Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Atesz0142015 válasza L4mie (#600) üzenetére


Atesz0142015
csendes tag

Még egy darab kérdésem lenne a vámolás, itt rá szokták írni hogy ajándék és egyéb dolgokat, hogy lehetőleg a vám elkerülhető legyen?

(#602) Dluinet válasza Atesz0142015 (#601) üzenetére


Dluinet
nagyúr

elkerülni nem lehet, rendesen fel vannak szerelve

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#603) hpsafl válasza Atesz0142015 (#599) üzenetére


hpsafl
tag

Akkor kell egy olyan kártya, amit csak vásárláshoz használsz,:és csak annyi pénz van rajta, ami a vásárláshoz kell.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#604) ottobacsi válasza Atesz0142015 (#599) üzenetére


ottobacsi
tag

Igaz hogy kiadod a paypalnak a kártyainfódat, de én még nem hallottam olyanról hogy bárkinek is baja származott volna ebből. A pp kvázi olyan mint egy bank, bár nem ez a megfelelő szó rá.
Viszont ha be regeled a kártyádat, és beállítod hogy a bankod váltson ne pedig a pp, akkor még egy kis apró is marad a zsebedben. :)

(#605) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali,

Ha valamit EU warehouse-ból (gondolom UK) rendeltem szerdán ami persze készleten is volt. Akkor nagyjából mikorra várhatom a csomagot?
Sikerült előbb túladni a régi telómon, mint még mielőtt az új létéről is döntöttem volna :D fura ennyi év után telefon nélkül :x

(#606) tibcsi0407 válasza freezer922 (#605) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Olvasd el a hozzászólásaimat :D
Eléggé random történnek a dolgok.
Elvileg 5-7 munkanap.
Vettem két telót egyszerre, pontosabban pár órás eltéréssel a Mastercardom limitálása miatt. De a lényeg az, hogy mindkettőt 08.24-én adták fel, az egyik tegnapelőtt jött meg, a másik még sehol sincs. Eléggé zűrös ez a DPD most.

https://utdetailing.hu/

(#607) ottobacsi válasza freezer922 (#605) üzenetére


ottobacsi
tag

A jövő hét közepe-vége és hollandia.
Milyen telót hoz neked a DPD?

(#608) freezer922 válasza ottobacsi (#607) üzenetére


freezer922
aktív tag

Hollandia :o gondoltam UK, mivel oda ingyen mutatta a szállítást.
Egy zenfone 2 ze551ml-t, remélem mihamarabb :D

(#609) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#606) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Előrelépés az ügyben.
Válaszolt a holland DPD:

Good Afternoon,

Thank you for your email. The parcel is still on its way to Hungary, I expect delivery tomorrow or Monday.
Hope to have informed you sufficiently.

Best regards,

Astrid

Kíváncsi vagyok ideér-e hétfőig.

https://utdetailing.hu/

(#610) freezer922 válasza tibcsi0407 (#609) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ezt jó hallani :x

Igazából én is gearbest-ről az egy fokkal gyengébb zenfone 2-őt akartam megrendelni de az időközben lehet végleg kiment EU raktárból és kínából már nem érné meg :x

Amúgy az kb. meddig tart nekik, hogy feladják a csomagot?:D Most így gép előtt, teló nélkül csak 5 percenként nézek rá, hogy nem-e jött mail, hogy feladták xD

Külföldről ez az első dolog amit rendelek, eddig csak belföldi rendeléseim voltak szóval már nagyon várom :D

(#611) tibcsi0407 válasza freezer922 (#610) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én csütörtökön rendeltem és már feladva jelezték pénteken, de a DPD követése szerint ( ami ugye kiderült, hogy sz@rt sem ér) csak hétfőn adták fel.

https://utdetailing.hu/

(#612) L4mie válasza tibcsi0407 (#611) üzenetére


L4mie
veterán

amúgy a telefonnal elégedett vagy?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#613) freezer922 válasza tibcsi0407 (#611) üzenetére


freezer922
aktív tag

Hát igazából mivel ma már csütörtök, gondolom sokat nem érek vele ha ma nekem is feladnák. Bár nem tudom, nekem fura, hogy még mindig processing-en van :x

Jöhetne fénypostával D:

(#614) tibcsi0407 válasza L4mie (#612) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egyelőre maximálisan :)

https://utdetailing.hu/

(#615) mathgery válasza freezer922 (#608) üzenetére


mathgery
aktív tag

honnan rendelted?

(#616) freezer922 válasza mathgery (#615) üzenetére


freezer922
aktív tag

innen

De igazából csak tegnap rendeltem meg :D csak várom már, hogy mozogjanak a dolgok :x

(#617) jodzsy


jodzsy
csendes tag

A Gearbesten sok minőségi lámpát forgalmaznak,melyek közül a Nitecore TM16 amiről érdekelne egy részletes teszt.
A minőségi anyagfelhasználás,eloxálás,ergonomikus kialakítású lámpatest,tükörfényes,makulátlan reflektor és lencse mellett a teljesítmény tartalék és megbízhatóság egyre fontosabb számomra egy lámpa vásárlásánál,mely akár szélsőséges helyzetekben is bevethetővé teszi az eszközt ha szükséges. :R

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#618) L4mie válasza jodzsy (#617) üzenetére


L4mie
veterán

kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#619) 5-ös kezelő válasza bul07 (#586) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Megjött az utolsó csomagom is GB-ről, track nélkül. 3xS68, 2xM1 töltő. Akkor folytatom a rendelést ;]
Amazonos csomagom BCSKÜ1-en van a track szerint napok óta. Ha szerencsém van, még nem küldték vissza Allemanniába. Kedves, h se értesítő a levládába, se ímél, se esmes. :W

(#620) KTU


KTU
addikt

Nem követem szorosan a topikot :B :U

EU warehouse ships to 22 country(s)
bejelölöm,
3db-ot rakok a kosárba egyugyanazon termékből, és
3X $9.02-os szállítási díjat számít fel! :F :W

:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#621) jozsi252 válasza hpsafl (#520) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem most az Olight S30R Baton II lámpa tetszik a legjobban. Az egyik legjobb dolog benne a dock charge. Simán csak rárakom és töltődik is. Ráadásul CC/CV algoritmus alapján tölti az akksit, szóval még attól sem kell tartani hogy esetleg hosszú távon az akksi megadja magát, amiért pl nem állandó árammal tölti, esetleg túltölti.
Turbo fokozatot kb. 2 percig bírja ami 1000 lument jelent, majd visszavesz 600 lumen környékére. Így 3600mAh akksit használva, 2 órát tud a lámpa világítani fényerő csökkenés nélkül. Majd ezek után a következő 1 órába szépen lassan csökken a fényerő.
A lámpán van low battery indicator, ami pirosan világít hogyha már gyenge az akksi. Így még véletlenül se fordulhat elő hogy túlmerítjük az akksit.
Ami tetszik még
- mágneses tailcap
- holdfény mód
- nagyon jól kézreálló lámpa, ami nem mellesleg könnyű

Szóval egy nagyon jó kis EDC lámpa. Egyetlen kontra dolog számomra az ára.. de ez igazából mindegyik márkás lámpánál így van. Cserébe viszont 5 év Olight gari van rá!

Ami a tesztet illeti, szívesen olvasnék egy részletes review-t a Fenix BC30R 1600 Lumens 2 Cree XM L2 bicikli lámpáról.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#622) Dzsabro


Dzsabro
újonc

Sziasztok!
Aug. 10-en adtam le elso rendelesem a GearBest oldalon, PayPal fizetessel. A termek leirasban 3-5 nap szerepel, mig csomagoljak a cuccom, es postara teszik. Azota se penzem, se csomagom. Irtam a Supportnak, a valaszuk, hogy varnom kell szept. 1-ig, aztan a masodik levelemre az a valasz, hogy talan szept. 15-ig postazzak. kertem a termek kicsereleset, mert valoszinu nincs nekik raktaron, es az lehet a bajuk, semmi valasz nem erkezett. MEDDIG KELL MEG VARNOM, HOGY TORTENJEN VALAMI?

(#623) tonyr


tonyr
csendes tag

Sziasztok!
GB-ről rendelném ezt a mini 0806 dashcam-et, kérdésem az lenne, hogy vám, vagy áfát kell-e még erre rászámolnom, vagy behozzák-e a feltüntetett áron ?
Köszi!

(#624) tibcsi0407 válasza Dzsabro (#622) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kínai raktárból? Vagy EU-ból?

https://utdetailing.hu/

(#625) ottobacsi válasza tonyr (#623) üzenetére


ottobacsi
tag

Mivel az EU raktárban jelenleg nincs, így ha kínából rendeled akkor lehet hogy lesz rá FA, de ez nem 100%.
Az én 56$-os lámpa+akku+töltő csomagomat se fogták meg.
Ha telefon lenne akkor szinte biztos hogy megfognák.
Egy kis kamerára nem hiszem hogy rámozdulnak.

[ Szerkesztve ]

(#626) peestike válasza tonyr (#623) üzenetére


peestike
senior tag

eu raktárból nem kell fizetni semmi pluszt a postán kívül. (bár eu-ban out of stock)
kínából, ha fennakad, akkor ár alapján tuti áfás, vám nem lesz.
plusz 1500-2000 huf, nem tudom pontosan a magyar posta díja, a vámkezelés miatt.

(megelőztek, elszórakoztam az árakon.. :DD )

egyébként vicces árak vannak, ez konkrétan kínában drágább, mint usa, vagy orosz raktárban. :)

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#627) shelbygt


shelbygt
tag

Na én meguntam amit a gearbest művel,nyitottam egy dispute-ot a paypalon. Ha a pénzed kéred vissza már nem is válaszolnak neked. :(

(#628) tonyr


tonyr
csendes tag

Köszi mindenkinek a választ, infót, jövő héten megrendelem, addig keresgetek, hátha van még máshol is jó áron...
Ahol pl ingyenes DHL-t is kínálnak, ott minden hivatalosan megy, és áfát is számolnak... vagy nem :)

(#629) ottobacsi válasza tonyr (#628) üzenetére


ottobacsi
tag

100% :K

(#630) tonyr válasza ottobacsi (#629) üzenetére


tonyr
csendes tag

Megrendeltem GearBest-ről, volt kuponkód: gb0806, így 24$-t elengedtek az árából, ha lesz is áfa, akkor is kevesebbet fizetek mint az eredeti ár, és adnak mellé pár kiegészítőt is, pl autós kábel stb :)
Ennyiért megérte, csak meg is érkezzen :D

(#631) Vertigo18 válasza tonyr (#630) üzenetére


Vertigo18
addikt

nah ez itt a kérdés! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#632) bul07


bul07
nagyúr

Na ehhez már pofa kell, megírták hogy majd csak 2015-09-28. után fizetik majd vissza ha addig se nem jön meg.
Az 61nap lenne, Phileas Fogg is hamarabb elhozná, mert ő 80nap alatt az egész földet megkerülte:)
Vicc az egész, a legutolsó kis kínai is 40nap után simán refundol
Hát .....

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#633) PpenoO válasza bul07 (#632) üzenetére


PpenoO
őstag

Gearbestről én csak ilyen formában mertem rendelni. Mind az EUs mind a kínai raktáras termékek időben megérkeztek. A többletköltséggel számolva is olcsóbban jöttem ki mintha valamelyik másik b kategóriás kínai webáruházból rendeltem volna. Aliexpressről nem is beszélve, az tétű drága és lassú.

[ Szerkesztve ]

(#634) 5-ös kezelő válasza bul07 (#632) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Szerencsés vagyok, megjött Amazon.de oldalról is a rendelés. Bár rohangáltam érte a Keletihez, feleslegesen - itt lapult Óbudán letétben. Értesítő 4-5 nap késéssel jött :( , viszont az ügyfélszolgálat igen gyors és ügyes volt, s az összes postás is segítőkész volt, akivel összefutottam.

(#635) shelbygt válasza bul07 (#632) üzenetére


shelbygt
tag

Nekem azonnal írtak egy hét után, miután a paypal-on vitát nyitottam.De a paypal-on természetesen mást írtak.
Thank you for your message.
Sorry for replying late.
I have asked a refund for you.
Please check your account 5-7 days later for the refund.
Thanks for your understanding in this case. :( :W

(#636) zoli03


zoli03
őstag

Nekem a fejlámpák közül a Skilhunt H02 nagyon tetszik a következő tulajdonságok miatt:
- többféle LED-del is elérhető (cool white, neutral, színes)
- lapos tetejű akkuval is működik
- viszonylag egyszerű, logikus kezelés
- szükség esetén nagy fényerőt is tud (persze nem tartósan)
- jó módkiosztás
- kivehet mágnes
- nincs nagyon túlárazva, elég jó ár/érték arány

Tesztet pedig a SolarStrom Raging Torch 5 x Cree XM - L T6 4000lm-ről olvasnék.

(#637) peestike


peestike
senior tag

nézegettem én is a fejlámpákat.
nekem ez tetszik: Cree XML T6 Zoomable LED HeadLamp - COOL WHITE LIGHT [link]
valójában az olcsóbb kategóriát nézegettem csak, kizárólag kisebb szerelésekhez kellene.
autó alá benézni, vizet szerelni bebújva a konyhaszekrénybe, vízóraaknába, padláson kábeltévé doboz szerelése.
ami tetszik az a mérete, hogy nem túl bumszli, cseppálló, zoom-olható, és az ára. :)
tesztet meg erről olvasnék: Kinfire KF - 300C T6 LED Flashlight - TERRAIN CAMOUFLAGE [link]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#638) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Jól látom, hogy GB nem szállít DHL-el? Euból rendelnék, de nem ajánl fel ilyen opciót. Vagy érdemes DHL-el rendelni EU áruházból?

Illetve mit jelent ez a csomag biztosítás? tulajdonképpen ez a TN? Vagy alapból jár hozzá TN? Mert akkor az is elég.

[ Szerkesztve ]

(#639) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Sokan írtok itt a lámpákról, nekem horgászatra kellene valami jó fejlámpa, de annyi fajta van, nem tudom melyik a legjobb erre, na meg persze mennyire valósak azok a lumen értékek?!
Igazából a lényeg, hogy távolságot lehessen állítani, fényerő módot, sokáig bírja az akksival, elsőre ezt néztem ki [link]
De igazából hiába van mindegyikről leírás, nem tudni mennyire valósak, csak akkor derül ki ha valaki tényleg használta és úgy tud alkotni róla véleményt...

[ Szerkesztve ]

(#640) wentworth válasza SSlyTR (#638) üzenetére


wentworth
tag

Ez engem is érdekelne hogy mi az a shipping instruance.
Hogy EU raktárból alapból enélkül is pdp-vel küldik, tracking numberrel? Valaki rendelet már EU-ból Shipping instruance nélkül?

Vi10 32G Q32G221510...

(#641) ottobacsi válasza hpsafl (#520) üzenetére


ottobacsi
tag

Nézegettem a lámpákat, és a kompakt méretűekből a Nitecore MH20 Palm Size Cree XM - L2 U2 nagyon megtetszett.
Elsőre is minőséginek tűnik és elég sok mindent tud, ezek közül amik nekem tetszenek:
- levehető öv csíptető
- "gurulásmentes" ház
- kéken villogó bekapcsológomb jelzi ha merül az akku
- kis méretéhez képest szerintem elég jó fényerő, amit 5 fokozatban lehet állítani
- micro usb-ről tölthető, ezért power bankkal is lehet táplálni.
- vízálló
- szép :B

Amiről pedig tesztet szeretnék látni, az a leírása szerint egy elég brutális darab, mondjuk az ára is. :D
Archon D100W
Nagyon szívesen megnézném élőben is hogy mit tud a kicsike. :K

(#642) hpsafl válasza Lucho777 (#639) üzenetére


hpsafl
tag

Ezzel az lesz a gond, hogy nagyon nehéz a fejed elején.

Ha minőségi fejlámpát szeretnél, akkor az szórt fényt fog adni, távolságra meg vennék mellé egy kézilámpát. Gyere át a lámpás topicba. Oda írd be, hogy mi lenne a konkrét elképzelés(ár, akku, fényerő).
A lámpákról ezért írnak sokat. Ha írsz egy ilyen hszt, akkor Te is benne leszel a játékban.

SSlyTR: EU-ból a DPD szállít.

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#643) hpsafl


hpsafl
tag

DQG SPY hidegfehér ár: 27.99$
DQG SPY neutral ár: 28.99$
DQG SPY melegfehér ár: 30.99$

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#644) Wendelke


Wendelke
senior tag

Jelentkezem én is a játékra :D

Egy lámpában számít a forma és kialakítás, főleg ha minősége is meg van hozzá. Mivel én alapvetően munkaeszközként tekintek rá ( persze azért jó, egy-egy új lámpát birtokolni :U ) így a megbízhatósága fontos, a súlya legyen minél kisebb, és az üzemidő legyen minél nagyobb. Erre, főleg a fejlámpánál jöttem rá, amikor nehéz és kényelmetlen fejlámpát használtam. Fontos a megfelelő színhőmérséklet, nálam a neutral jön be.

Vélemény pld. ezekről olvasnék. Úgy látom, hogy elég hasonlóak :K
Skilhunt H02 New 820Lm Cree XM L2 5 Modes Waterproof Neutral White LED Headlight - 1 x 18650 or 2 x CR123A Battery - NATURAL WHITE 114720402

XTAR H3 WARBOY LED Headlamp - WHITE

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#645) csapee


csapee
senior tag

Shipped out mit jelent a gearbestnel? Kb 5 napja ugyanezzel a statuszal szerepel. A dpd-nel meg csak a megrendeles latszik. :U

Csapee

(#646) wentworth válasza csapee (#645) üzenetére


wentworth
tag

Már volt róla szó korábban.

Vi10 32G Q32G221510...

(#647) WestBam


WestBam
senior tag

18650 akkukat küldenek ingyen postával EU-ba kínából?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#648) freezer922 válasza wentworth (#646) üzenetére


freezer922
aktív tag

Hasonló dologgal kapcs. (shipped out) én arra lennék kíváncsi, hogy vajon ha már eddig el jutott a megrendelés akkor lehet örülni és minden oké?

Csak mert sima guglizással találni jó pár negatív tapasztalatot is gearbest-ről és volt ahol az volt a gond, hogy már valami out of stock volt és volt aki nem kaphatta már meg amit rendelt és volt egy kis huza-vona mire oda jutott, hogy mást vagy a pénzét megkapja :x
És ehhez kötődően van nekem egy zenfone 2 rendelve ami rendelésem után 2 nappal lett out of stock :D

(#649) Dapro


Dapro
senior tag

lol egy chuwi tabletet akartam rendelni EU ból 158$ beírom az 5$ kupont amit ők adtak apply erre 178$... köszi. :W

(#650) tibcsi0407 válasza Dapro (#649) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mivel az akciós termékre nem lehet további kedvezményt felhasználni.

https://utdetailing.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.