Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9353) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Ki milyen Calendar-t használ saját maga számára?

A Google Calendar-ról mi a véleménye annak aki használja? Mi a jó és rossz benne?
köszi

(#9354) Dluinet válasza Orionk (#9353) üzenetére


Dluinet
nagyúr

telefonon használom, mindig beállítom hogy az esemény előtt mennyivel riasszon

nagyrészt olyan időpontok vannak benne, amik sokára lesznek (addig elfelejteném), így azokhoz több jelzést állítok be, így már napokkal előtte tudok róluk. A másik a 2 hetente ismétlődő dolgok, így mindig tudom melyik hétre esnek.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9355) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Reggelt!

Véletlenül kitöröltem a biztonsági kérdést...Hol tudom visszaállítani??? ,mert már agyvérzés kerülget,hogy sehol nem találom...köszönöm!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#9357) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

2 Gmail összevonása lehetséges? szeretném hogy megmaradjon mind a kettő, de csak egyet akarok használni.
csak az átirányítás jöhet szóba?

szerk.: illetve Google calendar-al kapcsolatban is lehet itt kérdezni? teljesen fals időben vagy semmilyen értesítést nem küld az eseményekről...

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9358) Dluinet válasza AXisBOLD (#9357) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Különböző Google-fiókok egyesítése jelenleg nem lehetséges

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9359) AXisBOLD válasza Dluinet (#9358) üzenetére


AXisBOLD
addikt

thx, akkor marad az átirányítás.

ez a Google calendar meg egy nagy kalap...

Aurea mediocritas

(#9360) #07538176


#07538176
törölt tag

Sziasztok!

Más, Google fiókkal foglalkozó topikot nem találtam, így ide írok. A mai nap átnéztem a saját fiókom menüpontot, ahol az ilyen biztonsági dolgokat lehet állítgatni. Az eszközeimnél egy furcsa dologra lettem figyelmes: valaki egy Huawei G8-as telefonra hozzáadta a fiókom, már kb. 1 hónapja, de nem is kaptam róla értesítést. Nem vásárolt/nem töltött le semmit sem, ha jól tudom, viszont eléggé megijedtem, töröltem és változtattam jelszót. Régebben is volt ilyen eset, akkor valami Oppo telefont találtam meg, de az sem csinált semmit, viszont akkor is megváltoztattam a jelszót. Ezek nem az én telefonjaim voltak...
Ilyen esetben mitévő lehetek? Előre is köszönöm! :R

(#9361) TigerCat válasza #07538176 (#9360) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Kapcsold be a kétlépcsőst a telefonszámoddal. Érdemes...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9362) #07538176 válasza TigerCat (#9361) üzenetére


#07538176
törölt tag

Reggel (azaz pár perccel ezelőtt) még egyszer áttekintettem a biztonsági beállításokat, és ma már nem találtam furcsa tevékenységeket.

Köszi a tippet, majd a mai nap folyamán beállítom! :R

(#9363) TIT


TIT
veterán

Üdv!

Nem tudtok valami jó email vagy gmail alkalmazást ami a tácán csücsül és visít ha jön email?
A gmail notofierre haragszik a google mert szerinte nem biztonságos,így pár év használat után.
Rainmeter skin se csinál semmit,valszeg pont emiatt.
Rá akarnak kényszeríteni mindenkit a fizus email kliensekre?

(#9364) dannyl válasza TIT (#9363) üzenetére


dannyl
addikt

Én az alap win10 posta alkalmazást használom gmail-lel szinkronizálva. Egész jó.

(#9365) TIT válasza dannyl (#9364) üzenetére


TIT
veterán

Próbáltam azt is de a hideg ráz az outlooktól és az nem jelez.

(#9366) dannyl válasza TIT (#9365) üzenetére


dannyl
addikt

Na most nem értem. A win posta az nem outlook (vagy outlook, mint kinézetre gondolsz?). És jelez kis popup ablakban jobb lent minden e-mailt.

(#9367) TIT válasza dannyl (#9366) üzenetére


TIT
veterán

Igen az outlook a kinézet,kezelés mint a hotmail-nél.
Nekem nem jelzett alul de majd ránézek megint.
Köszi.

(#9368) sarasota123


sarasota123
aktív tag

sziasztok, vásároltam domaint és béreltem tárhelyet egy induló vállalkozáshoz, ezt hozzáadtam a gmail-emhez fiókként, működik is, viszont sokszor 5-10 perc telik el mire megérkezik egy email. ez mitől függ? lehet valahol állítani, hogy a gmail milyen sűrűn ellenőrizze a külsős fiókok bejövő emailjeit vagy a tárhely/domain szolgáltatómnál kellene érdeklődni. előre is köszönöm a segítséget :R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#9369) TigerCat válasza sarasota123 (#9368) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem lehet sajnos, több fiókot használunk átdobva, hol így, hol úgy jönnek a levelek. A kollégák éppen emiatt veszettül nyomkodják a frissítés gombot...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9370) boken


boken
senior tag

Sziasztok, hátha tud valaki segíteni,
Anyósom gmail fiókja egyik napról a másikra elfelejtette a jelszavát.
Crome spec.beállítás alatt megtaláltam a jelszót amit használt( 8 éve ez a jelszava) de nem fogadja el.
Sajnos nem tudja hogy ki állította be annó a gmailt igy nem tudjuk azt sem hogy milyen alternatív email címet adtak meg, ezért sem jelszó emlékeztetőt, sem új jelszót nem tudunk kérni.
Van esetleg valami tipp hogy mit próbáljak még meg?
Előre is köszi, mindenkinek. :R :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#9371) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy ez az ikon a képen milyen böngészőnek az ikonja?
Azt sejtem, hogy a Chrome-hoz valami kiegészítő böngésző lehet? köszönöm

(#9372) deedee


deedee
őstag

Üdv!

laptopon le tudom tölteni egy bejövő levél word dokumentumát, mellékletét a gépre. Ugyanez viszont pár napja nem működik az asztali gépen. Nyomtatni enged, de letöltést nem. Rákattintok az ikonra és egyszerűen nem történik semmi. Mi a franc lehet ez?
Kösz

[ Szerkesztve ]

(#9373) TigerCat válasza boken (#9370) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem lehet, hogy valaki megváltoztatta a jelszót? Hasznos a kétlépcsős...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9374) plus44


plus44
veterán

Segitsegek pls! Ketto email cimem van, az egyikre erkezoket atiranyitottam a masikra, hogy eleg legyen csak egyet hozzadnom mondjuk egy 3rd party email klienshez, es megkapjam minden levelem. Ezt az atiranyitast most letiltottam, igy viszont a masodik cimemre erkezok levelek (amik ugye eddig atiranyitva voltak) ketszer erkeznek meg. Csak erre az email cimre erkezok. Mi lehet a problema?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9375) m4tyo


m4tyo
csendes tag

Sziasztok!
Nem régiben telefonszámot kellett változtatnom.
Na most.. a G-mail a régi telefonszámomra szeretné küldeni a biztonsági kódot, de az a szám már sehol sincsen.
Próbáltam utána nézni, hogy ilyenkor mit is lehetne csinálni de nem találtam semmit.
Tudnátok segíteni?

(#9376) keszo


keszo
őstag

Sziasztok

beállítási segítséget szeretnék kérni
mobiltelefon gyári email alkalmazásában szeretném a Gmailt használni
de fiókbeállítási hibával leáll
és valami olyasmit ír hogy
IMAP/SMTP szolgáltatás le van tiltva

mi lenne a teendő
segítséget előre is köszönöm

Attila

(#9377) kispx válasza keszo (#9376) üzenetére


kispx
addikt

fogaskerék -> beállítások -> átirányítás és POP/IMAP -> IMAP-alapú hozzáférés: legyen engedélyezve

jobb felső sarokba lévő profilképedre kattints -> bejelentkezés és biztonság -> Kevésbé biztonságos alkalmazások engedélyezése: legyen bekapcsolva

(#9378) keszo válasza kispx (#9377) üzenetére


keszo
őstag

köszönöm
az első pont rendben van
a második pontnál a képre kattintva
google+profil adatvédelem
de nincs olyan hogy "bejelentkezés és biztonság"

közben meg lett

[ Szerkesztve ]

Attila

(#9379) kispx válasza keszo (#9378) üzenetére


kispx
addikt

Bocsi, a második pontból lemaradt egy lépés:
jobb felső sarokba lévő profilképedre kattints -> Saját fiók -> bejelentkezés és biztonság -> Kevésbé biztonságos alkalmazások engedélyezése: legyen bekapcsolva

Mondjuk nekem nincs aktiválva a goole+ fiók.

Szerk.: látom megvan

[ Szerkesztve ]

(#9380) keszo válasza kispx (#9379) üzenetére


keszo
őstag

köszönöm
örök hála

jó lett :R

Attila

(#9381) Geby


Geby
tag

Sziasztok!

Számlázási probléma esetén kivel van valami cím amivel fel lehet venni a kapcsolatot ? Mindenképp olyan kellene ami mögött ember van.

Köszönöm a választ előre.

(#9382) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni,hogy ha az androidos telefonom sim kártyájáról a névjegyeket átmásoltam a gmail fiókomba biztonsági mentésképpen (mert az a sanda gyanúm,hogy a sim kártyám haldoklik és a névjegyeket nem szeretném elveszíteni),akkor a pc-ről bejelentkezve a gmail fiókomban hogyan tudom elérni a telefonszámokat ?
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#9383) air válasza bghistvan (#9382) üzenetére


air
nagyúr

Gmail felületén bal felső sarokban Címtár.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9384) bghistvan válasza air (#9383) üzenetére


bghistvan
senior tag

Szia!

Nem látok a címtárban telefonszámokat ....

(#9385) air válasza bghistvan (#9384) üzenetére


air
nagyúr

Akkor valamit rosszul csináltál.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9386) kispx válasza bghistvan (#9382) üzenetére


kispx
addikt

Szinkronizálás megtörtént a telefonon? Telefonon a felhő és fiókok alatt megtudod nézni, a szinkronizálás legutolsó időpontját?

(#9387) jozsikka


jozsikka
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy egy meglévő gmail.com -os fiókot át lehet nevezni úgy, hogy a vége ne gmail.com legyen hanem mondjuk cégnév? Tehát ugyanúgy gmail-t használnánk csak tegyük fel nem az lenne hogy kisspista@gmail.com hanem az hogy kisspista@nagykft.com?

(#9388) kispx válasza jozsikka (#9387) üzenetére


kispx
addikt

Igen, lásd GSuite

(#9389) jozsikka válasza kispx (#9388) üzenetére


jozsikka
tag

Köszönöm szépen :)

(#9390) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Hogyan lehet ha lehet azt megcsinálni hogy egy régi fiókomból mindent átmásolok az újba?
Előre is köszönöm.
:R

....Pr:)ly....

(#9391) kispx válasza proly01 (#9390) üzenetére


kispx
addikt

beállítások -> Fiókok és importálás

(#9392) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Ha Opskins-et szeretném használni, viszont a steames e-mailem nem Gmail mi a teendő?
Emiatt a kétlépcsős azonosításnál sem fogadja el a kódot. :U

(#9393) leroyclub


leroyclub
senior tag

Tudtok segíteni aláírás szerkesztésben? A wisestamp.com oldalán lévők tetszenek, viszont havidíja, az ingyeneset pedig elég macerás alkalmazni ezért inkább csinálnék egy sajátot. Tudtok segíteni, hogy kezdjek neki? Valami hasonlót szeretnék:

(#9394) sarasota123 válasza leroyclub (#9393) üzenetére


sarasota123
aktív tag

word-ben csinalj egy tablazatot, szedd ki a szegelyeket, hagyd meg a kozepso elvalaszto vonalat, ird be es szerkeszd meg a szoveget a jobb oldalt ahogy szeretend. masold at a tablazatot a gmail alairasba, a kepet pedig szurd be a masik cellaba. en igy csinaltam es teljesen jo lett :)

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#9395) leroyclub válasza sarasota123 (#9394) üzenetére


leroyclub
senior tag

Megcsináltam így, wordben jól is néz ki, de mikor beillesztem gmailbe, akkor átformálja. A betűtípust lecseréli SansSerifre-re és a kép sem látszik. A beosztás nagyjából jó

(#9396) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Van rá mód , hogy egy adott gmail címre érkező adott feladótól származó levelet egy másik gmail-es címre is elküldje , továbbítsa automatikusan a rendszer ?

Konkrétan a gyermekem iskolai értesítései a párom mail címére érkeznek.
Ezeket szeretném és is megkapni.
Gmail-ben ez beállítható ? Van rá mód ?

Köszönöm a válaszokat előre is !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#9397) kispx válasza Borisz76 (#9396) üzenetére


kispx
addikt

Beállítások -> szűrők

(#9398) Borisz76 válasza kispx (#9397) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm.
Remélem jól csináltam ...majd kiderül.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#9399) TigerCat válasza leroyclub (#9395) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Próbáld meg egy webes szerkesztő felületen megcsinálni, majd azt a HTML kódot betenni, esetleg direktben bemásolva. Nem próbáltam, csak egy ötlet, mint a Thunderbirdben a HTML aláírás beszúrása. A képet is a Google-re töltsd fel és onnan linkeld az aláírásba.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9400) deedee


deedee
őstag

Üdv!

laptopon le tudom tölteni egy bejövő levél word dokumentumát, pdf mellékletét a gépre. Ugyanez viszont pár napja nem működik az asztali gépen. Nyomtatni enged, de letöltést nem. Rákattintok az ikonra és egyszerűen nem történik semmi. Mi a franc lehet ez? Semmit nem "kattintottam el", nem változtattam meg.
Kösz

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.