Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) ntomka válasza koshmar (#5991) üzenetére


ntomka
nagyúr

Két lehetőség van: vagy te vagy nagyon fiatal, vagy én vagyok öregebb, mint gondoltam. :)

(#6002) Sk8erPeter: Csak annyi a bajom vele, hogy már tényleg ott tartunk, hogy nem lehet elmenni mellete.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#6002) Sk8erPeter válasza ntomka (#6001) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nosza, öntsd ki a szívedet a Facebookkal kapcsolatban. :D

Sk8erPeter

(#6003) koshmar válasza Sk8erPeter (#6000) üzenetére


koshmar
őstag

Nálam is ugyanezek a hibák.

Plusz: Volt, hogy be voltam lépve Facebook-on, de az oldal egy fülön sem volt megnyitva. (mert ugye ha belépsz, de az adott fület "kiikszeled", akkor még belépve maradsz).

És egyszer csak a semmiből előjött a fül, mert valaki rám írt. :D (ha jól emlékszem, valahogy így történt- de lehet, hogy csak álmodtam? :D )

ntomka: 19 vagyok. ;]

6004) Sk8erPeter: Tényleg lehetetlennek tűnik. :D
De valami ilyesmi rémlik...
Bár ilyen korban már a memória sem a régi... ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6004) Sk8erPeter válasza koshmar (#6003) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát eléggé lehetetlennek látszik, dehát néha a lehetetlen is lehetséges, meg kétszer kettő egyenlő öt. :D

Sk8erPeter

(#6005) ntomka válasza koshmar (#6003) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az csak akkor lenne lehetséges, ha valami PAP protokollt használna a böngésződ a fácséhoz. De eddig senki nem panaszkodott, hogy a Chrome ilyet tartalmazna, vagy a fácsé ilyet használna. :)

Annyira azért nem vagyok akkor öreg. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#6006) koshmar válasza ntomka (#6005) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor rosszul emlékszem.
Mostanában annyi hülyeséget álmodok, hogy elég nehezen tudom elválasztani a valóságtól. :D

De a chat sz*r. Téma lezárva. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6007) ntomka válasza koshmar (#6006) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link] :)

De a chat sz*r. Téma lezárva.

Oké. A lezárástól a fészbúk sem lesz jobb. :D

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#6008) Sk8erPeter válasza ntomka (#6001) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Csak most látom, hogy szerkesztetted a hsz.-t.

"Csak annyi a bajom vele, hogy már tényleg ott tartunk, hogy nem lehet elmenni mellete."
És ez miért ekvivalens azzal, amit korábban írtál, hogy "a facebook egy kalap szar"? :F
Miért lenne valami attól egy kalap szar, hogy olyan szinten népszerű lesz, hogy lehetetlen nem tudni a létezéséről, és szinte lehetetlen nem hallani róla nap mint nap? Ilyen alapon a Google bármely szolgáltatása is egy kalap szar? :U Amellett sem lehet elmenni...

===

(#6007) ntomka: jaj ne. Az Eredetnél is ritkán látni méltatlanul agyonsztároltabb erőltetett mondanivalóval rendelkező filmet. :D Sok ilyen van nyilván, de ez kiemelkedő példa. Viszont az általad gyűlölt Fácsén sokan lájkolták! ;]

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6009) koshmar válasza ntomka (#6007) üzenetére


koshmar
őstag

Tudom, hogy nem lesz jobb.
De le kell zárni, mert a téma nem ide vág. :D

A film: Még nem láttam, de most már érdekel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6010) Sk8erPeter válasza koshmar (#6009) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem vesztettél sokat. Persze eleve a hírneve meg a sztárolása, plusz az erőltetett belemagyarázások miatt (eleve már az is az, ahogy elkészítették - a dialógusok, az események, stb.) sokan azt hiszik, hogy ez a film menő és művészi. Amikor sokan haverokkal elmentünk megnézni, akkor persze erős kisebbségben voltunk a társaságban azokkal szemben, akiknek tetszett, de nekem sokszor már szinte fizikai fájdalmat okoztak a film nézése közben az elcsépelt, sablonos jelenetek és mondatok. :D Felőlem lehet a színészi játék akármilyen jó, ha az előbb említettek teljesen elrontják.
De ez itt nagyon OFF. :)

Remélem nem sértettem meg senkit, akinek tetszett, én elfogadom az ellenkező véleményt is. :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6011) ntomka válasza Sk8erPeter (#6008) üzenetére


ntomka
nagyúr

"És ez miért ekvivalens azzal, amit korábban írtál"

Nem az, csak tömör összefoglaló volt. :D

Nekem azzal semmi bajom, hogy folyik a csapból (na jó, van, de az az én bajom és ez még az, ami mellett el tudok menni). A baj az, amikor úgy kell részt venned benne, hogy nem akarsz. Márpedig ott tartunk, épp a héten szembesültem vele és nagyon kiborított pont amiatt, mert eddig ráhagytam mindenkire a "facebook lázat".

"Az Eredetnél is ritkán látni méltatlanul agyonsztároltabb erőltetett mondanivalóval rendelkező filmet."

Az eredet egy nagyon jó film. Jó színészi alakítások vannak benne, a zenéje és a képi világa zseniális, a rendezés szintén. De nem korszakalkotó, mint aminek ki van kiáltva, azt a Matrix hasonló kategóriában már lelőtte. Mondjuk azt aláírom, hogy van számomra egy nagy logikai oximoron a filmben, de el lehet nézni neki, tökéletes forgatókönyv nem létezik. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#6012) koshmar válasza Sk8erPeter (#6010) üzenetére


koshmar
őstag

Tényleg OFF. De csak egy kicsit. :D
Én is utálom az ilyen túlsztárolt filmeket...
De az Eredetet én inkább nem ítélném el most- ha nem ismerek valamit, akkor nem szokásom. :)

Nekem fizikai fájdalmat a rossz helyesírás olvasása okoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6013) wark92


wark92
tag

Még most sem jó ez a facebook cset. Beirom hogy https:// és ugy bejon de mindig bekell irjam. valami mas megoldas nincs? Mi baszódhatott el egyik naprol a masikra??

Ugyanakkora hatalmam van, mint a pápának. Csak nem hisznek benne annyian.

(#6014) Sk8erPeter válasza ntomka (#6011) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nekem akkor nem tetszik, hogy valami ilyen szinten folyik a csapból, ha ezer sebből vérzik, mint a Fácsé. A Google szolgáltatásaira is jellemző a "csapbólfolyás", de legalább viszonylag megbízható színvonalú szolgáltatásokat kínálnak cserébe.

"Az eredet egy nagyon jó film."
Ezzel sajnos soha nem fogok tudni egyetérteni, de mondom, ízlések és pofonok. :) A színészi alakítás nem volt annyira jó, hogy ez felmentse a bűnei alól a forgatókönyvírót. :D
Olyan szinten tele van elcsépelt jelenetekkel, hogy az tényleg fájdalmas. Csak egyetlen példa, ami nagyon megmaradt, amikor Leonardo DiCaprio (Cobb) megjelenik a professzornál (Michael Caine - Miles) az egyetemen, aki mögött persze egy képletekkel, ábrákkal teleírt tábla látható, és ül a papírjai fölött nagyban gondolkodva, szemüveggel (ezzel bizonyítván ugye, hogy ő aztán milyen húdeokos prof.) - Leo (akit a hatóságok üldöznek) meg beül az előadóba, nagyjából középre, de a padsorok szélére, és nézi egy darabig a profot, majd megszólal valami rendkívül velőset, erre meg a tanára megkérdezi tőle: "neked nem túl veszélyes itt lenned?" Na, ennél a résznél kínomban felröhögtem, és elkezdtem kicsit kaparni az arcomat, hogy ez mennyire egy erőltetett rakás szar... ezután persze lefolytatnak egy bármilyen B-kategóriás (ha most használhatom ezt a kifejezést a szó degradáló értelmében) szar filmbe illő párbeszédet.
A romantikus, érzelgős, egy kaptafára épülő jelenetek nyilván "szükségesek" egy nagy költségvetésű amerikai filmbe, ezen meg sem lepődtem, rendben, elfogadom...de ott vannak még az ugyanilyen jellegű, előre kitalálható végkimenetelű akciójelenetek, meg az eközben egymáshoz dobált, humorosnak szánt gyenge beszólások, amikor két szereplő cseszegeti egymást, persze úgy, hogy az egyik vág egy csibész fejet, a másik meg közben dühös rá...
Ha ezek alapján nem elcsépelt jelenetekkel telerakott az egész film, akkor nem tudom, milyen. :)
Sajnos ezt a képi világ nem tudta feledtetni.

Talán az Avatar 3D-ben való megnézésekor tudtam megbocsátani az elképesztő bugyuta sztorit a látvány miatt.

Sk8erPeter

(#6015) ntomka válasza Sk8erPeter (#6014) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez most olyan kritika volt, mint amiket adott oldalakon írnak az emberek én meg már figyelmen kívül hagyom a tipikus szőrszálhasogatásuk miatt. :) Nem, nincs bajom az egészséges kritikával.

ツ Headphones on - World off

(#6016) koshmar


koshmar
őstag

Ez az OFF-áradat is miattam indult. :((( ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6017) Sk8erPeter válasza ntomka (#6015) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja hogy ez szerinted "tipikus szőrszálhasogatás"? Az a tipikus szőrszálhasogatás, ha egy filmet azzal akarnak feldobni, hogy teledobálják gagyi jelenetekkel? És attól lesz jó egy film, mert van egy alapötlet, amit jól fel lehetne dolgozni, meg van benne pár ismert színész, akik a rájuk bízott szerepet viszonylag megbízhatóan el tudják játszani?
Akkor nincs miről beszélnünk. :) Kár, hogy sajnos érdemi hozzászólást nem írtál a témához, és elintézted egy legyintéssel, hogy szerinted az a hülyeség, amit én beszélek, rossz módszer. :)

Ha már Mátrix, na, az nem volt teledobálva fos jelenetekkel, ahhoz hasonlókkal, amiket írtam, csak azért, hogy eladhatóbb legyen. Ott egyedi volt az egész hangulat.

Sk8erPeter

(#6018) ntomka válasza Sk8erPeter (#6017) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az nem szőrszálhasogatás, hogy egy egyszerű párbeszédes jelenet szerinted nevetséges? Kb. a filmek 80%-ában van ilyen, így már ne is nézzünk filmet, mert 10 évente van csak egy korszakalkotó, amiben nincs? Néztem én már ugyan szarabb filmet is, mint az Eredet úgy, hogy élveztem, mert nem azzal törődtem, hogy hol van egy nüansznyi "párbeszéd". És a Mátrix, igen, korszakalkotó ahogy én is írtam, de az még több ilyen jelenettől szenved, azt mégis szereted? Nem értem, az egyikben büdös, a másikban nem? Na ezért zárom rövidre, mert nincs értelme, főleg abban a fórumban ami nem arra való. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#6019) buktagt540


buktagt540
senior tag

Azt hittem tudtok segíteni de úgy látom, hogy facebook-filmelemrzgetõs topiccá vált :W

(#6020) geri005 válasza buktagt540 (#6019) üzenetére


geri005
tag

Szóval a program betölt, de nem nyit meg semmit?!

Ha tudsz angolul:
1. Disable or add exception for chrome in firewall, anti-virus or whatever protection you have. try chrome.
2. Uninstall and re-install chrome.
3. Download and use the tdsskiller.exe to remove the tdss rootkit. http://support.kaspersky.com/viruses/solutions?qid=208280684
4. If chrome still doesn't work, try this. Go to C:\Users\"user"\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\User StyleSheets then rename the Custom.css to anything u want. then try chrome again
.

(#6021) Sk8erPeter válasza ntomka (#6018) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Kár, hogy ezt értetted meg a kritikából, de ahogy elnézem a hozzászólásodból, nem is igazán hajlottál arra, hogy bármit is elfogadj a véleményemből. :) Mondjuk lassan ezt kezdem megszokni nálad, hogy a tiéddel ellenkező véleményeket szinte baromságnak állítod be, és nagyon könnyen le is zárod a véleményütköztetést azzal, hogy az nem úgy van, és felesleges is vitatkozni, te lezárod, és kész. :N
(Lásd kiegészítőfejlesztős téma, amint elkezdtünk vitatkozni veled a másik topicban, Te gyorsan megpróbáltad lezárni a témát azzal, hogy szerinted mi vagyunk az elvakultak, aztán ki is maradtál inkább az egészből. :) Pedig egy vita nagyon sokszor lehet konstruktív, akkor is, ha egyáltalán nem értünk egyet valamiben...)
Nem, nem szőrszálhasogatás egy dialógust nevetségesnek nevezni, hogyha az. Ott kezdődik a probléma, ha tele van ilyenekkel egy film (ritka előfordulások esetén könnyű szemet hunyni felette), úgy, hogy az egész művészinek van beállítva, és mindenki lihegve-nyáladzva sztárolja, hiszen az a divat. De ennek a vitának tényleg nem itt van a helye, na meg ahogy elnézem, amúgy is hiába mondanám az ellenérveimet.

Sk8erPeter

(#6022) geri005 válasza Sk8erPeter (#6021) üzenetére


geri005
tag

Szeretem az ilyen vitákat olvasni. És ezt most abszolut nem g*ciségből írom. Amíg normális keretek között zajlik, addig van értelme.

Persze van, akivel vitázni sem lehet. :U Bár nem láttam a filmet. :B

[ Szerkesztve ]

(#6023) Sk8erPeter válasza geri005 (#6022) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jaja, csak aztán a modik seggberúgnak minket, hogy szétoffoljuk a topicot. :P

Sk8erPeter

(#6024) ntomka válasza buktagt540 (#5993) üzenetére


ntomka
nagyúr

Tűzfal? Vírusírtó?

(#6021) Sk8erPeter: Lehet velem vitatkozni erről, és szívesen folytatnám, de te is írtad: a modik előbb utóbb megunnák. Bár nem hiszem, én tiszteletben tartom a fórumozás szabályait és csak minimálisan offolok, de ez olyan téma, ami nem maradna minimális keretek között. Érted? :) Egy percig sem állítottam, hogy esetleg nincs igazad, csak nekem azt a jelenetet kritizálni szőrszálhasogató, mikor abban a filmben van nagyobb ordító baki is. Az ilyen jellemző, hagyományos Hollywoodi kliséken én már fen sem akadok, ha nem mondtad volna, nem is emlékeztem volna így rá.
Egyébként meg visszakanyarodva: valakinek tudni kell abba is hagyni.

A kiegészítős témát ne kezdjük el megint. Ha itt vagy ott visszaolvasol, ha tényleg konstruktívan állnak hozzá, akkor arra én is úgy szoktam reagálni.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#6025) Sk8erPeter válasza ntomka (#6024) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Oké, értem én, tehát akkor én ezek szerint nem állok hozzá konstruktívan. :DD

Amúgy azt gondoltam, már az elején teljesen világos, hogy nem amiatt az egyetlen kiemelt jelenet miatt nyilvánítottam az egész filmet szarnak. De az egy teljesen tipikus példája volt annak, hogy nagyjából milyen színvonalat lehet elvárni a további részektől is... szerintem nagyon nem egészséges, ha egy film tele van ilyen jelenetekkel, legalábbis akkor "jó" már valahogy nem lehet, mert túlságosan lehúzzák ezek a részek.

A legnagyobb akkor is az volt, amikor megjelent a kis építészhallgató csajszi, aki úgy szállhatott be a csapatba, hogy terveznie kellett egy labirintust, amit nem tud megfejteni a faszikám 1 perc alatt - na, tervez kettőt a kiscsaj, persze azonnal megoldja mindkettőt a faszi, a HARMADIKAT viuszont nem sikerül neki (hűűű, micsoda bűvös szám, és mily meglepő!! ;]), ekkor a lány átment az első rostán. És hogy hívják a csajt? Ariadné! Óriási! :DDD Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, már attól tartottam, hogy mindjárt megjelenik Minótaurosz :Y - de biztos sokan a közönségből azt hitték, most elkapták Ariadné fonalát, és előbb-utóbb kijutnak a film által az agyukban keletkező óriási labirintusból. :DD ;]

Sk8erPeter

(#6026) ntomka válasza Sk8erPeter (#6025) üzenetére


ntomka
nagyúr

"Oké, értem én, tehát akkor én ezek szerint nem állok hozzá konstruktívan."

Azt nem mondtam. Pl. a kiegészítős témában kaptál is választ, mikor úgy álltál, nem? :U Ezt a témát tekintve az offolást befejezendő pedig konstruktív voltál, vagy sem? :U

ツ Headphones on - World off

(#6027) Sk8erPeter válasza ntomka (#6026) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nyugalom, a hosszú élet RITKA! :DDD

Sk8erPeter

(#6028) Sonja


Sonja
veterán

Az miért van, hogy ha egy oldalon van egy email cím megadva a normális mailto:xxx formában, akkor nem nyitja meg a levelezőt (Thunderbird), hiába kattingatok rá?! :F :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6029) ntomka válasza Sonja (#6028) üzenetére


ntomka
nagyúr

Valami levélfigyelő kiegészítő van beállítva?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#6030) Sonja válasza ntomka (#6029) üzenetére


Sonja
veterán

Semmi ilyet nem használok. Viszont rájöttem, hogy mi a probléma! :K Azokon az oldalakon nem tudom megnyitni, ahol nem linkként van megadva, csak a Linkifier Plus plugin alakítja át mailto: formára!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6031) buktagt540 válasza ntomka (#6024) üzenetére


buktagt540
senior tag

Be van rakva a kivêtelek közê.

(#6032) xcds válasza fatal` (#5992) üzenetére


xcds
őstag

Ennek is van egy hibája. :) Visszanyitja ugyan a bezárt oldalt, de ekkor már nem működik a vissza-nyíl az újra megnyitott lapon.

(#6033) fatal` válasza xcds (#6032) üzenetére


fatal`
titán

Nyílván nem, mert csak az utolsó oldalt jegyzi meg, nem az egész "fültörténetet".

(#6034) fPApi


fPApi
őstag

Sziasztok! Néhány esetben (pl. itt is egyes hsz-nél) olyan világos a szöveg, hogy alig olvasható. Lehet valahol állítani (a beállításoknál csak a betűtípust látom, színt/világosságot nem)?

[ Szerkesztve ]

(#6035) Duplicon válasza fPApi (#6034) üzenetére


Duplicon
csendes tag

Szia!

Iyenre gondolsz amikor világos a szöveg?

Ezt úgy lehet elérni, hogy alul az Off topic fülre kattintasz előbb és úgy írod utána a hsz.-t.

(#6036) xcds válasza fatal` (#6033) üzenetére


xcds
őstag

De a Chrome Toolbox megjegyezte. ;]

(#6037) Rototti válasza xcds (#6036) üzenetére


Rototti
senior tag

Miért nem jó az új lapon található "Mostanában bezárt" szekció, illetve a ctrl+shift+t bill. kombináció?

Kimi - The King of Spa

(#6038) xcds válasza Rototti (#6037) üzenetére


xcds
őstag

A bill kombinációt nem szeretem, a másik meg jó, de arra csak most jöttem én is rá. :DDD

(#6039) fPApi válasza Duplicon (#6035) üzenetére


fPApi
őstag

Szia! Pont ilyen szövegre gondolok! Csak az a gond, hogy az asus r2h-mon ez a stílus alig olvasható. Ezért kérdem, hogy a chrome-ban be tudom-e állítani, hogy az ilyen szövegek máshogy/más stílusban jelenjenek meg (nemcsak itt a fórumban, hanem mindenütt)?

(#6040) Sk8erPeter válasza fPApi (#6039) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha ez a szöveg nehezen olvasható számodra, akkor inkább a monitorod és/vagy videókártyád beállításaiban változtatgasd a színbeállításokat, mert nem Chrome-specifikus problémáról van szó.
Simán lehet, hogy rosszak a beállítások, sokszor nehéz színhűhöz közelire beállítani.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6041) Fulmi


Fulmi
senior tag

Hello!

Az iGoogle headerem szinet szeretnem megvaltoztatni, de nem igazan talalok ra megoldast interneten. Meg tudnatok mondani, hogy hogyan lehet? Erre gondolok, ami most fekete:

Koszonom a segitseget: Fulmi

(#6042) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sziasztok!

Keresgéltem, kutattam - lehet nem jól, és/vagy nem jó helyen, ezért kérdezek:

Hogyan tudom a <- , -> , frissítés és Home ikonok sorrendjét felcserélni? Mitöbb, még a Beállítások ikonját is baloldalra áttenni?

FF és Opera alatt pikk-pakk ment (ikonon hosszan jobb klikk, Testreszabás és kész)

Azért lenne "szükségem" az ikonok cseréjére, mert rejtett tálcám van, az is a kijelző bal oldalán. Mivel a <- (vissza) gombot elég sokszor használom, akaratlanul is túlcsúszok rajta, így beúszik a Start menü.
Ezt a "túlcsúszást" tudom kiküszöbölni, ha a legalább a Home ikont a legszélére tudnám pakolni, mellé a Beállítások ikonját, majd a Vissza, Előre és Frissítés ikon...

Öröm és boldogság lenne, ha könnyedén megoldhatnám az ikoncserét.

Előre is köszönöm!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6043) fatal` válasza mrlujoak (#6042) üzenetére


fatal`
titán

Sehogy. Chromeban csak a kiegészítők ikonjainak sorrendje változtatható meg, a felület nem variálható annyira, mint FFben és Operában.

(#6044) laszlohu


laszlohu
addikt

Létrehozol egy könyvjelzőt az alábbi url címek valamelyikével, és a könyvjelzőt tetszőlegesen lehet variálni:

chrome://settings/advanced

chrome://settings/browser

chrome://settings/personal

ui: Ha nem adsz meg nevet, csak az ikonja látható

[ Szerkesztve ]

(#6045) mrlujoak válasza fatal` (#6043) üzenetére


mrlujoak
veterán

Köszönöm.

:(

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6046) mrlujoak válasza laszlohu (#6044) üzenetére


mrlujoak
veterán

...az okés, hogy létrehozok egy új könyvjelzőt, de az a könyvjelző ikon betehető a vissza-előre-frissítés ikon elé?

(nekem a könyvjelző eszköztárában lehet csak variálni azok sorrendjét...)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6047) fatal` válasza mrlujoak (#6046) üzenetére


fatal`
titán

Nem.

(#6048) mrlujoak válasza fatal` (#6047) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én is erre jutottam, így viszont a Könyvjelzős dolog sem jó.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6049) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Még régebben problémáim voltak a Krómmal, ezért azóta egy béta változatot használok, amely frissíti is magát. Hol lehet azt beállítani, hogy ezentúl ne frissítsen bétára, csak végleges verziókra?

Egy másik kérdés: a kezdetekben ha angol nyelvű oldalt látogattam meg, a böngésző megkérdezte, hogy lefordítsa-e magyarra. Ekkor erre nem volt szükségem és kipipáltam azt is, hogy többet ne kérdezze meg. Ezt vissza lehet csinálni valahogy?

Köszi a válaszokat!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6050) Mr X válasza KubanitoS (#6049) üzenetére


Mr X
veterán

Másodikra:

Beállítások -> A motorháztető alatt -> Fordítás

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.