Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37901) Chosen válasza TESCO-Zsömle (#37900) üzenetére


Chosen
addikt

A Brawn is durrantott 2009-ben, tehát nem lehetetlen. :) A Lola meg más területen, de elég nagy múlttal rendelkezik, így kinézem belőlük, hogy már első évben alkothatnak valami jót.

(#37902) Motion_Blur válasza Chosen (#37901) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csakhogy a Brawn csupán nevében volt új csapat ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37903) TESCO-Zsömle válasza Chosen (#37901) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Brawn azért tudott durrantani, mert nyerő autót vett a Hondától. Ha nem adják el a csapatot, akkor 2009-ben JB a Hondával lett volna VB...

Ezzel ellentétben a Lola nem átvesz egy már évek óta a F1-ben tevékenykedő csapatot, hanem teljesen a nulláról épít egyet.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37904) proof88


proof88
addikt

(#37905) Chosen válasza TESCO-Zsömle (#37903) üzenetére


Chosen
addikt

Igaz. Mindenesetre várjuk az új csapatokat, a lényeg, hogy ne a 107%-ot karcolgassák. :D

(#37906) kukinyo válasza proof88 (#37892) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez így nem teljesen igaz.
Az első hozzászólásod ezzel kapcsolatban tényleg komolyan vettem.De ahogy haladtunk a témában ,kezdett gyanússá válni.Akkor már csak bele mentem a játékba.

(#37907) proof88 válasza kukinyo (#37906) üzenetére


proof88
addikt

akkor jó :R :D

(#37908) Xirtam válasza proof88 (#37892) üzenetére


Xirtam
veterán

Erről csak én nem tudok?! :P ;)

(#37909) proof88 válasza Xirtam (#37908) üzenetére


proof88
addikt

:D :)) :B

(#37910) Nowhereman válasza TESCO-Zsömle (#37903) üzenetére


Nowhereman
őstag

Emlékeim szerint a legutolsó csapat, amely 0-ról versenyképes verdát tudott összehozni a legelső futamra, az a Jordan volt 1991-ben. A Lola meg többször megfordult a csúcskategóriában, de a 60-as évek óta nem sok vizet zavartak - mndhtani egyre kissebb eredménnyel.
Különben meg nem lesz 13. csapat. Azért indíttatott pályázatot anno börni, mert rettegett attól, hogy nem lesz meg a szerződésben előírt 20 autó a rajtrácson. Most ilyen veszély nincs. Ő meg ha lehet megspórolja az a néhány dodót a következő válóperére.

Utánam a kondenzcsik!

(#37911) TESCO-Zsömle válasza Nowhereman (#37910) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem ragaszkodom a 13 csapathoz, csak legyen 30 autó a rajtrácson...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37912) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

(#37913) Gabesz1019 válasza TESCO-Zsömle (#37903) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nem biztos. Lehet, hogy pont a Merci motor kellett ahhoz, hogy az az autó VB esélyes (később győztes) legyen. Talán Honda erőforrással nem lett volna ilyen jó, de ezt már sosem fogjuk megtudni.

(#37914) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#37913) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amennyire én tudom, a dupla-diffúzor kellett, hogy az az autó VB-esélyes legyen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37915) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#37914) üzenetére


Xirtam
veterán

És te tudod jól.

(#37916) Gabesz1019 válasza TESCO-Zsömle (#37914) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Mondjuk az is igaz.

(#37917) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

F1 sztárok másként, avagy ki mit csinálna, ha nem versenyezne:

Képek

(#37918) Robi BALBOA válasza Gabesz1019 (#37917) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez jó, a többségre illik is a dolog. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37919) Chosen válasza Robi BALBOA (#37918) üzenetére


Chosen
addikt

Petrov :DDD

(#37921) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#37920) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Már kezdtem volna csalódni, mikor megláttam, hogy efegylájv.

Remélem Rosberg oda kerül a helyére.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37922) -Mike- válasza Gabesz1019 (#37917) üzenetére


-Mike-
addikt

Vissza sírom a losminidriverst.

(#37923) Qru válasza Gabesz1019 (#37920) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Érthető, Nico túl erős csapattárs lenne Falonsónak.

#nincsbennetarcsi

(#37924) TESCO-Zsömle válasza Qru (#37923) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

El ne hidd már... F1-Live... Az sem igaz, amit kérdeznek...

A Ferrari-nak nem érdeke egy ennyire rossz passzban levő pilóta alkalmazása.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37925) Qru válasza TESCO-Zsömle (#37924) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nico miért lenne rossz paszban? Sumákker, na ő van rossz paszban és már nem is lesz jobban. :D A rutinja meg a neve miatt kellett csak a Mercinek.

#nincsbennetarcsi

(#37926) TESCO-Zsömle válasza Qru (#37925) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt hiszem átsiklóttál a mondatban a Ferrari szócskán. Tudod az az a piros autó a lóval. Na nekik nem érdekük Massa alkalmazása... :B

A hozzászólás flém részére inkább nem reagálnék... ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37927) gézu válasza Qru (#37925) üzenetére


gézu
őstag

Ezt jó, hogy most írod, amikor legutóbb épp elkalapálta a mindig szerény Rózsahegyit :D

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#37928) Robi BALBOA válasza Qru (#37925) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Azért tud mutatni még egy-két jó trükköt/fikcsót az öreg a fiataloknak, szép rajtokat és komoly előzéseket. :K
Majd meglátjuk, hogy ha kap egy jobb kocsit akkor mit fog vele kezdeni, de van egy sejtésem, hogy mi lesz. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37929) kukinyo válasza Robi BALBOA (#37928) üzenetére


kukinyo
addikt

8. :K

(#37930) Qru válasza TESCO-Zsömle (#37926) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem siklottam el felette. Miért ne lenne érdekük Massa alkalmazása? Ő egy jól bejáratott másodhegedűs, és Lonsi mellé pont ez kell. Nico felesleges "belhábotút" indítana, mert Nico jó pilóta Massa meg nem. Ő el van Hamival, időnként kikisérik egymást a bukótérbe és ennyi.

"A hozzászólás flém részére inkább nem reagálnék... "
Mert nincs is mit reagálni rá, Sumákkernek már leáldozott, ennyi. Az unokáit kéne bölcsibe hordania bébikompal, nem itt bohócot csinálni magából. Persze értem, hogy kapuzárási pánikja van, de ezt még sem az F1-ben kéne kiélnie/levezetnie szvsz. Bár ennyi pénzért én is hajlandó lennék bohóct csinálni magamból az igaz. :D
Ettől függetlenül ő az egyik, ha nem a legjobb F1-es pilóta az tény csak már eljárt felette az idő.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#37931) Robi BALBOA válasza kukinyo (#37929) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Na ez gonosz volt! :DDD

Lehet, hogy 8. lenne, de rajtnál hozna 3 helyet aztán a dobogóig meg sem állna. ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37932) TESCO-Zsömle válasza Qru (#37930) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Például mert emiatt a jól bejáratott másodhegedűs miatt bukták a konstruktőri ezüstöt? Nikó teljesítményével megverték volna a McLaren-t. Így csak a bronzra futja...

A flém-re továbbra sem reagálnék...

Robi BALBOA: A fórumtárs szerintem úgy gondolta, hogy behúzná a 8. VB-t...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37933) Qru válasza TESCO-Zsömle (#37932) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nico túl erős társ lenne Lonsinak, pontokat venne el tőle, ettől félnek jobban ezek szerint mint sem, hogy 2. vagy 3.-ak leszenek a csapat vb-n.

#nincsbennetarcsi

(#37934) Robi BALBOA válasza TESCO-Zsömle (#37932) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Akkor úgy oké! :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37935) TESCO-Zsömle válasza Qru (#37933) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudom miről beszélsz... A balesete előtt Massa Kimi-t és Alonso-t is szorongatta...

2007ben Kimi 14 ponttal verte Massa-t, 2008-ban Massa verte 22 ponttal Kimi-t. 2009-ben Alonso mindössze 4 ponttal verte meg Massát, aki az idény felét húzta le.

Massa nem volt klasszikus értelemben vett másodpilóta. Sok pályán tudott villantani, és volt benne spiritusz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37936) kukinyo válasza Robi BALBOA (#37934) üzenetére


kukinyo
addikt

TESCO-Zsömle bele lát a fejembe. :D

(#37937) Sirpi válasza TESCO-Zsömle (#37935) üzenetére


Sirpi
senior tag

A 2009-es összehasonlítás hogy jön ide? Alonso akkor egy gyenge Renault-ban szenvedett, nem? (a másik két év viszont jogos)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#37938) Gyusz válasza TESCO-Zsömle (#37935) üzenetére


Gyusz
őstag

A 2009-es Renault sokkal gyengébb volt, mint az akkori Ferrari. Akkor már inkább írd azt, hogy abban az idényben (a balesete előtt) Kiminél több pontot szerzett.

Szerk.: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#37939) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#37935) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó de már nincs meg az a spiritusz. Lassabb lett nem sokkal csak picit. De itt ezredekről beszélünk. Sajnos. Lehet a morálja se olyan. Lehet nem is vele van a baj, csak nem érzi már jól magát a Ferrari-nál amit mondjuk kétlek.

(#37940) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sirpi, Gyusz: Igen, azt benéztem. 2009-ben még Kimi rontotta ott a levegőt, aki csak 26 ponttal tudta elverni...

Xirtam: Nincs. Fránya rugó kiütötte... Nem hiszem, hogy csak a közérzetével van baj. Régen is voltak rossz napjai, de ennyire akkor se volt maga alatt, és mindig volt kiút... Most látszólag jól van, csak éppen nem megy... Nagyon nem... És én sem hiszem, hogy valaha meg fog javulni...

Jelen formájában Massa egy ballaszt, ami visszahúzza a csapatot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37941) Qru válasza TESCO-Zsömle (#37935) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem vágom a jelen/jövő bajnokságai szempontjából mit számít, hogy régen mit tudott... De ennek fényében már értem miért gondolod "Sumi flémnek" a puszta tények ismertetését.
Mindegy is mert nem változtat a tényen, hogy egy beszürkült másodhegedűs jelenleg Massa (mint pl Webo is), de rájuk is szükség van ez nem vitás. Ha nem így lenne Nico lenne Lonsi csapattársa pl.
Nem egyszerű, hogy a kettes pilóta ne is legyen túl erős (ne raboljon pontot a favorittól) és ne is legyen túl béna, hogy nagyon lemaradjon a csapat a konstruktőri vb-ben.

#nincsbennetarcsi

(#37942) TESCO-Zsömle válasza Qru (#37941) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az unokáit kéne bölcsibe hordania bébikompal, nem itt bohócot csinálni magából.

Ezt én nem nevezném puszta ténynek semmilyen szempontból...

A Ferrari-nál eddig se csináltak titkot belőle, hogy van csapatutasítás. Nincs szükségük rá, hogy Alonso mellé ilyen gyenge másodhegedűst rakjanak. Ha azt akarják, hogy Nico ne vegyen el pontokat, elég ráparancsolni, hogy ne támadja. Ennyi. Ilyen egyszerű...

Ha Massa minden futamon ott lett volna közvetlen Alonso mögött, lazán belefért volna, hogy hébe-hóba megelőzze őket az egyik McLaren. A konstruktőri ezüst meglenne...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37943) Nowhereman válasza TESCO-Zsömle (#37942) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos a Ferrarinál nem építenek arra, hogy az elkövetkezendő 20 évben Lonzi arcképébe csomagolva kínálják a Ferrarikat a piacon. Mikor jött Lonzi, nem volt dedikálva neki az alfasofőr státusz. A szezon derekára megmutatta, hogy ha valaki VB. szerezhet a Ferrarinak, az ő lesz. Így lett Maszat hátvéd. Ugyanígy ha az új szerzemény érezhetően jobb lenne Lonzinál, akkor őt tolnák a VB. megszerzésének reményében, magasról tojva Lonzi hiúságára... A Ferrarinál elmúltak már azok az idők, amikor az alfasofőr spanjai ültek a kulcspozíciókban.

Utánam a kondenzcsik!

(#37944) TESCO-Zsömle válasza Nowhereman (#37943) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy szóval se állítottam, hogy a Ferrari-nál van első és második számú pilóta. Általában az idény feléig hagyják versenyezni a pilótáikat, és csak akkor állnak be az egyik mögé, ha:
1 - A helyzet kritikussá válik a VB-cím szempontjából
2 - Az egyik pilóta számottevő előnyre tesz szert a másikkal szemben.

És ez -szerintem- így logikus, ha mindkét címet akarják.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37945) Gabesz1019 válasza Nowhereman (#37943) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

"Nos a Ferrarinál nem építenek arra, hogy az elkövetkezendő 20 évben Lonzi arcképébe csomagolva kínálják a Ferrarikat a piacon."

Pedig úgy néz ki, hogy jön a Ferrari 599 Alonso Limitált kiadás. :D

Saját Ferrarit kap Alonso

(#37946) darál0w válasza Gabesz1019 (#37945) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vajon a sisak alatt is így mosolyog és nyujtogatja a nyelvét futamokon? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37947) -Mike- válasza darál0w (#37946) üzenetére


-Mike-
addikt

Tavaly Hockenheimben biztos :)

(#37948) Gabesz1019 válasza darál0w (#37946) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Amikor Hamiltont előzi biztos. :DD

(#37949) Xirtam válasza Gabesz1019 (#37945) üzenetére


Xirtam
veterán

Hadd jöjjön! :) Azért tavaly és ebben az évben is, ha nincs Alonso kb. eláshattuk volna magunkat. ;)

(#37950) Gabesz1019 válasza Xirtam (#37949) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Az biztos. Régebben azt mondták, hogy a Ferrari annyit tud amennyit Barrichello megy vele a többi az a plusz amit Schumi hozzátesz. Kb. most is ez van, annyit tud a Ferrari amennyit Massa megy vele a többi pedig amit Alo hozzátesz. Plusz emellett még motiválja a csapatot is, és aktívan részt vesz a fejlesztésben. Nagyon akarja azt a Ferraris VB címet. Hátha 2012-re sikerül összerakni a vasat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.