Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) zeorsdfd válasza csabyka666 (#8400) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Belépve, jelszómódosítás után? Le is tud hívni új emaileket? Nem csak a régieket látja?

(#8402) csabyka666 válasza zeorsdfd (#8401) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezt nem tudom, nekem már az furcsa, hogy ha én gépen megváltoztatom a sajátom, akkor telefonon a következő szinkronizálást egyáltalán miért engedi?

Pl Skype azonnal kidob ilyenkor...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8403) Soma01


Soma01
veterán

Sziasztok!
Segítsetek nekem légyszi!
Tegnap este valami történhetett a gmail fiókommal, de nem tudom mi! Az összes keresési találat címe a google.com-on szürke lett. Ha nem jelentkezek be, szép kék, mint eddig. Kipróbáltam más gépen, más böngészőben is, mindenhol szürke. A Daemon Tools Lite-ot telepítettem ami közben ez történt, de nem hiszem hogy összefüggésben lenne vele, mivel más gépen is szürke lesz, ahol bejelentkezek és ott nincs fent a Daemon Tools. Megnéztem plusz bővítményt nem rakott fel semmilyen program és inkognitó módban is csinálja (minden böngészővel, IE, FF, Op, Ch, portable-el is), ahol ugye le vannak tiltva a bővítmények.
Ha kijelentkezek, megint újra kék. Hogy, hol, mit állítsak be, hogy újra kék legyen akkor is ha be vagyok jelentkezve?

(#8404) Soma01 válasza Soma01 (#8403) üzenetére


Soma01
veterán

Ja, és a találati lista oszlopa is egy kicsit keskenyebb. Ha kell, rakok fel képet.

[ Szerkesztve ]

(#8405) csabyka666 válasza Soma01 (#8404) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Nem a téma állítódott el?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8406) Soma01 válasza csabyka666 (#8405) üzenetére


Soma01
veterán

Lehet. Azt hol kell átállítani?

(#8407) Soma01


Soma01
veterán

Megnéztem, nincs fent nekem egy darab téma se.
Arra gondolok, hogy az xy weboldalakon belül lévő google kereső stílusa lehet át volt állítva és a fiókom meg megjegyezte ez a beállítást.

(#8408) csabyka666 válasza Soma01 (#8407) üzenetére


csabyka666
addikt

És akkor most jó lett?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8409) Soma01 válasza csabyka666 (#8408) üzenetére


Soma01
veterán

Semmi változás.
Nem találtam még olyan oldalt ahol van ilyen kereső. Belinkelhetsz egyet, ha tudsz.

(#8410) csabyka666 válasza Soma01 (#8409) üzenetére


csabyka666
addikt

Félreértettelek...
Hogy ezt a téma-mizériát kizárjuk, amikor a fiókod töltődik be, jobb alul kattints a "Load basic HTML" linkre, vagy a "Beállítások -> Témák" alatt válaszd ki a "Light" nevezetűt, ez egy eléggé egyszerű felület, semmi csicsa, így sem jó?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8411) Soma01 válasza csabyka666 (#8410) üzenetére


Soma01
veterán

Nagyon köszönööööm! :DD Nagyon jó tanácsot adtál! :C A "Load basic HTML" magyarul "Alap HTML-nézet betöltése" linkre kattintottam, aztán minden megjavult onnantól kezdve. Jaj de jó, köszönöm még egyszer! :R

(#8412) csabyka666 válasza Soma01 (#8411) üzenetére


csabyka666
addikt

Igazán nincs mit. Valami összeakadt a témákkal, de így megoldottuk, remek. :)

Én is átállítottam alapra, az a legjobb! :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8413) Soma01 válasza csabyka666 (#8412) üzenetére


Soma01
veterán

Amúgy ez a "Light" (magyarul "Világos") nevezetű az alap (default) téma?

(#8414) csabyka666 válasza Soma01 (#8413) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem tudom, mi a magyarban, de elég világos, igen. :)

Szerintem ez az, mintha ilyesmi rémlene, bár én régóta valami szürke témát használtam, hát most jövök rá, hogy csak nehezítettem vele az életem.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8415) Soma01 válasza csabyka666 (#8414) üzenetére


Soma01
veterán

Semmi gond, szívesen segítettem! :DDD ;]

(#8416) csabyka666 válasza Soma01 (#8415) üzenetére


csabyka666
addikt

:D :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8417) Soma01 válasza csabyka666 (#8416) üzenetére


Soma01
veterán

:D ;)
:R

(#8418) Zsivi


Zsivi
tag

Sziasztok!

A következő lenne a problémám: Adott egy email fiók( munkahelyi) ahova elég sokan kapunk e-maileket, a rendszergazda ezeket becinkézi (legjobb tudása szerint), mindenkinek van egy névre szóló cinkéje. Azt szeretném megoldani hogy a nekem becinkézett leveleket továbbítsa a Gmail a saját email fiókomba, de sajnos ezt nem tudtam sehogy sem beállítani.

Hiába állítottam be egy olyan szűrőt ami ezt tartalmazza: label:xynév, majd beállitatottam hogy ezeket továbbítsa a saját e-mailemre, minden beérkező emailt továbbított, nem csak azt ami bekerült az én kis "mappámba".

Szóval össze foglalva: Hogy lehet azt megoldani hogyha be cinkézek egy email (lehet az olvasott vagy olvasatlan), akkor azt automatikusan tovább küldje egy másik email címre?

Erre valaki tud valami megoldást? :)

[ Szerkesztve ]

(#8419) Gézengúz válasza Zsivi (#8418) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ez a madarazás most komoly??

(#8420) Zsivi válasza Gézengúz (#8419) üzenetére


Zsivi
tag

Mármint?

(#8421) zeorsdfd válasza Zsivi (#8420) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Elvileg tovább kéne küldenie, ha jól állítottad be a címke szerinti szűrést.
Egyébként meg.. :(

(#8422) Sanyi.mTs válasza Zsivi (#8420) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

cimke van a gmailben, cinke pedig a fák ágain ;)

(#8423) Zsivi válasza zeorsdfd (#8421) üzenetére


Zsivi
tag

Valahogy mégsem, olyan mintha csak a beérkezett mappát nézné át és nem az összes levelet...

Elnézést a mindenféle hibákért, eléggé fáradt vagyok.

(#8424) Zsivi válasza Zsivi (#8423) üzenetére


Zsivi
tag

Jelenleg így van beállítva, és így továbbit minden beérkező levelet, és azt pedig nem ami az Én nevemmel van be címkézve.




(#8425) macimeister válasza Zsivi (#8424) üzenetére


macimeister
aktív tag

Én pedig pont az ellenkezőjét akarom berakni. Nekem csak annyi kéne, hogy van egy G-mail fiók amiben hozzá van adva egy POP3 levelezés és az erről a címről küldött leveleket autómatán továbbítsa egy másik címre is. Titkos másolat oké lenne, csak azt mindig ki kell tölteni :)

(#8426) concret_hp


concret_hp
addikt

olyat be lehet valahogy állítani, hogy a cimkézett levelek ne látszódjanak a beérkező levelek közt? vagy hogy pontosan milyen cimkék látszódjanak csak?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8427) Oldman2 válasza concret_hp (#8426) üzenetére


Oldman2
veterán

Persze, ez "A Beérkező levelek mappa kihagyása" opció.

Ahol ez BEkapcsolt, az nem látszik, ahol meg KIkapcsolt állapotban van, az látszik.

[ Szerkesztve ]

(#8428) klampfer


klampfer
tag

kapott már más is figyelmeztető levelet a Gmailtől a Gmailjére, hogy xxxx időpontban Kina/hongkong/stb.. helyről be akartak lépni a gmailjére és javasolná megváltoztatni a jelszót?

Udv, G.

(#8429) half333


half333
őstag

Üdv! Sehogyan sem tudok belépni a fiókomba pár napja,most meg azt irja túl sokszor próbáltam belépni,próbálja később. Mi ez?

(#8430) csabyka666 válasza klampfer (#8428) üzenetére


csabyka666
addikt

Hm, én nem... :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8431) csabyka666 válasza half333 (#8429) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Másik böngészőből se jó?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8432) half333 válasza csabyka666 (#8431) üzenetére


half333
őstag

Próbáltam safari,firefox,chrome,de semmi. Ki kell tölteni azokat a hülyeségeket h mikor léptem be utoljára,mi az első tanára neve,stb.,és a végén kiirja h nem egyezzik. Régebben csak simán beirtam másik email cimem és elküldött egy új jelszót,de most nem lehet. Valami megoldás?

(#8433) csabyka666 válasza half333 (#8432) üzenetére


csabyka666
addikt

Tyű, ez innen nehéz lesz. A jelszót ezek szerint nem tudod biztosra. Nyilván azért kéri ezeket az adatokat, mert sokszor próbáltál (vagy valaki más) sikertelenül belépni.
Max ha telefonszámot megadtál, azon keresztül tudod magad igazolni, de más tippem nincs. :(

Ja igen, talán ha okostelefonon be vagy lépve valami e-mail klienssel...

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8434) half333 válasza csabyka666 (#8433) üzenetére


half333
őstag

Tudom a jelszavam! De egyik nap hirtelen nem engedett be,és még a jelszavam sem tudom módositani második e-mail cim megadásával sem 😔. Hogyan lehet sms-ben megkapni a jelszavat? Keresgettem,de hiába ott is kéri h töltsem ki azokat a hülyeségeket,de a végén nem talál egyezést!

(#8435) csabyka666 válasza half333 (#8434) üzenetére


csabyka666
addikt

Pedig biztosan rosszul adsz meg valamit. Vagy a jelszót vagy egyéb azonosítót. Passz, hogy hol van, csak tippelem, hogy azzal még talán vissza lehet hozni.

Eddig én akárhányszor találkoztam ilyennel, ott mindig a jelszó volt a problémás, hiába mondták, hogy márpedig biztosan tudják azt. Nem tudom, mennyire fontos ez a mailcím, de lehet egyszerűbb lenne csinálni egy újat, és felírni valahova a jelszavakat. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8436) half333 válasza csabyka666 (#8435) üzenetére


half333
őstag

Az a poén h sok helyen ez az e-mail cimem van megadva,illetve a kontaktjaim oda vannak elmentve.

(#8437) csabyka666 válasza half333 (#8436) üzenetére


csabyka666
addikt

Uhh, ja az úgy gázas. Pár napig ne rugózz a témán, hátha akkor beugrik a jelszó. Ilyenkor ha sokat agyalsz rajta, tuti nem fog eszedbe jutni.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8438) half333 válasza csabyka666 (#8437) üzenetére


half333
őstag

tudom a jelszavat!

[ Szerkesztve ]

(#8439) csabyka666 válasza half333 (#8438) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor a többi adat nem stimmel, ez 100%. Olyan nincs, hogy minden egyezik, mégse enged be, ráadásul az összes böngészővel ezt csinálja. Én eddig csak legendákat hallottam arról, hogy minden jó, mégse fogadja el.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8440) zeorsdfd válasza half333 (#8438) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

(#8441) norbi2010


norbi2010
őstag

Delivery to the following recipient failed permanently:

xy@gmail.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain gmail.com by gmail-smtp-in.l.google.com. [2607:f8b0:400d:c0e::1b].

The error that the other server returned was:
550-5.1.1 The email account that you tried to reach does not exist. Please try
550-5.1.1 double-checking the recipient's email address for typos or
550-5.1.1 unnecessary spaces. Learn more at
550 5.1.1 https://support.google.com/mail/answer/6596 h185si2164346qkf.208 - gsmtp

Mi lehet a probléma? Látom írja, hogy nem létezik az e-mail cím, de tegnap még váltottunk üzeneteket. Át lettem verve vajon?

(#8442) half333 válasza zeorsdfd (#8440) üzenetére


half333
őstag

köszi,megoldódott!

(#8443) donjohnson válasza norbi2010 (#8441) üzenetére


donjohnson
addikt

nem lehet, hogy belefutottál egy ilyen disposable e-mail címbe, ami kikapcsolható, és akkor már nem is létezik?
esetleg próbáld újra, hátha mostanra megjavult.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#8444) norbi2010 válasza donjohnson (#8443) üzenetére


norbi2010
őstag

Lehet, hogy ebbe futottam bele, sajnos még mindig nem működik.

(#8445) DS39


DS39
nagyúr

mi ez a mánia a google-nél, hogy igazolnom kell, hogy én vagyok az....
egy rohadt szolgáltatói ip váltást sem tud elnézni?
más e-mail szolgáltató nem ennyire parás.

(#8446) Dluinet válasza DS39 (#8445) üzenetére


Dluinet
nagyúr

többen jelentkeztek be ugyan arról az ip-ről rövid időn belül

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8447) zeorsdfd válasza Dluinet (#8446) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nem inkább "többen jelentkeztek be más IP címről, rövid időn belül?"

(#8448) Dluinet válasza zeorsdfd (#8447) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nálunk a munkahelyen sok ügyfél megfordul, és mindegyik a gmail fiókjába belépve egy újabb ellenőrzéssel szembesül, többen jelentkeztek be egy másik (idegen) IP címről.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8449) DS39 válasza Dluinet (#8448) üzenetére


DS39
nagyúr

lehet, de nem értem, mert androidos gmail app-ban semmi gond, ott engedi plusz ellenőrzés nélkül frissíteni a leveleket, de ugyanarról a routerről netezve pc-n, böngészőből már problémázik?
ugyanaz az ip, csak más eszköz, de azért a 2 még nem kéne sok legyen egy ip-ről.

a másik amire én gondoltam a szolgáltatói ip váltás, de akkor szintén az androidon is problémáznia kellene, kicsit logikátlannak érzem ezt a működést.

az outlook, vagy akár a facebook bejelentkezési rendszere nem akad meg ilyeneken.

(#8450) looser


looser
addikt

Sziasztok, van arra lehetőség, hogy a felgyülemlett leveleket ne oldalanként kelljen kitörölni? A gond a következő, van az újak között pár, amit meg akarok tartani, meg vagy ezer, amit nem. De ha az "összesösszes" :-) kijelölést választom és elkezdek mazsolázni - akár csak egyet is kikattintok - akkor csak az első oldal kijelölt leveleit törli....

Jut eszembe, az ott lévő, egyéb címkével ellátott levelek is mennek a levesbe. Fos ez, hogy nincs mappanézet, sosem fogom megszokni a címkéket :-(

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.