Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Sn00k válasza Littoral (#9600) üzenetére


Sn00k
veterán

Jol eldugtak, koszi!

3njoy the Lif3

(#9602) Littoral válasza Sn00k (#9601) üzenetére


Littoral
aktív tag

Biztosan fel lehet húzni a felső részbe, mint a többi alkalmazás-ikont is, én még nem próbáltam, jó helyen van ott.

(#9603) Littoral


Littoral
aktív tag

Egy érdekes jelenségről kérdezném a t. egybegyűlteket. Webes felületen, operációs rendszertől és böngészőtől függetlenül, több mailboxban fordul elő, és nem tudom mire vélni.
Felhasználónév beír, jelszó beír (a jelenséget követően többször megbizonyosodtam arról, hogy a _helyes_ jelszó van beírva), majd egy enter után betöltődik a postafiók előnézete a legfrissebb állapot szerint, tehát pl. amit a telefon is mutat ugyanakkor, majd egy képernyő-újratöltődés után újra a bejelentkező form fogad (url rendben), hogy lépjek be újra. Mivel egyrészt itthoni frissített Linux, másrészt nagyvállalati Windows környezetben is fellép a jelenség, ezért csakis a rendszer hibájára gondolok.
Másnál ilyesmi? Mi lehet ez?

(#9604) kali válasza Littoral (#9603) üzenetére


kali
legenda

Használatban van itthon Linux (Ubuntu 18.04 LTS) és Windows 10 (1803) is, de sosem találkoztam még egyiken sem az általam használt böngészőkben (Chrome, Firefoxvés Edge) a hozzászólásodban leírt jelenséggel.
A második bejelentkezést követően működik rendesen, utána már semmi gond?

[ Szerkesztve ]

(#9605) Littoral válasza kali (#9604) üzenetére


Littoral
aktív tag

A második bejelentkezés után már minden rendben van, semmilyen rendellenesség nem tapasztalható. Az első utániakat nem értem.

(#9606) EmberXY válasza Littoral (#9603) üzenetére


EmberXY
addikt

Így első olvasatra úgy tűnik, mintha a sütiket nem tárolná el a böngésző, ez indokolhatja azt, hogy kiléptet a mail fiók, mert nem ismer meg. Más ötletem nincs, számomra ez tűnik a legkézenfekvőbbnek. Más bejelentkezést igénylő helyeken is előfordul, vagy csak kifejezetten a mail fiókoknál?

Up the Irons!

(#9607) Littoral válasza EmberXY (#9606) üzenetére


Littoral
aktív tag

Kizárólag itt fordul elő, és ez valami újkeletű dolog, kb. egy-másfél hónapja figyeltem meg először.

(#9608) EmberXY válasza Littoral (#9607) üzenetére


EmberXY
addikt

Más ötletem nincs, nem kizárt, hogy szerver oldalon van valami speciális bug, ami csak bizonyos esetekben jön elő (talán ha több eszközön van használva az adott fiók, valami ütközik valamivel), ugyanakkor furcsa, hogy más nem jelezte, hogy ilyen gondja lenne.
Kliens oldalon nem lehet valami speciáis szoftver miatt, tűzfal, vírusirtó, bővítmény, stb?

Up the Irons!

(#9609) Littoral válasza EmberXY (#9608) üzenetére


Littoral
aktív tag

Nem tudom, van-e összefüggés, de amint beírtam ide a panaszt, a jelenség elmúlt.
Azt hiszem, átrakom a főlevelezésem a saját szerveres-domaines címre, ez megmarad amolyan frímélesnek.

(#9610) fradi81


fradi81
veterán

Hali

Lehet olyan emailcímet létrehozni új fiók nélkül ami a meglévő címre mutat de másik néven van?

moto g72, Ninebot d28e

(#9611) Dluinet válasza fradi81 (#9610) üzenetére


Dluinet
nagyúr

annyi pontot raksz a régi e-mail címedbe amennyit akarsz, vagy ki is vehetsz. pl: eredeti.emailcimem@gmail.com > eredeti.email.cimem@gmail.com vagy eredetiemailcimem@gmail.com vagy e.r.e.d.e.t.i.emailcimem@gmail.com

vagy a @ jel elé "+valami"-t irsz. pl: eredetiemailcimem+alter@gmail.com vagy eredetiemailcimem+iwiw@gmail.com

példák

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9612) fradi81 válasza Dluinet (#9611) üzenetére


fradi81
veterán

Tökéletes köszi :)

moto g72, Ninebot d28e

(#9613) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Hello. Egy ügyvéd jogi ügy kapcsán azt kérte tőlem mentsek le minden levelet és nyomtassak ki egy illetőtől. Nem igazán értem hogy gondolják ezt. Utánaolvastam elég sokat és outlook-ból (nem azt használom) valami biztonsági mentést lehet csinálni a fiókról, vagy egyenként kimásolgatni a leveleket, ami kivitelezhetetlen. Esetleg van valakinek valami ötlete? Köszi!

(#9614) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Jelenleg Yahoo Mailt használtok levelezésre, amit váltani szeretnék.
Két jelöltem van: Gmail és Outlook.com (Office 365 előfizetés keretein belül).
Letudnátok röviden írni a véleményeteket Gmailről?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#9615) TigerCat válasza Ra's al Ghul (#9614) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Évek óta használom, nem szívesen cserélném másra. Saját domainnel megy.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9616) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok!
Elkezdtem használni Asztali gépen az új gmail-t egyik napról a másikra az összes beérkezett levelem eltűnt
vissza állítódtam a régi asztali verzióra de ott se látom a beérkezett leveleket :W
Mobilon Hála istennek nem engedélyeztem ott látom őket
Valakinek valami ötlet hol kezdjek neki ? :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#9617) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Androidon Gmail hova menti a .doc fájlokat? Nincs se a letöltött se a legutóbbi fájloknál.

(#9618) TigerCat válasza kisselandras (#9616) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Összes levél címke alatt látod?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9619) kisselandras válasza TigerCat (#9618) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nem csak a beérkezett címke alatt látom :W

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#9620) Dluinet válasza kisselandras (#9619) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Köze nincs az új vagy a régi nézethez. Nekem is van nagy ritkán (az elmúlt 15 évben 5×) , hogy valamelyik címke félnapig nem működik. Ma délelőtt a prohardver címke nem működött.

Telefonon jó volt.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9621) TigerCat válasza kisselandras (#9619) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Fura. Sajnálom, de szerintem várj egy napot. Esetleg más gépről/böngészőből, privát módon, stb.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9622) kisselandras válasza Dluinet (#9620) üzenetére


kisselandras
senior tag

de most itt a beérkezett levelekről van szó az összes eltűnt fokozatosan mióta ezt az új kinézetett be kapcsoltam

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#9623) Rokababa


Rokababa
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég észrevettem, hogy anno a Gmail fiókomhoz (2010-ben, mikor 13 éves voltam) regisztrációkor 1996-ot írtam be születésnapi dátumnak 1998 helyett, ezt ki szerettem volna javítani. Mikor nézegettem, hogy kell, egy leírásban észrevettem, hogy a minimum Google-fiók használati korhatár 16 év Magyarországon, nyilván én ezt még akkor sem értem el, mikor közel 8 éve regisztráltam, ma már 20 éves vagyok. Egyébként a dátumot természetesen gond nélkül sikerült kijavítani.

A kérdésem az lenne, hogy a korábbi hibás dátum miatt nem lesz már baj, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#9624) Dluinet válasza Rokababa (#9623) üzenetére


Dluinet
nagyúr

senki nem foglalkozik vele

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9625) pinnacle válasza pinnacle (#9617) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nincs valami ötletetek? Fontos lenne megtalálni, hogy hol van.

(#9626) Rokababa válasza Dluinet (#9624) üzenetére


Rokababa
csendes tag

Köszönöm! Közben eszembe jutott, hogy ennél a emailnél eredetileg mégis a jó dátummal regisztrálhattam, csak 2015-ben egy sulis projecthez szükségem volt arra, hogy a Youtube-on egy dokumentumfilmet megnézzek (háborús téma,Japán megtámadásának következményeiről szólt), amit ugye a gmailemmel a születésnapi,18 alatti dátum miatt nem engedett megnézni, így át kellett írni, mert a filmet meg kellett néznem a prezentációm elkészítéséhez. Így sem lesz belőle gond?

(#9627) TigerCat válasza pinnacle (#9625) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Sry, iOS-t használok, ráadásul a Gmail is gyári appban fut. De talán lesz aki tudja.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9628) Dluinet válasza Rokababa (#9626) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha lenne is, akkor is elévült már.
nyugodtan dőlj hátra, és ne rágódj rajta.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9629) Littoral válasza Rokababa (#9623) üzenetére


Littoral
aktív tag

Én 98 vagyok a profilom adatai alapján. Mondjuk az már nagykorú.

(#9630) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. E-mail címet sehogy se lehet módosítani ha nem engedi a rendszer?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#9631) TigerCat válasza cyber86 (#9630) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem, jobb ha reggelsz egy újat.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9632) cyber86 válasza TigerCat (#9631) üzenetére


cyber86
őstag

És ha másik e-mailt csinálok akkor pl a google playen vásárólt cuccokat át lehet tenni a másikra?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#9633) TigerCat válasza cyber86 (#9632) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jó kérdés, szerintem nem. Szifont nyúzok, itt nem lehet.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9634) Dluinet válasza cyber86 (#9632) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Csinálsz egy ujmailcim@gmail.com-ot átírányítod a leveleket a regiemailcim@gmail.com-ra.
Mindig a regiemailcim@gmail.com-ra lépsz be, a play áruhazban és a telefonodon is ezt használd.
Levél küldésénél állítsad be alapértelmezettnek az ujmailcim@gmail.com-ot.

Kifelé csak az ujmailcim@gmail.com látszik.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9635) cyber86 válasza Dluinet (#9634) üzenetére


cyber86
őstag

Köszönöm :R

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#9636) kisselandras válasza TigerCat (#9621) üzenetére


kisselandras
senior tag

Mai napra ismét eltűntek a beérkező levelek amik a héten jöttek :W
Nem töröltem semmit se s nem csináltam semmit se mi lehet az oka?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#9637) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
A Gmail-fiókomból egy bizonyos személy összes levelét szeretném továbbküldeni valakinek. Addig oké, hogy leszűröm a kívánt leveleket, de sehogy sem találok olyan funkciót, hogy egyben el lehetne küldeni.
Remélem, csak én vagyok vak és nem egyesével kell elküldözgetnem... :F

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#9638) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

A Gmail fiókomból le szeretném menteni az összes emailem az asztali gépre és utána törölni mindet. A kérdésem az lenne, hogy thunderbirden kívül van valami más alkalmazás amivel tudom őket menteni? Sajnos olyan sok email van, hogy egy idő után a thunderbird kifagy.

köszi

(#9639) Dluinet válasza smallmer (#9638) üzenetére


Dluinet
nagyúr

The Bat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9640) TigerCat válasza smallmer (#9638) üzenetére


TigerCat
nagyúr

eM Client

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9641) Dluinet válasza TigerCat (#9640) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ezt akartam elsőnek írni, de nem ugrott be a neve.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9642) smallmer válasza TigerCat (#9640) üzenetére


smallmer
őstag

TigerCat
Dluinet

köszönöm szépen a válaszotokat. Amint hazaértem kipróbálom.

Még egy kérdésem lenne. Van arra lehetőség, hogy minden adatot töröljek a google accountomból? Emailek, képek adatok... minden. Tehát megmaradna a fiókom, csak úgy mintha teljesen új lenne.

köszönöm :R

(#9643) TigerCat válasza smallmer (#9642) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Manuálisan törölsz mindent és üríted a kukát. Drive ugyanez. Többet nem vacakolnék vele...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9644) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok ,pár napja nem kapom meg a gmail -es leveleimet,illetve megkapom a weben megtudom nézni,viszont a thunderbird nem tölti le,nem dob hibát ,semmit csak annyit,hogy nincs levél,valami változott a gmail-nél,amit esetleg be kell állítani?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9645) kali válasza ScomComputer (#9644) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Használom Thunderbirdben a Gmail fiókomat (is), de nem tapasztaltam problémát és kapcsolódó változást sem.
Ellenőrizd a szinkronizálási...stb. beállításokat, hogy minden stimmeljen.

[ Szerkesztve ]

(#9646) ScomComputer válasza kali (#9645) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi,megoldódott még tegnap, megint a tanusítvánnyal volt gondja... :R

(#9647) bango


bango
tag

Helló! A Promóciók fülön lévő üzeneteket Pop3-mal leszedi a levelezőprogram. Mi kell hozzá hogy ott maradjon. IMAP? vagy van más megoldás?

(#9648) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Google fiók belépéssel kapcsolatban hova írjak?

(#9649) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Droidon hogyan tudom belőni, hogy jobbra-balra húzással mit csináljon a levelekkel a gmail? Céges fiókot akarom gmail-be rakni exchange-el, de nem tudom belőni úgy, ahogy szeretném (jobbra olvasott, balra megjelölés)

(#9650) diegho válasza diegho (#9649) üzenetére


diegho
nagyúr

Megvan, csak nem volt frissítve a gmail az új telón :))

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.