Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) degu válasza Mikulásbá (#12550) üzenetére


degu
senior tag

Keress rá a google-ban az eltávolításra,nem lesz egyszerű.
Egy kicsit bovebben...hogy hogyan is? :F

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#12552) Mikulásbá válasza degu (#12551) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kicsit bővebben?? Babylon Toolbar eltávolítása - ezt kell beírnia google-ba..... :F

Rendszer-visszaállítást tudsz csinálni arra az időpontra,amikor még nem volt?

(#12553) degu válasza Mikulásbá (#12552) üzenetére


degu
senior tag

Koszi szepen!
Erre bejott egy par oldal. :C Tanulmanyozom oket.
Mindenesetre a virusirto programomnak /AVG/ a szeme se rebbent! :(
De a *rendszervisszaallitas* egyszerubbnek tunik.Eloszor ezt probalom meg. :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#12554) Braddock válasza degu (#12551) üzenetére


Braddock
őstag

Spybot & Search program leszedi pikk-pakk.

(#12555) laszlohu válasza degu (#12553) üzenetére


laszlohu
addikt

Itt próbáltad letiltani, vagy az ott lévő elérési útról törölni :
URL - be :

chrome://plugins/

vagy itt :

URL - be :

chrome://chrome/extensions/

Babylon toolbar tiltás

[ Szerkesztve ]

(#12556) #41133696


#41133696
törölt tag

;]

(#12557) xcds


xcds
őstag

Mostanában elég sokat gondolkodik az oldalak betöltésénél a chrome. Nálatok is így van? Már kezd idegesíteni. :((

(#12558) #41133696 válasza xcds (#12557) üzenetére


#41133696
törölt tag

Windows 8-at használsz?

(#12559) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Szerintetek ez normális,hogy ennyi feladatot futtat a Chrome?
Csak a Speed Dial 2 valamint az Image Downloader,Facebook Notifications bővítmények vannak telepítve!

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12560) Watercolour válasza Orlin (#12559) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Igen.

(#12561) alratar válasza Orlin (#12559) üzenetére


alratar
addikt

Normális!
Minden ablakot külön folyamatként kezel, hogyha az egyik összeomlik a többi ne!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#12562) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok ha másnap bekapcsolom a gépet miért nem fogad úgy, ahogy tegnap ott hagytam? :U
(már nem egyszer fordult ez elő...)
u.i: folytatás ott, ahol abbahagytam be van állítva

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12563) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok.

Letöltöttem az Offline Gmail bővítményt meg a Mail Controlt fel is telepítettem, elindult, jól is futott, de voltam olyan hülye, hogy egyszer rányomtam, hogy Chrome háttérben való futásánál kivettem a pipát. Azóta eltűnt az értesítési sorból és nem frissít. Hogyan tudnám azt visszavarázsolni?

Köszi a segítséget előre is.

iPhone 5S

(#12564) xcds válasza #41133696 (#12558) üzenetére


xcds
őstag

Nem, w7-et. De az xp-s gépemen is ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#12565) #41133696


#41133696
törölt tag

Frissítés érkezett:
Verzió: 23.0.1271.95 m

(#12566) anonymus89 válasza SziberTomi (#12563) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia,

szerintem Beállítások/Eszközök/Bővítmények alatt.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12567) SziberTomi


SziberTomi
tag

Szia. Máshol, de végül megtaláltam. :) Beállítás ---> Speciális beállítások ---> Chrome bővítmények futtatása a háttérben pipa

iPhone 5S

(#12568) RpPRO


RpPRO
őstag

Van, aki a flash pluginen kívül mást is használ? Még nem találtam okot (internetes oldalt) arra, h bármi más fusson.Én mindent letiltottam kivéve a system flesst (pepperflash is ment a lecsóba).

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#12569) Orlin


Orlin
addikt

Hello!

Aki használ Sped Dial 2 segítsen pls!
Nem lehet vhogy a dial-ok között a távolságot növelni?Régebben mintha lett volna ilyen :U
thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12570) TRob1 válasza Orlin (#12569) üzenetére


TRob1
veterán

De lehet: Dial Spacing (A Dial Options-ben)

¤ R'n'R ¤

(#12571) Orlin válasza TRob1 (#12570) üzenetére


Orlin
addikt

thx.

amúgy jó lenne jönne a frissítés hozzá.mert néha össze kuszálja az ablakokat nekem...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12572) TRob1 válasza Orlin (#12571) üzenetére


TRob1
veterán

Hehe, akkor keveri össze mikor vmelyiket többször nézed meg, és nagyobb lesz a látogatottság száma az utána lévőnél. :) Legalábbis nálam máshogy még nem kevert... (Vagy manual-ra van állítva az "Order by" és úgy kever? :F )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#12573) Orlin válasza TRob1 (#12572) üzenetére


Orlin
addikt

Nem úgy gondoltam :)

Pl néha mikor új lapot nyitok nem szépen sorban vannak az ablakok egymás mellett hanem 2 oszlopban egymás alatt és van ami már nem is fér be ha mondjuk 12 oldal van beállítva.
Írták többen is ezt a hibát a bővítmény oldalán...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12574) TRob1 válasza Orlin (#12573) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaaa :D

¤ R'n'R ¤

(#12575) degu válasza Mikulásbá (#12552) üzenetére


degu
senior tag

Hat a *rendszer visszaallitassal* meg sem kiserleteztem,mert -emlekezetem szerint- akkor csinal az aktualis beallitasokrol egy bazi nagy,es felesleges mentest.
Viszint letoltottem a Revo Uninstaller Pro-t,ami az igeretek szerint letorol minden szemetet.
Molyolt vele par orat :W de vegul...gyorsabb lett a gep,es iszonyu sok szemetet letorolt! :C
Most tesztelem,hogy a maradek Babylont is eltavolitotta -e.

/A *beallitasok-eszkozkezelo-bovitmenyek tiltasanal elozoleg kivettem minden pipat,de...lesz*rta!/

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#12576) norbi0604


norbi0604
aktív tag

Chrome-ban be tudom állítani, hogy minden oldalt (globálisa) egy meghatározott nagyítási értéken, pl.125% jelenítsen meg? Mint mondjuk ez IE-ben is van ilyen funkció. Előre is köszi. :R

(#12577) spammer válasza norbi0604 (#12576) üzenetére


spammer
veterán

Próbáld meg ezt: [link] vagy a webstore keresőbe írd be a zoom szót, van pár hasonló bővítmény.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12578) Orlin


Orlin
addikt

Más is tapasztalja a következőt!
Ha pl nyitva van egy oldal és azon belül a középső egér gombbal megnyitom még több részét és fent rámegyek az újonnan megnyitott oldalra pár másodpercre egy egy fehér "villanás" van :F
Elég zavaró!
Most figyeltem fel rá,de lehet eddig is így volt...
Rem. érthetően írtam le :B

Pontosítok minden oldal megnyitása előtt mintha egy üres lap lenne és utána megy az adott linkre.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12579) spammer válasza Orlin (#12578) üzenetére


spammer
veterán

Amíg nem tölti be a linkelt oldalt, addig egy fehér lapot mutat egy pillanatra, ez nálam is így van, szerintem mindig is így volt :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12580) Orlin válasza spammer (#12579) üzenetére


Orlin
addikt

Akkor jó.Csak most kezdett zavarni :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#12581) Braddock


Braddock
őstag

De jóó, linux alatt is működik a könyvjelző eszköztáron lévő mappáim automatikus legördítése, ha lenyitok egyet, majd átmegyek egy másikra a kurzorral :C Eddig csak win alatt működött.

(#12582) szabacsik


szabacsik
őstag

helló.
az normális, hogy indításnál időnként fogja magát és mintha letöltene sok sok fájlt.

és ugye ebből van 22darab egyszerre csak felesleges volt azokat is rátenni a képre

/\____/\

(#12583) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Miért van az, hogy a Chrome mostanában nem enged belépne a gmailre...? Átirányítási körbe kerül, és csak akkor nyugszik meg, ha törlöm a cookiekat. Van erre valami megoldás ?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12584) spammer válasza szabacsik (#12582) üzenetére


spammer
veterán

Egyáltalán nem normális. Én csinálnák egy gyorsítótár/előzmény/cookie törlést meg átnézném a bővítményeket is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12585) anonymus89 válasza anonymus89 (#12562) üzenetére


anonymus89
addikt

Tehát senkinek sem tud érdemi infóval szolgálni, hogy miért tűnnek el az oldalak következő indításnál Chrome-ben??? :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#12586) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hali!
Van EZ a problémám amivel nem tudok mit kezdeni,tehát úgy döntöttem,újra rakom a chrome-ot. Miként tudom legalább a könyvjelzőket lementeni? Chrome backup progival nem mentem semmire.
Kösz és üdv

(#12587) spammer válasza hfrankee (#12586) üzenetére


spammer
veterán

ctrl + shift + o

Rendezés menü, exportálás html formátumban.

Ha bejelentkezel google fiókba, akkor szinkronizálni tudod a dolgaidat, ha fontosak. Bár ha valami meglévő Chrome-os dolog okozza a hibát, akkor jobb a tiszta telepítés.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12588) hfrankee válasza spammer (#12587) üzenetére


hfrankee
senior tag

Köszönöm!

(#12589) akyyy


akyyy
senior tag

#12524 -erre nem tud senki megoldást?:( :(

(#12590) RpPRO


RpPRO
őstag

Van olyasmi extension, ami automatikusan törli az általam beállított tartalmakat (leginkább a temp cache-re gondolok) kilépéskor?

Végülis google barátom (Click&Clean), 10 mp volt, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#12591) hengelhof


hengelhof
senior tag

Sziasztok!

Egy régebbről fennálló problémával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.
Amikor rákattintok egy képre, az előtérbe kerül egy szürkés háttérrel. A kép is egy szürkés bevonatot kap, alig látszik.
Rákattintva még egyszer, megjelenik rendesen, de az esetek nagy százalékában visszaáll az eredeti weblapra.
Így sokszor csak úgy tudom megnézni az adott képet rendesen, ha egy másik oldalra nyitom meg.
Ugyan ez a helyzet a Youtube-on. Csak rosszabb. A videó előtérbe kerül, szürkés, halvány. Rákattintva leáll a lejátszás.

(#12592) pocokxx válasza pocokxx (#12583) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Kezdek kiborulni... :O Minden cookie törlés után egyszer léphetek be... Csak Chrome csinálja...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12593) laszlohu válasza pocokxx (#12592) üzenetére


laszlohu
addikt

Url - be :

chrome://chrome/settings/content

majd a sütik(cookie) beállításánál mi van?

ha be van pipálva, pl ez :

Harmadik féltől származó cookie-k és webhelyadatok tiltása

akkor szedd ki a pipát,

Nálam ennél van a pont egyedül:

Helyi adatok mentésének engedélyezése (javasolt)

Esetleg a kivételeket is meg lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#12594) pocokxx válasza laszlohu (#12593) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Úgy van beállítva, ahogy mondtad, és mégis... Másik gépen gond nélkül be tudok jelentkezni ugyanazokkal a beállításokkal. (Mert gondolom ugyanaz a beállítás, ha bejelentkezek a Chromeba.)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12595) cog777


cog777
senior tag

Nektek mekkora a Chrome memoria foglalasa huzamosabb hasznalat utan?

Ha kb 1 het utan (mivel mindig altatom a gepet) bezarok minden fulet, hagyok 1 ureset akkor a memoria foglalas uresen 800 MB! Ha ujrainditom akkor csak 300 MB. Erdekes. Azt eszrevettem hogy az Avast webrep modulja is hajlamos sok memoriat enni. Az is evett a vegen 1 GB-ot.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#12596) FoxiestFox válasza cog777 (#12595) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Olcsó a ram, vegyél még ;]
Akkor majd nem zavarnak ennyire a szarul megírt programok :D

(#12597) RpPRO válasza pocokxx (#12594) üzenetére


RpPRO
őstag

Milyen extension van fent? 3. fél sütiket tiltom 10 éve, sosem volt belőle bajom.

chrome://flags/-ben kutyultál valamit?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#12598) cog777 válasza FoxiestFox (#12596) üzenetére


cog777
senior tag

Ja.. most 4GB van a gepben, de meg 4 lesz beleteve. Szinte hasznalhatatlan egy ido utan.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#12599) FoxiestFox válasza cog777 (#12598) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem az sem tetszik, hogy beleül a ramba a Google mocska akkor is, ha nem futtatsz semmit.
TuneUp-ban be is állítottam, hogy ne engedje automatikusan indulni, csak ha én indítom, és ha idle a gép, és nem fut a Chrome, akkor lője ki a folyamatait. :)

(#12600) cog777 válasza FoxiestFox (#12599) üzenetére


cog777
senior tag

Ez nem veletlenul a "hatterben futas" ? (Continue running background apps when Google Chrome is closed)
Vagy az update?

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.