Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) makoss válasza anonymus89 (#21999) üzenetére


makoss
addikt

Köszi!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#22002) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
egyszercsak ma megjelent ez a http://www.piesearch.com.
Ha megnyitom a böngészőt, akkor rögtön ez a kereső jön be.
Tegnap este még nem volt, és nem is gépeztem nagyon. S egyszerűen nem tudom eltávolítani.
Segítsetek

(#22003) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Az utóbbi napokban ezt csinálja a chrome-om. Random befeketedik egy-két rész, és ha ráviszem az egérmutatót, akkor eltűnik..
Mitől lehet, és mi a megoldás? :)
Köszönöm előre is.

(#22004) anonymus89 válasza Sterilzona (#22002) üzenetére


anonymus89
addikt

Először nézd meg a Telepített programok listájában, ha ott nincs akkor adwcleaner-rel próbálnám.
Chrome ikonján jobb egér/tulajdonságok a cél helyéből töröld ki az idegen utótagot ha van.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22005) anonymus89 válasza default. (#22003) üzenetére


anonymus89
addikt

Egy próbát megér, hogy beírod a címsorba chrome://flags és nézd meg a "karcsúsító festék engedélyezése" tiltva van-e.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22006) Sterilzona válasza anonymus89 (#22004) üzenetére


Sterilzona
senior tag

köszönöm
utótagba tényleg ott volt az a rohadék :)
ki próbálom majd, csak most egy halom ablak nyitva van ...

(#22007) default. válasza anonymus89 (#22005) üzenetére


default.
őstag

Tiltva van mind a kettő .. :F

Valaki más esetleg?

(#22008) BoneDragon


BoneDragon
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#22009) dokee78


dokee78
félisten

Nincsen általános Google topik?
Biztonság stb. témákra?

(#22010) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali feltettem ezt a bővitményt [link]

de a chrome ba nem találom a webhely meg azt írja hogy már fenn van. Ilyenkor mit tehetek? le szeretném szedni! köszi .)

későn vettem észre, hogy nem az avast adta ki... mit tehetek:?

[ Szerkesztve ]

(#22011) #27441408


#27441408
törölt tag

Mivel nem tudok angolul nyílván a kommenteket nem szoktam olvasni... és mint írtam nem is néztem, hogy nem hivatalos avast által kiadott bővitmény, most akkor hogyan tüntessem el? a bövitményeknél nem látszik.

Esetleg csináljak a chrome-hez másik fiókot vagy mit tehetek? köszi!

Illetve, ha letörlöm a chrome-ot akkor biztonságban leszek ezt azért kérdem mert azt írják malware... ? (nem hiányozna kb harmadlagos böngész)

bocsi ha hülyéket kérdek de a frász jött rám...

[ Szerkesztve ]

(#22012) #27441408


#27441408
törölt tag

Bocsi csak még annyi a malwarebytes semmitsem talált a gépemen, a chrome-t eltávolítottam a gépről, van még valami eghyéb teendőm ? (még majd rázavarom a gépre a nod32-őt is.

(#22013) whbear válasza Skilly (#21997) üzenetére


whbear
senior tag

1, Megcsinálod a célkönyvtárat.
2, Átmozgatod a tartalmat.
3, terminál adminisztrátorként és mklink /j inkább mert ez könyvtár nem file.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#22014) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!
Szeretném un-installálni a következő programot:

A Crome - beállítások - bővítmények közt NEM szerepel. ott emiatt nem törölhető.
Valószínűleg ezen alkalmazás miatt nem működik a mailto: linkre kattintva a Live Mail programom (pedig azt mondja hogy ő az alapértelmezett levelező), mégsem ő hanem a webes gmail oldal jön be helyette.

Mit tegyek hogy újra a Live Mail-t tudjam használni ha egy mailto: linkre kattintok..?

(#22015) #27441408


#27441408
törölt tag

Az enyémre kérhetnék választ? :U köszi :)

(#22016) bobalazs válasza #27441408 (#22015) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Miről van szó?:

(#22017) #27441408 válasza bobalazs (#22016) üzenetére


#27441408
törölt tag

Egy picit tekerj lejjebb nem linkelem pár hsz-el ezalatt van.

(#22018) bobalazs válasza #27441408 (#22017) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Akkor most nézd meg te hogy miért kérdezem. http://prohardver.hu/tema/google_chrome/hsz_22010-22010.html

(#22019) #27441408 válasza bobalazs (#22018) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem értem mit nem értesz, feltettem 1 avast bővitményt a hivatalos chrome bővitmény helyről , de nem figyeltem, hogy n em az ALWIL vagy mi a gyártó cég neve van alatta a bővitményt se a bővitmény listában nem találtam sem a chrome sem tette ki a többi bővitmény közé . a kommentekbe azt írják hogy hamis, malware stb... ezért kérdeztem, hogy mit tehetek.

Jobban nem tudom leírni....

informatikus barátom amúgy azt mondta nézzem meg hogy a programok között van e idegen program, ha nincs és a malware bytes sem talált semmit és a nod32 sem , akkor szerinte nem történt nagyobb baj, segített törölni a chrome után azt a mappát ami a kiegészítők adatait tárolja és kb azt mondta hogy nyugodjak meg felesleges izgulni,

[ Szerkesztve ]

(#22020) bobalazs válasza #27441408 (#22019) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"feltettem ezt a bővitményt, link"

-Hiba történt:

Az elem nem található, lehet, hogy a szerzője eltávolította.

Ebből honnan tudjam meg milyen bővítményt, hogyan segítsek?
Érted?

(#22021) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Hogy lehet kikapcsolni, hogy ne tiltsa le az általa nem biztonságosnak ítélt letöltéseket?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22022) Doky586 válasza V.Stryker (#22021) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem tiltja le..! csak nem javasolja..

(#22023) V.Stryker válasza Doky586 (#22022) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Használni mégse tudom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22024) dokee78 válasza V.Stryker (#22023) üzenetére


dokee78
félisten

Ha a menü gombra rányomsz és ott a letöltésekre,ott vissza állítja.

[ Szerkesztve ]

(#22025) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nagyon sokszor magától vissza ugrik a Chrome a lap tetejére. Például egy youtube csatornán rákattintok a "show more" gombra legtöbbször magától visszaugrik a lap tetejére, vagy csak simán görgetek le egy honlapon, és random visszamegy a tetejére. Biztos nem az egérrel van probléma, mert más böngészőkben nincs semmi gond. Találkozott már valaki ilyennel, mi lehet a gond?

(#22026) anonymus89 válasza V.Stryker (#22023) üzenetére


anonymus89
addikt

Ahogy dokee78 írja az a megoldás Ctrl+j vagy menü letöltések és ott már ki tudod választani, hogy a fájl megőrzése/visszaállítása.

HollyBoni: kezdetnek törölném a gyorsítótárat, folyamat előzményeket. Esetleg chrome frissítés ha nem a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22027) V.Stryker válasza anonymus89 (#22026) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi, így már megy. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22028) huan


huan
őstag

Van olyan kiegészítő Chrome-hoz, amivel a füleket a címsor alá lehet tenni, esetleg színezni,méretezni?
Ilyen sorrendet szeretnék fentről lefelé: címsor,könyvjelző eszköztár, fülek

(#22029) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Nem tudtok valami olyan oldalt vagy chrome bővítményt, amivel el lehet menteni későbbre dolgokat amik érdekelnek, mint pl. pocket-el? Jó lenne, ha mappákba lehetne rendezni az elmentett cuccokat, pocket ezért nem játszik, ilyen ficsőr nincs benne...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#22030) dokee78


dokee78
félisten

Vissza állítottam az alap témát.
Később teszi vissza a legutóbbi témát?
64bites legfrissebb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#22031) R1200GS válasza dokee78 (#22030) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Mi lehet az oka, ha meg van nyitva néhány oldal egy ablakban, és mikor váltok köztük állandóan frissíti, "újra betölti" őket?

(#22032) net91 válasza jjeahh (#22029) üzenetére


net91
senior tag

Én úgy csinálnám, hogy a könyvjelzőben létrehoznék egy könyvtárat és ide pakolnám azokat az anyagokat.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#22033) jjeahh válasza net91 (#22032) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az elején ezt csináltam, csak (ez valszeg hülyeségnek hangzik) azért váltottam pocketre mert tud előnézeti képet. Rengeteg a könyvjelzőm és nagyon sok csak sima link nulla infó nélkül, elég irritáló, hogy az ilyeneket minden alkalommal amikor keresek valamit meg kell nyitni ahhoz, hogy rájöjjek mi van alatta. Esetleg ha lenne valami könyvjelző okosító plugin.. :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#22034) net91 válasza jjeahh (#22033) üzenetére


net91
senior tag

Hm, az nekem is jól jönne.
Amúgy a link mentésénél én új nevet szoktam neki adni, amiről tudom, hogy mit tartalmaz.
Csak hát ez kicsit macerás, kényelmetlen.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#22035) dokee78 válasza R1200GS (#22031) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom.
Gondolom nem nekem akartad címezni a kérdést. :U

(#22036) R1200GS válasza dokee78 (#22035) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Bocs nem, úgy általában mindenkitől. :B
Közben megoldódott, de nem tudom mi okozta.

(#22037) anonymus89 válasza R1200GS (#22031) üzenetére


anonymus89
addikt

Gyorsítótár, böngészési adatok törlése esetleg, legfrissebb chrome?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22038) MrBazsi válasza R1200GS (#22031) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Ugyanezt csinálja nekem is egy ideje, rohadt idegesítő, gondolom frissítéssel jött ez a bug, remélem javítják, nem találtam rá eddig megoldást.

(#22039) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

elég gyakran villog nálam a böngésző és sokszor kiírja hogy a web gui működése leállt, miért lesz egyre szarabb ez a böngésző is? :(

valamint már hónapok óta van nálam egy olyan bug, hogy random eltűnnek szövegek a weblapokról, leggyakrabban facebook közben, egyszerűen csak egy nagy fehérség jelenik meg a posztok címében... semmi megoldást nem találtam erre, böngész újratelepítés sem segített, ismerőseim közül sem tapasztalt senki ilyet, próbáltam letiltani a bővítményeket, ez sem segített, van valami tippetek erre?

[ Szerkesztve ]

(#22040) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Zenmate-et használ valaki? Gondoltam ingyenwifis hotspotoknál jól jönne egy ilyen forgalomvédelem. Ha használom, ki lát bele a kommunikációba?

#1: Keyloggerek?
#2: vállalati admin? (ha céges laposon vagyok, csak nem a vállalati vpn-t használom)
#3: router/infrastruktúra üzemeltető?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22041) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
Azt mi okozhatja, hogy sokszor kétszer kell klikkelni egy oldal megnyitásához.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#22042) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Facebook értesítésre mit használtok? Eddig Chime pluginom volt, de pár napja nem értesít... :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#22043) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

hol lehet beállítani, hogy "új lap" nyitásakor mit nyisson meg?
másik gépen (xp) beállított oldalt nyit meg, de ezen (win7) nem látok ilyen opciót.

#?*@&!

(#22044) zeon.hu válasza zeon.hu (#22043) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

megoldódott, kell hozzá ez a bővítmény.

#?*@&!

(#22045) anonymus89 válasza t72killer (#22040) üzenetére


anonymus89
addikt

Barátom használta talán még mobilon is és tényleg jó alkalmazás.
Szerintem kellő biztonságot nyújt igaz nem egy hacker ellen....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22046) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Pár napja újratelepítettem SSD csere miatt a Win 7-et a laptopomra, és a Chrome néha elég furán viselkedik. Win 7 Prof. 64 bit van fent, Chrome-ból is 64 biteset szedtem le. Néha egyszerűen nem nyílik meg semmi, még a beállítások ablak sem. Egy idő után ilyenkor kidobja a várakozás/bezárás lehetőséget. Ill. van amikor fekete sáv jelenik meg, így:

Olykor az egész ablak fekete lesz, nem csak így egy sávban. Wifi van, csatlakozva van, és az a fura, hogy az IExplorer működik, ott bejön minden. Most vagy a 64 bites Chrome ilyen szar, vagy még arra gondoltam, hogy a Comodo tűzfal blokkol esetleg vmt. Tegnap amikor ezt csinálta, a tűzfalon átengedtem a Chrome-ot, és aztán egyből működött. De most megint csak kb. 3. megnyitásra kezdett működni. Van erre ötletetek?

(#22047) t72killer válasza anonymus89 (#22045) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi!

Közben rájöttem, h a céges gépen nem működik, a rendszer nem engedi h a proxybeállításokat maceráljuk:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22048) anonymus89 válasza Gabesz87 (#22046) üzenetére


anonymus89
addikt

Kikapcsolva próbáltad?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22049) Gabesz87 válasza anonymus89 (#22048) üzenetére


Gabesz87
addikt

Még nem, de ha újra ezt csinálja akkor letörlöm a fenébe és keresek másik tűzfalat. Bár ezelőtt is comodom volt és nem volt ilyen gondom.

(#22050) anonymus89 válasza Gabesz87 (#22049) üzenetére


anonymus89
addikt

2 beállítást tudok javasolni az egyik sokak által is ismert probléma volt aztán megoldódott a másikat gugliztam
egyik: Comodo tűzfalban a Defense+ -> HIPS -> HIPS Beállítások -> Shellcode injektálás érzékelése résznél hozzáadtam a chrome.exe-t mint kivételt
másik: a tűzfal alkalmazásokban adtad hozzá mint webböngésző?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.