Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) Braddock válasza Speeedfire (#11049) üzenetére


Braddock
őstag

Ez nem Chrome :(
Szerintem ez a RockMelt. Link

Szerk: Ja, leesett, csak a kinézethez hasonló kellene neked Chrome-ban.
Szerintem nem megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#11052) Antigabo


Antigabo
tag

Lame vagyok DE nem találok leírást - XP-hez - cache áthelyezés másik partícióra vagy megszüntetése...?
csak ne legyen a C-n...
csak win7 hez látok leírásokat az nem jó
linkelne valaki vmi megoldást plíz ?

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#11053) Speeedfire válasza Braddock (#11051) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A google témák között találtam. Az a baj, hogy most meg már nem találom meg. :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11054) hackeeeee válasza Antigabo (#11052) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Használni kéne a keresőt. Erre találták ki. :)

Lényegében a dir után azt adod meg, ahová tenni szeretnéd. A méretet pedig nem muszáj bántani.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11055) Antigabo válasza hackeeeee (#11054) üzenetére


Antigabo
tag

:F [:(] XP ?
ezeket olvastam - nem működik -
valami külső (nem ebből a fórumból)linket keresek (még mindig)

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#11056) hackeeeee válasza Antigabo (#11055) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem ugyan az... A parancsikonhoz kell hozzáírni.

Olvasgass... Ha egyik sem jó, akkor végképp nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11057) Antigabo válasza hackeeeee (#11056) üzenetére


Antigabo
tag

közben megtaláltam de kössz ! :R

szóval én kikapcsoltam

Ctrl+Shift+I
felugrik egy ablak
jobba alsó sarokban fogaskerék ikonra klikk
itt a disable cache bejelölése
és a felugró ablak x bezárása menti a műveletet

XP-n és W7 en is u.a. :C

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#11058) hackeeeee válasza Antigabo (#11057) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így most nem áthelyezted, hanem letiltottad. Nem? Vagy ehhez kell a kapcsoló az áthelyezéshez, és úgy már működik?

Véleményem szubjektív...

(#11059) AXisBOLD válasza spammer (#11034) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem volt bovitmeny...akkor reinstall lesz

(#11036) pnauser: np :)

Aurea mediocritas

(#11060) Hege1234


Hege1234
addikt

sziasztok

sikeresen bejelentkeztem a google chrome fiókomba
és beszinkronizálta magát egy haverom gépébe
hogy tudom ezt kiszedni belőle
kijelentkezni kijelentkeztem de ő akkor is látja a jelszavaimat és a könyvjelzőimet

köszi! előre is

(#11061) fradi81 válasza Hege1234 (#11060) üzenetére


fradi81
veterán

hello
beállításokban van hogy felhasználó leválasztása, vagy törlése, az lesz az ami kell neked.

moto g72, Ninebot d28e

(#11062) Hege1234 válasza fradi81 (#11061) üzenetére


Hege1234
addikt

okés köszi !

(#11063) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok!

Ha van egy link, és az egér görgőjét lenyomom akkor mindig megnyitotta nekem újlapon de, én választhattam ki hogy mikor nézem meg addig az ott elvolt.
És akkor néztem meg amikor akartam, nem pedig az egér görgő lenyomása után azonnal azt nyitotta meg és tett át arra az oldalra.

Azt szeretném kérdezni hogy melyik az a menü vagy almenü ahol ezt be tudom állítani?
Előre is köszönöm a választ! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#11064) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok.
Van egy Dell Inspiron N7110 laptop, amiben ugye van egy integrált Intel HD graphics és egy nVidia 525. Az a gondunk, hogy böngészőben a youtube videók akadnak. Média player Classicnál is ez volt de a legfrissebb telepítése megoldotta ezt. Hardver gond nincsen tuti, szerintem a két VGA miatt kavar be a dolog. Nem vagyok otthon emailben kaptam ezt az infót, hétvégén tudok ránézni a dologra. Mit kellene állítanom letöltenem?! Flash player állítólag a legfrissebb.

(#11065) spammer válasza lucky07 (#11063) üzenetére


spammer
veterán

Nem raktál fel valami bővítményt? Mert lehet, hogy az kavar be. Lehet, hogy átállította, hogy a tab aktív legyen és azonnal átváltson rá a háttérben megnyitás helyett.

Ha nem más bővítmény okozza, akkor próbáld meg ezzel: [link]

Vagy ezzel be lehet állítani, hogy mikor mit csináljon: [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11066) laszlohu válasza Tom5 (#11064) üzenetére


laszlohu
addikt

Próbáldd meg a 7373 - as Hsz - ben írtakat.

(#11067) lucky07 válasza spammer (#11065) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a választ!
Meg is lett a bűnös, én voltam balga.
Egy bővítmény volt a ludas!
:R :R :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#11068) TotO'


TotO'
aktív tag

Nem tudom hol kéne ezt megkérdeznem, sry, tudom nem pont idevaló! :U
Tapasztalta már valaki, hogy youtube playlist össze vissza ugrál shuffle nélkül ? 20-40 videót ugrik előre, vagy hátra, ha véget ér egy videó, illetve ha rákattintok a skipre akkor is ugyanez van, másik chrome profil / másik youtube profil / internetexplorer sem segített, mindenhol fennáll a hiba.

4a || Neuzer Courier DT

(#11069) dethroner


dethroner
veterán

Erre valaki?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11070) myke01 válasza dethroner (#11069) üzenetére


myke01
senior tag

Ez sajnos még egy darabig így is lesz . :( Pl. egy email mellékletének a megnyitása egyelőre nem lehetséges , előbb letölti az alapértelmezett "downloads" mappába , és onnan nyitja meg . A fájl törlése sajnos "manuális" .

(#11071) Yooha


Yooha
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni. Tegnap óta a chrome-ban néhány szó (windows, internet, GPS, stb.) linkké változott és ha rákattintok, mindenféle bing, meg youtube meg egyéb találatok jönnek fel. És eléggé zavaró, hogy a szövegek egy része bekékül. Hogy lehet ezt eltávolítani? A bővítmények között nem találtam ilyesmit és nem is emlékszem, hogy telepítettem volna.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#11072) laszlohu válasza Yooha (#11071) üzenetére


laszlohu
addikt

Írdd be az URL - be, hogy
chrome://plugins/

vagy változtasd meg a keresőmotort a beállításokban pl. bing - ről Google - ra

(#11073) spammer válasza Yooha (#11071) üzenetére


spammer
veterán

Más böngészőben is? Mert ha nem bővítmény csinálja, akkor lehetséges, hogy valami kéretlen reklámprogram (adware) települt, tipikusan az szokott ilyeneket csinálni. Egy adware/spyware keresőt futtass le, plusz töröld a Chrome-ból az előzményeket, sütiket!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11074) dethroner válasza myke01 (#11070) üzenetére


dethroner
veterán

Ez komoly? :D Nem találkoztam még más böngészőben ilyen gyökérséggel. Azt gondoltam ezt az alapvető funkciót minden böngésző tudja, hát még az agyonsztárolt google.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11075) TRob1 válasza dethroner (#11074) üzenetére


TRob1
veterán

"agyonsztárolt google" - Én meg úgy vettem eddig észre hogy a ff-et sztárolják agyon. :U
De mi ebből a tanulság? Ne azt használd semmiből amit sztárolnak, hanem azt ami Neked tetszik. ;)
Ez nem tetszik, nem használod (még ha "agyon is sztárolják"). Egyszerű mint az egyszeregy. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#11076) myke01 válasza dethroner (#11074) üzenetére


myke01
senior tag

Tervben van a fájlok "megnyitásának lehetősége" , de "pár" verzióváltást biztos kell még várni :) .

Végül is ha nem teszik ,akkor használj más böngészőt :)) . Minden böngészőnek van valami "gyagyája" , a Chrome-nak ez ....., de a sebességért cserébe elviselhető. :)

(#11077) dethroner válasza TRob1 (#11075) üzenetére


dethroner
veterán

Éveken keresztül ff volt az alapértelmezett böngészőm, ám amióta elkapta őket a minden héten új főverzió kiadás, és a hozzáadható adblock mindenre jó csak nem reklám blokkolásra, váltottam. Ezért próbálgatom néhány hónapja a chorme-ot használni. De nem hiszem hogy éveken keresztül nem kaptak sok millió visszajelzést, hogy ez egy elég hasznos funkció lenne.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11078) TRob1 válasza dethroner (#11077) üzenetére


TRob1
veterán

Mikor 9-10 hónapja Chrome-ra váltottam nekem is furcsa volt pár napig, de aztán megszoktam, most meg már fel sem tűnik/nem is érdekel.
Mondjuk ha kapnak sok millió visszajelzést, csak megcsinálták volna... vagy nem. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#11079) M3oH válasza TRob1 (#11078) üzenetére


M3oH
addikt

En is igy voltam vele. Evekig FFt haszanaltam, es utana valtottam, eloszor Operara, majd Chromera. Eloszor, nagyon fura volt, de mara ugy belaktam, hogy nem vagyok vissza FFre, barmennyire is dicserik. AMugy meg, tokeletes bongeszo nincs, mindegyiknek megvan a "keresztje" :)

(#11080) Yooha válasza spammer (#11073) üzenetére


Yooha
aktív tag

Én is adware-re gondoltam, de más böngészőben - eddig - nem jelentkezett a dolog. Mindenesetre majd futtatok egy teljes vizsgálatot.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#11081) Yooha válasza laszlohu (#11072) üzenetére


Yooha
aktív tag

A pluginok között nincs semmi gyanús. A keresőmotor pedig alapból a google. Szerintem adware lesz, mert a spybot S&D 4 gyanús cuccot talál, de nem tudja eltávolítani. :S

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#11082) spammer válasza Yooha (#11081) üzenetére


spammer
veterán

Úgy futtasd a spyware cuccot, hogy semmi más program nem fut, lőj le mindent (természetesen a Chrome háttérdolgait is, feladatkezelőben több Chrome process is fut.)

Ha így sem tudja eltávolítani, akkor csökkentett módban indítsd a rendszert és úgy próbáld.

Csak tipp, de hátha.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11083) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Üdv!

Meghalt teljesen a Chrome-om, újratelepítés sem segít, ez a kép fogad folyamatosan, még a beállításokba se enged be. Mi lehet a gond? Tegnap még ment, most bekapcsoltam a gépet és ez fogad..

(#11084) uniplet válasza Antigabo (#11057) üzenetére


uniplet
csendes tag

Üdv!

Látom, már megoldottad valahogy, de azért leirom, nekem hogy sikerült.
Indito parancsikon tulajdonságok, és a cél mezőbe ez van beillesztve:

"C:\Documents and Settings\xxxxx\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --enable-gpu-rendering --disk-cache-dir="d:\ChromeCache"

Az xxxx természetesen a saját felhasználói nevet jelenti, illetve egy hardveres gyorsitási kapcsoló is be van illesztve a cache-t áthelyező parancs elé.
Nekem, tökéletesen műxik xp alatt, de előtte mindenképpen hozd létre az új mappát a másik meghajtón.
Sokáig szenvedtem én is vele, mert ha nem a pontos helyen van szóköz, vagy kötőjel, már ugrik az egész.

L.

(#11085) bAtt001


bAtt001
addikt

sziasztok, valaki tud egy jó pop up blokkoló kiegészítést? már nagyon idegesítenek a megnyíló ablakok amik még ráadásul nagyobbak is mint a kijelzőm felbontása...

(#11086) laszlohu válasza bAtt001 (#11085) üzenetére


laszlohu
addikt

(#11087) bAtt001 válasza laszlohu (#11086) üzenetére


bAtt001
addikt

köszi jónak tűnik, nem tudtam hogy felugró ablakokat is blokkolja :)

(#11088) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Senki nem találkozott még ezzel a hibával?

(#11089) DS39 válasza Balázs1621 (#11088) üzenetére


DS39
nagyúr

próbáltad már a javaslatokat, amit ajánl? (a képen látható linken)

(#11090) Balázs1621 válasza DS39 (#11089) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Arra se enged kattintani, gyakorlatilag semmit nem tudok vele csinálni, egyik menüpont sem érhető el, töröltem mindent, böngészési előzmények, chace, de nem segít. Most nézek vírus után, hátha... :U

Laptopon megy mindig, de asztalin folyamatosan van valami baja, hihetetlen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11091) Balázs1621 válasza DS39 (#11089) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Megoldódott, AVG talált pár trójait, töröltem, most már megy a Chrome is! :)

(#11092) locall


locall
tag

sziasztok!

Merrefelé tudnám lementeni a teljes Chrome beállításaimat, majd egy másik Gmail accounthoz hozzá csatolni? (Olyasmire gondolok, mint a névjegyek átvitele másik címre)

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#11093) SecMan


SecMan
csendes tag

Hello!

Az mennyire normális, hogy Chrome elindítása után (tehát 1 fül, kezdőlap, az is a 8 gyakori oldalt mutatja) Win 7 Task Manager Processes listában 11-szer szerepel a chrome?

(#11094) DS39 válasza SecMan (#11093) üzenetére


DS39
nagyúr

a bővítményeket, plugin-okat mind külön folyamatként mutatja, szóval normális ha van jó pár bővítményed, ha nincs akkor már kevésbé.

(#11095) SecMan válasza DS39 (#11094) üzenetére


SecMan
csendes tag

Kikapcsoltam és töröltem 2 bővítményt.
Így most 4 bővítménnyel 9 process fut....

szerk: hülye vagyok.
about:plugins-nél nem néztem. ott 9 van.

öm... mi az a "remoting viewer" a pluginek közt?

[ Szerkesztve ]

(#11096) laszlohu


laszlohu
addikt

Véletlenszerűen ezt szokta kiírni nálam, pl.a PH - n :

err_invalid_response

de az oldal újratöltése segíteni szokott.

(#11097) TRob1


TRob1
veterán

Na, nekem meg ma elkezdte ha bármit bárhonnan le akarok tölteni, hogy: Hmmm. A Chrome összeomlott. Újraindítja most? :O

szerk: Hoppá! Más gond lesz. Az IE is behal letöltésnél. :W

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#11098) laszlohu


laszlohu
addikt

megcsináltam az útvonalkövetést, hátha úgy könnyebben rá lehet jönni mi okozhatja,
amit korábban írtam

C:\Users\...>tracert prohardver.hu

2.... 23 ms 22 ms 22 ms jangce.datanet.hu [194.149.1.53]
3.... 23 ms 22 ms 23 ms 194.149.20.126
4.... 24 ms 30 ms 35 ms bix.iec.hu [193.188.137.145]
5.... 24 ms 24 ms 24 ms r7.prohardver.hu [92.61.114.124]

Az útvonalkövetés elkészült.

[ Szerkesztve ]

(#11099) D@niel


D@niel
addikt

hello,

chrome-hoz keresek youtube kiegészítőt. Azt szeretném elérni, hogy a videot egyből kiterjesztett méretben indítsa el (a "kiterjesztett" nézet a standard és a teljes képernyő közötti méret), valamint azt, hogy alapból 720p-ben induljon el az összes video, és ne legyenek benne kommentárok.

köszi.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11100) spammer válasza D@niel (#11099) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem ez tud ilyeneket, de ha nem, akkor a webstore keresőbe beírod, hogy youtube és már ki is dobálja az összes youtube-os bővítményt ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.