Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) mefistofeles

Skacok!
Már rég a chrome böngészőt használom nagy megelégedéssel, de kb. két napja "meghülyült".
Sok oldalt ha megakarok nyitni akkor valami directagain.net akar töltődni aztán vagy üres képernyő vagy kiírja, hogy próbálkozzak később. Ugyanezen oldalakat az IE minden további nélkül megnyitja! Hozzátenném, eddig természetesen a chrome is megnyitotta! Mi lehet ez valami vírus vagy adathalász vagy mi? Láma vagyok a kérdésben tudtok valami tippet?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12752) spammer válasza mefistofeles (#12751) üzenetére


spammer
veterán

Nézd meg milyen bővítményeket használsz! Ha sokat és nem vagy biztos benne, mi okozhatja, akkor egyesével tiltsd le őket és úgy próbáld újra a dolgot, hogy akkor is csinálja-e.

Okozhatja bővítmény/toolbar vagy spyware/virus is.

szerk: inkognitó (privát böngészés) módban is csinálja? Nyiss egy ilyen ablakot (crtl+shift+n) és teszteld le!

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12753) w333 válasza spammer (#12752) üzenetére


w333
félisten

Ez a betűtípus bug-ot (font rendering bug) lehet már tudni hogy mikor javítsák :F
Vagy ez már tényleg ilyen vékony pixeles marad ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12754) spammer válasza w333 (#12753) üzenetére


spammer
veterán

Passz, nálam semmi gond, nem is volt vele. Vagy csak nem tudom, mit kellene nézni :DDD :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12755) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan bővítményt, amivel a Facebook-on el lehet tüntetni jobb oldalt a teljes "Kit ismerhetek" részt az összes jelölttel együtt?
Köszi előre is!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#12756) alratar válasza w333 (#12753) üzenetére


alratar
addikt

Elvileg a következő, 24-es verzióban javítva lesz!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#12757) w333 válasza alratar (#12756) üzenetére


w333
félisten

Köszi szépen mindkettőtöknek :R a héten úgyis jön a chrome 24 vagyis remélem mert már szinte semmi javítás nincs a 24-es beta-ban :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12758) repvez


repvez
addikt

Ha van egy bővitmény ami automatikusan frissul ha uj verzió jön ki azt hol tudom letiltani a böngészöben, hogy a bövitmény működjön ,de ne frissitsen csak manuálisan esetleg ?

(#12759) spammer válasza repvez (#12758) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem ezt nem tudod kikapcsolni. Talán megoldás lehet, ha bővítményt letöltöd, kicsomagolod és könyvtárból töltöd be, viszont akkor is ki kell törölni az update-re vonatkozó részt (url-t) a manifest.json fájlból. Illetve nem is törölni, hanem másra kell átírni az url-t, mert ha jól emlékszem, a Chrome nem fogadja el, ha nem tartalmazza ezt a sort. Elvileg így működhet.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12760) spat


spat
csendes tag

Sziasztok! Előre elnézést: nem olvastam végig a témát, de gyors segítséget keresek.
Win7. Eddig ment a Chrome, aztán felraktam egy jogtiszta Office 10-et, és megállt a Chrome. Bármilyen címet írok be, marad a névtelen nevű fül (az új ablakból is névtelen lesz), és üres az ablak. Ugyan ez a helyzet a chrome://... és file://... címekkel is. Aki tud segítsen!
Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#12761) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Meg lehet valahogy oldani, hogy fent 2 vagy több sorban legyenek a könyvjelzők?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#12762) spammer válasza vj0c1 (#12761) üzenetére


spammer
veterán

Nem

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12763) laszlohu válasza w333 (#12757) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha az Arial van beállítva alapértelmezettnek, akkor érdemes frissíteni az alábbi fontra :

[link]

Egyébként tök mindegy, hogy mit állítasz be alapértelmezettnek a Chrome beállításaiban, akkor is az
Arial - t használja nálam ( Gondolom, ami a Windowsban alapértelmezett nálam )

(#12764) TotO'


TotO'
aktív tag

Hello, hogyan lehet kikapcsolni azt a featuret adott oldalakon, hogy egy adott rész folyton előkerül, hiába görgetem fel, kvázi always-on-top van. Itt egy példa .

Elképesztően frusztrál, de ha kikapcsolom az egész javascriptet az oldalon akkor meg más is eltűnik. screen.

Próbáltam keresgélni, de semmi hasznosat nem találtam, talán azért mert nem tudom mi a neve ennek az "effektnek", van valami extension ami kikapcsolja az összes ilyet?

Köszönöm, Boldog Karácsonyt! :)

4a || Neuzer Courier DT

(#12765) spammer válasza TotO' (#12764) üzenetére


spammer
veterán

Nem igazán értem, mire gondolsz. Mi kerül elő folyton? Az oldalsó menüre gondolsz, ami követi a scrollozást és így "úszik"? Ha erre gondolsz, akkor ezt csak script letiltásával (gondolom valami javascript) lehet kikapcsolni, egyébként nem.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12766) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv!
Van egy kis problémám. Mégpedig az, hogy van tetves oldal, ami valami folytán befészkelte magát a gépbe, és ha a Chrome-ban böngészek, akkor mindig rejtett linkként ott van az oldalakon, és mikor kattintok valahova a böngészőn belül, akkor természetesen ez a retkes oldal jön be, a rejtett link végett.
Próbáltam letiltani az AdBlock-kal, de szörnyű lett az eredmény. Akkor is ott maradt az oldalon a rejtett link, és mikor rákattintok, akkor feljön egy pillanatra az oldal, de egyből el is tűnik, mert tiltja az AdBlock. Szóval az eredmény egy ilyen villanás.
Próbáltam letörölni a Chrome-t, majd újrarakni, de ugyan úgy itt van ez a rohadék.
Most már tényleg tanácstalan vagyok. Most futtatok egy vírus keresést, de ha tudtok még valamit ez ellen, akkor azt megköszönöm. :R

PS4

(#12767) TotO' válasza spammer (#12765) üzenetére


TotO'
aktív tag

Igen, pontosan arra gondolok, azt hittem/hiszem, hogy létezik olyan egyszerű userscript, vagy extension ami letiltja az ilyet, mert feltételezem valahogy meg lehet különböztetni valahogy, nem csak "script" oszt jóvan.

4a || Neuzer Courier DT

(#12768) spammer válasza mrhitoshi (#12766) üzenetére


spammer
veterán

Spyware/vírus keresés, az okozza, amíg le nem pucolod, addig nem lesz jó (mivel újratelepítés után is hibás volt, ahogy írtad).

(#12767) TotO': valahogy megoldható, de nem biztos, hogy univerzális, minden oldalon működő megoldással, mert ezek közös jQuery libraryt használnak általában, vagyis ha azt letiltod, akkor más js funkciókat is elvághatsz vele. Ha azonban egyedi scriptként van jelen, akkor elvileg le lehet tiltani.
Esetleg ha van az elemhez egyedi azonosító (id), akkor elvileg userstyle-t lehet variálni hozzá, hogy fix legyen és ne mozogjon, de akkor csak oldalspecifikusan, azon az oldalon fog működni, ugye.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12769) mrhitoshi válasza spammer (#12768) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lefuttattam egy vírus keresést a C meghajtón (ahol van a Windows telepítve), de nem hozott eredményt. Nem talált semmi vírust. :B :W
Esetleg valami ötlet ?

PS4

(#12770) spammer válasza mrhitoshi (#12769) üzenetére


spammer
veterán

Nemrég volt itt a topikban valakinek spyware gondja, ha jól emlékszem, fusd át az utóbbi pár oldalt! De a leggyorsabb, ha letöltesz 1-2 spyware elleni programot (ajánlani nem tudok, mert nem használok ilyet, de volt ezekről is szó asszem).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12771) mrhitoshi válasza spammer (#12770) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Oké. Köszönöm a segítséget!

PS4

(#12772) mrhitoshi válasza spammer (#12770) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lefuttattam egy Spyware doctort, de nem hozott eredményt. Ki is töröltem vele pár gyanús elemet, de a Chrome-ban még mindig itt van ez a valami.
Firefox alatt nincs jelen ez, hogy bizonyos időközökben az oldalon egy rejtett link jelenik meg, és rá kell kattintanom, mert máskülönben nem tűnik el, és bejön egy idegesítő Windwos Cleaner oldal. :W
Szóval ez csakis Chrome-ra korlátozódik.

PS4

(#12773) laszlohu válasza mrhitoshi (#12772) üzenetére


laszlohu
addikt

Én is az alábbi beírásával jöttem rá, hogy melyik vírus van nálam, és hogy milyen oldalra akar vinni :

Ha tudod mi a vírus neve, akkor le tudod irtani a megfelelő vírusölővel
(nem mindegyik tudja mindegyik vírust)

URL - be :

chrome://dns/

Meg ez is hasznos :

chrome://net-internals/#dns

[ Szerkesztve ]

(#12774) RpPRO válasza mrhitoshi (#12769) üzenetére


RpPRO
őstag

Töröld a felhasználót chrome-ból (mindent visz).

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#12775) mrhitoshi válasza laszlohu (#12773) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát ezzel nem igazán tudtam kezdeni semmit se. :D

Köszönöm a segítséget, de úgy néz ki megoldottam a problémát. Valami masszív Adware-rel álltam szemben. Rákerestem Google-n, és másnak is volt problémája, ugyan az az oldal jött be másnak is. Megoldás az volt, hogy le kellett törölni az AppData mappából minden dolgot, ami valahogy is köthető volt a Google-höz. :R
[link]

PS4

(#12776) degu


degu
senior tag

Spybot-Searc
Eleg utos! :C
Nekem ez vitt el egy mocskot,es meg a wint sem tette tonkre!
Ha mindennek ellenall,akkor probald meg ezt. :K

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#12777) G4bi89 válasza myke01 (#12724) üzenetére


G4bi89
senior tag

Valamint Ctrl+shift+T ez még elegánsabb (én is Operás voltam 2007óta és 1hónapja váltottam)
Eltartott egy ideig még a Ctrl+Z helyett megszoktam :D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#12778) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Létezik valami épkézláb rss feldolgozó, mint FF alatt? Ki szeretnék rakni a könyjelzősávra pár rss-t, de mindig csak az xml-t nyitja meg. :(((

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12779) spammer válasza Speeedfire (#12778) üzenetére


spammer
veterán

Csekkold le ezt: [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12780) Speeedfire válasza spammer (#12779) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezt már próbáltam, de valami miatt nem jeleníti meg a mappa tartalmát. Pedig a képek alapján jó lenne. De nekem valami miatt nem tölti be/jeleníti meg. :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12781) mrhitoshi válasza Speeedfire (#12778) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én Foxish Reader-t használom. Ugyan olyan Firefox alatt. :R [link]

PS4

(#12782) mexel


mexel
veterán

Valami normális könyvjelző kezelő nincs a chrome alatt? (pl olyasmi amivel úgy személyre lehet szabni mint az opera alatt)
És valami hasonló jelszókezelő, ami gombnyomásra kezeli a jelszavakat?
Nem nagyon találtam ilyen bővítményeket, igaz még csak most próbálgatom a chrome-ot. (nem nagyon tetszik, hogy alig lehet beállítani egy-két dolgot)

(#12783) laszlohu válasza mexel (#12782) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezt a bővítményt próbáltad?

[link]

(#12784) Speeedfire válasza mrhitoshi (#12781) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez tettszik! Jóféle. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12785) scott_free


scott_free
senior tag

hali,

win8-at tettem fel tegnap, egy darabig hiba nélkül futott a chrome rajta (desktopon), majd fogta magát és egy újraindítás után nem töltött be semmit, csak üres lapok jelentek meg, még a beállítások fül helyett is!
a -no-sandbox kapcsolóval ugyan működik, de akkor meg nem biztonságos.

van erre valami normális javítás? :F

(#12786) mexel válasza laszlohu (#12783) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, gyorsan megpróbáltam. Első indulásnál a chrome letiltotta valami rosszindulatú akármit emlegetett, majd többet nem indul. :(

(#12787) dokee78


dokee78
félisten

A régebbi verzió mappáit ki lehet törölni?

[ Szerkesztve ]

(#12788) spammer válasza dokee78 (#12787) üzenetére


spammer
veterán

Ki

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12789) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!

Nálam a chrome msot olyat művel, hogy a flash tartalom szaggat, nem gyengén. Kikapcsoltam itt: chrome://plugins a legfelsőt, Shockwave Flash 11.5 r31-es verziót, így már jó, mert még van egy az alatta lévő: Shockwave Flash 11.5 r502 ezzel már szépen fut, folyamatos, viszont csúnyábbak a betűk :S Ezt lehet valahogyan orvosolni? Próbáltam már azt is, hogy letöltöttem külön az adobe oldaláról és azt tettem fel, de a helyzet kb ugyanaz.

Előre is köszi a segítséget.

(#12790) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Ha betöltődik az origo.hu oldal, de a cikkek nem, akkor a böngészőben van a hiba vagy az origo-ban?
Bármelyik cikkre kattintva ez fogad:
Ez a weboldal nem érhető el
Megszakadt a kapcsolat a következővel: www.origo.hu.

stb stb

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#12791) #99546112


#99546112
törölt tag

Nálam jó az Origo, csinálj egy böngésző takarítást.

(#12792) laszlohu válasza mexel (#12786) üzenetére


laszlohu
addikt

Ez akkor csak egyedi eset nálad, nálam semmi ilyesmit nem csinált.

(#12793) tknof1871


tknof1871
őstag

Az igoogle lesz mivel pótolható? Nekem arra volt jó, hogy rajta voltak a kedvenc oldalaim és blogjaim moduljai és láttam, ha új hír és poszt jelent meg. Ott volt az időjárás, gmail és ennyi.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#12794) goom


goom
senior tag

Sziasztok, lehetséges-e Chrome böngészővel, ami az Internet Explorer 9 esetében jobb egeres helyi menüben található: "Parancsikon létrehozása"?Ha igen, hol, hogyan?

(#12795) laszlohu válasza goom (#12794) üzenetére


laszlohu
addikt

Beállítások ( három vízszintes vonal ikon )- Eszközök -

Parancsikonok létrehozása ...

[ Szerkesztve ]

(#12796) Dzsiszke


Dzsiszke
csendes tag

Sziasztok!
A Chrome rosszul jeleníti meg a beágyazott képeket.
Sötét lesz a háttér és a kép is, néha annyira, hogy olvashatatlan.
A segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#12797) Dzsiszke


Dzsiszke
csendes tag

Az elöző hozzászólásomhoz van egy példa kép, amit elsőre nem sikerült feltöltenem, de majd most... ;]

(#12798) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok!
Teljes képernyős módba F11-el belépek és F11-el ki is tudok lépni. Azonban ha teljes képernyős módban a böngésző tetejére megyek, akkor megjelenik a kilépés teljes képernyős módból lehetőség. Valahogy lehetséges ezt a lehetőséget kikapcsolni és a továbbiakban csak F11-el kilépni a teljes képernyőből?

(#12799) dokee78


dokee78
félisten

Van a Chrome-hoz olyan kiegészítő amelyikkel egy gombbal tudom törölni az előzményeket?

(#12800) goom válasza laszlohu (#12795) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm, működik! :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.