Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38951) Pompi válasza Motion_Blur (#38945) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én is koccintok egyet ahogy ígértem ;)

Feel Good Inc.

(#38952) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Arról tudni valamit hogy Kimi mikor gurulhat pályára (és melyikre) a 2009-es autóval?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38953) JJános válasza KaraDani (#38948) üzenetére


JJános
addikt

Dani ma este egy-két sört az örömre azért betolunk nem?

2007-05-06 óta itt!

(#38954) Kraptor


Kraptor
őstag

(#38955) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

www.f1-live.hu

Renault: Kubica lehet Räikkönen csapattársa!

Ezek megint valami kemény cuccot tolhatnak a szerkesztőségben :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38956) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#38955) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Á, csak túlzásba vitték a koccintást Räikkönen visszatérésére... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38957) #16741888 válasza #70869248 (#38934) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hasonlóan gondolom, nekem az olyan pilóták akik megpróbálnak a csapathoz csapatként hozzáállni, megpróbálják megérteni miért működnek a dolgok, és igazi fanatikusok, sokkal szimpatikusabbak.

Ugyanakkor megnézve ezt a videót, sokat komolyodott emberünk, engem egészen meglepett a mimikája, az jön le belőle szvsz hogy motvált nagyon. Kíváncsi vagyok a tékozló fiú példabeszéd ez esetben mennyire áll fent. :) Soha nem csíptem a srácot, de jó lenne ha versenyképes lenne és kedvvel versenyezne, mert a sportnak nagyon jót tenne, emiatt drukkolok neki nagyon hogy visszataláljon a Mclarenes tempójához. Remélem a burnout szindrómán túl van.

Tavaly is már majdnem aláírt a Renaulthoz, akkor még sokat kért, gondolom most már megelégszik néhány millióval is. :D

[ Szerkesztve ]

(#38958) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

(#38959) #70869248 válasza KaraDani (#38948) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az sosem baj :)
De sztem nem lesz rentábilis, Kimi sztem szépen kap majd a Renault-tól, és annyit nem fog hozni a rajongói vásárlóerő.
Ez csak akkor kifizetődő, ha Kimi beválik....akkor igen. Egy gyors Kimi bármelyik csapatnak kellene, és ahogy Button, Kimi is másodvirágozhat egyet.
De ha nem...
akkor nagyobb sansza van arra hogy sárbatiporja mindazt amit elért...és itt nem a VB címére gondolok, mert annál sokkal nagyobb dolgokat tett le az asztalra, a cím meg inkább leesett neki 'runner-runner' szvsz.
...ha nem megy, és semmi nem lesz, akkor elindulhat a kiscsapatok felé, vagy megint kivonul...és az rendesen megpecsétel.
Sztem nagyobb sansza van lebukni a nevét mint MS-nek volt.

(#38960) TESCO-Zsömle válasza #70869248 (#38959) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ebben erősen benne van, hogy MS egy élő legenda. Menjen bármilyen xarul, legyen bármilyen rossz passzba, azt már senki se veheti el tőle... Nála már pálya- vagy életműről lehet beszélni...

Ő a világ legfiatalabb 7x-es világbajnoka. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38961) shteer válasza #70869248 (#38959) üzenetére


shteer
titán

button meglepetés volt, szinte senki sem számított rá

kimitől viszont így elvárás. valamit villantania kell, a csapatnak is.

..szerintem jónak tűnik

(#38962) AMD Power válasza hunnylander (#38906) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem mind1. Nem baj de nem is örülök neki.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38963) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Akkor egy kis statisztika:

Räikkönen azzal, hogy visszatér hat világbajnok lesz a mezőnyben, ez, a komplett mezőny negyedét jelenti :)
Ha a hat világbajnok VB címeinek számát összeadjuk akkor szám szerint tizennégyet kapunk :D Ebből egyedül Sumi-nak van hét, a többi öt pilóta a maradék hét címen osztozik :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#38964) JJános válasza Motion_Blur (#38955) üzenetére


JJános
addikt

Lejöhetnének már az anyagról. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#38965) TESCO-Zsömle válasza SpongyaBob (#38963) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha marad így a mezőny még 2 évig, akkor már 16 címről lesz szó, és ha van isten, az öreg annak is a felét fogja birtokolni... ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38966) prmcsk válasza SpongyaBob (#38963) üzenetére


prmcsk
addikt

Pont ez a gondom.
Szám szerint igaz a 6, de a vezetői tudást és ambíciót ez a szám messze nem igazolja.

Sok itt a "jó időben jó helyen a legjobb autóval" VB, ami persze csak a bolondok szerint véletlen...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#38967) Nowhereman válasza JJános (#38928) üzenetére


Nowhereman
őstag

Legalább a saját válaszodat linkelnéd?
Miért, nem Sumák Mihály jutott eszedbe még erről is? Hol hazudtam én?
De talán csak nem én nem láttam ott azt a briliáns okfejtésedet, mert még B-type is csak így kezdte a választ:"De akiket itt felsorolsz azok nem umond 2. számú versenyzők."

De te legalább nyíltan vallod, hogy misét nézel, nem versenyt! Minek keresném benned a hibát?

És ha lehet, hogy úgy egy kézen megszámolható tagon kívül egí egész fórumot ne ostobázz le! Szerintem kevesen tennék Hornerék szavára tűzbe a kezüket.

És arra meg ne is kérj, hogy olyan marhaságokra bólogassak, hogy valaki a pole-ról végigvezetve a versenyt törjön át a mezőnyön!

Utánam a kondenzcsik!

(#38968) Motion_Blur válasza Nowhereman (#38967) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Meg szeretnélek kérni, hogy nyíltan háborodj fel, mivel a Brazil Nagydíjon csapatutasítás történt. Nem, nem szárnycsere... nem, nem elhúzódó kerékcsere... a pályán az egyik pilótának a csapat utasítására el kellett engednie a csapattársát! Ha következetes vagy akkor most nekiállsz pocskondiázni Tost-ot, Hornert, Marko-t meg még az isten tudja kit..

Vasárnap este óta várom hogy a szokásos igazságért kibukjon belőled, de hiába...

:U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38969) Nowhereman válasza Motion_Blur (#38968) üzenetére


Nowhereman
őstag

Látom akkor te sem tartod Hornert az igazmondás bajnokának!
Meg most minek fárasszam magam, ha megcsinálod helyettem te!

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#38970) stvnppp válasza prmcsk (#38966) üzenetére


stvnppp
senior tag

"Sok itt a "jó időben jó helyen a legjobb autóval" VB, ami persze csak a bolondok szerint véletlen..."

Tényleg nem véletlen, mert azért mindegyik letett az asztalra valamit, mielőtt "jó időben, jó helyen, a legjobb autóba" kerülhetett.
Ez amúgy is egy technikai sport, amiben nem csak az ember "tudása és ambíciója" számít, ami miatt sokan nem is tartják igazi sportnak, de ugyanakkor ez adja az egyik varázsát...

Azt meg nem szabad elfelejteni, hogy csak adott év világbajnokairól beszélünk, nem pedig örökös világbajnokokról.

[ Szerkesztve ]

(#38971) vikvuk válasza stvnppp (#38970) üzenetére


vikvuk
aktív tag

Azt meg nem szabad elfelejteni, hogy csak adott év világbajnokairól beszélünk, nem pedig örökös világbajnokokról.

nem mondod? :B

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#38972) MPowerPH válasza Motion_Blur (#38968) üzenetére


MPowerPH
félisten

Inkább Vettel döntött úgy, hogy elengedi, nem?

mod: Jaj de jó, van rá esély, hogy Kimi jövőre valami versenyképes autót kap. Bízzunk a Renaultban, hogy most nem rontja el.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38973) PazsitZ válasza Motion_Blur (#38968) üzenetére


PazsitZ
addikt

Egyébként valóban érthetetlen, mivel náluk nincs csapatutasítás.
Bár azért meggondolva talán jobb így, mintha megint kiütötte volna mindkettejüket a csodagyerek. :DDD

Egyébként eszembe is jutott a futam végén, hogy ez azért biztos nagyon fájt Markona, meg lehet Hornernek is.

- http://pazsitz.hu -

(#38974) kukinyo válasza Motion_Blur (#38968) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze,Webberrel megnyerettek egy futamot, kajakra elnyomva szegény Vettelt.
A rohadt bandája.Undorító :))
Ha Vettelre nem szólnak rá nem hogy idén de még jövőre sem nyert volna Webber semmit.
Annyival gyengébb pilóta.Nem is csodálom hogy csak másodhegedűsnek jó.

(#38975) JJános válasza Nowhereman (#38967) üzenetére


JJános
addikt

Folyamatosan beszélsz el mellettem. Kiforgatod szavaim.

Sumák Mihályt meg nem is ismerem.

Misét soha nem néztem, és nem járok templomba sem, és ha hiszek Istenben azt ne ide keverd.(undorító dolognak tartom, mert nem ide való, hogy van e hitem.)

Én Horneréket fel sem hoztam.

Sumi p3edig nem volt rögtön a csúcson.
A Ferrarinál elég sok év elment, mire pole-ra jutottak. Sumi is sokat dolgozott érte.

2007-05-06 óta itt!

(#38976) stvnppp


stvnppp
senior tag

Kimi Szerződése :)
1. Minimum 15 millió euró. Egy szezonra…
2. Akkor kelek, amikor akarok. Ha elalszom, elalszom.
3. No PR.
4. Nem kérdezel sokat, nem idegesítesz az autó sz.rságaival.
5. A futamon csak akkor szólsz hozzám, ha megfutom a leggyorsabb kört.
6. Szauna és tollaslabda pálya az öltözőmbe.
7. Nem próbálsz megnevettetni.
8. Ha nem állok fel a rajtrácsra, azt nyilatkozod, magánügy, majd jövök.
9. Ralizom, mert… Nincs, mert továbbra sem kérdezel vissza.
10. Alkohol tartalmú italok és jégkrémek, minden mennyiségben.
11. A piros színt kerülöd.
12. Nem érsz hozzám.
13. Ha kiesek a versenyből, az mindig csak a te hibád, és miután ez megtörtént, leinteted a versenyt.
14. 15 ezer euró minden mosolygás után.
15. Csak szombaton és vasárnap ülök autóba, péntekig bulizok.
16. Nem mondod meg, hogy milyen autót használjak.
17. Soha ne nézz a szemembe.
18. Nem hasonlítasz senkihez, csak magamhoz.
19. A f.s jelzőket, mint a „Jégember”, és az ehhez hasonló marhaságokat elhagyod.
20. A dobogóra erősebb italokat viszel fel, és a másik két helyezett helyett is én veszem át a piát.

20+1. Ha ezeket a pontokat megszeged, 400 millió eurót fizetsz.

Ezt most találtam...

(#38977) Jadro válasza stvnppp (#38976) üzenetére


Jadro
veterán

:C

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#38978) sfdrakex válasza stvnppp (#38976) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Like :D és bakácsolom

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38979) stvnppp válasza stvnppp (#38976) üzenetére


stvnppp
senior tag

Van folytatása... Best of Kimi Räikkönen – Bölcsességek és őszinte szavak

Finnországról…
„Nos, nyáron horgászunk és b*szunk. És télen… A horgászás rossz.”

(#38980) MPowerPH válasza stvnppp (#38976) üzenetére


MPowerPH
félisten

Baráti... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38981) Nowhereman válasza JJános (#38975) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem, kell kiforgatnom a szavadat, azok megállás nélkül ütik egymást. Akkor ha már linkelted B-type-ot, elemezzük ki a válaszod.

"Hidd el, hogy értem.

Csak ezért, vagy ez ellen Webbó kell tegyen. Ha elfogadja a másodhegedűs szerepet, az ő dolga. Az Webbó, és menedzsere dolga, hogy hova szerződik, és mennyiért, és minek.
Aki pedig ilyen versenyzőnek drukkol akinek ki vannak osztva a lapok, az örüljön a legapróbb sikernek
." - Akkor most szerinted is ki vannak osztva a lapok a Red Bullnál, vagy mi?
"Én örülök, ha Lonzi felér a dobogóra, örülök Sumi ötödik helyének.

Amikor Sumi sorra nyerte a VB-ket, akkor ugyan ez volt. De azt senki nem irigyelte mennyit dolgozott, mire a Ferrari oda ért a csúcsra. Hány évet kellett neki gürizni?
Én már akkor drukkoltam neki amikor először beleült a Benettonba.

Milyen unalmas verseny, mert mindig ugyanaz nyer, jött a válasz. NEKEM NEM VOLT UNALMAS! Én élveztem, ahogy most Vettel sikereit." - Akkor mégse a küzdelemre gerjedsz, hanem isteneid imádata visz a láda elé?

"Jöhet a vád, hogy mindig annak drukkolok aki nyer. De ez nem igaz.

Én tudok örülni akkor is ha épp utolsó leszek. Öreg is vagyok, kevés is vagyok az rfactorhoz, de nagyon szeretem csinálni."

- egyet árulj el nekem - hol mesélsz te itt arról, hogy mi tesz valakit első pilótává?

Utánam a kondenzcsik!

(#38982) Dr. Romano válasza stvnppp (#38979) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Legjobb:

"Igaz, hogy néha egyszerűen csak unatkozol az autóban?

„Csak akkor, amikor egy országnyi távolságra vagyok elől, mint tavaly Melbourneben. Olyankor más dolgokra gondolsz, vagy játszol a gombokkal a kormányon."
:D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38983) Máté94 válasza Dr. Romano (#38982) üzenetére


Máté94
addikt

Jövőre legalább megdolgoztatják az egoját, amikor lekörözik. :K

(#38984) Motion_Blur válasza Dr. Romano (#38982) üzenetére


Motion_Blur
félisten

90%-ban kamu az egész egyébként :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38985) Dr. Romano válasza Motion_Blur (#38984) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Biztosan, de Kimitől simán el lehet képzelni, hogy bármikor levág ilyeneket bármely riporternek :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38986) JJános válasza Nowhereman (#38981) üzenetére


JJános
addikt

Nem ütik. Csak te nem érted. De ezt már megszoktam. Hagyjál lógva please.

Én soha nem fogok tudni úgy gondolkodni ahogy te, és nem is értem az összefüggéseid.
Miért éppen én vagyok a felelős azért, mert Webbó nem lett Vb?

Ostobaságaid meg tatsd meg magadnak.

Hagyj lógva.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

(#38987) -Mike- válasza Dr. Romano (#38985) üzenetére


-Mike-
addikt

28564szerre már nem annyira vicces, mint a fotós és gyerek fellökős rész sem. De gyanítom márciusig még be lesz linkelve ide is 32781szörre is.

[ Szerkesztve ]

(#38988) Dr. Romano válasza -Mike- (#38987) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát jah.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38989) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#38987) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem ordenáré bunkóság volt, de cáfoljon meg bárki, aki a "szartam" ellen tud érvelni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38990) JColee válasza TESCO-Zsömle (#38989) üzenetére


JColee
őstag

Éppen te érvelsz ellene.

(#38991) TOM-202 válasza TESCO-Zsömle (#38989) üzenetére


TOM-202
senior tag

Szerintem is bunkóság ilyet nyilatkozni bárkinek is. Nekem pont emiatt nem volt sohasem a kedvencem (nem a közönye miatt) Raikkönen még akkor sem amikor Schumi már visszavonult.

(#38992)



addikt

Kár ennyit beszélni róla, Kimi szarik rátok is. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38993) -Mike- válasza (#38992) üzenetére


-Mike-
addikt

Remélem lesz egy olyan opció a másik autóra, hogy legyen benne Senna/Grosjean/Petrov, ha felgyógyul Kubica akkor átadja neki a helyét és lesz egy RK + KR pilótájuk, akkor megnézném, hogy ki kire szarik. :)

(#38994) Motion_Blur válasza (#38992) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38995) shteer válasza (#38992) üzenetére


shteer
titán

:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#38996) sfdrakex válasza -Mike- (#38993) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

10 napja van Petrovnak eldönteni marad-e a Lotusnál jövőre vagy lép, valószínűleg azért kapott ilyen opciót, mert ha felépül Kubica akkor Kimi mellett övé a másik autó, és Petrov most még dönthet, hogy vállalja, hogy átadja a kocsiját Kubicának ha az visszatér, vagy elhúz másik csapatba, ha talál helyet. Mondjuk sok minden nem fog kiderülni abból ha RK megy KR ellen, egyik 2 évet hagyott ki a másik csak 1 évet, de balesete volt.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38997) MPowerPH válasza TESCO-Zsömle (#38989) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem meg az, hogy valaki őszinte, és kimondja amit gondol, az nem rossz dolog. Lehet bunkó, meg ordenáré, de nem rossz. Legalább őt nem tudja senki vásári majomnak nézni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38998) hermanyi válasza MPowerPH (#38997) üzenetére


hermanyi
őstag

Én is jó dolognak tartom az öszinteséget.
Nagyon kíváncsi leszek a 2012 es évadra ,befújt diffúzor ugrik remélem ezzel az üdítősök fényévtávolsága csökken a többi csapattal szemben,de lehetséges,hogy Adrian megint előhúz valami nagyot a tarsolyból :(

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#38999) JJános válasza MPowerPH (#38997) üzenetére


JJános
addikt

Nem rossz, csak közönséges. :))

2007-05-06 óta itt!

(#39000) #70869248 válasza MPowerPH (#38997) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az a baj hogy nem ez az élet :)
...talán ezért voltak gondjai a szponzorokkal, akit milliók kísérnek figyelemmel, az sok mindent nem tehet meg....illetve megteheti és aztán lehet úgy járni ahogy ő járt Alonso Santander-vel szemben.
Sztem is alap intelligencia, hogy bár szólásszabadság van, és lazaság is van, de egyfelől tiszteletben tartom a mások 'másmilyen' létezését, illetve nem szrok arra az asztalra ahonnan ennék.
Meg minek...sztem ez olyan felesleges volt, na mindegy, én nem savazom.
Részemről bárcsak több Hakkinen lenne, az én szememben ő kifejezetten jó arc volt a médián keresztül...sokszor meglepődtem a humorán :D
De Button is jó még szvsz.
Jó okés az ember nem ültethet jóarcokat a kocsikba, mert lehetséges hogy a rosszarc tehetségesebb...azaz igen is a tehetség ültesse az autóba a versenyzőt,...de azért hiányzik Hakkinen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.