Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) SSlyTR válasza sanzi89 (#1244) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

neked lepett mar valamit a PayPal? en meg nem claim-eltem. Nem volt idom szepen osszeszedni a dolgot, hogy egybol nekem iteljenek. Tuti sok mulik azon, hogy adom elo az esetet.

Azon goldolkoztam el a sok sikeres kezbesites lattan, hogy kuldjek ujra. Aztan lehet akkor szivnek csak nagyot. Bar a PayPal 180 napig ved, es nem kenyerre kell ez a penz.

(#1252) atala válasza L4mie (#1250) üzenetére


atala
addikt

Egyenlőre semmi gond. Leszámítva azt a kis hibát hogy a 3, és 4G-nél eldobálja a hálózatot. :D
De ezt már javították, bekapcsoláskor jött is egy üzenet, hogy új frissítés érhető el. Csak azt nem tudom, hogy OTA-val frissítsek, vagy számítógépen.

(#1253) tibcsi0407 válasza SSlyTR (#1251) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem a dispute-ban kb ugyanazokat a kérdéseket feltették, amit a GB ticketnél. Ma megírtam nekik, hogy elfogyott a türelmem és 24 óra múlva indítom a claim-et.

https://utdetailing.hu/

(#1254) sanzi89 válasza SSlyTR (#1251) üzenetére


sanzi89
addikt

Semmit.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1255) L4mie


L4mie
veterán

na ideért. :B

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1256) SirAlo


SirAlo
aktív tag

DHL ugy latom nem problemas , hetfon adtak fel a csomagomat , Angliabol egybol Budapestre erkezett, es ma erkezett meg Romaniaba, (en is Romaniaba elek) remelem holnap mar megkapom:D

(#1257) kobipeti válasza L4mie (#1255) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Ugye.... üdv a szerencsések között

(#1258) L4mie válasza kobipeti (#1257) üzenetére


L4mie
veterán

jaja egyenlőre a telefon oprendszerével bajlódom, OTA frissítést nem hajlandó telepíteni....
magyar nyelv nincs, régióban nem szerepel csak pár ország, a legközelebbi oroszország.

O.o szóval picit wtf.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1259) tibcsi0407 válasza L4mie (#1258) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Milyet is vettél?

https://utdetailing.hu/

(#1260) L4mie válasza tibcsi0407 (#1259) üzenetére


L4mie
veterán

Xiaomi Mi4i, szóval még nem is 3.ad kínai, hanem elvileg 1-2 közötti :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1261) tibcsi0407 válasza L4mie (#1260) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt nem néztél szét?

https://utdetailing.hu/

(#1262) L4mie válasza tibcsi0407 (#1261) üzenetére


L4mie
veterán

de, az itt írtak alapján sem tudtam frissíteni :(
de egyenlőre foglalkozni sincs sok időm vele, mert meló van.
eléggé frusztráló, nem értem miért lehet :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1263) tibcsi0407 válasza L4mie (#1262) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Biztos van topikja, tuti valami kis apró probléma van. Biztos segítenek ott neked.

https://utdetailing.hu/

(#1264) L4mie válasza tibcsi0407 (#1263) üzenetére


L4mie
veterán

jaja már egy ideje tagja vagyok, csak éppen még nem reagált senki a problémára, na majd talán...valaki tud valamit mondani.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1265) SSlyTR válasza L4mie (#1264) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

ellenorizd, hogy eredeti-e a telo, regebben amikor hongmit vettem ez volt az elso, mert azt is hamisitottak.

(#1266) Outlander válasza SSlyTR (#1265) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudnátok a topikjában vagy privátban folytatni!? :F

Köszi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1267) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Egy masik bolttol rendelve dhl-el postaznak. Es van olyan opcio, hogy kuldenek email ha valtozik a tracking. Ez milyen jo mar.

#1266) Outlander: ezert off

[ Szerkesztve ]

(#1268) beg válasza SSlyTR (#1267) üzenetére


beg
veterán

Offként sem itt kell megbeszélni. Nem erre való.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1269) hzx0


hzx0
aktív tag

Elvileg Dhl trackingot kaptam. 14 szám. Shipping Method nál nincs jelölve a szállitó cég.

(#1270) wentworth


wentworth
tag

Amit észrevettem, hogy a dpd csak a Budapesti cimeket viszi ki. Nem nagyon láttam mostanába olyat ami nem pesti, és megérkezett volna.

Vi10 32G Q32G221510...

(#1271) Outlander


Outlander
őstag

Na, most frissült a track, Hörschingben At, van.

1 napot volt a fekete lyuk Best NL ben...:))

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1272) Outlander válasza hzx0 (#1269) üzenetére


Outlander
őstag

Az dpd.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1273) maroni válasza wentworth (#1270) üzenetére


maroni
aktív tag

Sziasztok!
Nekem vidékre jött a tab 10 napja DPD! :Y
Üdv

(#1274) sanzi89 válasza sanzi89 (#1182) üzenetére


sanzi89
addikt

A Paypal Claim-ra reagált mail-ban a GB, hogy legyek türelmes, a csomagomat feladták és készségesen bemásolták a track-et, amiben látszik, hogy Best-ben akadt el 8-án. Kommentárjuk, hogy a csomag úton van, legyek türelmes és zárjam a Paypal ügyet. :))

Ezek ennyire hülyének néznek? :W Válaszban megírtam, hogy olvassák el azt a lassan 20 üzenetet, amit küldtem nekik, és fejezzük be a bohóckodást.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1275) Outlander válasza sanzi89 (#1274) üzenetére


Outlander
őstag

Ne arrogánsoskodj, írd meg hogy a Dpd kirendeltség aztmondta emailben / telefonon, hogy a csomag elveszett, (vagy írhatod hogy vissza küldték a feladónak), mivel megingott a bizalmad a társaságban, így kéred az azonnali, teljes refundod... claim.

Ha arrogánsan válaszolgatsz a paypal is az eladóval lesz..

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1276) Outlander


Outlander
őstag

Na, mindjárt rájuk is csörgök, vidékre jön, de hátha...
Hétfő déli rendelés, este kaptam tn-t, szerda este 20kor, még nem élt, tegnap óta meg bepörgött.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1277) sanzi89 válasza Outlander (#1275) üzenetére


sanzi89
addikt

Sima e-mail-t küldtek, arra válaszoltam, nem a Paypal-on. Ott ők se próbálkoznak be ekkora baromsággal, hiszen feketén-fehéren le van oda - is - írva, hogy a mi a szitu. Vagy erre játszanak, hogy a vásárlónak elfogyjon a türelme?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1278) tibcsi0407 válasza sanzi89 (#1277) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ma én is eszkaláltam. Nem válaszoltak már a PP-n sem két napig, belefáradtam. Írtam egy több, mint 1000 karakteres leírást a problémáról, remélem így minden érthető lesz számukra.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1279) Outlander válasza sanzi89 (#1277) üzenetére


Outlander
őstag

Igen... én annó millióegyet leveleztem a focalprice-al, a külföldi rendelős topikban talán még meg van, lusta vagyok keresgélni. :)

Ott szintén ezeket a köröket futottuk, RE627645519SE svéd posta volt, még a posta.hu- is mutatta h célországba elküldve, de soha nem érkezett meg...

Végül paypal claim volt, képek a svéd posta válaszáról, írták h elküldtek x kgnyi csomagot, benne az említett tn, de a magyar reptéren csak Y kg érkezett meg, amiben nem volt benne pl ez a csomag, meg még egy pár, náluk nincs, magyarosságon nincs, eltűnt, kérje a feladó a biztosítást), képek h a focalprice beszélgetésekről h egyfolytában 1-2 dolláros kuponokat akart adni meg keep calm stb... holott már 1-2 hete nem mozdult a csomag és ott volt a hivatalos válasz.

Kb 2-3 óra alatt döntött a paypal... nem volt miről beszélni.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1280) azbest válasza tibcsi0407 (#1278) üzenetére


azbest
félisten

"Írtam egy több, mint 1000 karakteres leírást a problémáról, remélem így minden érthető lesz számukra."

Nem biztos, hogy ez célravezető. Lehet csak pár másodperc van egy ügy továbblendítésére. Egyszerű, tényszerű mondatokat érdemes írni. Hivatkozni a bizonyítékokat.
Ha jól megy az angol, akkor remélhetőleg érthető a megfogalmazás, de pl a paypal ügyintéző is elvesztheti a fonalat a körmondatokban, a kínai fél pedig lehet google/baidu translattel dolgozik.

(#1281) tibcsi0407 válasza azbest (#1280) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az angollal nincs komoly probléma, de nem is olyan egyszerű az eset, hogy pár mondattal leírjam.
Elmondtam nekik, hogy mi van a DPD-vel, milyen kifogásokat keres a Gearbest és, hogy nem lehet egyről a kettőre jutni.
Belinkeltem a telefon Gearbest adatlapját, a DPD trackingemet.
Leírtam azt is, hogy csak az ár felét akarták visszaadni, amit nem fogadok el.
Ez az első claim-em szerencsére, így egy picit még tanulófázisban vagyok ezzel kapcsolatban, de akkor legközelebb rövidebb leszek.

https://utdetailing.hu/

(#1282) L4mie válasza tibcsi0407 (#1281) üzenetére


L4mie
veterán

mindenesetre drukkolunk.

*Telefonomhoz kínai töltőfejet küldtek, valaki kért már utólag normál töltőfejet?
Van valami sablon e-mail esetleg erre? :P

:R

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1283) tibcsi0407 válasza L4mie (#1282) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszi. :)
Azon gondolkozom, ha visszafizetik a pénzt, akkor megint megrendelem innen a telót, már úgy látom kezd lecsendesedni a dolog, szépen érkeznek a csomagok.
Szerintetek hülye ötlet? Ne vállaljam be?
Továbbra is itt van a legjobb áron. Sőt, most olcsóbb, mint amikor vettem. Mlais M7

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1284) maroni válasza tibcsi0407 (#1283) üzenetére


maroni
aktív tag

Szerintem megoldódik és a szállítás is rendbe jön!
Üdv

(#1285) SSlyTR válasza tibcsi0407 (#1283) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

En azon gondolkoztam, hogy kuldjek ujra DHL-el. Azert meg idohianybol nem irtam paypalnak.

(#1286) tibcsi0407 válasza SSlyTR (#1285) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én próbáltam velük újraküldetni. Jöttek azzal, hogy nincs raktáron. Akkor a honlap hazudik ezek szerint. :D Még akciós is ráadásul.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1287) SSlyTR válasza tibcsi0407 (#1286) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Tuti azt mondjak, hogy fizessem ujra a szallitast, en mar egz fillert nem fizetek nekik. Sot oruljenek, hogy az olcsobb dhl szallitason nyernek 1 dollart :D

(#1288) tibcsi0407 válasza SSlyTR (#1287) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kitelik tőlük :D
Sunyi egy csapat, de nagyon jók az áraik.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1289) SSlyTR válasza tibcsi0407 (#1288) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

ezt a valaszt kaptam a vasarnapi levelemre

I can provide you the solutions:

(1).We can refund you $129 to your account.

(2).We can refund you $129 to your GB wallet.

(3).You can pay $50 for resend and we can reship for you using the registered mail.

I am looking forward to your reply.

Szoval csak levasarolni tudom a telo arat, a szallitast buktam. De ha eddig 9 dollar volt a szallitas, akkor miert 50ert akarjak ujrakuldeni??? Ezek most mentek at full kretenbe.

(#1290) tibcsi0407 válasza SSlyTR (#1289) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor még veled korrektek is. Bár a 3-as verziót nem értem én sem :D Szerintem 5$-t akart írni. Vagy csak naiv vagyok :D

https://utdetailing.hu/

(#1291) SSlyTR válasza tibcsi0407 (#1290) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

megirtam, hogy vagy tobbletfizetes nelkul ujrakuldik, vagy penz vissza (teljes szallitas es biztositas is) a bankszamlamra. Egyebkent a paypaltol kapom meg a teljes penzt.

Miaz, hogy csak naluk vasarolhatom le? Undorito banda ez.

(#1292) L4mie válasza SSlyTR (#1291) üzenetére


L4mie
veterán

volt biztosítás a csomagodon és úgy tűnt el, és úgy nem akarják visszaadni? :Y

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1293) tibcsi0407 válasza SSlyTR (#1291) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én az 1-es pontot úgy értelmezem, hogy PP-re kapod vissza. De az mocsok dolog, hogy a szállítást és a biztosítást nem akarják visszafizetni.
Lehet jobban jársz, ha PP claim-ben intézed el a dolgot, ha nem hajlandóak normálisan kompenzálni.

https://utdetailing.hu/

(#1294) SSlyTR válasza tibcsi0407 (#1293) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Az lehetséges. Benéztem, de akkor sincs benne a szállítás és biztosítás. Ezeket pedig a GB-nek be kell tudnia hajtania a PDP-n. Szóval le akarnak nyúlni.

PayPal-on lesz a folytatás.

(#1295) maroni válasza tibcsi0407 (#1293) üzenetére


maroni
aktív tag

Sziasztok!
Nekem írtak 30$ jóvá és minden további nélkül fel tudtam használni a következő vásárlásra és a kiírt árat fizettem vele + pp- vel!

(#1296) SSlyTR válasza maroni (#1295) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

szállítás is benne volt? vagy te azt elengedted nekik?

(#1297) maroni válasza SSlyTR (#1296) üzenetére


maroni
aktív tag

Nekem azért térítettek mert a mlais 52 telefonom nem üzemelt rendesen, de rom csere megoldotta!
GB -be 30$ vagy PP-re 20$ és én a GB-t választottam, vettem egy chuwi tabot és abból levontam!
Velem normálisak voltak! Azóta a tab is megjött rendben!

(#1298) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Na ez gyors volt! Hetfon adtak fel a csomagot , ma mar meg is jott , es a DHL szallitotta ki egesz a házig;)

(#1299) tibcsi0407 válasza maroni (#1295) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerencsés vagy, nekünk a küzdelem maradt :D

https://utdetailing.hu/

(#1300) sanzi89 válasza tibcsi0407 (#1299) üzenetére


sanzi89
addikt

Paypal-lal is zátonyra futottam. A Gearbest elküldte a tracking számot, és a Paypal automatikusan továbbléptette a problémát. Semmit se tudok tenni jelenleg, se üzenetet írni, se semmit, csak választani aközött, hogy törlöm a claim-ot vagy megkapta a csomagot, de nem jó. Na, nálam egyik se áll fent, és az én lépésemre várnak. Kínomban írtam a Paypal Contact Us felületre egy szívhez szóló levelet, amiben megint leírtam mindent az elejétől a végéig. 24 órán belüli választ ígértek, kíváncsi leszek rá...
De ha a Paypal-lal is beszopom nem tudom mit csinálok... :W

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.