Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) whitezo88 válasza hackeeeee (#11300) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem a mikrolag miatt érzékeli. Borzasztó, dolgozni próbálok de így elég idegesítő. Az egerem jó, játékokban nincs ezzel semmi gond, de most a Chrome ezzel szórakozik, meg ilyen 1 mp-es mikrolaggok vannak pl tabváltásnál, ha épp nem esik szét.
Ja és naponta 2-3x a Shockwave is elpusztul.

(#11302) hackeeeee válasza whitezo88 (#11301) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Max próbáld meg, h daráld le az egészet, és tedd újra.

Nálam is szívás van vele otthon... Máshol még nem tapasztaltam, de a flash-es angry birds hulladék..

@laszlohu: Hogy javasoltad, melyik flash-t érdemes letiltani?

Véleményem szubjektív...

(#11303) laszlohu válasza hackeeeee (#11302) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezt tiltsd le :
11,3,31,222

(#11304) hackeeeee válasza laszlohu (#11303) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tehát akkor ez a verziószámú teljesen letiltható? Akkor a hardveres gyorsítás is rendben lesz?

Este megnézem otthon! Köszi! :R

Véleményem szubjektív...

(#11305) Raaf válasza spammer (#11267) üzenetére


Raaf
csendes tag

Szia ((#11267) Spammer

Sikerült valamit javítani a helyzeten, már behozza az oldalakat, úgyhogy letiltottam a Flasht ! Remélem sikerül mellékelnem a képet (PrtSc) !
Hogyan lehet képet egyből mellékelni (hogy megjelenjen!), ezért doc-ba illesztem, az menni fog!?
Azért még a játékok akadoznak betöltéskor, ezzel is lehet valamit csinálni? Azért előzményeket és cookie-kat töröltem!
Van még mit tenni?
Remélem jó helyre tettem a hozzászólásom és megkapod!

Köszi: Raaf

(#11306) spammer válasza Raaf (#11305) üzenetére


spammer
veterán

Képet nem szúrtál be, de képen úgysem látszana, hogy akadozik-e, vagy nem.
Milyen játékok akadoznak? Flash játékok? :F
Lehet, hogy az adobe oldaláról kellene letöltened a legfrissebb flasht, és ha azután is akardozik, akkor szerintem Chrome újratelepítés kellene.

Ahogy olvasom, lehet, hogy privát üzenetben akartad küldeni, de jobb, hogy ide a topikba ment az üzeneted, mert nekem a fentieken kívül nincs tippem, de hátha másnak lesz ötlete.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11307) Raaf válasza spammer (#11306) üzenetére


Raaf
csendes tag

Hi!
Nem privibe akartam, csak képben ide a hozzászolásokba -mint a hogy más is csinálja- [[pld: (#11235) dethroner válasza spammer (#11231) üzenetére]] de nem ment, ezért csatoltam egy doc- file ba az oldal PrtSc "fényképét". Remélem megkaptad, a benne levő Flash -ekről tudsz valamit? Farmerama játék, amit szoktam gyúrni az akadozik még mindig, ellenben a régi G.C. al és Flash Playerrel nem volt semmilyen gondom! Meg lehet azt valahogy tudni melyik volt régebben felrakva, mert Update volt! A Flasht hogyan tudom a G.C. -ban lecserélni újnak melyiket ajánlod Flash -ből? Ha csere kell, melyik G. C -ot töltsem le! Legelső hozzászólásomban (#11266 Raaf) a mostani G.C. és Flash sorozatszámai fellelhetőek!
Köszi a segítséget eddig is!
Üdv: Raaf

(#11308) spammer válasza Raaf (#11307) üzenetére


spammer
veterán

A fórumba nem lehet csatolni semmilyen doc fájlt. Képet fel kell töltened valahova, vagy akár ide a fórumra is lehet (mikor írod a hozzászólást) és azt be lehet illeszteni a hozzászólásba.

Adobe flash letöltése

Szerintem az legjobb, ha leszeded a Chrome-ot (uninstall), letöltöd az adobe flash playert egy másik böngészővel, telepíted, és utána felrakod a legfrissebb Chrome-ot.

Nálam van külön Adobe flash és nekem nem akadt össze soha a Chrome-mal, nem kellett letiltani egyik flash plugint se.

Szóval egy tiszta telepítés szerintem megoldja a gondod.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11309) laszlohu


laszlohu
addikt

Új chrome verzió:

többek között frissült a pepper flash PPAPI player.

Nálam ezt írja ha az url-be :
chrome://gpu

Majdnem biztos, hogy ezért hibás nálam a hardveres gyorsítás,

ERROR:gl_surface.cc(84)] : NOT IMPLEMENTED
[3748:3292:14944302:ERROR:gl_surface.cc(84)] : NOT IMPLEMENTED
[3748:3292:14952243:ERROR:gl_surface.cc(84)] : NOT IMPLEMENTED
[3748:3292:14978389:ERROR:gl_surface.cc(84)] : NOT IMPLEMENTED
[3748:3292:15022880:ERROR:gl_surface.cc(84)] : NOT IMPLEMENTED
[3748:3292:15034393:ERROR:gl_surface.cc(84)] : NOT IMPLEMENTED

erre ált. a videokari driver(pl. Catalyst) frissítés megoldást szokott nyújtani,
de én egy darabig biztos nem frissítek, mindig megszívom, mert ha frissítek,
mindig szarabb lesz.

(#11310) laszlohu válasza laszlohu (#11309) üzenetére


laszlohu
addikt

Lekopogjam, ettől függetlenül a 238 - as végűvel jól lejátszik mindent.

(#11311) hackeeeee válasza laszlohu (#11309) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

FB-s Angrybirds-ben még mindig nincs scroll.

Véleményem szubjektív...

(#11312) hackeeeee válasza hackeeeee (#11311) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, most melyik az újabb?

11.3.31.225 vagy 11,3,300,270? Nah most nézem, elvileg a 300.270 a legfrissebb.

Meg most akkor mi a különbség az NPAPI és a PPAPI között?

Név: Shockwave Flash
Leírás: Shockwave Flash 11.3 r300
Verzió: 11,3,300,270
Hely: C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\NPSWF32_11_3_300_270.dll
Típus: NPAPI

Ezt bekapcsolva hagyva jó lett az Angrybirds.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11313) laszlohu válasza hackeeeee (#11312) üzenetére


laszlohu
addikt

Bocs, elírtam, 268 - as végűt akartam írni.

(#11314) laszlohu válasza hackeeeee (#11312) üzenetére


laszlohu
addikt

A PPAPI - t használják ált. az okostelefonokban, és többek közt azért is találták ki, hogy egységes legyen az asztali pc-n és okostelókon lévő flash player.

[ Szerkesztve ]

(#11315) laszlohu


laszlohu
addikt

Teszteltem egy kicsit , igen, az új Chrome az új flash playerrel, a 270 - es végűvel,
jól muzsikál.

(#11316) hackeeeee válasza laszlohu (#11313) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Segáz.. Most úgy néz ki, hogy Nálam a 270-nel is rendben van minden! (kopkopkop)

Véleményem szubjektív...

(#11317) Jamby18


Jamby18
senior tag

Hali!
Pár napja nem tudok videót lejátszani a Dehir.hu oldalon.
Eddig azt hittem magától majd megoldódik és nem nálam van gond.
Verzió 21.0.1180. Tegnap letöröltem, újraindítottam és a google oldaláról feltelepítettem, de ugyanúgy rossz, a youtube viszont normálisan működik. IE 9 alatt se tudom a videókat megnézni, de az legalább kiírja, hogy Flash version 9.0 or greated in required. You have no flash plugin installed. Ennek ellenére a programok telepítése törlésénél ott van az Adobe Flash Player 9 ActiveX.
Csináltam egy videót. [link]
Ha rákattintok a lejátszásra egyből kellene egy nagy körnek körbefordulnia és indul a videó.
Mi lehet a gond?

(#11318) spammer válasza Jamby18 (#11317) üzenetére


spammer
veterán

Kipróbáltam, nálam sem csinál semmit, rányomok a playre és fekete képernyő. Szerintem szar a lejátszójuk.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11319) laszlohu válasza Jamby18 (#11317) üzenetére


laszlohu
addikt

Nálam is fekete,
viszont van olyan oldal, ami csak akkor engedi lejátszani a videóit, ha bejelentkezel,
láttam, ezen az oldalon is be lehet jelentkezni.

(#11320) Jamby18 válasza laszlohu (#11319) üzenetére


Jamby18
senior tag

Csináltam egy regisztrációt, de ugyanolyan rossz :((
Nem baj köszi az ötletet, akkor várunk mikor lépnek.

spammer köszi :R

(#11321) Jamby18


Jamby18
senior tag

FF 14-el mennek a videók, ehhez az oldalhoz ezt kell használni, Chrome viszont marad ugyanúgy.

(#11322) hackeeeee válasza spammer (#11318) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szintén ugyan ez a tünet.

Véleményem szubjektív...

(#11323) Raaf válasza spammer (#11308) üzenetére


Raaf
csendes tag

Szia!
Csatolom a plug-in jelenlegi állapotát link ben!
http://kepfeltoltes.hu/view/120809/plug_in_save_20120809_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Most G.C (21.0.1180.60 beta m) verzió van fent, jelzi is hogy van frissítés hozzá! Frissítsem szerinted, szarabb már nem lehet! Adobe flash új verziót nem szivesen töltenék fel mert megzavarodik a FireFox (állandóan összeomlik benne a Adobe flash), örülök hogy legalább azt sikerült úgy ahogy megcsinálni, megy a You Tube is a régivel flash-el (11.2.202.235)!
Mit mentsek le ha teljesen legyalulom a G.C-ot? A könytárra elég a bookmarks és a bookmarks.bak kiterjesztésű file-ok lementése!? Meg gondolom a ezt:
http://kepfeltoltes.hu/view/120809/GogleChrome_bovitmenyek_save_20120809_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Még valami idevonatkozó ötlet!
köszi: Raaf

(#11324) spammer válasza Raaf (#11323) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem elég a legfelső r31-est bekapcsolva hagyni, de ha nem jó úgy, akkor próbáld ki, hogy csak a második hagyod bekapcsolva. Egyébként megnéztem, nálam mindhárom be van kapcsolva, és nem kavar be így sem. :U A Chrome-ot frissítsd nyugodtan.

Ha ezután sem jó és újratelepíted az egészet akkor:

A kiegészítőket webstore-ból fel tudod rakni újra gyorsan, azokkal felesleges vacakolni. A könyvjelzőidet el tudod menteni. Címsorba írd be:

chrome://bookmarks/

Ott a rendezés menüpont és a könyvjelzők exportálása HTML-fájlba. Az importálás is ugyanitt történik majd (a HTML fájlból vissza fogja állítani.)

A jelszavaidat meg jegyezd meg vagy írd fel őket valahova, mert valószínűleg azok is eltűnnek az újratelepítés során. Beállítások -> speciális beállítások ->mentett jelszavak kezelése , itt láthatod őket.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11325) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Nem tudom hogy jobb lesz-e a flash Chrome alatt, most olvastam:
Biztonságosabb Flash plugint kapott a Google Chrome

(#11326) hackeeeee válasza Steelmanus (#11325) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, csak tök jó, h ha be van kapcsolva a PPAPI, akkor van olyan funkció, ami nem működik flash alatt, és ez rohadt zavaró.

Véleményem szubjektív...

(#11327) Jim-Y


Jim-Y
veterán

sziasztok, le tudná nekem írni valaki, hogy a böngészési előzményeket hogyan tudom átteni máshová, illetve , hogy a böngésző cache-t, hogy tudom mondjuk egy ramdiskre tenni?! Előre is köszi, üdv

(#11328) laszlohu


laszlohu
addikt

Kipróbáltam, már le lehet játszani a videókat a dehir.hu - n.

(#11329) Jamby18 válasza laszlohu (#11328) üzenetére


Jamby18
senior tag

óóóó, jeee megy nekem is szépen. ;)

(#11330) spammer válasza Jim-Y (#11327) üzenetére


spammer
veterán

cache - ramdisk témáról volt szó régebben, keress rá ezekre a szavakra topikban ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11331) dethroner válasza spammer (#11236) üzenetére


dethroner
veterán

Kikapcsoltam az összes bővítményt, most mégis a chrome indításkor kezdőoldal előtt megnyílt az előzőleg nézett oldal is, rögzítve :(( Ccleanert futtattam, aztán még a chromeon belül is kitöröltem az összes előzményt, kukit meg mindent, mégis ott van a kezdőoldal előtt egy másik. Mi a francot lehet ezzel csinálni?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11332) alratar


alratar
addikt

Tudnátok mondani jó youtube video downloadert?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#11333) dethroner válasza alratar (#11332) üzenetére


dethroner
veterán

freemake video downloader, youtube free downloader, youtube options for google chrom full version

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11334) TRob1 válasza alratar (#11332) üzenetére


TRob1
veterán

(#11335) alratar válasza TRob1 (#11334) üzenetére


alratar
addikt

Nem engedi, hogy hozzáadjam.
Csak a chrrome áruházbol engedné, ott viszont nem találom.

Ahogy a többit sem!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#11336) DS39 válasza alratar (#11335) üzenetére


DS39
nagyúr

ja, ez a 21-es "újítása" :F

(#11337) dethroner válasza alratar (#11335) üzenetére


dethroner
veterán

[L/G

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11338) dnelb


dnelb
veterán

A chromeba ugye bele van építve a flash player, ami most a 11.3 r31 .. Ezzel viszont a yt videóknál itt a video decoding csak szoftveres lesz és emiatt akad az egész video.. A rendszeren 11.2 van telepítve, így pl a firefox azt használja, ott rendesen hardveres mindkettő, semmi akadás . Van valami lehetőség rá hogy itt is a 11.2 menjen ?(vagy legyen hardveres dekódolás..)

[ Szerkesztve ]

(#11339) DS39 válasza dnelb (#11338) üzenetére


DS39
nagyúr

about:plugins-ban tilthatod a gyárit és engedélyezheted a firefox általit

(#11340) dnelb válasza DS39 (#11339) üzenetére


dnelb
veterán

Működik, köszi :C

(#11341) TRob1 válasza alratar (#11335) üzenetére


TRob1
veterán

:Y

szerk: Jah, mert ezt is módosították. Katt

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#11342) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem r0hadtul nem szimpatikus ez az új flash megoldás... Nah mindegy..

Véleményem szubjektív...

(#11343) Boonen007


Boonen007
őstag

Nekem is szaggat össze vissza a Chrome, tehát pontosan, hogy lehet megszüntetni a laggokat? Nem igazán vagyok ilyen szinten otthon a Chromeban.

(#11344) dethroner


dethroner
veterán

Akkor most már nem lehet olyan bővítményt hozzáadni, ami nincs a saját áruházukban? :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11345) TRob1 válasza dethroner (#11344) üzenetére


TRob1
veterán

3 hsz vissza és katt a "Katt"-ra, és majd kiderül. :U

¤ R'n'R ¤

(#11346) Steelmanus válasza TRob1 (#11345) üzenetére


Steelmanus
addikt

en bar nem hasznalom a Chrome-ot, de elolvastam, csak tudnam miert csinaltak az egeszet ha ki lehet kerulni.
Más webhelyekről származó bővítmények hozzáadásának lépései
Javasoljuk, hogy csak olyan egyéb webhelyekről adjon hozzá bővítményeket, amelyekben megbízik. A Chrome-ban a következő lépések végrehajtásával adhatja hozzá a bővítményt:
Töltse le a bővítményfájlt a webhelyről, és mentse el a számítógépén.
Kattintson a csavarkulcs ikonra a böngésző eszköztárán.
Válassza az Eszközök > Bővítmények menüpontot.
Keresse meg a bővítményfájlt a számítógépén, majd húzza be a Bővítmények oldalra.
A megjelenő párbeszédpanelen tekintse át az engedélyek listáját. Ha folytatni szeretné, kattintson a Telepítés gombra.

(#11347) TRob1 válasza Steelmanus (#11346) üzenetére


TRob1
veterán

"csak tudnam miert csinaltak az egeszet ha ki lehet kerulni."

Pont azért, amit idéztél is: "Javasoljuk, hogy csak olyan egyéb webhelyekről adjon hozzá bővítményeket, amelyekben megbízik."

Vagyis nem lesz az hogy véletlen cseszi szét a Chrome-ot vagy a Rendszered vmi, hanem Teáltalad jóváhagyva. :DDD Egy plusz biztonság úgymond az "összevissza kattintgatók"-nak

¤ R'n'R ¤

(#11348) RpPRO


RpPRO
őstag

Van mód visszaállítani a profilomat? Én marha töröltem, bizonyos problémák miatt. Évek alatt felépített bookmarkjaimért, oldalaimért kár lenne.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#11349) RpPRO válasza RpPRO (#11348) üzenetére


RpPRO
őstag

Megoldottam. Ettől függetlenül egy nyomorult sort kiírhatna a végleges törlés előtt, h figyi, minden bookmarkod, beállításod el fog tűnni, ha folytatod...

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#11350) myke01


myke01
senior tag

Miért van 3 darab flash fájl a Chrome-ban ? Melyiket tiltsam le ,vagy ne tiltsam le ?
Egyébként eddig 'probléma-mentes' a működése így is ,hogy mind3 bekapcsolva van.
(Op.rendszer : XP SP3)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.