Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) daser97 válasza hzx0 (#1549) üzenetére


daser97
tag

Nekem itt nem ad ki semmit...

(#1552) madrac válasza hzx0 (#1549) üzenetére


madrac
őstag

köszi! ez profi! mindent tud a csomagról. végülis mégse vitték ki ma a tiedet? akkor gondolom mi se kapjuk már meg a héten sajnos.

(#1553) Atesz0142015


Atesz0142015
csendes tag

Sziasztok,tudom sokszor írtátok itt már ,azt szeretném kérdezni NL (holland postás csomagokat hol tudom követni) posta követős oldalán azt írja nincs ilyen csomag.
Mivel eslő rendelésem volt és nem is tudtam választani postázást (postai csomag lett+biztosítás holland postával)
Válaszokat előre is ksözönöm.
Üdv. A

(#1554) peestike válasza Atesz0142015 (#1553) üzenetére


peestike
senior tag

itt lehet nézelődni: [link]
egyébként ez a gugli első találata.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#1555) hzx0 válasza madrac (#1552) üzenetére


hzx0
aktív tag

Tegnap de.11kor kihozták. 3db Elephone P6000 pro egy csomagba.

(#1556) atala válasza madrac (#1547) üzenetére


atala
addikt

Akkor lehet, hogy csak már utána jelenik meg, amikor magyarországra kerül:
[link]

(#1557) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Na, most a PP-nál requiring your action van a resolution centerben. Rányomok a respondra és kiírja, hogy nem tud továbbítani. Ez mi lehet?

https://utdetailing.hu/

(#1558) pimmi válasza hzx0 (#1555) üzenetére


pimmi
senior tag

szia, vámolták? köszi

(#1559) pimmi


pimmi
senior tag

szállításnál van 2 opció, szerintetek melyiket, és miért? köszi
Auto(Free)
Tracking number + $0.00
10 - 25 business days
.
Netherlands Post (SF) ( $0.15)
Tracking number + $0.00

mind a kettőnél 10 - 25 business days és Tracking number + $0.00 köszi

(#1560) hzx0 válasza pimmi (#1558) üzenetére


hzx0
aktív tag

Miért vámolták volna? Eu-bol jött. Nincs vám, áfa.

(#1561) pimmi válasza hzx0 (#1560) üzenetére


pimmi
senior tag

ok, most már látom, az elöbb amit néztem az nem eus volt,

(#1562) hpsafl válasza Avicularia (#1532) üzenetére


hpsafl
tag

Frissítsd az oldalt, és be fogja hozni ;)

pimmi: az ünnep nem számít bele.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#1563) Avicularia válasza hpsafl (#1562) üzenetére


Avicularia
veterán

Párszor megtettem, ugyanaz. 32.74$-on áll az ár, bármit csinálok.

(#1564) pimmi


pimmi
senior tag

ere valaki? [link]

(#1565) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

kis érdekesség: ugyanakkor rendelt (09.22.-én):

- okosóra - kínából, Belga postával
- mobil - EU raktárból, EU expresses

egy nap megjött (tegnap)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#1566) Outlander válasza pimmi (#1564) üzenetére


Outlander
őstag

Egyik cn posta másik holland posta... közel azonos az idejük, szóval mindegy... valakinek egyik tetszik valakinek másik... én pl holland posta párti vagyok, de volt már h köröket vert rá a cn... szaal, mindegy, amelyik szimpatikusabb.

(#1565) Turbobacsi
Ünnepek elött, mindig próbálnak jobban pörögni a postával.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1567) Atesz0142015 válasza peestike (#1554) üzenetére


Atesz0142015
csendes tag

Köszönöm, posta honlapján néztem én is de azt írja nincs ilyen,remélem azért feladták:) Fotót küldteka csomagról :)

(#1568) qzole


qzole
csendes tag

Nekem megérkezett a hétfőn hajanlban rendelt Xiaomi redmi 2 pro + 32 GB kingston micro sd. Első ránézésre minden rendben. Látszólag bontatlan csomagolásban volt a telefon, bekapcsoltam és nyomogattam kicsit.
Írtam rendelés megjegyzés mezőjébe, hogy olyan adapter kéne ami működik Magyarországon. A gyári adapter maradt, csak bedobtak egy átalakítót :) Vajon ha nem írom, akkor is beraknak ilyet?
Akit érdekel, alább az utazás története:

(#1569) daser97 válasza qzole (#1568) üzenetére


daser97
tag

Nekem egy percel később volt Bestben, de még Bp-n sincs... :( ez elég rossz hír. Elvileg egy és ugyanazon kamionnal kellett volna hozniuk, mint neked... Ez nem az igazi

(#1570) tibcsi0407 válasza daser97 (#1569) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez egyáltalán nem biztos. Én egyszerre rendeltem 2 telefont egy címre, az egyik megérkezett, a másik eltűnt.

https://utdetailing.hu/

(#1571) daser97 válasza tibcsi0407 (#1570) üzenetére


daser97
tag

Na ez az. Ettől félek, hogy eltűnt

[ Szerkesztve ]

(#1572) madrac válasza daser97 (#1569) üzenetére


madrac
őstag

Akkor lassan kezdhetünk aggódni...

(#1573) daser97 válasza madrac (#1572) üzenetére


daser97
tag

Ha ma estig nem érkezik meg akkor visszakérem a pénzem a paypaltól

(#1574) sanzi89 válasza daser97 (#1569) üzenetére


sanzi89
addikt

Ez már lassan tényleg kezd olyan lenni, mint egy kaparós sorsjegy. Ha mákos vagy jó áron megkapod a telefonod, ha buktál, akkor 2 hónap idegeskedés és e-mail-ezés vár rád, hogy esélyed legyen viszontlátni a pénzed.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1575) daser97 válasza tibcsi0407 (#1570) üzenetére


daser97
tag

Mit értesz azon,hogy eltűnt?

(#1576) madrac válasza sanzi89 (#1574) üzenetére


madrac
őstag

És akkor ezért fizeti az ember a magasabb szállítási költséget és még mindig ugyanazokat bízzák meg akikkel ennyi gond van már jóideje?! Ez egyúttal azt is jelenti szerintem, hogy ők ezzel biztos hogy nem járnak rosszul.... Azért megnézném a saját szememmel, hogy mi az istent csinálnak ott, hogy ugyanazok közül a csomagok közül, egyforma időpontokkal, az egyik rendben megérkezik, mások meg nem... Csak nem a kamionos a szarka? :((

(#1577) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Na kérem... Ma megjött az xpro m80+ kínából postNL

09.14-én feladták és ma landolt a kezemben. Elég jó idő.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1578) Killer man


Killer man
tag

Sziasztok!
Rendeltem augusztus elején a Gearbest-ről. A csomag ma be volt dobva a postaládába. (33 USD az értéke!)
Ami érdekes számomra: A csomag alján ott van a feladás dátuma (2015.08.07), a China Post pecsétjén meg 2015.09.21 van. Na most a két dátum közt hol volt a csomag?
Sajnos nyomkövetés nélkül rendeltem meg (többet ilyet nem csinálok), viszont volt egy CN-es számsor amire hivatkoztak, hogy nézzem meg a Magyar Posta adatbázisában de ott nem volt infó!
A lényeg, hogy megjött. :)

(#1579) bbmt


bbmt
senior tag

Srácok,
Ez az ünnepi stop csak a kínai rendelésekre vonatkozik, vagy az EU-raktárból jövőkre is?
Jó lett volna ha feltüntetik a honlapon,akkor nem rendelek tegnap..

A kanál a gyengék villája

(#1580) jodzsy válasza Killer man (#1578) üzenetére


jodzsy
csendes tag

Most nézem ,hogy nekem egy 07.31-ei feladású csomagon 09.22-es :Y kínai pecsét van. Tegnap érkezett meg. Akkor ezért ragaszkodnak annyira a 60 napos várakoztatáshoz, mert tudják, hogy sumákoltak a postázással. A trackkinges csomagok ebből az időszakból régesrég megjöttek.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#1581) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Sumák egy bagázs az biztos...

(#1582) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Van valami olyan tapasztalat, hogy a GB-től vásárolt xiaomi power bank-ok eredetiek-e?

(#1583) jodzsy válasza SSlyTR (#1582) üzenetére


jodzsy
csendes tag

Eredetiek,én már rendeltem 10000mAh-sat tőlük.+ minden értékelése alapján az. Tracking erre is melegen ajánlott.

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#1584) sanzi89 válasza SSlyTR (#1582) üzenetére


sanzi89
addikt

Nagyon bátor vagy. :D

Én most rendeltem meg Eustock-tól a telefont, most csak 46k ingyenes szállítással. Remélem nem lesz gond. Többet nem bohóckodok a GB-vel, az biztos. Csak arra vagyok már kíváncsi, hogy mikor és mennyit látok viszont a pénzemből.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1585) SSlyTR válasza sanzi89 (#1584) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

óóó b@$$$@meg én meg 2 napja használom 50 ezerért ugyanonnan :((

Hát a kis tokok, foliák és egyéb vacakok belefértek volna a 50k-s keretbe...

[ Szerkesztve ]

(#1586) tibcsi0407 válasza daser97 (#1575) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha visszaolvasol, akkor megtudod.

https://utdetailing.hu/

(#1587) madrac válasza daser97 (#1573) üzenetére


madrac
őstag

Most nézd meg a nyomkövetést, hátha... :Y

[ Szerkesztve ]

(#1588) sanzi89 válasza sanzi89 (#1514) üzenetére


sanzi89
addikt

Utolsó GB üzenet az elhagyott csomagról:

"Dear XY,
We wish to apologize for any inconvenience for not replying you sooner.

We are sorry that for this inconvenience.
We will follow this case on Paypal side now.

Thank you for your understanding.
Once again we apologize for any inconvenience caused.

Best Regards
Chantal
Gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com/"

Magyarul a Gearbest semmilyen formában nem adja vissza a pénzt közvetlenül, a Paypal-ban bízhatunk egyedül.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1589) bbmt


bbmt
senior tag

Beszarás.Csütörtökön rendeltem, tegnap este shipped out-ra váltott, eu express szállítással.

A kanál a gyengék villája

(#1590) DJGABI


DJGABI
addikt

Üdv!

EU raktáras telefonnál hogy megy a gariztatás? Van valami helyi szervizük vagy kínába küldik vagy kapok esetleg másikat? (első nap előjött egy hiba, nagyon örülök neki) Van valakinek ilyesmi tapasztalata?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1591) daser97 válasza madrac (#1587) üzenetére


daser97
tag

Megjött :) 5:01-kor :)
Szombaton is hoznak?

(#1592) Wendelke


Wendelke
senior tag

2015.09.13-án rendelt 4 db-os akciós Samsung akksi tegnap megérkezett, Svéd postával jött.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1593) Flashget válasza qzole (#1568) üzenetére


Flashget
félisten

Írtam rendelés megjegyzés mezőjébe, hogy olyan adapter kéne ami működik Magyarországon. A gyári adapter maradt, csak bedobtak egy átalakítót :) Vajon ha nem írom, akkor is beraknak ilyet?

redmi 1-hez kétfélét csomagoltak.
egyikhez adtak átalakítót ami elég gagyi (ezért rendeltem egy normálisat 170Ft-ért) a másik eleve olyan ami jó az Eu-s csatlakozáshoz.

Realme GT Master Edition

(#1594) k55301


k55301
újonc

Szeptember 30-i EU-s rendelésre ma hajnalban kaptam TN-t. Ezek szerint itt az ünnepek alatt is dolgoznak vagy ez csak valami automata dolog. Viszont a GB oldalán hiába szerepel a shipping methods-nél DHL, TN alapján ez is DPD lesz.

(#1595) Sas madár


Sas madár
őstag

Nézem a rendelésnél amikor a szállításnál Magyarországra állítom a szállítás helyét 2 fajta szállításból lehet választani,az egyik kb 4 a másik 8 $ ba kerül de amikor rákattintok a termék vásárlására akkor csak az kerül a kosárba nem látom a szállítási költséget.
Ha van itt rutinos fel tudná vázolni a helyes kattintási sorrendet,hogy a termék kiválasztása után ellenőrizni tudjam helyes a posta cím és ki tudjam választani a szállítást a 2 közül ...és a végén paypalal fizetnék.

A 2 féle szállítás között érdemes valami miatt a drágábbat választani,mert a tájékoztatóban még szállítási időt sem ír mellette (eu raktár)?

Flat Rate Shipping 4,9$
Expedited Shipping 8,03$

[ Szerkesztve ]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#1596) pimmi válasza Sas madár (#1595) üzenetére


pimmi
senior tag

tovább kell menni aztán ott lesz a szállítási mód, idő választás. a kosárnál még nem látod......

(#1593) Flashget, ha volt hozzá eus, akkor minek rendeltél mégegyet, valami turpisság van?, köszi

[ Szerkesztve ]

(#1597) Flashget válasza pimmi (#1596) üzenetére


Flashget
félisten

Semmi turpissag csak kínai a leggagyibb átalakítót adta hozzá. Volt akinek bele sem.ment a konnektorba, nekem meg nem lehetett onnan kívenni.
Egy ilyesmit rendeltem. 170-ert free shippel :) OBI-ba több mint 1000 Ft volt.http://m.ebay.com/itm/131257835879?_trksid=p2060778.m2749.l2649&_mwBanner=1

Realme GT Master Edition

(#1598) Sas madár válasza pimmi (#1596) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszönöm ,igen közben tovább mertem kattintani de sajna amit rendelni szeretnék nem jelenik meg az akciós ára.
Jobban mondva amikor tovább vittem egyszer betöltötte az akciós árat de amikor eljutottam ahl a szállítás árát rendeztem volna ott a Kínai szállítási díjak jelentek meg .Ebből gondoltam ez most tuti hiba és nem EU raktáras lesz a rendelésem.... de ugye az végképp sehol nem látszik ott hogy melyik raktárból van a rendelés konkrétan.

Mivel azonban a nagy ünneplés miatt embert sem lehet ott találni gondolom így a hibával együtt fog elmúlni az akció.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#1599) madrac válasza daser97 (#1591) üzenetére


madrac
őstag

ezekszerint nem. és úgy vettem észre innen még amúgyis +1 nap szokott lenni. nem azért, de ez a dpd futár szolgálat még a sima postánál is sokkal lassabb, viszont sokkal drágább... :((

(#1600) jansky1


jansky1
senior tag

Kifizetés után mennyi idővel postáznak? 29-én fizettem, még nincs postázva.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.