Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#615) HSM válasza Zájec (#614) üzenetére


HSM
félisten

Nemtudom, miről beszélsz... CPU-core kijelzés??? Nekem teljesen jó... :F A turbo-t nem számolja hozzá, de annak teljesen érthető oka van, a 20+1 nem ugyanaz, mint a 21...
És amúgy nem értem, miért csodálkozol a BIOS hibákon, ha béta bios-t használsz... Nem véletlen béta a béta... :K Nekem a végleges F4 még sose fagyott be, pedig nyúztam rendesen... Nem véletlen nem adták még ki a végleges F5 bios-t.... "írni kellene a Gigáéknak hogy mostmár ne csináljanak semmit rajta mert tökéletesen müködik.... " Nyilván fejlesztik a bios-t, hogy a lehető legjobb teljesítményt hozza a lapjuk, plussz ugye egyes szélsőséges esetekben felmerülő, utólag kiderült hibát javítsanak benne, vagy az azóta kijött Intel javításokat, kompatibilitási patch-eket implementálják. De nemtudom, ismered-e a viccet, hogy egy kijavított hiba két másikat csinál? Szóval ezért nincs még F5... :DDD Viszont van helyette egy F4, ami nálam bevált, bár biztos, hogy lehetne rajta még mit csiszolni, de funkcionálisan teljesen jó, és nálam stabil is.... Ha kész lesz, és alaposan letesztelték, akkor az F5 is letölthető lesz, és nagy valószínüséggel stabil.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.