Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Outlander válasza megarambo (#1700) üzenetére


Outlander
őstag

Üdv.

Az előrendelés szó melyik részével vagy bajban? :F

Előrendelés, nincs készlet nem is lesz holnap, de még holnap utána sem... általában 3 hét vagy több a várakozás és mikor megjön a "készlet" akkor is AS szabványszerint van a kiszolgálás, ha nem nyertél akkor várhatod a következőt.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1702) tibcsi0407 válasza megarambo (#1700) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már véget ért a presale?

https://utdetailing.hu/

(#1703) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, ma jutottam el én is odáig, hogy nem várok, nyitottam egy ticketet, amiben szépen leírtam, hogy mindhárom, augusztus 23-án rendelt termékem elkallódott valahol. Azt mondom, hogy ha egy nem ér ide, akkor azt még elviseli a paraszt, kettőnél már szívja a fogát, de az, hogy 3ból három nem jön meg, az már nem lehet balszerencse...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1704) megarambo válasza tibcsi0407 (#1702) üzenetére


megarambo
tag

Nálam az előrendelés, -ami már lejárt- nem azt jelenti, hogy beterhelik a számlám 80eFT-tal és utána úgy tesznek mintha ellenőriznék a fizetést. Magyarul a bank levonta már az összeget , de náluk a státusz szerint még folyamatban van , na ez a bajom ezt meddig lehet lebegtetni? Nem a kiszállítás 2 hónapjával van gondom, hanem a pénzügyi rendezetlenséggel.

[ Szerkesztve ]

(#1705) tibcsi0407 válasza megarambo (#1704) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Presale-nél meg szokták terhelni a számlád, előre kifizeted a terméket. Én a Geekbuyingról is vásároltam már így, egy hónap volt, mire feladták a kis Zidoo X1-emet. Van még olyan, amikor csak feliratkozol, de akkor nem buy, hanem subscribe van.

https://utdetailing.hu/

(#1706) megarambo válasza tibcsi0407 (#1705) üzenetére


megarambo
tag

Köszi az infot. Csak azt gondoltam ilyenkor a pénzügyi státusz is fizetettre változik.

(#1707) tibcsi0407 válasza megarambo (#1706) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az, hogy a státusz mit ír, nem sokat jelent. :)
Ez pont olyan, mint amikor ott van, hogy shipped és ki sem küldték még.

https://utdetailing.hu/

(#1708) sanzi89 válasza Outlander (#1699) üzenetére


sanzi89
addikt

Nincs kontextus, ennyi az egész. :DDD
Igen, így tényleg nehéz megállapítani, ezért is írtam, hátha van valakinek ötlete.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1709) pimmi válasza madrac (#1697) üzenetére


pimmi
senior tag

ohh, ilyen drága telókat mertek rendelni, akkor egy szavunk sem lehet a cégre, lehet én is belevágok ha megjön a mostani 2 rendelésem........
de most tényleg ha ez beka...il, mit kell tenni? posta ki? vagy hogy?

(#1710) tibcsi0407 válasza pimmi (#1709) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha olyan telót veszel, aminek van EU szervíze, akkor lehet oda is elég elküldeni. Van egy-két eladó, akinek van magyar szervíze is, de nem a Gearbesten. Hanem itt.
Ha nincs magyar, vagy EU, akkor viszont a Gearbestnek postázhatod és imádkozhatsz, hogy megcsinálják. Ez mindig rizikó, az olcsóságnak ára van :)

https://utdetailing.hu/

(#1711) pimmi válasza tibcsi0407 (#1710) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, egyébként mi az a wv rom?

mondjuk itt hogy derül ki hogy van magyar szervizük?

[ Szerkesztve ]

(#1712) tibcsi0407 válasza pimmi (#1711) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Görgesd le.

https://utdetailing.hu/

(#1713) nimfas válasza tibcsi0407 (#1712) üzenetére


nimfas
addikt

Lukács Péter... alias Hungobungo....? Rá gondoltál???

Lásd még:

PH aktivitás....

"Aktivitás
utoljára bejelentkezve
2015-01-15 09:57
utolsó feltűnés
2015-01-15 09:57"

Engem is hozzá irányítottak, csak épp a telefont nem veszi fel, nem hív vissza. PH-s privátra nem válaszol, lásd rohadt aktív.

Mondhatjuk, hogy az ilyen "segítség" avagy szerviz egyenlő a NULLÁVAL?

(#1714) tibcsi0407 válasza nimfas (#1713) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor kamuznak ezek szerint? Egyre jobb :)
Valószínűleg már nem is nyomja ezek szerint a Chigon témát.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1715) Outlander válasza nimfas (#1713) üzenetére


Outlander
őstag

Ha ez vigasztal akkor is ilyen volt, mikor még aktív volt...

Kb a haveri körök meg 5-10 ph-s gyerek volt elégedett vele... utána meg felvette a Kínai support mintát.

Remélem kelzsoca és az eustock nem jut erre a színtre.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1716) WOT-H-A-C válasza tibcsi0407 (#1712) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hungo már rég nem aktív a témában. ( Családi okok miatt szállt ki). Nekem említett anno egy "pesti srácot" akinek küldött még a chigon olyan csomagokat mint neki. Én is kaptam ettől a "pesti sráctól" telefont, de csak ennyi és nem is most volt már. Ő biztossan nem vette át Hungo helyét. A magyarországi szervíze a chigonnak állítólag felmondta a chigonos telefonok javítását gariban mert a chigon nem perkált nekik, de ennek utána nézek, ha tudok. Ami roszabb, hogy én is az elmúlt másfél évben több mint 7000$ értékben rendeltem a Chigontól telefont és még csak szóba sem állnak velem semilyen formában....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1717) tibcsi0407 válasza WOT-H-A-C (#1716) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor őket is kerülöm. EU trükkös szállításra, akkor marad a Merimobiles és a Tinydeal. Van még hasonló alternatíva? A cél egy Elephone P8000, vagy még egy Mlais M7 lenne.

https://utdetailing.hu/

(#1718) WOT-H-A-C válasza tibcsi0407 (#1717) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem voltak mindíg ilyenek, sokáig nagyon korrektek voltak, Hungoval sem volt semmi bajom, mindíg segített. Valamikor év elején lecserélték a személyzet nagy részét a Chigonnál (kínában) és kb onnantól fejetetejére állt az egész, össze vissza küldözgették a számlákat, a telefonokat a paypal számla kiállítója is változott, én kb akkor megszakítottam velük a kapcsolatot.

coolcool, efox, pandavill amik most hirtelen eszembe jutnak. Pandawillnek x%ért van vám biztosítása.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1719) tibcsi0407 válasza WOT-H-A-C (#1718) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszi! A Pandawillt néztem már, nekem szimpatikusak. A szerencsekereken nyertem 5 Dolláros kupont, ki is küldték a terméket hamar. Van itt választék bőven, csak nem EU warehouse-nak kamuzzák. :)

https://utdetailing.hu/

(#1720) headhunter válasza WOT-H-A-C (#1718) üzenetére


headhunter
addikt

Január óta változott a Pandawill hozzáállása?

Már megy a trükközés a Pandawill vámbiztosításával...

(#1721) WOT-H-A-C válasza headhunter (#1720) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Akkor ennek fussál neki még1x! :DDD Én nem a pandawillről beszéltem!Azt csak megemlítettem egy fentebb feltett kérdésre!

Egyébként meg ne higgy el mindent amit az itthoni firkászok írnak...

[link]

"Import Tax & VAT Insurance:10% charge for Austria,Belgium,Bulgaria,Croatia,Czech Repubic,Denmark,Estonia,Finland,France,Germany,Greece,Hungary,Ireland,Italy,Latvia,
Lithuania,Luxembourg,Netherlands,Poland,Portugal,Romania,Slovakia,Slovenia ,Sweden,United Kingdom Vietnam;15% charge for Philippines; 20% charge for Serbia, Cyprus."

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1722) axlfsi


axlfsi
veterán

Talan volt mar tema, de azert megkerdezem: a GB-nel, ami EU raktar, az egyertelmuen(!) vammentes lesz (igy kellene, no de na) illetve egy heten belul meg is erkezik kishazankba (ahogy annak elvileg lennie kellene, mint pl. ha egy normal, angol eladotol vasarolok az eBay-en)?

Neha megeri azt a (van, hogy csak csekely) felarat, ha ez valoban igy mukodik. Mi a tapasztalat?

Koszonom! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1723) tibcsi0407 válasza axlfsi (#1722) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha megérkezik, akkor 10 napon belül itt lesz vámmentesen. Ha elakad Hollandiában, akkor indulhat a harc a Gearbesttel.

https://utdetailing.hu/

(#1724) hzx0 válasza axlfsi (#1722) üzenetére


hzx0
aktív tag

Angliábol küldik. Ha nem tünik el Bestben akkor 1 hét alatt megérkezik. Nincs rá áfa/vám

(#1725) axlfsi válasza tibcsi0407 (#1723) üzenetére


axlfsi
veterán

Hm, szoval fennakadhat (valamiert?) Hollandiaban? Erdekes... de ez vajon miert tortenik? A Holland posta a hunyo? TN-bol ezt gondolom latni ilyen esetekben, hogy ott tanyazik X ideje, ugye?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1726) tibcsi0407 válasza axlfsi (#1725) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A DPD-nél vannak problémák. Olvasd vissza a topikot, az 50%-a kb arról szól, hogy mi a helyzet a DPD-vel és a Gearbesttel.
Elvileg már van új shipping method.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1727) Outlander válasza axlfsi (#1725) üzenetére


Outlander
őstag

Előfordulhat... nekem ma jött egy Leno k3 , múlt hét hétfői rendelés...
Elötte meg 21. én redeltem egy mlais m52-t, az pedig 28. érkezett meg.

Itt van 5-6 ember aki sajnos nem volt szerencsés, de nem ez a jellemző.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1728) Outlander


Outlander
őstag

Egyébként most tök jókat levelezgetünk valami Josslynnal...

Kéri hogy írjak szép reviewokat a termékről meg róluk is.. cserébe ad "ajándékot" (big gift!)

Írtam is mindkét telóról meg 1-1 kép.... adott 1000 pontot, de még nem jöttem rá hogy lehetne elverni, sehol nem látok beváltási lehetőséget. :U

Szerk: meg van, a végén lehet beváltani (shippings metod alatt), ha nem használtál kupont mellé.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1729) tibcsi0407 válasza Outlander (#1728) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Vele én is jókat leveleztem. Megkért, hogy írjak egy szépet az oldalról. De előtte szóljak, ha valami problémám van és akkor megoldjuk. Na, amikor leírtam, hogy mi a bajom, ott indult el a lavina :)

https://utdetailing.hu/

(#1730) Outlander válasza Outlander (#1728) üzenetére


Outlander
őstag

Meg is rendeltem egy R11-est, így 9.126 ft jött ki....
Már ezeréve szemezgetek vele, de valahogy sajnáltam rá a 14-15k-t, de így már bevállaltam.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1731) beg válasza Outlander (#1730) üzenetére


beg
veterán

Majd egy gyors review-t dobj ide róla :) Én is szemezek vele.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1732) axlfsi válasza tibcsi0407 (#1726) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahh, ertem. Tehat, amennyiben lehetseges es adott, akkor ne a DPD-t valasszam(?).

(#1728) Outlander Ezzel a Josslynn-nal, hogy lehet felvenni a kapcsolatot? :) (de most komolyan :) ). En is irnek szep review-kat 1000 pontokert :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1733) axlfsi válasza Outlander (#1728) üzenetére


axlfsi
veterán

Itt a valasz:

50 points = 1 US dollar. You can use points for up to 30% of the final item value.

Egesz korrekt ajcsi az 1000 pont... szamold csak ki :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1734) L4mie válasza axlfsi (#1732) üzenetére


L4mie
veterán

jaja én is :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1735) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Lenne egy kérdésem.Ezt az előrendelést vissza lehet valahogy vonni?Úgy, hogy a pénzt is vissza kapjam?Mert most lett kiírva, hogy október 15-én lesz csak elkezdve a postázás és mivel Banggoodon is ugyan ennyi a Doggee F5 és bennük 100%-osan megbízok na meg bőkezűbbek a a vásárlás után járó pontokkal is, így akkor inkább tőlük rendelném.

(#1736) bbmt válasza madrac (#1693) üzenetére


bbmt
senior tag

Szia,

Milyen szállítást kértél? Volt biztosításod? Nekem pénteken kezdték küldeni szintén UK-ből, de a táblázatomba nincs megemlítve DPD,csak London Heathrow egyszer és, hogy ma megjött Netherland-be.

A kanál a gyengék villája

(#1737) axlfsi


axlfsi
veterán

Felhasznalnam a 5% Off Your Order And Free Shipping kuponkodot (FDDUK) egy EU raktaros termeknel. A kedvezmenyt szepen le is vonja, de checkoutnal rohadtul felszamolna szallitasi koltseget.

Most en csinalok valamit (felig) rosszul vagy rossz a kod? :U

Available Shipping Methods Estimated Shipping Time Shipping Cost (weight:0.25 kg)
Flat Rate Shipping
5 - 7 business days $3.28
Expedited Shipping
3 - 7 business days $8.03

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1738) axlfsi válasza axlfsi (#1737) üzenetére


axlfsi
veterán

...viszont, ha checkot with paypal-t valasztom es nem a proceed to checkout-ot, akkor azonnal a PP oldalara dob, ahol az ar maradt az akcios es nincs felszamolva shipping cost. Viszon ez esetben nem kapok majd TN-t? ... nem ertem. Merjem bevallalni igy, hogy esetleg nem jar a TN? (30 dollaros cucc).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1739) azbest válasza axlfsi (#1738) üzenetére


azbest
félisten

Paypal ágon szerintem sosem írja oda a szállítást, nem vonja le akkor, hanem visszatér a shopba és még lehet állítgatni dolgokat, majd utána vonja ténylegesen és ott már szállítási díj is lehet.

Elég gány megoldás, hogy menet közben van a paypal login, szerintem a fejlesztőjük kötötte be trehányul.

(#1740) Outlander válasza axlfsi (#1732) üzenetére


Outlander
őstag

Ő írt nekem, ticket formájában...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1741) axlfsi válasza azbest (#1739) üzenetére


axlfsi
veterán

Tehat azt mondod, hogy miutan mar bejott a PP oldal, ha beloginoltam, visszadob ismet a GB oldalara, hogy fizessek szallitast? ... Hmm, hat en ezt most kiprobalom.

Mit ajanlatok, melyiket valasszam?

Flat Rate Shipping
5 - 7 business days $3.28

VAGY

Expedited Shipping
3 - 7 business days $8.03

Szerk.: mondjuk, 8 dolcsit nem adok erte semmikepp, most jutott csak el az agyamig...

Ebbol most, hogy derul ki, hogy melyik a DPD? Mintha azt olvastam volna par hozzaszolassal korabban, hogy mar van masik (ami elvileg jobb(?)).

Koszi!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1742) daser97 válasza madrac (#1599) üzenetére


daser97
tag

Nekem most ezt írja ki:
Contents checked for damage.
Nagyon remélem, hogy minden ok, mert reggel 8:32-kor írták ezt a DPD nyomkövetőn és azóta semmi, pedig elvileg itt van Szomabthelyen. Nem tudom mit tudnak ennyit ülni ezen.... :(

[ Szerkesztve ]

(#1743) daser97 válasza madrac (#1693) üzenetére


daser97
tag

Nekem még mindig nem és sztem megsérült, vagy valami. Nagyon elegem van ezekből...

(#1744) sanzi89 válasza daser97 (#1743) üzenetére


sanzi89
addikt

Sokunknak...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1745) madrac válasza daser97 (#1742) üzenetére


madrac
őstag

ez most komoly? azt hittem, hogy a tied is rendben megjött. erről a DPD nevű bandáról csak annyit, hogy miután megkaptam a csomagot, jött egy email, hogy jóska pista csomagot kap xy kft-től, és hogy válasszak, hogy melyik napon akarom hogy kézbesítsék.... az én csomagomat pedig egy diák korú srác hozta ki...
azt hittem már rendezték soraikat, mivel csak szeptemberi csomagok akadtak el Bestben, utána meg talán már egy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1746) mobileman válasza madrac (#1745) üzenetére


mobileman
aktív tag

Milyen szeptemberi csomagok? Az enyém már augusztusban eltűnt...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1747) madrac válasza mobileman (#1746) üzenetére


madrac
őstag

Bestben?

(#1748) Kloss válasza Outlander (#1730) üzenetére


Kloss
őstag

Ha megjött megnézném, engem is érdekel ;)
Már persze ha megmutatod :R

[ Szerkesztve ]

(#1749) axlfsi válasza sanzi89 (#1696) üzenetére


axlfsi
veterán

Vegigolvastam a hozzaszolasaidat, a sztoridat... Eleg szomoru es ahogy nagyjabol vegigfutottam a topikot, nem keves elveszett csomagot latok a DPD-vel...

Ezzel vegul mi tortent, meg mindig nincs fejlemeny? Rakerdeztel PP-nel, hogy vegulis mi a pekf@asza dokumentumot szeretnenek mindezek es sokadik nap utan?

Mas, de ehhez hasonlo par kerdesem lenne:

1. irtatok korabban, hogy mostmar talan nem a DPD-vel kuldenek (a sok probelma miatt(?)), hanem a DHL-lel. Ez valoban igy van mar, kivetel nelkul vagy csak lett egy masodik (DHL) futar is az EU raktarakbol es random kuldozgetnek, felvaltva?

2. a GB-s biztositasra extra felarat badarsag fizetni es csak parasztvakitas, ebben mindenki egyet ert, ugye? (hiszen ott a PP - jo esetben er is valamit (manapsag eleg elszomoritoak ok is, ahogy olvasom)).

3. 30-40 dollaros kosarral rendelnek, EU raktarrol. Checkoutnal ket opcio van: azonnali fizetes PayPal-lal - ekkor atdob a PP oldalara, be kell lepnem es nincs szallitasi koltseg (de vajon ez esetben nincs TN sem?! Ezt nagyon nem szeretnem). Valaki korabban azt irta, hogy PP-be belepes utan visszadob a GB oldalara es megis valasztanom kell shipping method-ot - ez vajon biztosan igy van? (nem mertem egyelore beprobalkozni vele, mert nem szeretnek veletlenul TN nelkul rendelni). A masodik, hogy Proceed to Checkout es itt mar ket lehetoseg kozul tudok valasztani:

A. Flat Rate Shipping
5 - 7 business days $3.28

B. Expedited Shipping
3 - 7 business days $8.03

Nyilvan legfeljebb az A-t valasztanan, de: honnan tudom, hogy ez DPD vagy DHL lesz? Valaszthatom majd a DHL-t? (egyaltalan, van mar opcionalisan DHL-re lehetoseg vagy tovabbra is DPD?).

4. A hirlevelre valo feliratkozas 50$-os ajandekkupon elleneben hol talalhato? :) Az oldal aljan ugyan van egy hirlevelre valo feliratkozas, de nekem nem jott rola visszaigazolo level, sem kupon.

Koszi elore is!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1750) madrac válasza axlfsi (#1749) üzenetére


madrac
őstag

1. fogalmam sincs kinek miért jött mással, én másfél hete rendeltem eu raktárból expedited shipping-el és dettó DPD-vel jött... flat rate opció fogalmam sincs micsoda konkrétan, de ha megint rendelnék, azt választanám inkább nyilvánvalóan.

2. teljesen fölösleges a biztosítás, ez csak plusz pénz lehúzás. paypal anélkül is teljesen ugyanúgy véd.

3. hát a fizetendő összeghez már hozzá kell hogy rakja a szállítási opciót amit kiválasztasz, annak kell megjelennie a paypal fizetésnél. az expedited-nél biztos van tracking, a másiknál passz. az a véleményem, hogy még mindig sokkal jobb mással kérni mint DPD-vel, de esetleg tracking nélkül... úgyis megjön 1 héten belül ha minden rendben...

4. nem tudom

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.