Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) tibcsi0407 válasza Vertigo18 (#449) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De. 1 embernek :DDD

https://utdetailing.hu/

(#452) hpsafl válasza 5-ös kezelő (#450) üzenetére


hpsafl
tag

Írj nekik, hogy átlag másfél-két hét alatt változik ez a státusz, de most harmadik hete ugyan az.

Vertigo18: de ha mégis sikerül, akkor szinte ingyen van.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#453) Vertigo18


Vertigo18
addikt

És hallottatok már olyanról, aki ismert egyáltalán olyat, akinek ez sikerült?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#454) hpsafl


hpsafl
tag

Újabb akciók augusztus 25-26-27-én 16:00-tól 24:00-ig.

Manker Timeback titán lámpa XP-L LED-del. Ha valakit esetleg érdekel, akkor privátban keressen a csoportos vásárlás miatt, mert úgy olcsóbb.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#455) hpsafl válasza Vertigo18 (#453) üzenetére


hpsafl
tag

1db-os akcióról nem, de 10 darabos akciónál volt már itt a fórumon is valaki, akinek sikerült.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#456) Vertigo18 válasza hpsafl (#455) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tehát akkor a kérdésemre a válasz: nem! Igaz?

És mondom ezt úgy, hogy imádom az oldalt, vásárolok is rajta. Nem ellendrukker vagyok!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#457) hpsafl válasza Vertigo18 (#456) üzenetére


hpsafl
tag

Igaz

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#458) Vertigo18 válasza hpsafl (#457) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnálom, hogy ilyen akciókkal csalogat az oldal!

De el ne felejtsd emiatt a továbbiakban is bevágnia várható akciókat, mert azokra mindig lecsapok! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#459) bul07 válasza 5-ös kezelő (#450) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is van két sk98 rendelésem(két címre) jul.26-án fizetve és elméletileg jul. 28-án postára is adva, de a mai napig nem jött meg egyik se
Azért ez már elég sok idő, nyáron nem szokott ilyen hosszú lenni a szállítás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#460) azbest


azbest
félisten

Gondolom a múlt héten megállt az élet. Aki tehette szerintem kivette a maradék 3 napot is, hogy legyen összefüggő 11 napos pihenés a két hétvégével. Nekem is 15ödikei az utolsó életjel egy máshonnan rendelt directlinkes svéd postás power bankom kapcsán. A directlinkes log alapján úgy tűnik, hogy már itthon akadt el még a vámkezelés előtti fázisban. 4 hete rendeltem.

szerk, na úgy látom ma délután frissült a directlinkeden éppen. Mások is hasonlókat írtak a külföldi rendelős topicban.

[ Szerkesztve ]

(#461) jodzsy válasza bul07 (#459) üzenetére


jodzsy
csendes tag

Szintén SK98 0730-ai rendelésem 0803-án postázták trackinges csájna posta,tegnap hozta a postás.

Az utóbbi időben Gbestről csak követéssel merek rendelni,az idén már 3 csomagom nem ért ide,ami sima postával lett rendelve. Svéd és Holland egyaránt.

Persze refundot kértem,de kinek hiányzik a felesleges várakozás,majd újra rendelés.
Ráadásnak a rendelésben felhasznált GB pontokat sem adják vissza.
"We are sorry we could not refund the points to you base on our policy. " Érdekes üzletpolitika. :(((

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

(#462) hpsafl válasza jodzsy (#461) üzenetére


hpsafl
tag

Nem tudom hogy vagytok vele, meg ki mennyire szeret kockáztatni, de én inkább a nyomkövetést választom mindig, esetleg ha kisebb értékű cuccott vennék, akkor inkább nem rendelek egy darabig, és akkor egyben veszem meg.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#463) bul07 válasza hpsafl (#462) üzenetére


bul07
nagyúr

Őszintén megmondva semmi kockázat nincs a sima küldeményben

Az esettek 90%-ban a meg nem jött dolgok fel se lettek adva

Nyáron ez főleg igaz

Arról nem is beszélve ha csak egy adott webshopból nem jönnek meg , vagy nem időben a dolgok , ott biza nem a posta szolgálattal van a gond

Ez az én tapasztalatom

banggood-ról a filléres dolgok is itt vannak max 23nap alatt

Gearbest-ről az adott két lámpa volt az első rendelésem, és ahogy írtam is 26fizetés 28posta mellet sehol a küldemény
Úton van még 4db 0,1$ cucc
Ha nem jönnek meg biztos nem rendelek többet, Kínai részlegétől

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#464) hpsafl válasza bul07 (#463) üzenetére


hpsafl
tag

Én ennek ellenére nem kockáztatok, volt már rendelésem Gearbest-ről, amit akku miatt szétszedtek , az szerencsére ideért tracking nélkül, de van olyan oldal is, ahol leírják, hogy nem vállalnak felelősséget a nyomkövetés nélküli csomagokért.

Ha nem adja fel, az neki nem biznisz, mert úgyis refundolsz.

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#465) kokokka


kokokka
őstag

Sziasztok!

Rendeltem egy 32 dolláros ecigi MOD-ot. Augusztus 9.-én jár le az 50 nap, de még nem jött meg. Volt pár levélváltás velük, és végül is úgy állapodtunk meg, hogy mindenképpen kivárjuk az augusztus 9.-ei dátumot (a ticket-emet is nyitva hagyják addig) és ha nem jön meg újra beszélünk róla.
Kérdésem, hogy mi szokott ilyenkor következni? Ugyanis még mindig semmi, és gyanítom, hogy már nem is kapom meg :(

(#466) bul07 válasza hpsafl (#464) üzenetére


bul07
nagyúr

Dehogynem biznisz főleg kis értékű dolgoknál 1-2$

Mert ha 100-ból 10 nem kérik vissza mert el is felejtkeznek róla akkor az már tiszta haszon
Mert ahol 7-15$ egy doboz cigi nem fogja fejben tartani az ilyen kis értékű rendeléseket
És ez nem ebay hogy negatív értékelést is lehetne adni
(jó tudom a terméknél lehet de ez saját honlap bármit tudnak törölni)

(#465) kokokka

Nem szeptember 9. ?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#467) 5-ös kezelő válasza hpsafl (#452) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi a tippet. Gondolom, a vezetéked sem jött meg, hiába ígérték. Bár az csak pár dolcsimba volt, de GB-ről 40+20 van úton/elveszve. . Biztosan csak türelmetlen vagyok. De Banggood tényleg jobb szállításban.

(#468) shelbygt válasza bul07 (#463) üzenetére


shelbygt
tag

Igen teljesen egyetértek veled,Nekem is minden megérkezik a banggood-rol sima postával.A gearbest röl a xiaomi füles sima postával eltűnik. Később rendelt kések tr követéssel megérkezik furcsa.

(#469) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Sziasztok,

Ez a státusz általában mennyi idő alatt szokott megváltozni EU rendelés esetén?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#470) Vertigo18 válasza bul07 (#466) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért azt se felejtsük el, hogy ezek a cuccok akcióban vannak rendelve, valszeg ilyenkor "enyhén" megnő az oldal forgalma... Vááárjunk csak még kicsit, szépen, nyugodtan! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#471) krisztianAMG válasza bul07 (#466) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A termékeknél a negatív jellegű értékeléseket ki sem rakják. Két szemüvegnél írtam, hogy nem ajánlom, mert fárasztják a szemet, de ezek az értékelések nem kerültek ki.
Ezt leszámítva abszolút korrekt bolt, csak jó tapasztalataim vanak vele.

(#472) Jessus81 válasza azbest (#433) üzenetére


Jessus81
tag

na válaszolt a paypal :))
gearbest a ludas a történetben :DDD

I have reviewed your account and can confirm that,your account is in good standing and there is no problem with your account .

I have made contact with gearbox and asked them to contact us to see if there is a problem on their side

PSN: Thorpapa

(#473) tonyrulez válasza krisztianAMG (#471) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én az iBlue-s Google Cardboard-hoz akartam írni negatív véleményt, hogy védőcsomagolás 0, így összetörve érkezett, alkatrészeket hagytak ki stb. Aztán elküldeni persze nem engedte, bárhogy próbáltam, bármilyen böngészőből. Bezzeg mikor valamit felértékelek, ott azonnal engedi küldeni :D

4 8 15 16 23 42

(#474) azbest válasza Jessus81 (#472) üzenetére


azbest
félisten

No, hát kíváncsi leszek a végkifejletre. Én is frusztrált lennék, ha nem élhetném ki a vásárlási lázamat :DDD

(#475) Jessus81 válasza azbest (#474) üzenetére


Jessus81
tag

na itt az utolsó válaszuk, és megint lezárta Yasamin a tickettet :) ez megaLOL :

We are so sorry for the inconvenience to you.

This situation is really out of our control.
If you wish to proceed with your order and resubmit payment, please try again with either Western Union or Bank Transfer.

hát ennyit róluk :D

PSN: Thorpapa

(#476) 5-ös kezelő válasza bul07 (#459) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ma végre váltott a követés, "célországba megérkezett". Biztosan szólt az érdekemben egy fórumtársunk. :D
Holnap v. holnapután csenget a postás sztem.

(#477) bul07 válasza 5-ös kezelő (#476) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor van remény :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#478) 5-ös kezelő válasza bul07 (#477) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nagyezsda hal meg utoljára... :) - Talán a kamutrackes 20 dodós is befut. Megúszta a tűzvészt odaát.

(#479) hpsafl válasza 5-ös kezelő (#476) üzenetére


hpsafl
tag

A postával nem állok kapcsolatban, de egy panasz csodákra képes :DDD

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#480) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ha jól értem a Gearbest EU raktárát, akkor az eltelt időből arra tudok gondolni, hogy leküldik Kínából a megrendelt terméket Hollandiába valakinek és Ő újra feladja. Vagy csak esetemben tartott sokáig, míg a DPD megkapta a szállítmányt?
21-én rendeltem meg a telefont.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#481) shelbygt


shelbygt
tag

Na nekem fel ajánlottak két választási lehetőséget. Az egyik pontok-ban jóváírják és levásárolhatom,a másik újra küldik.Na ja vagy megkapom vagy nem.Én harmadikat választottam paypal fúl visszatérítés.Kíváncsi vagyok mit válaszolnak?

(#482) azbest válasza tibcsi0407 (#480) üzenetére


azbest
félisten

nem hiszem, hogy 10 dolcsiért külön futárral leküldenék kínából másnapi kézbesítéssel, hogy feladják hamadnapon neked :P

(#483) bul07 válasza tibcsi0407 (#480) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem
21-e péntek (Nem írtad hány órakor) rendelted , lehet már senki nem dolgozta fel a rendelést
24-én elkezdték feldolgozni és legenerálták a DPD nyomon követési számot ami meg is jelent a DPD rendszerében
Majd jött a csomagolás meg szerintem összevártak pár csomagot
27-én jött a futár kocsi és átvette a csomagokat és elkezdődött a kiszállítás

Ahogy néztem egy korábbi DPD szállítást Hétfőn-Kedden fogja kihozni a futár

Nálam most így áll, 24-én reggel fizetem ki

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#484) tibcsi0407 válasza bul07 (#483) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igazából egy telót csütörtök délután rendeltem, egyet pedig péntek 0:30-kor. (a kártyám átlépte a napi limitet)
Az, hogy shipped out már megjelent péntek (21) délután, a DPD-n pedig 24-én és ma váltott a képen láthatóra.
Igazából kísértetiesen hasonlít a Tiédre, szerintem együtt utaznak a rendeléseink. :)

(#482) azbest

Nem is egy csomagot küldenek le egyszerre. Gondolom ha leszerződnek akár egy szállítócéggel, akkor nagyon gyorsan meg tudnak tölteni egy tehergépet rendelésekkel, ahol nem fognak 10 Dollárt felszámolni rendelésenként.
Ha pedig van raktár valóban az EU-ban, akkor szerinted ott egyesével 10 Dolláronként töltik fel az árut? :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#485) hpsafl


hpsafl
tag

LED-es villanykörték:
Bluetooth-on vezérelhető LED-es villanykörte és hangszóró (E27) ár: 14.00$
Bluetooth-os hangszóró és hangulatfény ár: 23.68$
Jinnova JH101 Bluetooth-on vezérelhető LED-es villanykörte és hangszóró (E27) ár: 21.75$
BRELONG E27 12W Bluetooth-on vezérelhető LED-es villanykörte és hangszóró (E27) ár: 14.72$
Meizu X Bluetooth-on vezérelhető LED-es villanykörte ár: 22.99$
BRELONG hidegfehér/melegfehér LED-es villanykörte távirányítóval ár: 15.87$

Kések:
Ganzo G704 kupon: GB704 ár: 12.99$
Ganzo G714 kupon: GZG714 ár: 8.99$
Ganzo G717 kupon: GZG717 ár: 14.99$
Ganzo G720 ár: 16.99$
Ganzo G7212 kupon: GBG7212 ár: 13.99$
Ganzo G301 Multi Tool kupon: ganzocm ár: 29.99$
Sanrenmu 7010 kupon: GB7010 ár: 6.79$
HARNDS CK6015 kupon: HSCK6015 ár: 11.99$
HARNDS CK6013 ár: 8.42$

Manker Boney kulcstartó lámpa ár: 4.89$

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#486) Vertigo18 válasza hpsafl (#485) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezeken a villanykörtéken majdnem berosáltam, tök franyák! :D

Meg láttam 4 dodó alatt hangvezérelt ledes körtét, hát az már tényleg olcsó!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#487) bul07


bul07
nagyúr

Ma se jött meg a lámpa amit jul. 26-án fizetem ki
Jövőhét szerdáig várok és akkor megindítom a reklamációt , akkor fog 38 napnál járni
De tényleg valami nem kóser mert banggood aug.14-én fizet 450Ft és ma meg is jött, és a sokat szidott pandawill aug. 17-én fizetem 0,29$ pendrivért(eltolták a kuponjukat) és ez is ma jött meg

Gearbest-nél hogy megy a refund kérés?
Vagy egyből a paypal-nál nyissak ügyet ?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#488) KTU válasza bul07 (#487) üzenetére


KTU
addikt

Tudod követni, TN van?

Ha van, és már feladták, felesleges disputot indtani, megvárja a PP hogy megérkezzen a csomag.

juli. 21.-én rendeltem, ezt, tegnap jött meg.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#489) 5-ös kezelő válasza bul07 (#487) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem sem hozta a postás, 25-én már az országba érkezett. Lehet tényleg összegyűlt sok küldemény a 4napos ünnep alatt, nem győzik feldolgozni.

(#490) bul07 válasza KTU (#488) üzenetére


bul07
nagyúr

Nincs nyomon követés
2db 6.61$ lámpa , egy napon rendelve két címre

Már megtaláltam hogy hol lehet írni nekik, engem nem izgat 38nap már sok , ha rossz a postájuk akkor adják fel másfajtával

(#489) 5-ös kezelő

Nem hiszem, ahogy írtam másik két rendelésem itt volt 14-17nap alatt, sima legegyszerűbb posta ráadásul

Na de hátha megjön jövőhét elején

Amúgy más ügyben tudnak zargatni ilyen üzenettel
EU raktáról rendelt telefonhoz írták amihez ott a nyomon követési szám is

Dear customer,
How are you today?
Thank you for placing your order with us.
Your order have arrived in your local now, could you tell me if you have got your order now?
It’s kind of you if you can tell me.
Have a nice day.
Best regards

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#491) 5-ös kezelő válasza bul07 (#490) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem küldtek egy reklámnak látszó sajnálkozó levelet a kései szállítás miatt, meg vmi kuponkódot ruházatra.
Lehet, minden kuncsaft kapott. Vagy Hpsafl viccelődik :D .

(#492) DolbySys válasza hpsafl (#485) üzenetére


DolbySys
csendes tag

hasznos kuponok a kesekhez, rendelek is a Harnds kesekbol.

de ezekhez tudsz e kuponokat ,mert sajnos a group buy kuponjain mar nem ervenyesek;
UniqueFire 1504 Cree XM L2
UniqueFire 1504 Host
es
UniqueFire UF - 1405

Koszi

''Vorschprung durch Technik'' by T+A

(#493) shelbygt válasza bul07 (#490) üzenetére


shelbygt
tag

Nekem két napja nem válaszoltak erre PayPal full refund.ez biztos nem tetszik nekik. :(

(#494) ottobacsi


ottobacsi
tag

Valakinek van már Ganzo G707 bicskája?
Megéri az árát?
Nagyon megtetszett, az összes többi közül egyik se tetszik, de ez nagyon. :B

(#495) peestike válasza ottobacsi (#494) üzenetére


peestike
senior tag

nekem csak úton van, remélem jó lesz. az megvan ugye, hogy automata, magyarul rúgóskés? :D

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#496) ottobacsi válasza peestike (#495) üzenetére


ottobacsi
tag

Igen, azt vágom! :K
Nekem a nyél és a penge formája is nagyon megtetszett.
Régóta nézegettem már az ilyen hasonlókat, de mindegyikkel volt valami bajom.
Általában ami tetszett, annak az árcédulája volt lehangoló.
Ez az első látásra szerelem kategória! :B
Igazából nincs nagy szükségem rá, de tudod manapság jó az ha van kéznél egy ilyen kis játékszer. ;]
Meg amúgy is már évek óta csak nézegetem őket.

(#497) peestike válasza ottobacsi (#496) üzenetére


peestike
senior tag

hasonlóan én is így jártam, hogy kell! :)
sosem volt ilyen bicskám, meg a múltkori 11.99 dolláros akcióban lőttem.
a "nagy" kínai olcsó "márkák" közül a ganzo még úgy is hiányzott nekem, így pótolva lesz a hiány is.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#498) bul07 válasza ottobacsi (#496) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre értette szerintem
Közbiztonságra különösen veszélyes eszköz 175/2003. (X. 28.) Korm. rendelet
A rendelethez tartozó melléklet a) pontja tartalmazza a közbiztonságra különösen veszélyes eszköz fogalmi meghatározását.
Ezt a kések/bicskák szempontjából két csoportra lehet osztani:

1) az a szúró- vagy vágóeszköz, amelynek szúróhosszúsága vagy vágóéle a 8 cm-t meghaladja,
2) a szúróhossz és vágóél méretének figyelembevétele nélkül a dobócsillag, rugóskés és a szúró-, vágóeszközt vagy testi sérülés okozására alkalmas egyéb tárgyat kilövő készülék (különösen: felajzott íj, számszeríj, francia kés, szigonypuska, parittya, csúzli);

5000- 150.000Ft-ig lehet a bírság és közmunka(egyszerre is)

Innen idéztem

Ha nem lehet kivinni a házból akkor mégis mire jó?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#499) DolbySys válasza ottobacsi (#494) üzenetére


DolbySys
csendes tag

nekem penteken erkezett meg Ganzo G707 , 3 hete rendeltem, aztan mikor akcioba volt meg rendeltem egyet . en meg a fastechen nezegettem ezt a bicskat ket evvet ezelott, mar akkor nagyon megtetszett.

Na de osszehasonlitva GANZO G719 -el hat..... hat nekem ez utobbi sokkal de sokkal jobban tetszik :)...dehat izles kerdese.

''Vorschprung durch Technik'' by T+A

(#500) ottobacsi válasza bul07 (#498) üzenetére


ottobacsi
tag

Igen, tudom hogy arra gondolt! :K
Jól tetted hogy bemásoltad-belinkelted ezt a cikket, nem baj ha minél többen tisztában vannak a dolgok állásával!

DolbySys
Nem rossz a 719 se, ez nálam a 2. helyezett, a 707 nekem egy picivel jobban tetszik. :)
Olyan szép formás. :B

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.