Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) zsek


zsek
csendes tag

a trackitonlene.ru nekem ezt dobta ki:
18.08.2015 09:32
Elektronikus értesítés a szállításról
Dpd Data Centre
Shipment Data Transmitted
20.08.2015 16:04
Driver`s pick-up
Amsterdam 0516
Hu •9127 • 1654 81 Dpd Classic (d X)
20.08.2015 17:28
Küldemény a kézbesítőnel
Amsterdam 0516
Hu •9127 • 1654 988 Dpd Classic (d X)
20.08.2015 23:10
Update item information
Best 0052
Hu •9127 • 0066 52 Dpd Classic (d X)
ezt a részét nem igazán értem:
27.08.2015 11:52
CSC Road Classic
Budapest 1640
Csc Road Classic 12236667 Opened 12236667 Opened
31.08.2015 00:00
Clearing
Dpd Data Centre
Clearing Contained In Clearing For 08/2015 Contained In Clearing For 08/2015

(#1902) jansky1


jansky1
senior tag

szept. 29-én fizettem a termékekért és még nincs postázva? Az jó ? :D

(#1903) tibcsi0407 válasza jansky1 (#1902) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Okt 1-7. ünnep volt Kínában, így gondolom most elég sok postázandó termék felgyűlt náluk.

https://utdetailing.hu/

(#1904) hpsafl válasza krisztianAMG (#1851) üzenetére


hpsafl
tag

Azért kérdem, mert van eredeti Endura Singletrack II is, meg kínai TLD Moto is, és mindkettő elég műanyagos, de cserébe nem kopik szét 2-3 hónap alatt, mint egy sima farmer.

tibcsi0407: az utánajárásra én is kaptam ígéretet, szóval remélem tényleg így lesz.

wentworth: az egy hét nagyon optimista, nekem 5 hétig is volt már ott csomagom

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#1906) janek69


janek69
senior tag

Ez a gearbest éppen olyan mint a pandawill. Vettem egy chuwi hi8 tabletet tőlük,előtte direkt megkérdeztem őket,hogy van-e EU raktáron. Készséggel közölték,hogy van,de én már a levelük előtti napon megvettem,mert későn válaszoltak. Erre ma válaszoltak 6 nap után,hogy sajna nincs raktáron 7-15 napot várjak,vagy válasszak másikat,vagy töröljem a rendelés és az ő valletjükre ráteszik a manim és majd levásárolhatom. Hát annyukat. Ennyire talán még a pandawill sem incorrect. Asszem paypal claim lesz,ha nem adják helyből vissza a pénzem.

(#1907) madrac válasza janek69 (#1906) üzenetére


madrac
őstag

Ezzel nem értek egyet teljesen. Gearbest-ről még nem hallottam, hogy használt (refurbished?) telót adna el újként...

(#1908) bul07 válasza Outlander (#1848) üzenetére


bul07
nagyúr

Miért én legyek megkárosítva ha nem jön meg?
Nekem nincs ara ráhatásom hogy milyen postával küldik, küldjék olyannal ami meg is jön

6rendelésem volt Kínai raktárukról, egy se jött meg
Két lámpa 6.6$/db(külön címre) és akkor még 1/3 árát költsem nyomon követésre, akkor már nem érné meg itt venni mert máshol olcsóban jönne ki ingyen postával ami meg is érkezik
Másik négy meg ilyen promóciós vásár volt 0,1$/db ár, na ezekre kész haszont lett volna a 4*2$ nyomon követés :)
Még örültem is hogy sikerült venni a promóció alatt de nem sok örömöm lett mert egy se jött meg :(

Lehet ezt más hogy is
banggood egy 5.1$ öv vásárlás szep 23-án free shipping, és ma szépen hozta is a postás, ez bőven számolva is 17nap hétvégi napokkal együtt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1909) hard74 válasza jansky1 (#1902) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam szinte uez. Szeptemver 30-án fizettem, és a termék státusza még mindig processing. Első rendelésem, de valszeg az utolsó is.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1910) nimfas


nimfas
addikt

Újabb bizonyíték, hogy kínából is ide tud érni a cucc időben.... Szept 30-i feladás és ma 10.09-én kaptam meg.... Persze E-bay-es rendelés volt (1 usb3-as aktív HUB és egy másik csomagban 1 db USB-OTG kábel) Mind a kettő ma jött, még van pár darab apróság ami E-bay-es eladóktól jön.

Gearbest-es cucc, 2 db Xiomi Piston 3 füles, 30USD értékben Augusztus 28-a óta jön.... oh, hát persze....

(#1911) 5-ös kezelő válasza 5-ös kezelő (#1878) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Sima postával gond nélkül megjött a nyeremény fejlámpám. Sértetlen csomagolásban egy jó minőségű pici rúdlámpa, 4 jó elosztású fényfokozattal+holdfénnyel. Gumikarikák rögzítik a fejpánthoz szorosan. Zseblámpaként is használható, övcsipeszt adtak hozzá. Tartalék O-gyűrű, garanciakártya, user manual. Könnyű és könnyen kezelhető, fényereje sztem elég mindenre, amihez fejlámpa kell. Ajánlom jó szívvel mindenkinek, akinek a pénztárcája engedi. Köszönöm GearBest, köszönöm Hpsafl!

(#1912) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Szinte senkinek nem jön meg a kínai tn nélküli csomag...
Ezt a paypalnak nem lehet jelenteni? Hogy ez egy rendszeres dolog amit csinálnak?

(#1913) sicc33


sicc33
aktív tag

Megérkezett a harmadik csomag is. Töltő hiányzik, óra nem jó. Egy nyomkövetős gyerek óra lett volna. Nem talál hálózatot :W . Más telefonban teljesen OK a SIM. Nem hiszem el :(

[ Szerkesztve ]

(#1914) wentworth válasza hpsafl (#1904) üzenetére


wentworth
tag

Az mit jelent hogy 5 hetig is volt ott csomagod.
Utana megjott? Megvan meg a regi tracking szam?

Vi10 32G Q32G221510...

(#1915) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Basszus:
Lezárult a PP case

Status

After careful consideration, we're unable to decide this claim in your favor at this time.

Most mi a fenét csináljak? Benyelem az elbukott 50 ezret?
Fellebbezzek?
Nem hiszem el, hogy mindenki ennyire hülye legyen a PP-nál!
If you're not satisfied with this decision because you received the item but it isn't what you expected, you can appeal this decision.

De ha egyszer nem érkezik meg valami, akkor hogy a fenébe fellebbezzek a döntésük ellen. Ez abszurd, komolyan mondom!

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1916) pimmi


pimmi
senior tag

most komolyan hétfői rendelésem processed, meddig várjak? hogy csinálhatom vissza ha mondjuk szerdán is ez lesz még, karácsonyra sem ér ide, inkább megveszem máhol

(#1917) Lucho777 válasza tibcsi0407 (#1915) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Ennyit a paypal véd dumával...csak azt nem értem hogy rengetegen jelzik hogy a webshopal sok a baj, nagyon sok csomagot nem adnak fel, kamuznak, húzzák az időt....nem lehet ilyenkor ezek ellen fellépni?!

(#1918) tibcsi0407 válasza Lucho777 (#1917) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lucho777

Kaptak is tőlem egy szép szerelmeslevelet, ahol leírtam, hogy nem ilyen protection-re számítottam egy ennyire egyértelmű helyzetben. Szétb@sz most az ideg.
Nincs más választásom, mint nagyon kedvesnek lenni a Gearbest-tel és menteni, ami menthető. Bosszantó, amikor 50 ezret bukik az ember önhibáján kívül!
Bár őszintén szólva ezek után emelem a kalapom a Gearbest előtt, ha egyáltalán szóbaállnak velem.

(#1916) pimmi

Többször le lett írva, szerintem Neked is írtuk már, hogy ünnep volt és csütörtökig és aznap kezdtek el dolgozni. Körülbelül akkor indult újra az ország.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1919) Lucho777 válasza tibcsi0407 (#1918) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Nem hiába olcsó itt sokminden...lenyúlják az ember zsetonját...az biztos hogy engem is szétvetne az ideg! Nekem ilyen pár dolcsis cuccra nem kértem tn t, 2 hónapja, a paypal claimbe beírták egy cnxxxxxxxxx akármkit, most inentől kezdve meg nem tudom mivan, mert én nem tudok már írni...
Sajnos később is vettem egyet tn nélkül, már bánom, de akkor más nem kelett...amit tn el kértem megjött, egy úton van..

Az az érdekes, hogy a tn es rendelés gearbest email, a tn nélküli meg li pengzhen, nem véletlen, akinek esetleg nem jött meg cucc nézze meg kinek fizetett...

[ Szerkesztve ]

(#1920) tibcsi0407 válasza Lucho777 (#1919) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet. De én nem szállok le róluk, amíg nem kompenzálnak. Le fogom nekik írni, hogy az összes angolnyelvű fórumon lehúzod őket nagyon durván, ha nem hajlandóak együttműködni.

https://utdetailing.hu/

(#1921) Lucho777 válasza tibcsi0407 (#1920) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Neked ez az eu s bestes a story?

(#1922) zsek válasza tibcsi0407 (#1915) üzenetére


zsek
csendes tag

ez rossz hír...
valószínűleg hasonló eredményre számíthatok én is(meg a többiek)
neked hány napja állt egy helyben a csomagod amikor a pay pal döntött?
nekem a gearbest az utolsó üzenetben ezt válaszolta:
Your order was shipped out on 17 of August, therefore your delivery deadline will expire on 17 of October.

Please free to contact us on that date if you haven't received the package.

We will provide you with a satisficing solution.
ekkor már követelés státuszban volt a pay pal ügyünk

(#1923) mintapinty


mintapinty
csendes tag

Azt nem látom a rendeléseknél h hol lehet megjelölni a kézbesítés megtörténtét. Nem lehet megjelölni? Igaz nem kell gyakran használni. :DDD Esetleg nem szempont nekik? Az érdekes...

Valaki szóljon Crey-nek...

(#1924) tibcsi0407 válasza zsek (#1922) üzenetére


tibcsi0407
félisten

08.27 óta áll Bestben.
Ha még várni kellene a PP esetében, akkor minek zárták be?
Titkon abban bízok, hogy valami megmozdul Bestben, csak erről minket nem tájékoztatott senki.

https://utdetailing.hu/

(#1925) sanzi89 válasza tibcsi0407 (#1915) üzenetére


sanzi89
addikt

EZT NEM HISZEM EL!!! :Y

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1926) tibcsi0407 válasza sanzi89 (#1925) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Pedig sajnos igaz. Így döntött a nagy PP védelem.

https://utdetailing.hu/

(#1927) sanzi89 válasza tibcsi0407 (#1926) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem október 22-ig ígért a Paypal döntést a kérdésben. Ezek után a Paypal egy bazári, megbízhatatlan szar ugyanúgy ahogy a Gearbest-is. Ha szerencsejátékra vágyom veszek ötöslottót, vagy bejön vagy nem. Azt hittem ez egy bolt, fizetek valamiért és azt megkapom. :W
Ha többünknek is hasonló döntés fog születni nem szabad hagyni, legalább a Ph keretein belül csinálni a dolognak egy kis médiavisszhangot, mert ez így egy szégyen! A GB-t hagyjuk, -1-es szinten állnak, de a Paypal-tól nem ezt várná az ember.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1928) zsek válasza tibcsi0407 (#1924) üzenetére


zsek
csendes tag

Ha a PayPal szemszögéből közelítjük meg az ügyet,inkább bevállalnak néhány elégedetlen ügyfelet,mint
kockáztassák,a gearbest haragját magukra vonni.
Utólag belegondolva ki kellett volna várni a gearbest által adott határidőt,talán nagyobb esélyünk lett volna.

(#1929) sanzi89 válasza zsek (#1928) üzenetére


sanzi89
addikt

Utólag belegondolva minden határidőt kivártunk - én legalábbis - amit a GB kért. :W

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1930) azbest válasza tibcsi0407 (#1926) üzenetére


azbest
félisten

Hát ez sajnálatos. Gondolom az alatt az egy perc alatt, ami az ügyintézőnek van egy ügyre nem sikerült átlátni a hosszú történetet :(

szerk:
paypal topicban úgy látom még nem kérdeztél [link].
Szerintem fellebbezés kapcsán ott érdemes előbb utánaolvasnod, hogy másnak sikerült-e, lehetséges-e. Azzal nem vagy előrébb, hogy egymást hergelitek.

Ha pedig lesz fellebbezés, akkor próbáld 5 tőmondatban a lényeget összefoglalni, mert minél hosszabb és mesélősebb a történet, annál biztosabb, hogy visszadobják. Ha dpd-tól neked is sikerült választ kicsikarni az elvesztésről, akkor azt hivatkozd be a végére vagy csatold a screenshotot.

[ Szerkesztve ]

(#1931) tibcsi0407 válasza zsek (#1928) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A probléma az, hogy irreális határidők voltak nem kis összegekre. Saját maguk ellen indítottak ezzel egy nagyon negatív kampányt. Még a Gearbestben bízom, hogy legalább egy részét visszakapom a pénznek...

(#1930) azbest

Nem kellene akkor a nagy PP védelmet reklámozni. Kezdem azt hinni, hogy ez a védelem főleg Ebay vásárlások esetén él.
Még az is előfordulhat, hogy a Gearbest jópárezer Dollárt összegyűjtött így nekkik a claim-eknek köszönhetően és azt látják a legjobbnak, ha sorra elkaszálják mindet. ( persze remélem a többiekkel nem szúrnak ki hasonlóan)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1932) azbest válasza tibcsi0407 (#1931) üzenetére


azbest
félisten

Közben szerkeszettem előzőt.

Ebay esetében az a jó, hogy sokkal többféle okkal lehetséges reklamálni. Egyszerűbb jól besorolni a panaszt. Nekem még eddig nem kellett ebayen kívülről reklamációt indítanom, ott körülbelül 10 eset lehetett 5 év alatt és úgy emlékeszem minden esetben a javamra döntöttek.

(#1933) zsek válasza sanzi89 (#1929) üzenetére


zsek
csendes tag

nem túl optimistán,de kíváncsian várom milyen döntést hoznak a te esetedben (is)

(#1934) sanzi89 válasza sanzi89 (#1929) üzenetére


sanzi89
addikt

Kicsit "upgrade"-eltem a táblázatunkat, hogy legyen pontos infónk a történtekről. Kérnék minden érintettet, hogy frissítse az adatokat, ha van új információ! Köszi!

Gearbest károsultak Google táblázat

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1935) tibcsi0407 válasza azbest (#1932) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszi, leírom ott is röviden a történetet, hátha tudnak adni valami tanácsot. A probléma az, hogy fellebbezni csak úgy lehet, ha megérkezett még is az item és valami nem stimmel vele.

https://utdetailing.hu/

(#1936) somogy válasza tibcsi0407 (#1915) üzenetére


somogy
tag

Hát ez nagyon nem jó hír! Akkor én sem számíthatok sok jóra.
Ma kaptam egy újabb ajánlatot a GB-től.

Dear customer,
Thanks for your reply.

Since you are unsatifed with the previous solutions, we can offer you others:
1) 80% refund to wallet
In that case we refund $122.31 on your wallet for further shopping on our store
2) Reship the order
We can reship the order .

For this, please kindly send us 40 % of the order value so that we can arrange the shipment.
Please kindly let us know your decision.
Once again we apologize for any inconvenience caused.
We appreciate your understanding.
Best Regards

Eunice

Nem bánnám,ha tudna valaki valami okosat mondani , erre ,hogy mit tegyek ezek után.

(#1937) tibcsi0407 válasza somogy (#1936) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Necces. Az a gond, hogy semmi sem garantálja azt, hogy másnál is így fognak dönteni a Paypalnál, de benne van a pakliban. Nagyon necces. Perpillanat örülnék egy ilyen ajánlatnak a Gearbesttől. Lehet időt kellene kérned tőlük, amíg a PP dolog kiderül.

https://utdetailing.hu/

(#1938) mzso válasza hpsafl (#1675) üzenetére


mzso
veterán

Hát igen. Úgy néz ki amit kinéztem van, vagy lesz (jelenleg out of stock). Viszont drágább az ára mintha kínából jönne adóval együtt...

(#1939) janek69 válasza mzso (#1938) üzenetére


janek69
senior tag

Én egy tablettel jártam így Chuwi HI8. Ennek ellenére megvettem,mert gondoltam itt lesz egy hét alatt expedited shippinggel. 6 nap után írták,hogy nincs raktáron,jelzem előtte rákérdeztem és azt írták van. Most indítottaM paypal dispute-ot,mert 3 megoldást írtak. 1. várjak 7-15 napot. 2. válasszak más terméket. 3. átrakják a pénzem az ő wallet-jükbe és majd vásároljam le. Na én azt lovagolom meg,hogy fel sem merült bennük,hogy visszaadják a pénzem. Írtam nekik,hogy vagy azonnal küldenek egy tabletet,vagy azonnal vissza a pénzt a paypal accountra.Még claim-et nem nyomtam kíváncsi vagyok a válaszukra.Persze lehet,hogy nem birom kivárni,mert én már nem szeretnék tőlük venni tabletet.

(#1940) Anubis_9


Anubis_9
őstag

2-3 hetes várakozás és több levélváltás után a GB visszautalta a pénzem. Korábban írtam róla, hogy sosem érkezett meg a 11.99$-os S2+ lámpán,amit 2.5 hónapja rendeltem,tracking number nélkül.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1941) Vertigo18 válasza Anubis_9 (#1940) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ez a része majd engem is érdekelne, ugyanígy vagyok ugyanezzel a céggel, ugyanezzel a termékkel...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1942) Anubis_9 válasza Vertigo18 (#1941) üzenetére


Anubis_9
őstag

Mármint az érdekelne,hogy kaptam vissza a pénzem? :D

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1943) zsek válasza Anubis_9 (#1942) üzenetére


zsek
csendes tag

Mennyi idő telt el a rendelés és a pénz visszautalás között,paypal claim volt?

(#1944) Vertigo18 válasza Anubis_9 (#1942) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, minden érdekel. Nekem aug. 23. a Convoy S2 rendelésem, okt. 23-ig kérték, hogy várakozzak.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#1945) Anubis_9 válasza Vertigo18 (#1944) üzenetére


Anubis_9
őstag

Július 1-én került shipped állapotba. Vártam, vártam, de csak nem érkezett meg. Kérdésemre megírták, hogy várakozzak szeptember egyig, mivel 45 munkanap alatt kell, hogy megkapjam a csomagot. Persze ez után sem érkezett meg. Ekkor ismét írtam neki. A válasz az volt, hogy ez a fajta S2+ elfogyott, de a pénzt visszautalhatják. Ami persze nem történt meg.
Amikor már kezdtem unni a dolgot, beírtam a PayPal-ba is szeptember végén, hogy hogy jártam. PayPal-on keresztül a GB válaszolt. Pár levélváltás után, október 7-én visszautalták a teljes vételárat! :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1946) janaman01


janaman01
addikt

A GB ről rendekt cuccot előreláthatólag mikor szokták feladni? 6.-án rendeltem tn nélkül...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1947) sanzi89 válasza janaman01 (#1946) üzenetére


sanzi89
addikt

Soha. ;] :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1948) janaman01 válasza sanzi89 (#1947) üzenetére


janaman01
addikt

Kb erre számitottam :D , na ezekkel a görényekkel is lesz akkor egy köröm...hogy kapnák be egy kicikét ....

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#1949) Kozy10 válasza janaman01 (#1946) üzenetére


Kozy10
tag

ünnep volt okt1-8-ig, azért még ne mondj le róla
egy hét alatt elég sok megrendelés érkezhetett be amit fel kell adni...
az én október 4-i rendelésem is processing :DD

[ Szerkesztve ]

(#1950) Outlander válasza janaman01 (#1948) üzenetére


Outlander
őstag

Neked is inkább csak képeket kellene letöltened arról a dologról amit venni szeretnél... :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.