Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) pimmi válasza havri1 (#1450) üzenetére


pimmi
senior tag

egyébként nem hülyeség ez, nekem jött egy csomi ebayről és aki rendelte ékezettel irt mindent, a név és a cím betűi amik ékezetesek voltak egy káró jel volt ott, csoda hogy ideért......

más
az hogy lehet hogy ezen rendelésemnél ami a képen van a számla helyérekattolok a főoldalra tesz, ez 2 napja még a számlát mutatta, ez rossz jel?

(#1452) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok. Meghibasodott a mibandem. Írtam GBnek, küldtem képeket és elfogadtak a kérvényemet. 2 lehetőséget ajanlottak: ertekeben levasarolhato kupont vagy küldenek egy másikat. Mivel kellene nekem, ezért újat kérnék. Nem lesz problémám belőle, el fogják küldeni? Lesz-e új rendelesem? Zarjam-e le a ticketet? Valaszt előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1453) Outlander válasza Habsteve (#1452) üzenetére


Outlander
őstag

50%

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1454) havri1 válasza Outlander (#1453) üzenetére


havri1
félisten

Banggood ilyen esetben mindig TN-el küldi, ha BG is, akkor már jobb a helyzet. Nem hinném, hogy üres dobozt küldenének..:)

havri

(#1455) pimmi válasza Habsteve (#1452) üzenetére


pimmi
senior tag

mi is ez, hogy tudtad fotózni a hibát? köszi

(#1456) sanzi89 válasza Habsteve (#1452) üzenetére


sanzi89
addikt

Én a kupont választanám. Abból még mindig tudok venni ilyen cuccot, ha akarok.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1457) maroni válasza Habsteve (#1452) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia !
a gb valletbe kérd és ha benne van akkor zárd! Bármit vásárolhatsz rajta!
Üdv

(#1458) thefreeman válasza Outlander (#1428) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Én is nyitottam vitát a paypal-on tegnap. Válasz még nem jött de akkord jobb lenne máris követelésre változtatni? És csak akkor zárni a követelést mikor refund-ot kapok vagy ha újraküldik a telefont és megérkezik?

(#1459) Lucho777 válasza pimmi (#1451) üzenetére


Lucho777
csendes tag

A számla részve nekem is a főoldalra dob, még a régi rendeléseknél is...valami hiba van csak, mert abban a számlában alapból kamu összegek voltak:-)

(#1460) tibcsi0407 válasza thefreeman (#1458) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így van.
Egyébként jobb, ha egyből követelsz, mert az első válaszuk kb ugyanaz lesz, amit ticketben már legalább 6x megbeszéltél velük. :)

https://utdetailing.hu/

(#1461) thefreeman válasza tibcsi0407 (#1460) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Változtattam. A követelés meddig maradhat nyitva?

(#1462) somogy válasza tibcsi0407 (#1460) üzenetére


somogy
tag

Én azt hittem, hogy a vita megnyitása után 7 napot kell várni és utánna mehet a követelés. Ezek szerint ezt akkor rosszul tudtam? Mert akkor én sem várok tovább, mivel már a ticketben megírták az ajánlatukat.

(#1463) tibcsi0407 válasza thefreeman (#1461) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem azt írja, hogy október 5-ig vár az eladó válaszára. Gondolom utána a PP dönt az eladó nélkül.
Ne zárd be semmiképpen, elvileg utána nem lehet követelésed az eladó felé. Korábban írta itt Outlander, hogy mire kell ügyelni, olvass kicsit visszább.

Somogy:

Én 3 nap után eszkaláltam, azóta sem válaszolnak. Természetesen Gearbesten már 2x is írtak, szerintem holnap is fognak. Nem értik meg, hogy nem fogok elállni a claimtől, amíg ők nem kártalanítanak vagy újraküldéssel, vagy visszafizetéssel.
View case history

Sep 25, 2015 - PayPal: Email sent to seller
Sep 25, 2015 - PayPal: Email sent to buyer
Sep 25, 2015 - Buyer: Dispute escalated to claim
Sep 24, 2015 - PayPal: Email sent to seller
Sep 23, 2015 - PayPal: Email sent to seller
Sep 22, 2015 - PayPal: Email sent to buyer
Sep 25, 2015 - Buyer: Dispute filed
Sep 22, 2015 - PayPal: Email sent to seller
Sep 22, 2015 - PayPal: Email sent to buyer
Sep 22, 2015 - Buyer: Dispute filed

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1464) Habsteve válasza pimmi (#1455) üzenetére


Habsteve
tag

Magát a terméket fotóztam le h nincs felszíni sérülés rajta és csináltam vidit is youtubera h nem működik a szinkronizácio.

Végül az ujrakuldest választottam.

(#1465) GG01


GG01
csendes tag

Sziasztok! Tudnatok kicsit segiteni, hogy hogyan is mukodik ez a GB? Ezt a keszuleket szeretnem megrendelni, EU raktarbol.
http://m.gearbest.com/cell-phones/pp_173339.html
Mennyire megbizhato ez az oldal? Vagy vegyem fel veluk a kontaktot?
Elore is koszi valaszotokat.
Udv Gabor

(#1466) wentworth


wentworth
tag

The tech/ shipping department can not give us the solutions.

Would you please contact us on 2015.10.11?

I will push them to give us a solution.

Thank you very much!

Kértem tőlük a feladószelvényt, vagy érdeklődjenek utána, persze nem tudnak semmit se mondani, ÉS ADNI SEM. Se fotózott képet, se feladószelvényt. Szerintem összejátszik a DPD-vel. Lehet van ismerősük.
Haladékot kértek 10.11-ig.
Hány nap mulva nyithatom a paypal case-t? A megvásárlástól számitott 45 nap után? Vagy a tracking leállása utáni 45. nap után?

SSlyTR kollega mondta hogy nyitja este a ticketet. De még az ő rendelésénél sem telt el 45 nap ahogy látom.

Ja és ékezet nincs sem a nevembe, se a városban.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#1467) hzx0 válasza wentworth (#1466) üzenetére


hzx0
aktív tag

10ho10.ig ünnep lesz náluk holnaptól. Gondolom azért kérnek addig haladékot. Itt megtudod nézni a csomagod részletesebben. Látszik a címzés is, ha itt jó akkor valószínű a csomagon is. A nullák helyére a tr. számod írd. Mikor állt meg Best-be? Nekem tegnap hajnali 1 óta nem változott.
http://www.oneworldexpress.co.uk/remote/main/tracking.php?tracking_number=0000000

(#1468) atala


atala
addikt

Megnéznétek, hogy le tudjátok-e tölteni a számlát az oldalról? Én elfelejtettem, és most meg nem tudom, mert nem adja be.

(#1469) Outlander válasza atala (#1468) üzenetére


Outlander
őstag

Én sem tudom.... de minek is?! Semmire nem jó, garihoz nem kell, itthon nem jó áfá visszaigényléshez sem, ráadásul a valós összeg fele szerepel rajta.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1470) jansky1


jansky1
senior tag

Üdv. Tegnap rendeltem gearbestről 2 zseblámpát, de csak most találtam meg ez a forumot. Látom, hogy azért van baj mostanában a GB-vel. Szóval mi a teendő, ha nem szállítják ki a cuccot? Hogyan lehet paypalon visszaigényelni a pénzt?

(#1471) atala válasza Outlander (#1469) üzenetére


atala
addikt

Arra gondoltam, hogy ha a Siswoo-hoz kell küldenem a gariztatni, akkor legyen valami papírom, hogy hol, és mikor vettem.
Vagy hogy működik a gyártói garancia? A Siswoo 2 évet ír, de honnan tudják mikor vettem, ha nincs papírom róla?

(#1472) Outlander válasza atala (#1471) üzenetére


Outlander
őstag

Szerintem az csak akkor lenne érvényes ha hivatalos partnertől vagy ha a siswoo.com-tól vetted volna.

De ne legyen igazam....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1473) maroni válasza GG01 (#1465) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia!
Ők jóváírják GB pénztárba az összeget és amikor vásárolsz be tudod írni mint egy kupont és még a rendszer adott valami pontokat is 1-2$ értékben nekem amikor vissza térítettek és ha többe kerül akkor különbséget fizeted PP-vel!
Kb ennyi!
Üdv

(#1474) atala válasza Outlander (#1472) üzenetére


atala
addikt

Akkor mit javasolsz, ha gariztatásra kerül a sor?
Küldjem a GearBest-hez, vagy a Siswoo-hoz. Az utóbbiban jobban bízok.
Állítólag megkérdezték, és a Siswoo-hoz is lehet küldeni, ha nem ott vetted akkor is, de csak úgy simán papírok nélkül?

(#1475) Outlander válasza atala (#1474) üzenetére


Outlander
őstag

Neked a garid a gb-hez szól elsősorban... nyílván nem ártana megkérdezni a siswoo-t is, én biztos h írnék nekik emailt ez ügyben, sn számmal együtt.... de sanda gyanúm, h csak a tőlük vásárolt eszközökre áll a 2 év gari.... amennyiben meg lesz még ez a márka és a szolgáltatás 2 évig...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1476) axlfsi


axlfsi
veterán

Maskor, ha topikot nyittok kinai webshopokkal, szoljatok! :P :DDD ... csupa veletlenul talaltam ra. Ket honap alatt 1500 komment? Volt valami erdekes? ;] :P :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1477) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#1463) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na most válaszoltak a claim-re. Elküldték a PP-nek a tracking numbert. Most várnom kell.

https://utdetailing.hu/

(#1478) 01andris


01andris
tag

Üdv.Olyan kérdésem lenne,hogy kaptam 50 $kupont mint feliratotkozó hírlevélre és első vásárlásra azt hogy tudom érvényesíteni és ha nincs összeghatár írva kb60$-ért vásárlok akkor is jár a kedvezmény?köszönöm a válaszokat.

(#1479) maroni válasza 01andris (#1478) üzenetére


maroni
aktív tag

50$ feletti rendelésnél 5$ fogad el! A saját rendelési oldaladon van valami My coupon nevű fül azt lenyitod ott a coupon cod!
Üdv

(#1480) XtremLor


XtremLor
őstag

Jul.24 rendelt csomag 28 adtak fel, 2 hete lassan levelezunk....
Tegnap irtam hogy 60nap letelt, erre irja hogy 2 lehetoseg resend, vagy a wallet, megmondom oszinten nekem egyik se opcio! :)) Amint lezarult megirom mi lett....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1481) atala válasza Outlander (#1475) üzenetére


atala
addikt

Írtam a siswoo-nak, válaszra várok.
Van amikor lehet közvetlenül a gyártónak küldeni gariztatásra a terméket.
Pl a merevlemezeknél volt régebben, hogy a gyártó 3 évet vállalt, de az itthoni forgalmazó 1 évet. 2 év után bedöglött. Ilyenkor meg kellett nézni a gyártónál, hogy náluk meddig él még a garancia, és ha benne volt az időben, vissza küldettem a gyártónak, és ő kicserélte.

(#1482) sanzi89


sanzi89
addikt

Nagyon OFF:

eBay-ről egy n+1-edik kínai egy alig 4 dolláros terméket 10 nap (8 munkanap) alatt megküldött mindenféle hókuszpókusz nélkül. Azt hiszem ez az új rekordom.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1483) madrac válasza XtremLor (#1480) üzenetére


madrac
őstag

A türelem szobrát lehetne rólad mintázni :DDD Sok értelme nincs szerintem a végtelenségig várni, hátha küldik majd... ellenben a pénzedet addig biztos szívesen használják, ha ennyire nincs rá szükséged, se az árura. Ezek a kínai kereskedők már csak ilyenek, ha hagyja magát az ember.

(#1484) XtremLor válasza madrac (#1483) üzenetére


XtremLor
őstag

Thx! :DDD Abba biztos voltam 2 hete is hogy ezt nem kapom meg, de kertek vagyok varjam meg a 60 napot..nem osztott nem szorzott!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1485) Lucho777 válasza XtremLor (#1484) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Én paypalon nyitottam már és állandóan azt írják várjam meg a 60 napot...mondom a szállítási infóknál 10-25 nap van írva...de ha meg eszkalálom akkor én vagyok majd az aki türelmetlen...

(#1486) Rellind válasza hpsafl (#1439) üzenetére


Rellind
senior tag

Szia.
Ez a Meizu X okos LED-es villanykörte ár: 0.99$ -ba fog kerülni??? :U

(#1487) thefreeman válasza tibcsi0407 (#1477) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nekem is válaszoltak. Nálam is csak elküldték a PP-nek a track számot. De erre, hogy lehet válaszolni. Nekem azt írja, hogy a válaszomra várnak de nincs olyan opció, hogy válaszolni tudjak.

(#1488) sanzi89 válasza thefreeman (#1487) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem ugyan ez volt. Írtam két üzenetet is a Paypal-nak, egyikre se válaszolnak... :W
Úgyhogy megvan a véleményem a Paypal-ról is.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1489) tibcsi0407 válasza thefreeman (#1487) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, de az email ezt írja:

No further action on your part is required at this time. We will continue
our investigation, and contact you with any updates.

Persze hálás lennék, ha valaki claim-ben jártasabb megerősítene ebben minket.

https://utdetailing.hu/

(#1490) thefreeman válasza tibcsi0407 (#1489) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Ja azt is láttam én is de a paypal oldalán meg úgy tűnik mintha kellene választ írni.

(#1491) somogy válasza tibcsi0407 (#1477) üzenetére


somogy
tag

Én ma indítottam a claim-et. Én elküldtem a tracking számot, és meg írtam azt is ,hogy a DPD azt mondta, hogy a csomag elveszett. Úgy ,hogy remélem nem fogják még sokáig húzni a dolgot. De gondolom ezeket ti is megírtátok, mégis GB válasza meg csak annyi volt, hogy elküldte a tracking számot?

(#1492) tibcsi0407 válasza somogy (#1491) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én is elküldtem, meg el is mondtam. Ma a Gearbest elküldte nekik megint :D

https://utdetailing.hu/

(#1493) somogy válasza tibcsi0407 (#1492) üzenetére


somogy
tag

Nekem most oktober 10-ig kell várni az eladó válaszára. Gondolom ezek után nekem is annyi lesz a válasz ,hogy elküldik a trecking számot. :W

(#1494) hpsafl válasza Rellind (#1486) üzenetére


hpsafl
tag

Igen, de csak egy db lesz, amire le kell csapni.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#1495) thefreeman válasza tibcsi0407 (#1492) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nekem is benne volt a track szám. Külön email-t is kaptam a GB-től, a track számmal és, hogy a csomag úton van legyek szíves várni és válaszolni a PP-n és ha már ott vagyok zárhatnám is az ügyet.

(#1496) tibcsi0407 válasza thefreeman (#1495) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Időhúzás. Tudják, hogy nem lesz belőle semmi, de minél később próbálják kifizetni.

https://utdetailing.hu/

(#1497) thefreeman válasza tibcsi0407 (#1496) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nem is zárom amíg vagy a telefon nem lesz a kezemben vagy a pénz a kártyámon.

(#1498) hpsafl


hpsafl
tag

Az ünnep alatt is lesznek akciók.
Árakat nem mindig írhatok de a megjelölt időben a linkre kattintva (esetleg az oldalt frissítve) az akciós árak jelennek meg. Amire nem írtam árat, azt kérlek ti se írjátok ki publikusan.

Szeptember 30-tól október 2-ig 15:00 és 22:00 között akciós termékek
Convoy S2+
Courui D01
Nitecore EC4
Nitecore TM16
Nitecore UM20
CIMA T6 kés D2 acélú (Sebenza formájú) kés

Október 3-tól 5-ig 15:00 és 22:00 között akciós termékek
DQG SPY Neutral White / Warm White / Cool White
Nitecore MH20
Nitecore MT10A
Nitecore i4
Ganzo G302B multi tool

Olight akciók
Olight OPEN toll lámpa kék / barna ár: 18.77$
Olight S15R ár: 22.99$
Olight M21X ár: 32.99$
Olight M22 ár: 42.59$
Olight SR Mini Intimidator ár: 56.99$

Fenix HL05 ár: 3.90$1
Nitecore Tube kupon: NitecoreTSQ ár:6.29$
UltraFire Cree XM L2 T6 LED-es lámpa ár: 8.99$
Samsung INR18650-25R 2500mAh 4db ár: 14.99$
Samsung INR18650-25R 2500mAh 2db ár: 7.99$
Samsung INR18650-30Q 3000mAh 4db ár: 17.99$
Samsung ICR18650-26FM 2600mAh 4db ár: 10.59$
Samsung ICR18650-26FM 2600mAh 4db (védett) ár: 12.14$
Samsung INR18650-25R 30A 2500 mAh 4db ár:14.99$
Samsung ICR18650-32A 3200mAh 4db ár:15.23$
Sanyo UR18650FM 2600mAh 4db ár:14.99$
Sanyo UR18650ZY 2600mAh 4db ár:11.99$
Samsung ICR18650-30B 3000mAh 4db ár: 12.33$
Panasonic NCR18650B 3400mAh 4db ár: 21.99$
LG HG2 3000mAh 4db ár:15.82$
LG HE42500mAh 1db ár: 4.47$

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#1499) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Na eljutottam én is oda, hogy jól bedisputoljam ezt a csókolni való, keblemre ölelendő, gyönyörűséges boltot. Ha pár napon belül nem válaszolnak megy is a claim.

(#1500) sicc33


sicc33
aktív tag

Nekem mindhárom csomagom beérkezett Magyarországra (nyomkövetés szerint). Igaz 27.-e óta az egyiknél semmi változás nem történt. Lehet ma rá is kérdezek a Magyar Postára mi a szösz lehet.

Egyébként való igaz, hogy a fórumon túlnyomó többségben a negatív oldala csillan meg ennek a webshopnak. Akinek nincsen gondja vele az nem ír semmit mert az ember olyan, hogy csak a rosszról nyilatkozik. Ha minden simán megy azt tekintjük normálisnak és erről nem nyilatkozunk.

Igaz nekem sem zökkenőmentesen indult a vásárlás, de remélem jól végződik.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.