Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) hpsafl válasza DolbySys (#350) üzenetére


hpsafl
tag

Örülök, hogy tetszik :))
Látom te sem aprózod el a lámpa kérdést :DDD

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#352) Dapro


Dapro
senior tag

Ha már témánál vagyunk vmi budget kategóriás lámpát tudtok ajánlani kutyasétáltatáshoz stb? :R

(#353) bul07 válasza hpsafl (#347) üzenetére


bul07
nagyúr

Ugye a Kemping cuccoknál vannak limitált darabos 0,1$ cuccok (ma is lesz 8óra múlva)
És gondoltam mivel a múltkor lemaradtam ha tudok veszek mindből , bár ezekre annyira nincs szükségem de jópofák
Nem siettem de sikerült mindből venni és kifizetni is
Erre kapok ma 3 ilyen üzenetet, csak az egyes számnál másik rendelési szám van

Thank you very much for placing your order with us. We noticed that you have placed duplicate orders.
1. W150813080032****
2. W150813080321####
We are checking to confirm if this was intentional or you placed duplicate orders by accident.
We will ship out one order. We would be grateful if you could contact us and provide confirmation about it.
If we have not got a reply from you for 5 business days, we could ship other order(s) out, We look forward to hearing from you.

Ha jól értem azt hiszik hogy 4x ugyan azt vettem meg pedig nem mert 4 különböző termék, a 0,1$ termék , és időben is van vagy 1-2 perc a rendelések között, és hogy szándékos volt e (PayPal fizetés esetén hogy lehetne nem szándékos :) )

Kapott már más is ilyet?
Szerintetek elég csak egy üzenetre válaszolni ahol felsorolnom a 4vásárlás azonosítóját és hogy szándékos volt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#354) hpsafl válasza bul07 (#353) üzenetére


hpsafl
tag

Mindenképp írj nekik, hogy nem ugyan az, esetleg ha csak egy üzenetben válaszolsz, akkor írd oda, hogy a másik 3-nál nem akartad ugyan ezt leírni.

Dapro: A Convoy S2+ -t ajánlom.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#355) hpsafl


hpsafl
tag

CooYoo Quantum SS kupon: cyss ár: 21.99

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#356) hpsafl


hpsafl
tag

Nyári akció lámpákra, késekre, és mindenféle kütyüre :))

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#357) azbest válasza azbest (#348) üzenetére


azbest
félisten

Közben kiderült, hogy mégiscsak követhető az eu warehouse küldemény. DPD oldalán jelezte is szépen, hogy úton van. :R

(#358) csapee


csapee
senior tag

Mennyire megbízható a Gearbest? Gondolok az eu raktár készletre.

Csapee

(#359) PpenoO válasza csapee (#358) üzenetére


PpenoO
őstag

Én augusztus 9.-én rendeltem egy Xiaomi Yi készüléket az EU-s készletből. 2 nap alatt már volt nyomkövetési számom. A DPD csomagkeresője szerint pénteken, azaz 14.-én este 11-kor érkezett meg a csomag a budapesti elosztóközpontba. Remélem holnap a markomba nyomja a futár a kamerát.

(#360) ottobacsi válasza csapee (#358) üzenetére


ottobacsi
tag

Nekem rendeléstől számítva 7, feladástól számítva 3 nap alatt ért ide a telóm.

PpenoO Holnap biztos hogy vinni fogja a futár. :K

[ Szerkesztve ]

(#361) hpsafl


hpsafl
tag

Okos LED-es villanykörték akciója augusztus 22-ig minden nap 19:00-tól 7:00-ig.

CooYoo Quantum Ti kupon: cyti ár: 31.99$

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#362) arti1121 válasza DolbySys (#350) üzenetére


arti1121
senior tag

van olyan opció is hogy mind a kettő világít egyszerre a sunwayman c22c -n. éjszaka jól jöhet

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#363) Semm1 válasza ottobacsi (#360) üzenetére


Semm1
tag

Standard, vagy expedited shipping-et választottál?

Eddig nálam is minden rendben, DPD nemzetközi Classic szállítást jelent a Standard az EU raktárból, hétfőn kérték a futárt, szerdán ért be az amsterdami elosztó központba a Zenfone 2-öm, onnantól számolva átlag 5 munkanap alatt kell ide érnie. Az Expedited Shipping DPD Express-el van küldve, ami átlag 3 napos szállítás, és szombaton is ki viszik.

(#364) ottobacsi válasza Semm1 (#363) üzenetére


ottobacsi
tag

Standard.

(#365) hpsafl


hpsafl
tag

Gyors akció a mai nap 13:00-tól 24:00-ig
Liitokala Lii - 500 töltő ár: 24.99$
Shadow JM35 Cree MT-G2 ár: 34.59$
Shadow JM35 Cree XHP - 50 ár: 32.99$

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#366) erik365 válasza hpsafl (#365) üzenetére


erik365
aktív tag

Ez a Liitokala Lii500-as egész jónak tűnik.

1.4 T-jet M32

(#367) peestike


peestike
senior tag

mik a tapasztalatok, hogy mennyit kell ennél a bandánál várni, hogy postázzák a termékeket?
bejön amit írnak a termékek mellett? (amit vettem 3-5 munkanapot írnak)
kíváncsi leszek, hogy hogyan sikerül majd a dolog, direkt nem az auto postát választottam, plusz tracking számot, ahogyan valaki korábban írta.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#368) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Üdv, nem rég rendeltem náluk a tracking ennyit ír ez mi lenne?
RSxxxxxxxxNL holland posta
2015-08-18 09:38
The item is pre-advised
2015-08-18 09:15
The Item is at the shippers warehouse

(#369) azbest válasza azbest (#357) üzenetére


azbest
félisten

És meg is érkezett az EU raktárból.
Szerintem elég gyorsan feladták, a futár is hozta gyorsan. A dpd classic-nak annyi hátránya van, hogy nem jelez várható szállítási időpontot, úgy látom az valami feláras szolgáltatás lenne, amire nem fizettek elő.

[ Szerkesztve ]

(#370) Semm1


Semm1
tag

Én be mertem vállalni egy drágább, 330 dollár értékű rendelést...Egy Asus Zenfone 2-öt, a drágábbik verziót. Minden rendben ment, EU raktárból összesen 6 nap alatt ide ért. :)

(#371) zippofcy


zippofcy
senior tag

13.-án vettem egy Chuwi Vi8 inteles tabletet (android + win8.1 dual) az EU raktárból, ma meg is jött.

24 ezer Ft volt + 4 ezer posta. Nagyon király, IPS 720p-s kijelző, 2GB RAM, androidnak 6GB, windoznak 10GB tárhely.

Antutu 35 ezer pont, GFXbench Manhattan 17 fps, T-Rex 29 fps (majdnem One + One sebesség)
3D Mark: 14770 score, 75 / 55 fps

Az US töltő senkit ne tévesszen meg, 100-240 volt között műxik csak egy műanyag bizbasz kell hozzá amivel bedugható az itteni konnektorba (én ebayen vettem 1 dolcsiért 5dbot még régen)

Az előlapi kamerája videochatre megfelel, a hátlapi kb semmire. De tablettel fotózni ... :D

Mindenkinek ajánlom ennyi pénzért best buy.

OTGn az egeret simán kezeli, ha veszel hozzá BT billentyűzetet meg rákötöd egy monitorra játékon (meg prociigényes munkán) kívül mindenre elég. Youtube 1080p-s videókat is viszi.
(Aki nem akarja TVre / monitorra kötni annak talán jobb a Hi8 annak szebb a full HDs kijelzője.)

Fólia gyárilag rajta van. Adnak hozzá egy OTG kábelt is.

Win8.1 alatt nem működik a képernyő forgatás, a screen properties alatt kell kézzel átállítani ÉS a jobb oldalról kihúzható menüből LOCKOLNI a képernyőt különben mindig visszaállítja portréba.

(A windowst még nem néztem de havernak KMSel "regisztrált" verzió volt rajta.)

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#372) azbest válasza zippofcy (#371) üzenetére


azbest
félisten

A hi8 első indításkor aktiválta a 8.1-et. Az egyik weblapon írtak 10-es pakkot hozzá, na ott volt amihez kms aktivációt írtak, az valsz feljesztői kulcsos és lejár. Gyári 8.1-re frissítve win10 az rendesen aktiválódik trükkök nélkül. Csak ez helyveszteséggel jár, szóval érdemes az update után teljesen tisztán telepíteni, de csak ügyesen.

(#373) Dapro


Dapro
senior tag

Ezekből a hibrid tabletekből van olyan ami játékra is jó?

(#374) beg válasza Dapro (#373) üzenetére


beg
veterán

Amiről most szó volt, 2007-es játékokat vígan futtatnak. Integrált intel vga-tól olcsón ne várj csodát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#375) zippofcy válasza Dapro (#373) üzenetére


zippofcy
senior tag

Minecraft, LoL elfutnak rajtuk ilyen 20-25 fps-el. Van akinek annyi elég. Nem a CPU a limit hanem az intel VGA. Vagyis ha úgy nézzük 28 ezer Ftért ugyanolyan "jók" játékra mint egy 130 ezres i5-ös laptop amiben nincs dedikált VGA. Sőt, haverom 3 évvel ezelőtti i7+geforce kombó laptopja a LoLt olyan sebességgel futtatta mint most ezek a tabletek mert egyszerűen nem váltott át a dedikált VGAra. Manuálisan meg nem engedte váltani. Aztán patchelték a LoLt de akkor is, az egy 300 ezres laptop volt anno.

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#376) zippofcy válasza azbest (#372) üzenetére


zippofcy
senior tag

Az addig világos hogy a 8.1-et fel tudom updatelni Win10-re, de ha új rendszert akarok rá rakni akkor az androidnak lőttek rajta? Vagy megoldható valahogy hogy megmaradjon?

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#377) azbest válasza zippofcy (#376) üzenetére


azbest
félisten

Töröltem az ntfs particiókat a végéről (gyárilag 2 volt, update után 3 lett, mert a 10 is lecsípett magának, de meghagyta a 8 rejtett particióját is). Aztán bebbootoltam pendriveről az ms média kreátoros 32 bites win10 home-ot, amivel a frissítés is csináltam. A frissítés előtt kellett egy factory reset a win8ra, mert nem fért fel az updatek telepítése után. A win telepítővel vettem le a végéről őket, az üres helyre hagytam hogy feltegye ahogy jól esik.

De előtte doubledriverrel lemetettem a win8-as drivereket, hogy vissza tudjam állítani. Így is kellett kicsit kézzel igazítani a touche-hoz. Szóval egy aktív usb hub, pendrive és usb egér és billentyűzet erősen ajánlott. Az oprendszer váltó alkalmazást is fel kellett tenni persze a végén winre. De van külön Vi8 és Hi8 topic is.

Sőt, igazából leges legelőször a teljes flash tartalmát lementettem egy pendriveről bebootolt ubuntu live-val, hogy biztosan megmaradjon egy működő gyári rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#378) wentworth


wentworth
tag

Venni szeretnék egy terméket. Kinéztem a Gearbestet EU WH-al. [link] De itt azt irja hogy még pár dollár (országfüggő) hozzáaddódna. Na én paypallal fizetnék, már leokéznám, de nem adta hozzá azt a pár $-t.
Most hogy kell értelmezni? Akkor enélkül eljön EU WH-ból?
Feltűnően olcsó egyébként más oldalakhoz képest. Nem átverés? Innen még nem vásároltam.
Esetleg lehet tudni, hogy milyen futárral küldi? Mert azt sem irja.

117,89 a vége? Vagy még hozzáadódik valami Plussz, ha EU-ból akarom?

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#379) Dluinet válasza wentworth (#378) üzenetére


Dluinet
nagyúr

oda van írva: EUR warehouse ships to 22 country(s): Hungary +$9.02

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#380) wentworth válasza Dluinet (#379) üzenetére


wentworth
tag

Igen, oda van irva, de mégsem adta hozzá az összeget.

Edit: Már leregisztráltam, és regisztrálás után hozzáadta. Csak instant paypal payment esetén nem.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#381) Lucho777 válasza wentworth (#380) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Ha tovább mész a rendelésn3l akkor felhozza a szállítási módot, local shipping, és ott amint kiválasztod a postai módot, csak ezt lehet akkor máris hozzáadja a 9.02$ t!

(#382) wentworth válasza Lucho777 (#381) üzenetére


wentworth
tag

Igen megvan, köszönöm. Regisztálni kellett és be kellett jelentkezni.
Meglepően olcsó, még biztositással is a végösszeg a többi külföldi nagy eladó oldalakhoz képest.
Local standard shipping 4 - 7 business days. Ez is DPD nemzetközi lesz akkor valószinűleg, igaz?
Továbbá, EU WH-ból plusz költség (V am, T A X, V A T, stb) nem kell számolni, igaz?

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#383) hpsafl válasza wentworth (#382) üzenetére


hpsafl
tag

Igen DPD hozza.
Eu-ból nincs se vám se áfa.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#384) Dluinet


Dluinet
nagyúr

www.xiaomiforsale.com -on 119 a vége

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#385) wentworth válasza Dluinet (#384) üzenetére


wentworth
tag

hpsafl: Igy tájékozódtam én is, köszi :DD
Dluinet: Sajnos ezt nem ismerem, mert az irja Kinában van raktáron, de támogatott az EU Direct is.
Viszont DX EU-n találtam € 104.71 ért. Csak azt az oldalt szintén nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#386) azbest válasza wentworth (#385) üzenetére


azbest
félisten

A dx eu nem eu-ból szállít, csak állítólag gyorsabb módon jön kínából és külön ügyfélszolgálatot tartanak fenn hozzá, ott rájöhet még az áfa, bár elvileg lehet náluk fizetni vámbiztosítást is. De miért fizetnénk eleve sokkal magasabb árat + vámbiztosítást, ha másoktól tényleg eu-ból jön, gyorsan és jobb áron ;)

[ Szerkesztve ]

(#387) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

GB-ről 4-e óta nem frissül a tracking. :( Célországba elküldve. Néhány nappal későbbi rendelésről meg nincs találat - ez lehet a kamu ragszám. Lámpák, töltők cca 60 dodóért.

(#388) hpsafl válasza 5-ös kezelő (#387) üzenetére


hpsafl
tag

Mivel próbáltad követni?
A magyar posta felejtős, inkább ezt használd.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#389) azbest válasza 5-ös kezelő (#387) üzenetére


azbest
félisten

Próbálj itt is rákeresni [link], ha directlinken keresztül küldik, akkor egy részét itt, más részét a normál postai keresőben mutatja.

Nekem például most épp a direct linken látszik a legfrissebb infó, miszerint már az országban van. A svéd posta elvesztette a fonalat, ahogy kiküldték, a magyar posta meg nem vette még fel a fonalat, mert az mindig lassan frissül.

[ Szerkesztve ]

(#390) bul07


bul07
nagyúr

Valaki kódolná ezt a játékot :)
Tojás ütésre kaptam 3x 10pontott(elméletileg)
17-31 között tart akkor minden nap van három lehetőség?(Mint a másik oldalon a pörgetésre, naponta kettő ingyenes)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#391) tonyrulez válasza bul07 (#390) üzenetére


tonyrulez
őstag

"Every registered user has THREE free lucky hammers to break the eggs." "...Once you pay an order more than $100, you gain one more hammer automatically."
Tehát összesen 3, nem kapsz újakat naponta, egy 100USD feletti vásárlással kapsz még egyet. Tartok tőle hogy a userek 9x százaléka csak 10 pontot kap, szóval nem nagy durranás. 1USD=2pont, szóval...

4 8 15 16 23 42

(#392) bul07 válasza tonyrulez (#391) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez hogy?
1USD=2pont,

Nem így
50 points = 1 US dollar. You can use points for up to 30% of the final item value.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#393) tonyrulez válasza bul07 (#392) üzenetére


tonyrulez
őstag

Úgy értve hogy vásárláskor. Pl. 16USD-s vásárlás után kapsz 32 pontot. Ezért nonszens, hogy 100USD felett kasz még egy lehetőséget, ahol nagy eséllyel kapsz 10 pontot.

BTW pontokat hogyan lehet felhasználni? Most nincs rá szükségem, de elmentem a kosárig egy termékkel teszt céljából, és csak kupont lehet hozzáadni. Pedig van már több mint 2000 pontom :(((

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#394) bul07 válasza tonyrulez (#393) üzenetére


bul07
nagyúr

100$ vásárlást nézzük és nagy eséllyel 10pontott akkor az 10$/1pont

Másik én 6.61$ vásárlásért 7potott kaptam így szerintem 1$/1pont(kerekítés szabályait betartva) (nagyobb értékű dolgot még nem vettem lehet változik fentebb a $/pont arány)

Nehogy kötekedésnek vedd csak nem jön ki

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#395) tonyrulez válasza bul07 (#394) üzenetére


tonyrulez
őstag

Valóban, nem szabályszerű az $1=2 pont, a legutóbbit néztem csak :) Eddig 3 rendelésem volt:
$1.29 = 3 pont
$28.89 = 29 pont
$15.99 = 32 pont

A $100-hoz 10 pontot nem úgy értettem. $100 felett egy újabb arany tojás törhető. Ahhoz képest, hogy a vásárláshoz alapból jár 100-200 pont, a tojásból származó 10-25 pont nem nagy eresztés.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#396) azbest válasza tonyrulez (#395) üzenetére


azbest
félisten

A kapot pontot nem a fizetett összeg alapján számolják, hanem az "eredeti" nem akciós árból. Persze minden akciós :D

(#397) Dapro válasza azbest (#396) üzenetére


Dapro
senior tag

Amugy elég nevetséges "eredeti" árakat írnak ki. Odaírják az egyik xiaomi füleshez, hogy 50+ $ az eredeti ára. Soha a büdös életbe nem került annyiba sehol. :( :W

(#398) hpsafl válasza Dapro (#397) üzenetére


hpsafl
tag

Nézd a jó oldalát: ez az ár után kapod a több pontot :)

Az aktuális árat kell nézni, az meg sokszor jó szokott lenni.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#399) hpsafl


hpsafl
tag

Augusztusi akciók
Kategóriák:
-LED-es lámpák
-Outdoor és sport
-Telefonok és kiegészítők
-Órák
-Számítógépes kiegészítők
-Tabletek
-RC-s cuccok
-Akciókamerák
-Okoskütyük otthonra

Gyors akciók augusztus 22-23 16:00-tól 21:00-ig. Az árakat sajnos nem írhatom ki, de az adott időben az akciós ár jelenik meg, ha nem akkor érdemes frissíteni az oldalt.
Olight SR Mini Intimidator
Olight S15R
XTAR VC4
XTAR VC2
Nitecore EC4

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#400) 5-ös kezelő válasza hpsafl (#388) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi, ott is néztem. Majd megjön egyszer. Szegény sárgáknak van ennél nagyobb bajuk is mostanában. Azbest : Neked is kösz.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.