Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) pecze válasza zetecR (#12150) üzenetére


pecze
aktív tag

De, lehet, csak eddig nem társítottam soha fiókhoz, de most majd létrehozok neki egy gmail fiókot és hozzátársítom, kösz a tippet.

(#12152) Calibos


Calibos
addikt

Üdv
Sumatra pdf-t letöltöttem hogy kipróbáljam de chrome plugint nem találok hozzá! van egyáltalán, tudja valaki?

(#12153) TRob1 válasza Calibos (#12152) üzenetére


TRob1
veterán

Mikor installálod, rögtön az első oldalon Opciók és ott pipa be.

¤ R'n'R ¤

(#12154) funjong válasza rup1u5 (#8511) üzenetére


funjong
csendes tag

Bár már több, mint fél éve volt egy ilyen kérdés, de ugyanez az én gondom is.

Első indításkor kiadja azt a hibaüzit, hogy az ablak nem válaszol. Bezárom, aztán másodikra, harmadikra, x-edikre simán megy. És nincs több lap beállítva indításhoz. Sőt, egy sincs beállítva, sose szerettem, ha mindjárt bejön bármilyen oldal. Nem találok rá sehol magyarázatot, hogy mitől lehet. :((

(#12155) mondomén


mondomén
őstag

Hahó!

Most váltottam chrome-ra. Youtube-on nem lehet hozzáadni videókat a kedvencekhez és hozzászólni anélkül, hogy "Hozd létre csatornádat, és fűzz megjegyzéseket az egyes tartalmakhoz a YouTube-on"? Feldob egy ablakot és ha végig megyek rajta, akkor csinál nekem google+-t meg a tököm tudja még mit... Persze van google fiókom, be is vagyok jelentkezve. Mit csinálok rosszul?:)

(#12156) mefistofeles

Skacok! Egy láma kérdés...
Le akarom pucolni a merevlemezemet és feldobni az eddigi win7 helyett egy win8-at! Na most a chrome böngészőmből szeretném lementeni a kedvenceket stb. mert később is azt akarom használni. Honnan és mit kell lementenem, hogy az új telepítés után "visszatölthessem" a cuccokat a böngészőmbe?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12157) TRob1 válasza mefistofeles (#12156) üzenetére


TRob1
veterán

A beállításokba bejelentkezel a Google fiókodba, és mindent bepipálsz hogy szinkronizáljon.
Innentől ha bármilyen rendszereden bejelentkezel a Chromeba, meglesz mindened (vagy majdnem mindened :D A külsős bővítmények elvileg nem vagy nem mindig)

¤ R'n'R ¤

(#12158) spammer válasza mefistofeles (#12156) üzenetére


spammer
veterán

A biztonság kedvéért a Default mappát is lementheted kompletten:

C:\Users\neved\Appdata\Local\Google\Chrome\User Data\Default

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12159) xcds válasza spammer (#12158) üzenetére


xcds
őstag

Amikor én így csináltam, az egész user data mappát mentettem.

(#12160) Calibos válasza TRob1 (#12153) üzenetére


Calibos
addikt

THX
Ja ott volt valóban, első telepítésnél átsiklottam felette.

[ Szerkesztve ]

(#12161) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok

Bocsesz, de nincs időm visszaolvasni.
Valamiért felcserélődött a z és y betű, valamint a nulla helyett í betűt sikerül csak előcsalogatni. A többi böngészőben minden rendben van. A beállítások/nyelvek pontban a magyar nyelv van beállítva.
Hogyan lehet visszaállítani? Mocskos idegesítő. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12162) #41133696


#41133696
törölt tag

Bár csak a 23-as verziótól lesz igazán érdekes, hiszen az jelenik meg a Windows 8 RTM után, de egy kérdés: hogyan lehet a Chrome Metros/Modern UI-s változatát beállítani alapértelmezettnek Windows 8-on?

Meg utána vissza is. Igen amikor installáltam a 22-est rákérdezett de akkor az IE mellett döntöttem, mert úgy sem Modern UI-s böngészőt használok, és egyébként is jó az IE10, de majd kipróbálnám ideiglenesen a Chrome Modern UI-s változatát is egy képernyőkép erejéig :) Tehát a kérdés, hogy utólag, hogyan lehet :)

(#12163) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért lehet az, hogy mostanában azt csinálja a chrome, hogy a beágyazott youtube videókat nem jeleníti meg de ha rámegyek a youtube.com ra és ott rámegyek akkor semmi probléma nincs?

(#12164) spammer válasza #41133696 (#12162) üzenetére


spammer
veterán

Nálam 23-as van, most menüjéből váltottam Windows 8 módra, újraindult, de semmi különbséget nem látok. Miben kellene különböznie? :F

IE10 jó, tűzre ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12165) #41133696 válasza spammer (#12164) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát azt gondoltam, volna, hogy eltér a kinézete a Modern UI-s változatnak a Desktop-étól :)

(#12166) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Az a problémám a Chrome-mal, hogy a weboldalak betöltése előtt több, mint 5 másodpercet vár. A kis töltésjelző karika szépen lassan forog, aztán a fent említett időtartam után normálisan betölti az adott oldalt.
Valami ötlet, hogy ez mitől lehet?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12167) Devilhun_HUN válasza koshmar (#12166) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Azonnali vírusvizsgálat a böngészőben

A VTChromizer nevű Chrome-bővítménynek köszönhetően már arra sincs szükség, hogy felkeressük a VirusTotal oldalt, ha egy izgalmasabb linkbe botlunk. A bővítmény letöltése után látszólag nem történik semmi, ám ha a továbbiakban egy linkre kattintunk a jobb egérgombbal, akkor a megnyíló helyi menüben egy új opciót találunk: Check with VirusTotal.

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#12168) #41133696 válasza Devilhun_HUN (#12167) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#12169) Hege1234


Hege1234
addikt

google kereső régen
azt csinálta hogy ha lefele görgettem jött vele a kereső sáv is ezt visszalehet hozni valahogy ?

+google chrome-ot valahogy rálehet arra venni hogy dupla click-el bezárja a tabot ?

[ Szerkesztve ]

(#12170) spammer válasza Hege1234 (#12169) üzenetére


spammer
veterán

Mármint a google oldalán fixálva volt a keresősáv, mikor scrolloztál? :U Én nem emlékszem ilyenre, vagy csak fel sem tűnt :U

Középső (3.) egérgombbal bezárja a tabot, az nem jó?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12171) Hege1234 válasza spammer (#12170) üzenetére


Hege1234
addikt

1. volt ilyen kb 2 hétig emlékszem rá mert nagyon idegesítő volt
viszont most már kellene :DD

2. arról tudok
eddig annyi sikerült hogy van egy alkalmazás ha a lapon duplán klikkelek akkor bezárja
végülis nemrossz csak megkell szokni mert sokszor klikkelgetek és akkor puff de még jó hogy visszahozza

ha nincs olyan akkor végülis ez is jó lesz

alapértelmezetten a coolnovo van csak valamelyik program nem hajlandó elismerni a coolnovo-t default-nak így a chrome-ot nyitja meg és rutinból klikkkkkelgetek és akkor esik le hogy ez a chrome :))

(#12172) mohotol


mohotol
aktív tag

sziasztok!

kis segítség kéne.
valamit megnyomhattam, vagy nem tudom, de az asztal alján a tálca eltűnik, ha megnyitom a chrome-ot, és sehogy nem tudom visszarakni. ötletek?
(ha alt+tab-al kilépek, akkor ott a helyén a tálca)

(#12173) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Linux alatt miért nem frissülnek be a bővítmények?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12174) #41133696 válasza Speeedfire (#12173) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt Windows alatt én is láttam, de egy kis idő múlva megjelent. Vistán láttam többször is.

(#12175) fradi81 válasza Speeedfire (#12173) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam ilyen még nem volt, google fiókba bejelentkezve. a bővitmény frissítés gombot megnyomtad?

moto g72, Ninebot d28e

(#12176) Speeedfire válasza #41133696 (#12174) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem semmi. Pedig már többször be és kiléptem a sync-ből.


fradi81: Igen próbáltam már. Egyedül az adblock jött be ezután. Semmi más. Sőt, új lapon az app-ok ikonja sem jön be.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12177) spammer válasza Speeedfire (#12173) üzenetére


spammer
veterán

Windowson nálam is előfordult, mikor indult a Chrome, hogy eltelt pár mp, mire betöltötte az ikonjaikat. Alapból gondolom mindig így indul, csak ha megakad, vagy van valami gebasz, akkor később tölti be az ikonokat. Nem tudom, nálad mi lehet a probléma :(

Letiltás és újra engedélyezés a bővítmények oldalon megvolt? Bővítmények eltávolítása és újratelepítése? Esetleg jobb klikk az ikonon és "gomb elrejtése", majd a bővítmények oldalon "gomb megjelenítése".

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12178) laszlohu válasza spammer (#12177) üzenetére


laszlohu
addikt

Nálam is előfordult, hogy nem azonnal indult, csak pár másodperc után
ilyenkor a .log fájlt generált, majd az adott log fájlt kell megnézni,
hogy milyen könyvtárra hivatkozik, ami már nem létezik,
megoldás :
törölni a régi fájlokat, majd újrahúzni a chromot.

[ Szerkesztve ]

(#12179) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni!

IE alatt nem csinálja ezt, ezért gondolom valami nem kerek a Chrome-al. Egyébként béta óta Chrome fanatikus vagyok, csak most kezdett el baromira előjönni és idegesíteni ez a jelenség.

Szóval adott egy youtube 1080p-s videó, mikor kiteszem nagy ablakra akkor van egyes nagyobb bitrate-s fullHD videóknál, hogy droppol pár frame-t.
Ez a legidegesítőbb.

Akkor mellékesként megemlíteném, hogy mikor kiteszem full screen-re akkor szaggat nagyon és mikor eltűnik alulról az az állapotcsík akkor az is szaggat.

Most kipróbáltam IE alatt semmi gond, tehát valami gebasz van a Chrome-al, csak nem tudom hol kezdjek neki!
Újratelepítés nem oldotta meg a problémát!

Java vagy Flash hiba lehet?

Még valami.

Gmail bejelentkezés is nagyon döcögős illetve mikor rákattintok gmail-on belül valamire az is vár egy keveset.
IE alatt semmi hasonlót nem tapasztaltam, döccenő mentesen megy azon minden.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#12180) mefistofeles

Sziasztok!

Figyelmetlen voltam és a KMPlayer telepítése közben felment a chrome böngészőmbe egy ilyen funkció sor vagy mi. (kereső, levelezés, CNN, YouTube efféle szarságok) Hogy tudom azt a sort eltüntetni a böngészőmből?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12181) mefistofeles válasza mefistofeles (#12180) üzenetére

Pardon! Már sikerült megoldanom!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12182) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Ha így folytatódik megtelik a vinyó...
Ez normális, hogy a frissítési verziók ilyen sok helyet foglalnak?

Lehet ebből törölni valamit?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#12183) spammer válasza Blabcsi (#12182) üzenetére


spammer
veterán

Erről nem is tudtam, hogy minden verziót külön könyvtárba rak... Nálam 1,76 GB már a régiek :Y

Szerintem a régieket lehet törölni, de most még nem próbálom, mert éppen kell a böngésző, nem szeretném, ha összerogyna :D De ha kipróbálod, írd meg, hogy minden rendben van-e utána ;]

---

(#12179) ludsimon

címsorba: chrome://plugins/

Aztán jobb oldalon plusz jel, és a flash pluginok között ha több van, csak egyet hagyj meg, a többit tiltsd le! Én a Chrome sajátját (PepperFlash) tiltottam le és a külső (Windows rendszerben levő) flash plugint hagytam, után már jobb volt... Lehet, hogy nálad fordítva lesz, próbálgasd :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12184) ludsimon


ludsimon
veterán

Nagyon nagyon köszönöm!!!! :R

PepperFlash miatt volt, letiltottam és tökéletes mint IE-ben! :R

undefined

(#12185) L7wy válasza spammer (#12183) üzenetére


L7wy
őstag

Lehet törölni őket nyugodtan.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#12186) mohotol válasza mohotol (#12172) üzenetére


mohotol
aktív tag

erre valaki? :F

(#12187) spammer válasza L7wy (#12185) üzenetére


spammer
veterán

Köszi, tényleg törölhető, sőt, van hozzá egy "tool" is, ha lusták lennénk kitallózni és kézzel törölni.[link] Automatikusan törli az összes régi verziót, tesztelve :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12188) L7wy válasza spammer (#12187) üzenetére


L7wy
őstag

Na ez a tool viszont nekem egyszer elrontott valamit rendesen :P

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#12189) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Müxik a tool.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#12190) gtasystem


gtasystem
őstag

sziasztok valami gondom van de nem jövök rá hogy mit kellene csinálni..
nem jegyzi meg pl a ph belépésemet időkorlát nélkül, és mindig újra be kell lépnem, vagy pl. nem műkszik a hypertranslate, be se tudom állítani..meg ilyen apróságok..
vodafone mobilnetet használtam egy ideig és az mindent elállított (képeket lebutított stb.) szóval ehhez lehet köze.. :U

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#12191) mefistofeles

Gyerekek! Egy láma kérdés!
A Microsoft Silverlight az csak az IE vagy más böngészők esetén is előnyös? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12192) alratar válasza mefistofeles (#12191) üzenetére


alratar
addikt

Minden böngésző alatt működik. (Ha ez a kérdés)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#12193) Speeedfire válasza mefistofeles (#12191) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az csak ott kell, ahol ezt a buta plugint használják.
Ja és ha fent van a gépen, akkor az összes böngészőn is fent lesz, mint a flash.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#12194) koshmar válasza Devilhun_HUN (#12167) üzenetére


koshmar
őstag

Köszönöm. :R

Természetesen időközben magától megjavult... :F
De azért a VTchromizert feltelepítettem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12195) Orlin


Orlin
addikt

Google Chrome 22

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12196) eisento


eisento
addikt

sziasztok, eddig autohd-t hasznaltam youtube videoknal automatan (ha elerheto volt) olyan minosegben jatszotta le a youtube videokat ahogy azt beallitottam autohdben de most vmiert nem akar mikodni. van valami hasonlo plugin?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#12197) gtasystem válasza gtasystem (#12190) üzenetére


gtasystem
őstag

erre valaki? :U

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#12198) laszlohu válasza gtasystem (#12197) üzenetére


laszlohu
addikt

Az a baj, hogy utoljára 2011 - ben frissült a bővítményt, ami nem sok jóra ad okot,
nálam is bekavart nemrég egy bővítmény, ami nem frissült régóta.

(#12199) Gerrard8


Gerrard8
csendes tag

Sziasztok!
A következő gondom van:a chrome indexképeket nem tudom kirakni.Automatikusan dobálja ahogy neki jól esik,de nem tudom személyre szabni.
A másik gondom:természetesen youtube.Ha Hd-ben van egy klipp,azt azonnal úgy indítja,de nagyon szaggat,át kell állítani 360-ra.Flash player 11.3 van.Valaki azt javasolja hogy frisíteni kellene a videokártya drivert,de nem tudom hogy kell.
Köszi előre is a segítséget! :R

(#12200) Rototti


Rototti
senior tag

Lehet 22-es metros Chromehoz külső bővítményt telepíteni, vagy cache mappát áthelyezni? :B

Kimi - The King of Spa

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.