Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1589) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1587) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem az Abysson kívül mindenre elég a 4 karakter, legalábbis én még máshol nem éreztem kevésnek. Persze van ahova néha kell 1 geo vagy ameno, de oda elég a LV1es is :)

Az 1.1 valóban hozott sokmindent, és távol álljon tőlem az elegédetlenkedés, de ha jobban belegondolunk, akkor tartalmilag olyan sok mindent nem plusszolt fel.
A Bounty is inkább csak egy BP-ből kiragadott rész, mert ha jobban megnézed, akkor mit csinálsz?
Hetente kapsz pár küldetést, betolod bizonyos tapasztalatért, amikkel szintet lépsz különböző rewardokért.
PONTOSAN ugyanaz mint a BP :K
Arról nem is beszélve hogy heti 2x3 küldi az egész, amik se kihivást, sem semmit nem tartogatnak..elmész A-ból, B-be, és meg is vagy...maximum leütsz két mobot, aztán annyi.

Szóval nagyon örülök hogy foglalkoznak a játékkal és hogy finomhangolják, de remélem a kövi (ott már terület is lesz?) tartalmilag többet mutat majd :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.