Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#743) bacsis válasza xmanez88 (#741) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Most valljuk be!
Mire nem elég egy ilyen lap, egy jó erős 4magos procival megtámogatva? szóval azért nem kis pályás még egy ilyen masina sem...
Ez a gép még hoszú ideig ki fogja húzni egy kis odafigyeléssel, karbantartással...
Ezelőtt volt Egy Asus X38as lapom.. aztán ugye bemutatták az X48at.. hogy mondta az intel: Wow 1600as FSB-s procik támogatása is simán...
Uhh nekem akkor ez kell gondoltam... Hogy LGA775ös fronton meglegyen a legjobb lapom és a legjobb procim!
Erre mit kapok? Van 1szem!!! Processzor ami ilyen 1600as FSB-s, az is 260ezer ft fölött van, olcsóbb nem lesz, mert előbb vonják ki a forgalomból... Viszont a Biosokat sem nagyon frissítik a lapomhoz, így örülhetek az 500as FSB-nek, pedig lenne még benne tartalék, mert a gyári bioshoz meg az utána való bioshoz ez a mostani "legfrissebb" lényegesen jobb, szóval van még ebben a lapban tartalék, csak nem aknázzák ki... Jól bepalizot engem is a rühes intel a marketingdumájával. ne bazze 60k-s alaplap... azt annyit érek vele mint egy 15k-sal....
Deee a nehalem... nyomjuk azt ezerrel.. igaz hogy szinte senkinek sincs, de nem baj az most a menő.. akinek meg fél éves gépe van az meg így járt :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.