Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Dluinet válasza TheProb (#8550) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az a legszebb az egészben, hogy amíg kevés levél van az elején, addig működik
csak később lesz szívás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8552) Snoop-y válasza Dluinet (#8549) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azt kihagytad hogy nem uzemeltetunk otthon mailszervert:

vagy berelsz egy VPS-t es ha ertesz hozza akkor uzmelteted a sajat mailszerveredet (ha nem ertesz hozza bele se kezdj mert sokkal tobbe kerul az egesz mintha csak elofizetnel a google works-re)

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8553) Kvasir


Kvasir
tag

Sziasztok!
Az utóbbi egy hónapban brutális sok spam levelet kaptam (szerencsére a SPAM mappába, pl.: végleges szőrtelenítés, hajnövesztő szerek, potenciás cuccok, mellnagyobbítás, értelmetlen kütyük, nyaralás zsírleszívás, szóval a szokásos :D )

A kérdésem egyrészt az, honnan a p*csából jönnek ezek? Külső fiókból töltöm át a leveleimet, ott is spammolva van minden ilyesmi.
A másik pedig az, hogy Google Mailból hogyan tudom megcsinálni azt, hogy már a SPAM mappába sem töltődjenek be?

Csillagkapu: Atlantisz

(#8554) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Egy gmail fiók tartalmát szeretném elérni egy másik fiókból úgy, hogy az elsőt beállítottam pop3-ra, majd a másikban akartam az importálást beállítani, de a jelszó megadásakor ezt az üzenetet kapom:
A szerver visszautasította a POP3-alapú hozzáférést a megadott felhasználónévhez és jelszóhoz.
A szerver hibát adott vissza: „[AUTH] Web login required: https://support.google.com/mail/answer/78754”
mi lehet a gond?

(#8555) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Üdv!

Bekapcsoltam a kétlépcsős azonosítást, 2 telefon be van állítva sms-fogadásra elsúőnek meg is jött mindkettőre az aktiváló kód. Kiléptem, be akarok ujra lépni, és akkor azt írja:

"Úgy tűnik, probléma lépett fel a kód fogadásakor. Próbálja újra később."

és nem tudok semmit csinálni, ha a másik telefonra állítom át arra se jön semmi csak ugyanezt a feliratot feldobja

Ilyenkor mi van?

(#8556) arnyekxxx válasza arnyekxxx (#8555) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Tárgytalan, 2 órával később beengedett. Ettől függetlenül toll a fülükbe.

(#8557) attiati


attiati
veterán

mit lehet tenni azzal, ha állandóan "közösségi" fülre pakol egy címről érkező hírlevelet?

hogyan tudom "megjegyeztetni", hogy az elsődleges mappába érkezzen?

(#8558) [w]


[w]
őstag

sziasztok!

ma reggel óta csak kibaszott sms-kód meg egyéb marhaságok árán enged a fiókomba lépni, eddig ilyen nem volt és most úgy felb*sz, hogy ihaj... :W

kétlépcsős azonosítás nincs és sosem volt bekapcsolva, nem tudom hol kellene keresgélnem.

kérlek segítsetek, hogy mi lehet a probléma, mert megőrjít, hogy akkor is kell neki a telefon mikor rohadtul nincs nálam!

előre is köszönök minden ötletet! :R

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8559) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Chrome alatt döglődik egy Gmail fiók. Két gépen csekkoltuk, Firefox alatt hasít. Másnak is van hasonló gondja?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8560) Sanyi.mTs válasza TigerCat (#8559) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

mit értesz "döglődik" alatt?

(#8561) TigerCat válasza Sanyi.mTs (#8560) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Meg sem nyikkan. Hiába kattintok mappára, vagy frissítem az oldalt, nem történik semmi. Szó szerint áll.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8562) Sanyi.mTs válasza TigerCat (#8561) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

csak most próbáltam ki, de nálam rendesen működik. mappákat is meg tudok nyitni és el tudom olvasni a leveleket is benne. Chrome 52.0.2743.116 m

(#8563) TigerCat válasza Sanyi.mTs (#8562) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Majd ma kiderül, két gépen is csekkoltuk a fiókot. Érdekes...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8564) Dluinet válasza TigerCat (#8563) üzenetére


Dluinet
nagyúr

írj a support-nak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8565) TigerCat válasza Dluinet (#8564) üzenetére


TigerCat
nagyúr

:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8566) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

outlook 2010be szeretnénk beállítani édesanyám gmailjét. Mindent a leírások alapján csinálunk, de az IMAP szolgáltató nem akar beengedni, miért?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8567) cellpeti válasza cellpeti (#8566) üzenetére


cellpeti
veterán

se POP-val se IMAP-val nem enged be.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8568) St3ven válasza cellpeti (#8567) üzenetére


St3ven
addikt

A beállításokban engedélyezve van a POP és/vagy IMAP hozzáférés?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8569) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Azokat az email címeket, hogyan tudom kitörölni amikre küldtem eddig emailt és felhozza a kereső ha belekattintok? Remélem értitek a problémám.

Megvan, címtár.

[ Szerkesztve ]

(#8570) Attix82


Attix82
őstag

Hali.

Kérdésem az lenne, hogy adott egy Gmailes fiók. Vannak emailek amiknél régebben beállítottam, hogy a képeket is jelenítse meg, de ezt ki szeretném kapcsolni. De hibába állítóm arra, hogy "Megerősítés kérése külső képek megjelenítésekor" . Ugyan úgy megjelennek azokon az emaileken a képek.

Esetleg valakinek ötlet?

(#8571) csixy


csixy
addikt

Sziasztok!
Már kezd a hócipőm tele lenni a gémailos spamekkel!
Meg lehet valahogy egy g-mailos címet szüntetni?
Ha megszünik egy g-mail cím , akkor az az androidos teló amibe ez a cím volt beírva fog tovább működni?
Muszáj, hogy legyen google fiók egy androidos telóban?
Egyáltalán kell hogy legyen email cím egy androidos telóban?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#8572) zeorsdfd válasza csixy (#8571) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Kicsit olyan ez a kérdés, minthogy muszáj -e benzin egy mercédeszbe? Hát nem, végülis lehet kézzel is tolni és tényleg akkor nem is szennyezi a környezetet.
Tehát a válasz, nem, nem muszáj emailcím egy androidos telóba.
Viszont felmerül a kérdés mire kellett akkor az az androidos teló?

Gmail fiók törlése

[ Szerkesztve ]

(#8573) csixy válasza zeorsdfd (#8572) üzenetére


csixy
addikt

Köszönöm!

Akkor ha jól értem, törlöm a régi reklámokkal spamokkal töltögetett google fiókomat. Majd minden egyes androidos kütyümre csinálok egy-egy gmail címes google fiókot amit amúgy azért sem használok, mert akkor jönnek a spamok, de így már hozzátudok férni az Google Play-hez.

Ez így egy megoldás lehet? Vagy csak a gmail címet kell törölni?

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#8574) EmberXY válasza csixy (#8573) üzenetére


EmberXY
addikt

A spam-ek jönni fognak az új címekre is, és ha a google valahogy összekapcsolja, hogy mindegyik ugyanahhoz a felhasználóhoz tartozik (márpedig össze fogja :D), akkor még több fog jönni, kb pont úgy, mintha a régire menne, szóval ez csak ideig-óráig lesz megoldás, talán célszerűbb lenne a régi címen takarítani esetleg szűrőkkel, és a nem kívánatos levelek spam-nek jelölésével (amik eleve a spam-be mennek, azokkal kár foglalkozni).
A készülékekre érkező reklámokhoz is vannak blokkoló programok, amik több-kevesebb sikerrel működnek is, de sajnos az Androidnak ez a velejárója, ebből él a Google.

Up the Irons!

(#8575) csixy válasza EmberXY (#8574) üzenetére


csixy
addikt

Köszi!
A franc essen bele.

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#8576) Dluinet válasza csixy (#8573) üzenetére


Dluinet
nagyúr

12 éve ugyan az a gmail-es címem, hetente jön 5 spam, ráadásul ezek a spam mappában landolnak. Honnan jönne ennél több neked?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8577) csixy válasza Dluinet (#8576) üzenetére


csixy
addikt

Még eddig törölgetem szorgalmasan. Érdekes az outlookra nem jönnek.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#8578) csixy válasza EmberXY (#8574) üzenetére


csixy
addikt

Lehet , hogy fognak jönni az új címekre de azokra már nem fogok írni és nem fogok beléjük tekinteni.

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#8579) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,

Meg lehet valahogyan nézni, hogy mikor regisztráltam a fiokomat?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8580) Dluinet válasza alratar (#8579) üzenetére


Dluinet
nagyúr

így

szerkesztve: már nem működik így

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8581) #72797440


#72797440
törölt tag

Üdv.

Importáltam Windows Live-ból névjegyeket a már meglévők mellé. A nevek teljesen vegyesen vagy magyarul vagy nemzetközileg elől a keresztnév aztán vessző és a vezetéknév jelennek meg. Már a Live-ba is Symbianról importált névjegyekkel kezdtem, aztán jöttek az újak. Hiába szerkesztem őket a Gmail cimtárában nincs külön vezeték illetve keresztnév csak egy "Név" mező. Nem tudom mi alapján dönti el, hogy legyen e vessző vagy ne. Szerkesztés közben semmi különbség nincs közöttük. Valaki tudja mit csinálok rosszul?

(#8582) TigerCat válasza #72797440 (#8581) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A név mellett lesz 3 pötty, ott szerkesztheted.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8583) #72797440 válasza TigerCat (#8582) üzenetére


#72797440
törölt tag

"Hiába szerkesztem őket a Gmail cimtárában nincs külön vezeték illetve keresztnév csak egy "Név" mező. Nem tudom mi alapján dönti el, hogy legyen e vessző vagy ne. Szerkesztés közben semmi különbség nincs közöttük."

Köszi

(#8584) TigerCat válasza #72797440 (#8583) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem ez jön be a pöttyökre kattintva:

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8585) #72797440 válasza TigerCat (#8584) üzenetére


#72797440
törölt tag

Nekem
"Eltávolítás az összes névjegy listából"
és
"Törlés"
Ez a kettő van. Én PC-ről használom egyenlőre.
Rendezési beállításoknál az "Utónevet" választottam ki és mindent úgy mutat ahogy azt kell. Továbbra sem értem, de tünetileg megoldva.

(#8586) StLui válasza #72797440 (#8585) üzenetére


StLui
veterán

Nálam is ez jön már csak be, nem bontja a nevet "mezőkre"

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8587) #72797440


#72797440
törölt tag

Közben rájöttem. A Google contacts régi verzióját kell használni ott még van olyan opció.

(#8588) TigerCat válasza #72797440 (#8587) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez is megoldás... Nem figyeltem sajnos.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8589) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Skacok!

Nekem olyan gondom volna, hogy

van egy e-mail címem ami: gyula.1313@gmail.com.
Ma kaptam rá értesítőt, hogy be lett álítva másodlagos email címnek a gyula1313@gmail.com

A lényeg az, hogy az enyém a gyula.1313 és nem a gyula1313@gmail.com

De kipróbáltam és, ha küldök levelet a pont nélküli gyula1313@gmail.com címre akkor azt én megkapom a gyula.1313@gmail.com címen.....

érdekes.... nem veszi figyelembe a pontot? Vagy mi lehet a gond?
Jah a gyula1313@gmai.com -ra be is tudok lépni a pontos email címem jelszavával....

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8590) TigerCat válasza Vangelis (#8589) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Regisztrációkor Ki is írják, hogy a pontot nem veszi figyelembe elméletileg ilyen esetben nem lehetne két külön regisztráció amely csak a pontban különbözik

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#8591) Vangelis válasza TigerCat (#8590) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De valaki be reggelt....pedig pont nélkül :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8592) EmberXY válasza Vangelis (#8589) üzenetére


EmberXY
addikt

Mert a két cím lényegében egy és ugyanaz, ha minden karakter közé pontot tennél, ugyanez lenne a helyzet.
Az más kérdés, hogy miért engedte ezt másodlagos címnek beállítani, ezt én se értem.

Up the Irons!

(#8593) Vangelis válasza EmberXY (#8592) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Érdekes.... de nem túl jó dolog...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8594) sgergi válasza EmberXY (#8592) üzenetére


sgergi
veterán

Sajnos néha engedi regelni a csak pontban különböző email címet is, pedig tényleg egynek számít bármennyi pont is van benne. Nekem már többször is volt belőle problémám, hogy más levelét kaptam meg, csak egy pont különbség van az email címeink között. Remélem, ez fordítva nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#8595) Vangelis válasza sgergi (#8594) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akár igaz is lehet...

A pont miért számít semminek???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8596) EmberXY válasza Vangelis (#8595) üzenetére


EmberXY
addikt

Talán éppen azért, hogy ne lehessen egymáshoz megtévesztően hasonló címeket regisztrálni. Egyébként úgy tudom, hogy a szóközökkel is ugyanígy viselkedik.
Levelek szűrésében hasznos is lehet, ha bizonyos csoportoknak más-más tagolással adjuk meg a címet.

Up the Irons!

(#8597) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Mit tudok csinálni? Eljöttem otthonról, szülőkhöz. Az itteni gépen be akartam jelentkezni a céges mail fiókomba, de kiírta hogy nem így szoktam bejelentkezni, igazoljam magam. Telefonszámot nem tudok ( akarok) itt megadni. Kéri mi az utolsó jelszó amit tudok? Megadom. Adjak egy másik mailcímet ahová küldik az ellenőrző kódot. Megadom. Utána közli hogy nem léphetek be. Mi az anyjáért szívat? Elhiszem hogy mindent tudnak rólam de azt ne akarják hogy egy mailcímet ne nézhessek meg bárhonnan ha tudom a jelszavam.
Mit csináljak, hogy lépjek be?

(#8598) donjohnson válasza EmberXY (#8592) üzenetére


donjohnson
addikt

amikor leírtad ezt a választ, ez a videó jutott eszembe: Gmail: Receiving mail meant for someone else
szóval a gmail tényleg nem veszi figyelembe a pontokat. :P

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#8599) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Alkatrészt keresek az autómhoz, és ugyanazt az emailt is elküldtem több embernek/boltnak.
Volt egy fő címzett, és több titkos másolat/címzett!

Jött több válasz is, de egy azon levélben. Hogyan tudok csak 1 levélre válaszolni, anélkül, hogy újra elküldeném ugyanazt mindenkinek? Illetve csak arra az 1 levélre válaszolni ami érdekel? Mert most egybe kezeli az egészet.

[link] A 3. levélre szeretnék válaszolni csak.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#8600) sgergi válasza Predator2 (#8599) üzenetére


sgergi
veterán

Ha a válaszra kattintasz, akkor csak annak kellene válaszolnod, akinél rákattintottál, a többit nem kellene belekevernie.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.