Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) daser97 válasza madrac (#1745) üzenetére


daser97
tag

Fognak elvileg előtte e-mailt küldeni?

(#1752) mobileman válasza madrac (#1747) üzenetére


mobileman
aktív tag

Igen, ha megnézed az elveszett csomagok táblázatát itt a topikban, akkor látni fogod, hogy már augusztusban elkezdődött... :K

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1753) XtremLor válasza mobileman (#1752) üzenetére


XtremLor
őstag

Juli.....csak a tisztan latas miatt. ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1754) nimfas


nimfas
addikt

Nagy genyó ez a Gearbest....

szállítási időre odaírja, hogy 10-25 nap, mikor reklamálok és nyitok náluk egy ticket-et, erre meg kéri hogy kérdezzem meg a helyi postán, továbbá:
rendelés dátuma: 08.28.

")We shipped on date (Aug. 28).Therefore your delivery deadline will expire on Date(Oct. 28).

Once we receive all details above, we will offer you the right resolution for your case on this date.

For more detailed shipping leadtime please check here :http://www.gearbest.com/about/shipping-methods.html"

Ott pedig :"China Post Unregistered Typically 25 to 50 business days, unable to track"

Most akkor kénytelen vagyok kivárni az 50 MUNKANAPOT, 10.28-ig és addig hiába nyitok PayPal ügyet, mert lezárják és kész?????

Hát elmennek a sóhivatalba!

(#1755) madrac válasza daser97 (#1751) üzenetére


madrac
őstag

kézbesítés előtt? én nem kaptam semmit. a részletes nyomkövető oldalon jelent csak meg reggeli időponttal, hogy kézbesítés alatt (Out for delivery). se egy telefonhívás előtte, se semmi.

(#1752) mobileman: akkor ezt a részét rosszul tudtam. de igazából arra céloztam, hogy azóta nem akadt el több csomag Bestben tudomásom szerint.

[ Szerkesztve ]

(#1756) tibcsi0407 válasza nimfas (#1754) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ők nem zárhatják le a PP ügyet, azt maximum a PP, vagy Te zárhatod le. Jópáran nyitottunk már, bár mi EU vásárlással. Neked is az van?

https://utdetailing.hu/

(#1757) daser97 válasza madrac (#1755) üzenetére


daser97
tag

Köszi. Ma már mindenképp meg kéne, hogy jöjjön, hacsak nem annyira összetört, hogy ki se hozzák...

(#1758) Outlander válasza Kloss (#1748) üzenetére


Outlander
őstag

Te meg is foghatod .... az órát is! :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1759) Kloss válasza Outlander (#1758) üzenetére


Kloss
őstag

Hát jó :DDD :R

(#1760) pimmi válasza axlfsi (#1749) üzenetére


pimmi
senior tag

szia, ennél azonnali fizetes PayPal-lal ezt vettem [link] és adott számot ami azt mutatja hogy utazik magyarországra, ingyenes szállítással, hogy miért adott számot nem tudom, mert ha a másik opcióval továbbmegyek akkor a szállítási választásnál a szám ennyi lenne Tracking number + $1.99 de nekem nem tett rá pluszban, és mégis van számom.

[ Szerkesztve ]

(#1761) pimmi


pimmi
senior tag

ezen a lapon [link]van 3 teló 2db 65usd és 1 69usd, ez ha akciós lesz akkor kérhető euval, mert ha most rákattolok lehet választaani, de akciós árnál is lehet?

(#1762) tibcsi0407 válasza pimmi (#1761) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valószínűleg nem. Egyébként nagyon kicsi az esélye, hogy a 3db közül megnyerd valamelyiket.

https://utdetailing.hu/

(#1763) nimfas válasza tibcsi0407 (#1756) üzenetére


nimfas
addikt

Kínából jön... De ennyit még sosem kellett várni.

A PayPal lezarhatja ha el küldik nekik a mellékelt linket?
Ez azért pofátlanság, mert amikor megrendelem akkor 10-25 napot ír.... A 28. Oldalon meg ott van hogy ja... 50 nap a határidő...

Nehogy úgy járjak hogy nyitok egy PayPal ügyet aztán zárják a fenti okkal, mert akkor se füles se pénz.

(#1764) tibcsi0407 válasza nimfas (#1763) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A PP lezárhatja, de szerintem akkor a határidő lejártáig nem zárnák le. Ha egyszer bezárnak egy claim-et, akkor már arra a vásárlásra nem lehet új dispute-ot nyitni.
Én is most arra várok, hogy hogy döntenek az én esetemben.
Azért ezzel kapcsolatban még hasznos lenne egy-két vélemény.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1765) axlfsi válasza pimmi (#1760) üzenetére


axlfsi
veterán

Hello!

Na, hat ez feletteb erdekes. Akkor ezekszerint, nem csak a biztositassal akarnak, probalnak lenyulni minket, hanem a TN fizetes is felesleges, hiszen ha azonnal PP checkoutot valasztunk, ugy is megy a TN! Pfff .. szep!

En vegul nem mertem az ejjel berendelni EU raktarrol amit szerettem volna, hanem FT-rol rendeltem. Nem volt kedvem $3.28 felarat fizetni a Flat Rate Shipping-re, amirol azt sem tudom, hogy mi (TN-es vagy sem), hiszen ami egyertelmuen nyomkoveteses es a neveben is benne van, az a Expedited Shipping, ami mar $8.03 es ha meg fizetek biztositast is ($1.59) ha nem akarom, hogy baszogassanak, ha a DPD elhagyja a csomagom - mint amely esetekrol manapsag oly sokat olvasni itt - akkor ott vagyok ahol a part szakad (sot, dragabb lett volna, mint FT-rol), igy hat letettem rola.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1766) Outlander válasza axlfsi (#1765) üzenetére


Outlander
őstag

Azért szerintem nem mindegy hogy "csak" 3 ezres felárért a kezedben van, jó esetben 5-8 munkanap alatt.

Vagy pedig ugyanennyivel olcsóbban veszel valahol, vársz 1 hónapot majd a vételárra még rájön a 27%-os áfa, +2 ezer ft kezelési költség...

Csupán csak hangosan gondolkodtam, nem több.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1767) sicc33


sicc33
aktív tag

Végre megérkezett a rendeléseim egy része. Háromból kettőt ma vettem át. Érdekes, hogy a korábban elküldött még nem ért ide. Magyar Posta szerint mindhárom egy napon megérkezett a célországba. Lehet a vámon kuksol az egyik csomagom, de remélem hamarosan tovább indul.

(#1768) axlfsi válasza Outlander (#1766) üzenetére


axlfsi
veterán

Ebben igazad is lehet. Esetemben viszont egy 30 dollaros dologrol van szo. A 3000-es felar mar tobb mint 30%-ot jelent(!).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1769) Outlander


Outlander
őstag

Írtam Josslynnak, mert még nyitva a levelezésünk, hogy sok "ismerős " panaszkodott rájuk, belinkeltem fórumot..
Azt írta utána néz, és hogy köszöni a linket, zárja a ticketet, +500 pontot ad még.

Szaal, 1500 pontot kaptam kb 2 nap alatt... :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1770) axlfsi válasza Lucho777 (#410) üzenetére


axlfsi
veterán

Plusz 2$? :Y No de varj! Ha egyreszt erre nincs is opcionalisan lehetoseg? Ha a Flat Rate Shipping eleve $3.28? Akkor ez most magaba foglalja a TN-t, csak eppen nem kepesek odairni? Ha egy oldallal korabban a PayPal-lal chekoutolok, akkor meg mi van? Jar a TN? Leirva nincs sehol, habar egy kollega nemreg irta eppen, hogy hasonlo esetben, O kapott TN-t. Miert ilyen lutri ez az egesz GB-es rendeles? :( EU raktarrol rendeltem volna, FT-t meg mindig torolhetem (penzem visszakapom Gift Card-ban es felhasznalom masra, de egyszeruen nem tudom eldonteni, merjem-e, mert egy total kaosz es lutrinak tunik).

Tessek, ez lenne, ha azonnal PP-lal checkoutolok...

Szerintetek?!

(#1770) axlfsi Aztabudos...! :DDD Jol osszelevelezted magad a csajjal! :C

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1771) L4mie válasza Outlander (#1769) üzenetére


L4mie
veterán

Bejössz a supporternek :D :K

mi meg irigykedünk a pontjaidért

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1772) tibcsi0407 válasza Outlander (#1769) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Rajtunk profitálsz? A nyomorunkon? :DDD :DDD
Kérek 200-at az 500-ból :D
Ki tudja még mit ajálnottál neki a linken kívül :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1773) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap rendeltem egy smok tfv4 kazánt eu warehouse-ból, szállításnak ezt választottam:
B. Expedited Shipping
3 - 7 business days $8.03
Ez pontosan milyen szállítást takar? (Dhl-ért imádkozom)
Illetve maga a feladás hogy szokott menni? Ha feladták kapok majd emailt tracking számmal? Tegnap délután 2 körül rendeltem, azóta is "process" a rendelés állapota...mennyi idő általában mire feladják a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#1774) axlfsi válasza badxgirl (#1773) üzenetére


axlfsi
veterán

Pont ezt rendelnek en is, habar nem csak kazant, hanem full kit-et. Viszont az Expedited Shippinges $8.03 felarat mar nagyon nem eri meg... Akkor mar mashol is megvehetem, olcsobbert (igaz, 1-2 hettel kesobb erkezik meg, de nekem annyira nem surgos).

Ezt probalom eppen kideriteni, hogy ha nem veluk checkoutolok, hanem azonnal PP-lal, akkor mi tortenik...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1775) badxgirl válasza axlfsi (#1774) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Nekem megért ennyit, hogy nem heteket hánykódik követhetetlen postán hanem pár nap alatt (remélem ) ideér.
Így 11000-et fizettem a full kitért szállítással együtt. Itthon 14500 a full kit+posta és nincs is raktáron sehol tehát így is jól jártam úgy érzem. Ft biztos olcsóbb lett volna de nem várok heteket.

[ Szerkesztve ]

(#1776) Outlander válasza tibcsi0407 (#1772) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD :R

Mondjuk érdekes nem azonnal íródik jóvá hanem 1-2 napot kell várni...

Amúgy egész jó biznisz... jókat lehet spórolni.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1777) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Na, sikerült valakinek valami a mai kattintós őrületből?

(#1778) pimmi válasza kobipeti (#1777) üzenetére


pimmi
senior tag

áááá, lefagyott minden, pedig 300as netem van

(#1779) tibcsi0407 válasza Outlander (#1776) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bizony jó, csak jöjjön meg :DDD
A múltkor egy Convoy C8-nál én is beváltottam egy csomó pontot.

https://utdetailing.hu/

(#1780) purpledonkey válasza nimfas (#1754) üzenetére


purpledonkey
tag

Azok hát!

Szóltam nekik, hogy az aug 16-i rendelésemmel mi a szitu, megírták, hogy 18-án feladták, okt 18-ig várjak türelemmel. Ezzel csak annyi bibi van, hogy aug 13-i rendelésem meg már rég itt van.
Akkor még van aug 25, szept 6 és 23-i rendelés is.
Ha nem futnak be, akkor automatán elkezdem nyitni a paypal ügyeket.
Eddig évek óta 10-15 munkanap alatt megjött minden, most meg hirtelen semmi?
pl Banggood-os cuccok meg szépen befutnak rendben.
Itt vmi sumákolás van szvsz.

(#1781) Muki0521


Muki0521
újonc

Sziasztok! Segítséget kérnék, a következőben: A Gearbest oldalon előrendelésben vásároltam egy telefont, az előrendeléssel egyidejűleg, szeptember 28-án nyitottam egy PayPal számlát, azon keresztül a vételárat, 51500 Ft-ot rögtön levették a hitelkártyámról. Ma, október 7-én jött az SMS, hogy újabb 51 500 ft-ot levettek a számlámról. A PayPal oldalán a számlatörténetben látható, hogy ugyanaz a számla azonosító, és ott van, hogy "PAYPAL * GEARBEST". Szóval kétszer vették le a hitelkártyámról az 51500 ft-ot, tehát kétszer teljesítették a megbízást. Hová lett az első összeg? Az egyenleg 0. Hogy fordulhat elő, hogy kétszer vonják le az összeget? Hogyan kaphatom vissza a pénzemet? Azt olvastam, hogy a PayPal egy biztosnságos fizetési mód. Egyáltalán észreveszik maguktól, hogy kétszer fizettették ki velem ugyanazt a telefont?

(#1782) tibcsi0407 válasza Muki0521 (#1781) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mindenképpen meg kellene kérdezned a Paypalt és a Gearbestet is.

https://utdetailing.hu/

(#1783) L4mie válasza Muki0521 (#1781) üzenetére


L4mie
veterán

Első körben nézd meg, hogy sikerült-e az első tranzakció, néha a bank a ludas,
számlatörténetben látszik netbankon át.

/persze csak ha nem ezzel kezdted/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1784) Muki0521 válasza L4mie (#1783) üzenetére


Muki0521
újonc

Igen, a netbankon a számlatörténetben szerepel mindkét tranzakció, és az egyenlegből is kitűnik, hogy több, mint 100 ezer Ft-ot levettek.

(#1785) axlfsi válasza Muki0521 (#1781) üzenetére


axlfsi
veterán

Hali! Szinte biztos vagyok benne, hogy a közbenjárásod nélkül, senki nem emelhet csak úgy le a PP számládról. Lévén, hogy előrendelésben vásároltál, én arra tudok tippelni, hogy amikor (első alkalommal) kifizettem, akkor csak gyakorlatilag zárolt lett az a bizonyos összeg. Most, hogy beérkezett a raktárba a termék, ténylegesen is levonták tőled azt az összeget. Ellenőrizd a bankodnál.

(#1784) Muki0521 hát ez furi. Nem két telefont vettél? :)
Reklamáld meg természetesen.

Én eleve nem értem, hogy miként vehették le a beleegyezésed nélkül a pénzt. Ilyen nincs...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1786) L4mie válasza Muki0521 (#1784) üzenetére


L4mie
veterán

Uhh az rosszul hangzik....nem tudom nekem eddig egy automatizált levétel volt, amivel anno egy társkereső oldal trükközött, azóta mindig be kell jelentkeznem a paypalba, hogy fizessek, de ez alap.

Beszélj a gearbesttel, mert ez így nagyon nem kóser aztán ha hozzák a szokásos flegma support szinvonalat akkor paypallal, bankkal, de gyorsan :( ez így nagyon gáz.

axlfsi - javaslatát is futtasd végig, zárolt összeget érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1787) Muki0521 válasza axlfsi (#1785) üzenetére


Muki0521
újonc

103 ezer Ft hiányzik a számlámról.

(#1788) daser97


daser97
tag

A ... DPD-eknek sikerült !Szombathelyen !!! elveszteniük a telefont. Beszéltünk velük és mondtuk, hogy igyekezzenek, mert a türelem elfogyott... Erre mondták, hogy jó akkor megkeresik, majd szállítják valamikor.
Hát nem nyugodtam meg. Egyszerűen tragédia.
És mi az, hogy nekem kell szólni, hogy keressék már meg, ha elveszett... ????
Aki tudja, az kerülje el ezeket, mert ez borzalmas. És az nem fér a fejembe, hogy Szombathelyen hogy lehet elveszteni. Bestben még értem, hogy ott van 26382929 csomag és elkeveredik meg leesik a címke... De ez, hogy ott ahol a madár se jár... hihetetlen.

(#1789) L4mie válasza daser97 (#1788) üzenetére


L4mie
veterán

Szerintem miután megjött a csomagod, ha megjött. Szépen postolj egy cikket a facebookon, hogy milyen ügyesek :D

Muki0521: :W ez így katasztrófa, főleg az, hogy valahogy hozzáfértek a paypal accountodhoz engedély nélkül.
/szerencsére én pont mostanában változtattam meg a jelszavam, mert túl sok helyről vásároltam mostanában, és fő a biztonság/

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1790) daser97 válasza L4mie (#1789) üzenetére


daser97
tag

Valami hasonló lesz :D
Velem nem szoktak ezek jól járni...

(#1791) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Most nézem Kínában ünnepelnek vadul....ez az eu raktáras rendeléseket is befolyásolja?
Vagy mi lehet az oka hogy a rendelésem tegnap dél óta processing, míg többen írják hogy akár még aznap feladásra került a rendelésük... (8 dolcsis expedited shiping vagy mi a szösz)

(#1792) daser97 válasza badxgirl (#1791) üzenetére


daser97
tag

Ha DPD-s akkor ami várható plusz 1-2hét. Sajnos tapasztalat... :(

(#1793) badxgirl válasza daser97 (#1792) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Az én gondom még nem a szállítás, hanem hogy fel sem adják. Eddig minden rendelésem akár kinti aruhazbol akár ebayen még aznap vagy max másnap délelőtt feladásra került....itt meg másfél napja azt lesem hogy order status processing és semmi jelét nem tapasztalom hogy feladták volna...

(#1794) pimmi válasza badxgirl (#1791) üzenetére


pimmi
senior tag

nekem hétfő óta process.......

(#1795) janek69


janek69
senior tag

Sziasztok! Nem vásároltam ezelőtt a gearbesttől így nem tudom mire számíthatok,ugyanis szombaton rendeltem EU raktárról egy tabletet,expedited shippinggel,ami 3-7nap. Ehhez képest most szerdán még mindig processing státuszban van. Egyetlen üzenetemre sem válaszolnak. Ezek ilyenek vagy csak engem útálnak. A haverom egyik hétfőn rendelt egy telót, a következő hétfőn megkapta. Én külön fizettem a gyorsabb szállításért és semmi. Ja a kínai raktárból vett képernyőfólia már vasárnap shipped státuszban volt.

[ Szerkesztve ]

(#1796) Outlander válasza janek69 (#1795) üzenetére


Outlander
őstag

Október 1-7 ünnep van.... max service support van. Majd talán holnap feldolgozzák...

Tudom, tudom, eu warehouse, de akkor is.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#1797) janek69 válasza Outlander (#1796) üzenetére


janek69
senior tag

Na jó,de se egy automata üzenet se semmi? Ha kifutnak a 7 napból azonnal nyomom a paypal claim-et és kérem vissza a plusz manit a gyors szállításért.

(#1798) Flashget válasza janek69 (#1797) üzenetére


Flashget
félisten

Hosszú hétvégén nálunk is megáll az élet. ;)

Realme GT Master Edition

(#1799) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Az aggódóknak üzenem, hogy a július 20-án leadott rendelést ma kaptam kézhez. Szóval kitartás, megjön az. :D
Egyébként a 20.-i rendelés, 30-án voltott "shipped" állapotra, de a borítékon 9. 9. szerepel. Nem véletlen a sumákolás és a sok zárt ticket, pontosan tudják, hogy hol a baj...
Viszont az árak még mindig a legjobbak, és nálam eddig 11-ből 11 megjött.

[ Szerkesztve ]

(#1800) janek69 válasza krisztianAMG (#1799) üzenetére


janek69
senior tag

Nem az a baj,hogy nem jön meg,hanem az,hogy fizetsz azért,hogy dhl-el jöjjön,meg plusz azért,hogy még ott is gyorsabban és a lét elteszik és csesznek küldeni.Nekem is volt kínából 70 napos csomagom,de ez Anglia és DHL-el. Csak ne tartson már sokáig. Ennyi erővel kínából is vehettem volna csigapostával olcsóbban.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.