ra elég gyakran. Nem tudom hol keressem a hibát, de ha tippelnem kéne, akkor a kevés ram-ra szavaznék.

(#14430) DonMedve válasza MS74hu (#14427) üzenetére


DonMedve
addikt

A noti amit venni akarok abban egy T8100 van,4GB 800MHz-es rammal,és egy 8600GT-vel!Szerinted? :F Amúgy köszönöm a válaszod! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14431) DonMedve válasza Źşë' (#14428) üzenetére


DonMedve
addikt

Ok köszi!Most el kell mennem,de ha hazajövök,vagy holnap felveszlek barátlistára! :K :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14432) MS74hu válasza DonMedve (#14430) üzenetére


MS74hu
tag

Hát?Lehet hogy csak médiumon fog menni vagy alacsonyabban.Csak ako a minöségröl kell kicsit lemondani.A proci mekkora?mert proci zabálo a game.megnéztem a Cuccaidat és az asztali azé erösebb mint a noti amit venni akarsz.És láthatoan gyengébben fog szerepelni a game a notin. :U

Lenovo Y700

(#14433) MS74hu válasza T.Peter (#14429) üzenetére


MS74hu
tag

Sokat azé ne várj a gamétöl mert csúcsgépeken se nyernek sokkal több fps-t.Igen,a ram.Minnél több annál jobb. :K Nekem 4gb ram van benne. Még kettöt tegyé bele és vedd lejjeb a felbontást 1280x1024-re. Néha nekem is lemegy 9fps-ig,de ez megint a beállitásokon függ. :R

Lenovo Y700

(#14434) bendzso


bendzso
senior tag

Sry, hogy mégsem megyek, de most vettem új monitort, és hirtelen (ennek hatására? :F ) megjavult egy csomó minden a gépen. Meg most már felismeri a Win7 64bites telepítőcd-jét, úgyhogy nekiállok annak. Aztán majd sietek multizni. :C :K

(#14435) rup1u5


rup1u5
nagyúr


ilyen se történt még nálam.....

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14436) kerlac válasza fsb1000 (#14425) üzenetére


kerlac
őstag

hát én meg még nem jártam ott, cod5 multi teljesen kimaradt nálam, így nem tudom mik vannak "nálunk". másrészt az utóbbi időben eléggé elment a kedvem a cod4-től is, miután rengeteg a csíter, több war után bukott be az ellen 1-1 játékosa és elég kiábrándító és szánalmas. én még poénból sem próbáltam soha, mégcsak cfg-t sem, persze ez meg is látszik, ha vmi überkirály cfg-s csapattal játszunk... bújhatok a fűbe ezerrel ők meg röhögnek..namindegy, múltkor jól kiosztottk, hogy a cfg nem csalás, mert megengedett, hát de ha ő lát, mert neki pl nincs fű, nekem meg van, akkor mégsem egyenlőek az esélyek... azért tdm szervereken még egész jó statokat is tudok produkálni "szűz profillal", meg az első 1-2 helyen tanyázó 4-500 %-al több ponttal szereplők überbrutál tudásában sem hiszek...

Te is vedd úgy hogy nem neked szólt...

(#14437) DonMedve válasza MS74hu (#14432) üzenetére


DonMedve
addikt

A gépem azért jóval erősebb mint a noti,meg avvak is tisztában vagyok,hogy kell kompromisszumokat kötni!Én mondjuk nem vagyok ráállva a csicsára,nekem jó médiumon is!Csak menjen játszhatóan.A T8100 asszem 2,2-n fut alapba!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14438) bognar110 válasza rup1u5 (#14435) üzenetére


bognar110
őstag

Nekem már volt aszt hiszem újra dobtam a gamet és jólét ! Vagy fel raktam a direktx 9.0c-t

(#14439) Źşë' válasza rup1u5 (#14435) üzenetére


Źşë'
addikt

tenyleg erdekes a hiba, minden inditasnal ez van/volt?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14440) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nem. tegnap multizás közben ezzel az üzenettel dobott ki desktopra. még sosem csinálta. aztán újraindítottam de utánna meg kékhalállal szált el.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14441) Mariann294 válasza rup1u5 (#14435) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem már volt párszor ilyen...ujrainditom a játékot akkor már semmi baja sincs.
Más:
Képek:

Csúcsos

Oldalról

Lyuk a motorháztetőn :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14442) fsb1000 válasza kerlac (#14436) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akor Te is látod, hogy mi megy... és ez általános.
A cfg is csalás, hiszen egyenlőtlen feltételeket biztosít.

(#14443) T.Peter válasza MS74hu (#14433) üzenetére


T.Peter
őstag

Az baj, hogy ha leveszem annyira, akkor annyira pixeles és elmosott minden, hogy rossz nézni. Így legalább tudom élvezni rendesen. Ramot terveztem, csak nem mostanában. Köszi a segítséget. :R

(#14444) bendzso


bendzso
senior tag

Halihó!
Végre felraktam a 64bites Win7 RC-t, és amikor szeretnék bejelentkezni, akkor kiadja, hogy van új update, rányomok, hogy telepítse, aztán meg kapok egy ilyen hibát...
Már próbáltam a GFWL oldaláról is frissíteni, de az nem oldja meg a problémát... :F

(#14445) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv.

Jelenleg két oprendszert használok párhuzamosan. Vista SP1, é Xp SP3.
na már most kíváncsiságból fölraktam XP-re is a GTA4-et, abban a tudatban, hogy majd az 1. hozzászólás szerinti leírás alapján sikerül átmásolnom a mentést XP-re.

1. Tapasztalat: XP-én sokkal de sokkal gyorsabb a játék, és nagyobb részletességben lehet neki adni.
2. 2 napja próbálkozok a leírtak szerint a mentést átvinni XP-re sikertelenül.

Van-e más megoldás? Vistán ezzel a módszerrel már visszaállítottam a mentést sikeresen, de úgy látszik Vistás mentés nem működik XP-én. :U

Ötleteket várok. :R

(#14446) bendzso válasza tzsolesz (#14445) üzenetére


bendzso
senior tag

Pedig mennie kell. Másold ide: \Documents and settings\<felhasználónév>\Local settings\appdata\local. Vagy valami ilyesmi lesz. Az a lényeg, hogy ne az Appdata-ba menjél, hanem a Local settingsbe, és azon belül az appdata-ba. Ha van ott olyan. :B

(#14447) tzsolesz válasza bendzso (#14446) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na ezt megnézem mindjárt. :K

(#14448) bognar110


bognar110
őstag

A windows 7 nagyobb gépigényt kér mint a vista vagy kissebet ?

(#14449) Źşë' válasza tzsolesz (#14445) üzenetére


Źşë'
addikt

hát nemtom, de nekem mindig sikerül sima copyval megoldani a visszaállítást
amúgy

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14450) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sikerült. Köszi nektek. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.