Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) gyulaszu válasza mexel (#9900) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Gondolkoztál már egy androidos telefon vagy tablet beszerzésén?
Egyrészt mindig nálad lehetne a saját készüléked amin tudnál levelezni,
másrészt ha mégis idegen pc-n kell belépned, akkor azon azonnal tudnád igazolni, hogy te vagy az.
(Persze internet adatcsomag kellene rá)

gyulaszu

(#9902) Sanyi.mTs válasza gyulaszu (#9901) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

... vagy az adott helyen wifi

(#9903) mexel válasza gyulaszu (#9901) üzenetére


mexel
veterán

Érdekes módon van. Csak ahogyírtam több mailcímet is kell kezelni. És a legszebb hogy a droidost megadtam második mailnak, de azt nem kéri , amikor igazolni kell arra nem küld semmit. Éppen ez a gondom hogy sem a biztonségi mail, sem a biztonsági kérdés nem működik. Csak azt kérdezi meg ha néha be tudok lépni, hpogy én voltam-e a behatolni akaró, mert ők lefüleltek valakit aki be akart lépni azopkról a gépekről amiket már 100x beírtam hogy én voltam :W
Valószínűleg az a nagy problémája hogy egy gépről több címre is be kell lépni ( de nem láttam kikötést hogy a gmailcím gépenként és családonként csak 1db lehet) és látja hogy az egyikből kilép valaki a másikba belép, és ez nemtetszik neki. Csak nem értem miért? ( nem marad egyik címbe sem bejelentkezve senki)

[ Szerkesztve ]

(#9904) Sanyi.mTs válasza mexel (#9903) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én mobilon 4 gmail fiókot használok egyszerre.
szerintem te is nyugodtan beállíthatod mindet, amit használsz.

[ Szerkesztve ]

(#9905) Black_Raven válasza Sanyi.mTs (#9904) üzenetére


Black_Raven
veterán

+1 Nekem is 3-4 fiókom van telón. Érthetetlen ha vkinek 4 fiókja van, akkor 4 telefon kéne? vagy talán pc kiváltság lenne, a több fiók.:D sőt, egymás email címei a biztonsági email címek. Telefon váltáskor küldözget üziket, de 1 perc alatt lerendezhető, és mindig mindenről tudsz.:)
1

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#9906) mexel


mexel
veterán

Nem akarom részletezni, nem ide tartozik, de mégegíszer leírom: nem mind az én fiókom, a telefonra mindet nem állíthatom be, céges fiókok, stb amiket kezelni kell. De más is hozzáférhet 1-2-höz. A elhasználás módja nem ide tartozik, a lényeg az hogy nem enged be a jelszóval kb soha, csak 2-3 nap szenvedések árán. Időnként az egyikbe be lehet lépni akkor az megy, de a többit makacs módon tiltja mert szerinte illetéktelen akar belépni. Csak a telefonszám érdekli hogy adjuk meg. De a felhasználás módja miatt ezt nem lehet megtenni.
De ne azon rugózzunk miért így használjuk, ez itt teljesen lényegtelen.
A lényeg hogy van pár gmai fiók, aminek tudjuk a jelszavát és használjuk, de nem lehetz belépni az esetek 95%-ában mert a gmailt nem érdekli hogy 100x már beállítottunk biztonsági kérdést, tartalék mailcímet, és hogy a bejelentkezést a gépekről jóváhagytuk, kb a következő kísértletnél mindent figyelmen kívül hagy.

(#9907) gyulaszu válasza mexel (#9903) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Elnézést, de én kizárólag a #9900 alapján írtam. Nem követem a topikot 100%-ban...
Most azonban visszaolvastam a kálváriádat.
Nem lehetséges, hogy a csoportod más tagjai épp be vannak lépve? Vagy netán beregisztrálták telefonra és folyamatosan online vannak? Amikor pedig te akarsz belépni, akkor kinyomják, hogy nem ők azok ? :F

gyulaszu

(#9908) mexel válasza gyulaszu (#9907) üzenetére


mexel
veterán

Nem, nem így működik. nincs olyan hogy valaki akkor máshonnan lépne be, ez 100%. Mindegy, úgy látszik másnak nincs ilyen gondja mert akkor biztos többen írnának.

(#9909) Krystal_s válasza mexel (#9908) üzenetére


Krystal_s
addikt

De van...
Korábban már én is kérdeztem és panaszkodtam emiatt.
Rengetegszer írtam véleményt a Gmail-nek, de semmi nem változott. Abnormális, hogy jobban lesik azt ki honnan, mikor, mivel akar belépni, mint hogy a megfelelő jelszó legyen beírva. Pedig én csak saját magamnak használom egyedül a címeket. Több gépen, több helyen és többféle böngészőből. Szerintem ez természetes a mai világban, hogy nem egy gépnél ülünk egész nap.

Az is fantasztikus érzés, amikor laptopon belépek arra a mail címemre, ami alapnak van megadva mobilon. Olyankor onnan kiléptet...
Most kíváncsiságból beléptem oda és egy ilyen kedves oldal fogadott.

Azért vicces, mert telefonszám és másodlagos email cím is megvan adva (kitakartam).
Hát mit akarna még? :F

ui:
Rámentem a frissítésre, megerősítés és kiírta:
"Hiba történt. Tekintse át a legutóbb használt eszközöket, és ellenőrizze, hogy nem fér-e hozzá a fiókhoz valaki más."

[ Szerkesztve ]

(#9910) Krystal_s válasza Krystal_s (#9909) üzenetére


Krystal_s
addikt


Kicsit sem paranoid. :)

(#9911) mexel válasza Krystal_s (#9909) üzenetére


mexel
veterán

Na ez van nálam is mindig. Az a különbség hogy a második résznél mindig talál problémát. És sokszor hiába van biztonsági mailcím, csak azt írja hogy majd ellenőrizzük és értesítjük, vagy valami hasonló. Szerintem ez már túlmegy a biztonságon. Miért nem választhatok hogy szinpla mjelszóval védem a fiókom, vagy kérem a plusz biztonsági baromságaikat.
Azt viszont figyelik ki mikor honnan lép be stb. A telefonszámomat meg biztosan nem adom meg majd minden mailcímhez, főleg egy olyan cégnek aki ar is kíváncsi mikor reggelizek... ( nem mintha nem tudnának már mindent az emberek 90%-áról :( )

[ Szerkesztve ]

(#9912) eax1650


eax1650
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget/tanácsot kérek!
17 éve használom a gmail levelezőt! Soha nem kaptam idáig spam üzenetet!
Ám kb. 3 hét óta naponta 40-80 spam érkezik a spam mappába! Csupa vásárlási reklám.
Számomra ismeretlenektől, ismeretlen címekről!
Mindegyik tartalmazza az alábbit:

Ezek és a hasonlók mind a spam-ba érkeznek. Mindegyikben szerepel a gudeplaza.hu domainen keresztül . A címzett mindig ugyanaz!
Az indamail-ben volt régebben hasonló gondom, de abban a szűrő hibátlanul működött!
Hogyan tilthatnám ezek beérkezését? Próbáltam szűrő szabályt készíteni, de eredménytelen!

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#9913) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Van több Gmail fiókom. A Win 10-en a PC-n Mozilla böngészőben nincs gondom a Gmail-el. De LG G4-en a gyárilag telepített Gmail app az egyiket nem tudja szinkronizálni. A normálisan működő fiókoknál látszik, 30 nap van beállítva szinkronizálásra. A problémásnál nem látszik mennyi a Days of mail to sync, mintha nem lenne nap megadva. Az app beállításokban ahogy legörgetek és ráklikkelek a Days of mail to sync-re akkor felugrik az ablak ahol be lehet állítani és az 999 Days-en áll mindig. Bármilyen napszámot okézok le sync-nek nem fogadja el, nem jelenik meg hogy most annyi napra lett beállítva. Ezt a fiókot már többször eltávolítottam az appból (persze nem szüntettem meg mert ezt használom sok dologra) aztán visszatettem, töröltem az app cache-ét, telefon ki-be kapcsolás. Semmi sem segített. Hátha itt van valakinek ötlete mit lehet még csinálni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#9914) Sanyi.mTs válasza tknof1871 (#9913) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

próbáld meg: a gmail appban törlöd a gyorsítót és az adatokat. törlöd az app frissítést. majd lépj be rájuk újra.

(#9915) tknof1871 válasza Sanyi.mTs (#9914) üzenetére


tknof1871
őstag

Inkább telepítettem a Inbox by Gmail app-ot. Ezen már működik a szinkronizáció.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#9916) rii


rii
nagyúr

tiszteletem!

fel kellett tennem az Outlook-ot, bejelnekteznék egy gmail fiókkal .... jelszó okés ... de nem enged be ...

a google beálításoknál hol találom meg hogy engedje az outlook-os bejelentkezést?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9917) TigerCat válasza rii (#9916) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Írtam a másik totyikban. Az nem segített?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9918) kali válasza rii (#9916) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Itt nézz rá: Google-fiók -> Bejelentkezés és biztonság -> Fiókhozzáféréssel rendelkező alkalmazások -> Kevésbé biztonságos alkalmazások engedélyezése

(#9919) #66267136 válasza kali (#9918) üzenetére


#66267136
törölt tag

Udv

Melyik beallitast hasznaljam androidra, pop3 vagy imap?

(#9920) kali válasza #66267136 (#9919) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az IMAP a jobb.

(#9921) #66267136 válasza kali (#9920) üzenetére


#66267136
törölt tag

Ugy vettem ki en is, de azt irja ha nem toltok le 2500mb ot, akkor kizar.
Vagy nem?

(#9922) kali válasza #66267136 (#9921) üzenetére


kali
legenda

Nem tudom, hogy hol és/vagy mire ír neked ilyet, de biztos nincs köze a használt protokollhoz.

[ Szerkesztve ]

(#9923) #66267136 válasza kali (#9922) üzenetére


#66267136
törölt tag

"Megjegyzés: Ügyeljen rá, hogy naponta legfeljebb 2500 MB adatot töltsön le, illetve legfeljebb 500 MB adatot töltsön fel az IMAP használatával, máskülönben kizárhatja magát a fiókból. Ha egy IMAP-fiókot állít be több számítógépen, akkor az egyes számítógépeken végzett beállítások között várjon egy kicsit."

Google support, de ha nem lesz gond akkor ezt hasznalom.

Koszi

(#9924) kali válasza #66267136 (#9923) üzenetére


kali
legenda

Ja, hogy erre gondolsz, előzőleg fordítva írtad, eszerint ha többet forgalmazol, akkor problémázhat.
Nem találkoztam még a gyakorlatban ilyen jellegű korlátozással, bár nem is jellemző, hogy napi 2500/500 MB felett akarnék Gmail forgalmat generálni.

(#9925) #66267136 válasza kali (#9924) üzenetére


#66267136
törölt tag

Igy csinaltam, de nem sikerult. Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#9926) kali válasza #66267136 (#9925) üzenetére


kali
legenda

A bejövő vagy a kimenő nem jó?
A kimenőnél melyik portot adtad meg a kettő közül?
Jellemzően nem is kell amúgy külön beállítgatni, elkezded a fiók hozzáadását, megadod az e-mail címet és jelszót, ha manuálisan akarod, akkor kiválasztod az IMAP protokollt és a rendszer automatikusan beállít minden szükséges értéket.

(#9927) #66267136 válasza kali (#9926) üzenetére


#66267136
törölt tag

Mar a bejovonel hibat irt, kimenot nem is engedte igy allitani, gondolom azt utana kell.
Samsung telo, nem tudom szamit e. Se a gyari se a gmail appal nem volt jo...

(#9928) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Van egy kis gondom a "Promóciók", és a "Közösségi" füllel.
Ha rákattintok kifagy a böngésző. Se megnyitni nem tudok leveleket, se törölni onnan.
Ha bezárom, és újat nyitok, akkor működik tovább.
Egyébként normális emaileket tudok fogadni, és küldeni is.

(#9929) Monoton válasza R1200GS (#9928) üzenetére


Monoton
tag

Nálam is ugyanez a probléma :F

(#9930) TigerCat válasza R1200GS (#9928) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Én kikapcsoltam ezt a funkciót. Faék, de megoldás. Meg amúgy is jobb szeretem én eldönteni, hogy mi-micsoda.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9931) R1200GS válasza Monoton (#9929) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Chrom böngészőt használok. Felraktam egy mozillát, azon keresztül normálisan működött a gmail.
Újra raktam a chromot, úgy hogy nem tartottam meg a böngészési előzményeket meg miegymást. Ezt követően megszűnt a probléma, rendesen működik. Viszont továbbra sem tudom mi okozta.

(#9932) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Kb 2 hete folyamatosan telefonon és gépen a web alól is 1 olvasatlan elsődleges levelet jelez a fiókom. De egyszerűen nincs az elsődlegesben olyan, amit ne olvastam volna el.
Átnéztem a kukától kezdve, a spam-et, minden plusz mappát, h félrekattintással nem helyezhettem-e át egyet, de semmi.

Rászűrtem csak az olvasatlan levelekre, töröltem vagy 2 hónapnyi spam-et, de semmi.

H tudom kideríteni mi ez? Köszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9933) TigerCat válasza runner 125 (#9932) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Összes levél mappa esetleg? Illetve mobil alkalmazásból (meg az összesből) lépj ki, majd vissza. Nekem egyszer az egyik kliens (iOS Mail) okozott hasonlót... Hátha.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9934) bonyeszko


bonyeszko
csendes tag

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az egyetemen közös email címet használ a szakunk és ide jönnek a levelek és a tanároktól, anyagok, pdf-ek, ppt-k, cikkek, meghívók stb. Azonban vannak olyan levelek, amiket valaki letöröl, gondosan, még a levélszemétből is. Van valami trükkje, hogy megtudjam milyen eszközről történik a letörölgetés, mert kicsit bosszantó dolog.. Van valakinek bármi ötlete?

(#9935) TigerCat válasza bonyeszko (#9934) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Normál Gmail fiókban nincs log, esetleg egy próbát megér a Gmail cégeknek és intézményeknek, ahol van erre is lehetőség. Azonban sajnos nem olcsó...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9936) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Variáltam a kib*s*ott gmail biztonsági beállításokkal , amivel azt értem el, hogy a windows live mailben a gmail.com címemmel nem tudom belépni:

(B)Nem küldhetők vagy fogadhatók üzenetek a következő fiókban: xxxxxxxxxxxx. Helytelen jelszót adott meg. Üzenetek legközelebbi küldésekor vagy fogadásakor a program felszólítja majd az ehhez a fiókhoz tartozó felhasználónév és jelszó megadására.

Kiszolgálóhiba: 0x800CCC90
Kiszolgáló válasza: -ERR [AUTH] Web login required: https://support.google.com/mail/answer/78754
Kiszolgáló: 'pop.gmail.com'
Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCC92
Protokoll: POP3
Port: 995
Biztonságos (SSL): Igen
(/B)

Telefonon, tableten működik a fiók. (wifin és mobilneten is)
Volt egy új jelszó módosítás.
Ugyanakkor böngészőből pc-n megnyílik, tehát nem ip címet blokkolta.

Valami ötlet esetleg hogy tudom életre kelteni WLM-ben a gmail fiókot ? :F
:R

(#9937) Ghostman78 válasza Ghostman78 (#9936) üzenetére


Ghostman78
senior tag

megoldódott

Kevésbé biztonságos alkalmazások engedélyezése: BEKAPCSOLVA

[ Szerkesztve ]

(#9938) mexel válasza tknof1871 (#9913) üzenetére


mexel
veterán

Téged enged belépni minden fiókba? Nekem is többet kellene kezelnem és minden nap szívat, ma sem tudok hozzáférni ( és minden nap íg van) a fiókhoz. Telefonszámot kér, másik mailcímet, de ha adok akkoris azt írja hogy ezzel nem lehet azonosítani. Mit kellen ecsinálnom hogy hozzáférjek a levelekhez? Már megőrjít, de belépni sem tudok hogy adjak másik mailcímet hozzá vagy bármit.
Hová lehetne írni ahol foglalkoznak is vele, hogyvégre tudjam használni bármelyiket? Fontos lenne, de egyszerűen hónapok óta ez megy. Egyik nap beenged másnap azt írja hogy nem biztos benne hogy én vagyok az :W :W :W
Van amibe 2 hónapja nem tudok belépni pedig nagyon kellene.

(#9939) rushty


rushty
senior tag

Mi történt, hogy a social (youtube) fülbe való levelek primary-ba jönnek? Hogy lehet visszaállítani?

Revolut meghívó pü-ben

(#9940) mexel válasza mexel (#9938) üzenetére


mexel
veterán

Érdekes ma beengedett szó hang nélkül azokba amibe tegnapelőtt nem. Ugyanonnan, arról a gépről. ez miért van? És kérdi persze hogy én voltam két napja akit kizárt?

[ Szerkesztve ]

(#9941) KOMPHONE.HU


KOMPHONE.HU
csendes tag

Kedves fórumtársak!

Segítséget szeretnénk kérni. Az ATW-nél van domain regisztrációnk több éve beregelve, ehhez van egy info-s céges mail cím, amit átirányítunk egy Gmail.com-os mailra.

Nem használunk és nem is használtunk soha levelező klienst sem, csak asztali gépről a Gmail és mobilról közvetlenül.

Eddig minden hibátlanul működött, pár hete viszont, ha akár mailt írnánk ( Gmail fiókból mint eddig ), ha csak válaszolni akarunk egy mailra, SPAM-be sorolja a Gmail a leveleinket, így a nagyrészéről nem értesülnek a partnerek. SOHA nem küldtünk semmilyen reklámot, 90%-ban csak érdeklődő levelekre válaszlunk, átlag napi 3-5 email ha jöhet mehet.

Az ATW-vel fölvettük a kapcsolatot, minden beállítást elvégeztek, amivel a legszigorúbb feltételeknek is megfelelünk, tehát nem náluk van a hiba, állítólag a Gmail a ludas.

Milyen megoldás lehet erre? Hogyan tudnánk a google-al fölvenni a kapcsolatot esetleg?

Előre is köszönjük a válaszokat!

üdv, KomPhone csapata.

www.komphone.hu - Használt és ÚJ Apple termékek, Gamer számítógépek, notebookok, konzolok, mobiltelefonok, tabletek számlával, garanciával, termékbeszámítással! Kövess minket a Facebook-on ( KomPhone ), hogy időben értesülj akcióinkról!

(#9942) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Elfelejtett gmail jelszó illetve elfelejtett biztonsági kérdés esetén van esetleg vmilyen mód arra, hogy visszaszerezzem ezt az adott fiókot?
A helyzet az, hogy van egy régen regisztrált fiókom amiről átirányításra kerültek a levelek a fő email címemre.
A régi fiók jelszavát illetve a biztonsági kérdésre a választ elfelejtettem, másodlagos e-mail cím pedig nem került beállításra.
Van esély a fiók visszaszerzésére?

Szerk.: hát ez hihetetlen. Működik a jelszó amivel biztos, hogy már nem egyszer próbálkoztam.
Olyan sok kombinációt kipróbáltam a délelőtt folyamán, hogy az átirányított címre folyamatosan kaptam a gyanús próbálkozásokkal kapcsolatos leveleket. Most meg működik, betudtam lépni... :D

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#9943) G@ben


G@ben
addikt

Egy régi freemailes postafiókról át voltak irányítva gmailre is a leveleim, de a freemailes fiókom elhanyagoltam, megszűnt, ami nem is lenne gond, de valaki más regisztrálta azt a címet, így most megkapom a leveleit (legalábbis egy részét biztosan). Hol tudom leállítani az átirányítást? A gmailben vagy szólnom kell a freemailes embernek?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9944) TigerCat válasza G@ben (#9943) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ha nem Gmail-ből kéred le, akkor maximum törölni tudod, szerintem írj neki, hogy mi a helyzet és kapcsolja ki az átirányítást.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9945) G@ben válasza TigerCat (#9944) üzenetére


G@ben
addikt

Ok.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9946) emeron


emeron
tag

Sziasztok!

Sokat kutakodtam a neten, de nem találtam egyértelmű választ ezért a segítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni.

Szeretnék bejegyeztetni egy saját domaint, amit Google-ön belül használnék.

Az a fajta megoldás nem érdekel, hogy regisztráljak egy ingyenes Google fiókot egy @gmail.com címmel, majd a beállításokból POP3 vagy IMAP segítségével kérjem le és küldjem el a domainhez tartozó leveleket. Ezt nyilván most is meg tudnám csinálni, ha a domain mellé lenne "hagyományos" email szolgáltatásom/tárhelyem is.

Tehát magával a nev@domain.hu címmel szeretnék bejelentkezni a mail.google.com-ra és használni a levelezés, a Naptár, a Tasks, a Docs, a Sheets, a Drive, a Photos, stb szolgáltatásokat. Úgy tudom ezt a G Suite-vel lehet megoldani.

Az MX rekordok átállítása nem probléma, engem csak a Google oldaláról érdekelne a dolog, hogy hogyan lehetne összehozni. Mi ennek a pontos menete, van-e valakinek ezzel tapasztalata, stb.

Ja és ha tudtok megbízható domain regisztrátort (.hu domainhez), akivel a fenti megoldást össze lehet hozni azt is írjátok le légyszi. Vagy akár olyan szolgáltatót, aki kompletten intézi ezt nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#9947) TigerCat válasza emeron (#9946) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem nehéz, csak a tárhelyre kell feltölteni a fájlt, amit meghív a Google, így ellenőrzi. Nekem ez van, saját névvel használom, azzal a domainnel lépek be. Személyre szabható, letilthatsz-engedélyezhetsz Google szolgáltatásokat is (pl.: YouTube, Naptár, Ads, Plus, stb.) a rendszergazdai eszközökkel.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9948) emeron válasza TigerCat (#9947) üzenetére


emeron
tag

Van ellenőrzési mód arra az esetre is, ha csak domaint regisztrálok (tárhely nélkül)?

(#9949) TigerCat válasza emeron (#9948) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem tudok róla, rég csináltam, de emlékeim szerint nincs.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#9950) emeron válasza TigerCat (#9949) üzenetére


emeron
tag

Rendben, köszönöm a tippet. Gondolkodtam az Office 365-ben is, de valahogy a Google szolgáltatásai szimpatikusabbak és nekem használhatóbbnak tűnnek. :)

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.