Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgy, a gif-es hiba még mindig megvan...

Néha megállnak a smile-k, aztán csak elindulnak, görgetés hatására...

Véleményem szubjektív...

(#12452) randras


randras
veterán

Helló!

Olyan bővítményre lenne szükségem Chrome-hoz, amivel meg tudok valósítani valami olyasmit, hogy pl. Vaterás, PH!-s üzenetes ablakba (PH!-n mondjuk privát üzenetes ablakba) előre megírt sablon üzeneteket tudjak gyorsan beszúrni.

Feltettem a Tampermonkey-t, de nem találtam hozzá ilyen scriptet, és magam sem tudom, hogy kellene megírni. A JS-t mondjuk ismerem és használom, tehát lehet, hogy ez lenne a megfelelő út, de nem tudom hogy álljak neki.

Esetleg egy olyasmi program is jó lenne nekem, ami globális Windows vágólap-kezelésre használható, tehát mondjuk a tálcára oda PIN-nelve kiválasztom a megírt sablon üzenetet, és már dobja is a vágólapra. Ez már egy másik topik, de lehet, hogy ismertek valami ilyesmit. :)

:R

(#12453) sly54 válasza myke01 (#12423) üzenetére


sly54
tag

Auto HD for Youtube

(#12454) laszlohu válasza randras (#12452) üzenetére


laszlohu
addikt

Gondolom tudod, hogy userscriptet tampermonkey nélkül is lehet telepíteni,
és akkor nem fogyaszt memóriát a tampermonkey bővítmény, magyarul felesleges.

(#12455) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Újra kellett tennem a Google Chrome-ot mert a könyvjelzőknél már nem tudtam hozzáadni a könyvjelző sávhoz, vmiért pedig csak próbaképpen töröltem majd újra hozzá akartam tenni, mielőtt letöröltem volna, csináltam egy HTML file-t a könyvjelzőkből, de nem tudom sehogy sem visszaállítani, csak olyan lehetőségem van h:
Internet Explorer-ből, és olyan nincs h HTML-ből, van vkinek vmi 5lete :F

Matthew 24:42

(#12456) randras válasza laszlohu (#12454) üzenetére


randras
veterán

Igen, köszi. CLCL lett az új legjobb barátom. :D

(#12457) spammer válasza @matthew@ (#12455) üzenetére


spammer
veterán

Ctrl + Shift + O

Rendezés > importálás html fájlból

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12458) csokad


csokad
senior tag

Sziasztok!
Be lehet valahol állítani, hogy a könyvjelzősáv 2 soros legyen?
Továbbá ötlet, hogy miért nem tudok bővítményt telepíteni? Kattintok meg ilyenek de semmi. :)

(#12459) spammer válasza csokad (#12458) üzenetére


spammer
veterán

#12347

Telepítésről bővebben? :) Ír valamit? Webstore-ból telepítenél vagy külső helyről?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12460) @matthew@ válasza spammer (#12457) üzenetére


@matthew@
őstag

Köszi a helpet!
Sikerült :DD

Matthew 24:42

(#12461) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Megváltozott a Google kereső.

Véleményem szubjektív...

(#12462) TESCO-Zsömle válasza hackeeeee (#12461) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vakartam is a fejem mire megtaláltam az eltűnt oldalsáv tartalmát... :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12463) gulupeti válasza hackeeeee (#12461) üzenetére


gulupeti
senior tag

És hogyan lehet visszaállítani? Nekem mintha már a múltkor is átváltott volna erre egyszer, de most egyszerűen nem tudom visszaállítani a régi oldalsávra. Ez így egy sz@r...
Légyszíves segítsetek. :)

[ Szerkesztve ]

(#12464) FoxiestFox válasza hackeeeee (#12451) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az nálam is megvan egy ideje.
W7 64bit

(#12465) TESCO-Zsömle válasza gulupeti (#12463) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem ezt nem lehet visszaállítani. A változás nem a Chrome-ban történt, hanem a Google.com-ban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12466) Xmodule


Xmodule
őstag

Hello. Ma jelentkezett ez a problema. Semmilyen oldalt nem tölt be ami https -es. Mi lehet a baj? Cookie kat már töröltem de ez sem segitett.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12467) laszlohu válasza Xmodule (#12466) üzenetére


laszlohu
addikt

Van ilyen a beállításokban, a pipát, ha kiveszed, akkor mi történik?
Url - be :

chrome://chrome/settings/

HTTPS/SSL résznél

A szervertanúsítvány visszavonásának ellenőrzése, pipa ki

[ Szerkesztve ]

(#12468) pocokxx válasza Xmodule (#12466) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendszeridő nem állítódott el?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12469) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Nekem is van egy érdekes problémám...

Adott egy windows 7 két fiókkal, az egyik egy jelszóval védett rendszergazda, a másik pedig egy általános felhasználó. Chrome böngészőt használok (én vagyok a rendszergazda), és nekem semmi gondom nincs vele, viszont, az általános felhasználónál bizonyos tartalmakat. (pl facebook alkalmazások egy része) nem jeleníti meg. DE, ha rendszergazdaként futtatom a Chromeot, akkor a felhasználói fiókban is fut rendesen.... Ez mitől lehet, és mit lehet vele kezdeni?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12470) Xmodule


Xmodule
őstag

most már jo köszi

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12471) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Azt vettem észre Chrome-al ha néha kifutok a fizikai RAM-ból, egy fokkal gyorsabb mint az FF.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12472) hackeeeee válasza gulupeti (#12463) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem sehogy.

Véleményem szubjektív...

(#12473) Braddock


Braddock
őstag

Hát ezzel az új Google felülettel próbáltam megbarátkozni, de nem ment.
Nehezebbé teszi a keresést és a szűrést.

(#12474) FoxiestFox válasza Braddock (#12473) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyetértek, ez egy *os. Majd kipróbálom a Binget, vagy Yahoot

(#12475) fPApi


fPApi
őstag

Légyszi' segítsetek! Azt csinálja a Chrome, hogy bizonyos oldalak teljesen szétcsúszva jelennek meg, pl. ez a fórum is a következőképp:

De ha ráfrissítek, akkor megjelenik jól. Van olyan, pl. a gmail, ahol 2-3-szor kell frissíteni, mire megjelenik. Kipróbáltam, pl. firefoxon ezek az oldalak is normálisan jelennek meg. Van valakinek ötlete?

(#12476) pocokxx válasza fPApi (#12475) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Korlátozd a torrentet és frissíts...:) (F5)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12477) fPApi válasza pocokxx (#12476) üzenetére


fPApi
őstag

Az biztos nem okozza! Más (értelmes) megoldás?

(#12478) pocokxx válasza fPApi (#12477) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nincs más, ami aktívan használná a netet? Más böngészővel is csinálja? Esetleg egy router áramtalanítás...? Nekem csak akkor csinál így, ha éppen nagyon tölt valamit, vagy gyenge a wifi jel.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12479) hackeeeee válasza fPApi (#12475) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem ez nem a Chrome hibája.

Véleményem szubjektív...

(#12480) spammer válasza fPApi (#12475) üzenetére


spammer
veterán

Ctrl + F5

Esetleg gyorsítótár törlése a beállításoknál.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12481) zso73


zso73
veterán

remélem nem volt még:
Valami bővítmény felrakása után a Chrome azt csinálja, hogy erre az oldalra enged csak a Facebook helyett.
http://fbookerman.xp3.biz/
Ha kikapcsolaom az Addbock-ot, akkor ide http://fbookerman.xp3.biz/
És innen nem tudok elmozdulni, mert csak a reklámokra enged felmenni. A face felejtő lett. Találkoztatok már ilyennel ? Esetleg megoldása van valakinek rá?
Újratelepítés nem oldja meg. Előzmény törlések, és bővítmények letiltása után is megmarad.

Esetleg adaléknak. LInux alatt telepítettem a bővítményeket, és úgy jöttem W7 alá. A szinkronizálás után lett ez.. :W

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#12482) zso73 válasza zso73 (#12481) üzenetére


zso73
veterán

Ha kikapcsolom az Adblock-ot,akkor enged továbblépni. A következő indításnál ismét ez van..... Hogyan lehetne ezt kivédeni?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#12483) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Pár napja ssd-n van a rendszer, és a chrome is. Azt szeretném megtudni, hogy be lehet-e úgy állítani ezt a böngészőt, hogy az összes netes előzmény, süti, letöltés maradvány, keresési beállítás, szóval minden törölni való szemét ne a telepítési mappába, hanem a hdd-n egy mappába kerüljön?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#12484) fPApi válasza hackeeeee (#12479) üzenetére


fPApi
őstag

"Szerintem ez nem a Chrome hibája."
Mivel más böngészővel nem csinálja (kipróbáltam többel), így más nem igazán marad. De mindegy, csak azért kérdeztem, hogy valaki találkozott-e ilyennel és ha igen, hogyan oldotta meg. És fontos, hogy nem véletlenszerűen csinálja az oldalaknál, hanem rendszeresen és először. Azaz pl. a prohardver fórumnál ha először megnyitom. Ha pár percen belül újra megnyitom, akkor már nem, de ugyanez van pl. a gmail-el is, először 3-szor kell frissíteni mire megjelenik, de később bejön elsőre.

(#12485) hackeeeee válasza fPApi (#12484) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel kérdezték, hogy más böngészővel próbáltad-e, és arra nem érkezett válasz, így nem tudhattam.. :)

Minden előzmény törlése után sem jó? Valami bővítmény?

Mellesleg, Nekem a sammobile volt ilyen pár napig, aztán megszűnt a jelentség.

Véleményem szubjektív...

(#12486) artiny


artiny
őstag

Chrome.ban lehet megadni magunk a nagyítás mértékét? (ne csak 150-175-200% os legyen hanem pl ha kell akkor 180% os)

(#12487) zso73 válasza artiny (#12486) üzenetére


zso73
veterán

Rossz válasz. :(

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#12488) fPApi válasza hackeeeee (#12485) üzenetére


fPApi
őstag

Már az első hozzászólásba beírtam, hogy a firefoxban nincs így...

Egyenlőre semmi nem segített, próbálkozom tovább ...

(#12489) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A history az melyik fájlban van? Mivel lehet megnyitni, hogy úgy lapozzak benne, ahogy akarok? Mint pl. egy word dokumentumban ahhoz az oldalhoz ugrok, amelyikhez akarok és nem kell végiglapozni minden oldalt, amíg ahhoz jutok, amelyik érdekel? Egy olyan oldalt keresek, amit már több, mint fél éve néztem.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#12490) spammer válasza tknof1871 (#12489) üzenetére


spammer
veterán

C:\Users\Usernév\Appdata\Local\Google\Chrome\User Data\Default

Itt találod őket, de kódolva vannak, nem csak egy egyszerűen olvasható .txt fájl vagy ilyesmi. Meg tudod nyitni szövegszerkesztőkkel, de tele lesz mindenféle karakterekkel is. Azonban tudsz benne keresni, talán megtalálod így, amit keresel.

szerk: nézd csak: [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12491) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok,

tudnátok segíteni mi a gyíktól hal meg a shockwave player :F amikor online zenét is hallgatok?? (nem biztos, hogy az miatt csak egy észrevétel)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12492) Neró válasza anonymus89 (#12491) üzenetére


Neró
őstag

Állítsd át a hangszórókat Stereora.

| www.diablohungary.hu

(#12493) anonymus89 válasza Neró (#12492) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem vágom ezt hogy érted?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12494) pocokxx válasza pocokxx (#12469) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

up... :B

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12495) spammer válasza pocokxx (#12469) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudom, talán összeakadnak az alkalmazások a win jogosultságokkal, bár ez furcsa lenne :F :U De miért baj az, ha a Chrome-ot adminként futtatod? Parancsikonon vagy az .exe-n állítsd be, hogy mindig rendszergazdaként futassa és nincs gond vele többé.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12496) zoltanz válasza zoltanz (#12471) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A Chrome majdnem fele annyi RAM-ot használ mint az FF, ha olyan lapot nyitok meg ahol sok/nagyfelbontású kép van.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#12497) pocokxx válasza spammer (#12495) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ha rendszergazdaként futtatom, akkor kéri a jelszót indítás előtt... Nem szeretném, hogy csak így működjön, bár tény, hogy átmeneti megoldásként most így van.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12498) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali, Chromeba recseg ropog a hang, játékok yutyub, online rádió minden! MINDEN MÁS BÖNGÉSZŐBE TISZTA! nyomozgattam és rengetegen panaszkodnak erre. Szakiknak van ötletük? Mert másképp megy a kukába a Chrome így használhatatlan. köszi

(#12499) spammer válasza #27441408 (#12498) üzenetére


spammer
veterán

Nézd meg nincs-e egyszerre több flash plugin engedélyezve! [link] "Csak egy maradhat!" ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12500) #27441408 válasza spammer (#12499) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem volt több és a recsegés fennáll.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.