Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38551) #70869248 válasza Motion_Blur (#38548) üzenetére


#70869248
törölt tag

A tesztek alapján akár Vettel szintjét is.

(#38552) JJános válasza #70869248 (#38551) üzenetére


JJános
addikt

Azt azért nem merte mondani. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#38553) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

(#38554) !Overdose! válasza #70869248 (#38551) üzenetére


!Overdose!
őstag

:R Én is így látom.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#38555) Motion_Blur válasza #70869248 (#38551) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akár mizsótink is VB lehetett volna a RB-al idén :K :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38556) #70869248 válasza Motion_Blur (#38555) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azt nem mondom.

(#38557) Motion_Blur válasza #70869248 (#38556) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ok, csak nekem furcsa hogy ilyet kijelentesz, nem nagyon szoktál.. Nekem meg sem fordul a fejemben hogy a fiatal pilóták tesztjén elért legjobb időket alapnak vegyem bármiféle hasonlítgatásra. Persze ha ellenérzéseim lennének Vettellel szemben és megkérdőjelezném a klasszisát akkor biztos én is így tennék..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38558) Gabesz1019 válasza Motion_Blur (#38555) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#38559) Haart válasza Gabesz1019 (#38553) üzenetére


Haart
addikt

Mi az már az a módi ha öregen is versenyzik valaki? :D Egyre több az idős arc. :DDD

(#38560) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#38558) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hészakos a mozsolyod tezsvíír. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38561) PazsitZ válasza Motion_Blur (#38548) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az arc már megvan.

- http://pazsitz.hu -

(#38562) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

de la rózsi jövőre már a HRT-nél fogja csapatni, mint versenyző

grat neki, reméljük a tapasztalatából adódóan jobban fogja kezelni a lekörözéseket mint a zöldfülűek :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38563) D@ni88 válasza Motion_Blur (#38562) üzenetére


D@ni88
addikt

Hát reméljük hogy Vettel nem tartja fel :DDD

(#38564) Gabesz1019 válasza Haart (#38559) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Olyan Chandhok-os egy kicsit, nem? ;]

Felipe Massa 100. futamára készül a Ferrarival!

Videó

0:45-nél, ilyet se mostanában láttunk tőlük. :)

(#38565) Xirtam válasza Gabesz1019 (#38564) üzenetére


Xirtam
veterán

De jó lenne ha megnyerné a Brazíl nagydíjat

(#38566) JJános válasza Xirtam (#38565) üzenetére


JJános
addikt

Én is szeretném. :C

2007-05-06 óta itt!

(#38567) -Mike- válasza Xirtam (#38565) üzenetére


-Mike-
addikt

Minden esély meg van rá ha kiesnek előle 5-en.

(#38568) proof88 válasza -Mike- (#38567) üzenetére


proof88
addikt

hát figyelj ... nehéz ott az a bal-jobb kanyar :D de az az igazság h általában akik n. futamot ünnepelnek, rosszul teljesítenek ... lehet h pont ő fogja kiejteni az előtte lévőket. :D
nem baj én azért most ... raktam rá hogy a top3-ban fog végezni ... 13-as szorzó :'D

(#38569) #16741888 válasza Xirtam (#38547) üzenetére


#16741888
törölt tag

fura ez a Honda plusz turbo párosítás, a Honda a Forma1ben brutál turbos motorokat csinált, de érdekes hogy utcára ez szinte egyáltalán nem szivárgott át.. Honnan van ekkora tapasztalatuk a modern turbos motorokról, erre kíváncsi lennék...

(#38570) Xirtam válasza #16741888 (#38569) üzenetére


Xirtam
veterán

Honda NSX

(#38571) !Overdose! válasza #16741888 (#38569) üzenetére


!Overdose!
őstag

Jelenleg is gyárt turbós benzinest a Honda. Acurákba építik öket.

Xirtam: Az NSX az szívó.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#38572) dokar válasza #16741888 (#38569) üzenetére


dokar
addikt

Azért nézz meg egy HPD ARX-01d-t!

Chassis: Carbon fibre monocoque (ATR/ORECA)
Class: LMP2
Engine: Honda 2,800cc twin turbo V6
Fuel: Petrol
Transmission: Hewland 6 speed
Brakes: Brembo carbon/carbon
Weight: 900kg
Fuel Tank: -
Year introduced: 2006

Bővebb infó ha érdekel a téma:
http://www.racecar-engineering.com/cars/hpd-arx-01d/

extra - SEXRay

(#38573) quby válasza #16741888 (#38569) üzenetére


quby
őstag

A szivem megdobban ha csak kimondom hogy: McLaren-Honda. Még egy Marlboros főszponzori szerződés kéne....:D Aztán felébredek...

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#38574) proof88


proof88
addikt

(#38575) -Mike- válasza proof88 (#38574) üzenetére


-Mike-
addikt

Sajnálod?

(#38576) Haart válasza -Mike- (#38575) üzenetére


Haart
addikt

Azért lennék a helyében mit ne mondjak ;] Másnapra sztem 2 jobb nővel cserélte le XD

(#38577) proof88 válasza -Mike- (#38575) üzenetére


proof88
addikt

nekem mindegy :D ő dolguk. Nem örülök más bajának, de engem ez nem érint. Csak beraktam a képet. :) Egyébként is szociálisan érzéketlen vagyok, vagy mi...

(#38578) hunnylander válasza proof88 (#38574) üzenetére


hunnylander
őstag

[link]

The hand in his pocket said it all.

As Nicole Scherzinger leaned in to embrace her ex-boyfriend Lewis Hamilton with a warm hug, the F1 driver kept his distance, not reciprocating the gesture.

The tense encounter made a sorry sight in a Los Angeles car park.

www.HunnyF1.com

(#38579) Integra válasza Xirtam (#38570) üzenetére


Integra
titán

nsx is szivó volt :)
honda nem gyártott alapvetően turbo motorokat utcára, az acura rd-x-ben van a k23-as blokk, na az turbo. a széria b meg k blokkokat éptették át előszeretettel, mert nagyon sokat birnak.
most fog kijönni az első gyári turbo k-s motor a 9gen ctr-be, de nevetségesen alacsony 210le körül... honda elalszik mindent már az utcai gépek között, soichiro forogna a sirjában ha ezt látná..
viszont versenyekre mai napig épit mind turbo mind szivo motorokat (irl, alms, jgtc etc.)

minden esetre ha visszatérnek legalább lesz miért nézni ezt a szenvedést ami most van. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38580) Integra


Integra
titán

hús vásár van, a jobb oldalit kérném, van rá 100 dolcsim :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38581) Gabesz1019 válasza Integra (#38580) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Viheted, enyém a csíkos. ;]

(#38582) #70869248 válasza Motion_Blur (#38557) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem csak én veszem alapnak....az ott lévő szakemberek is.
..ha semmi fontossága nem lenne, akkor nem lenne fontos a srácok szempontjából.
Ilyenkor letesztelnek amit lehet, és vizsgázik a srác abból is hogy milyen visszajelzései vannak.
De teszem azt Vergne és Bianchi esetében fontos az is hogy megmérjék a fiatalokat hogy hol is állnak, mit is tudnak...mert aztán járhatnak úgy is mint ahogy majdnem Hamilton-nal járt a McLaren, hogy elszerződik.
Szóval biztos hogy megfuttatták őket, és Vergne egy olyan autóval ami nincs rászabva, nincs ideálisan ráállítva...ehhez biztos hogy kevés 3 nap a mérnökének is, szóval ilyen körülmények között a 4 tizedes lemaradása ahhoz a Vettel-hez képest aki már összenőtt az autóval és a mérnökeivel és élesben futotta a pole-t érő körét, az igen jó.
...
Azt szerintem az eddigi hozszólásaimból is le lehetett szűrni, hogy én nem Vettel gyorsaságától/tehetségétől vagyok elájulva, hanem inkább az autótól.
Vettel-ben én a hozzáállását, a stabilitását bírom, de semmi több, és ha az eddigieket nézem, akkor egy olyan Vergne akire maximálisan ki van hegyezve a csapat, akkor az sztem hozná Vettel szintjét.
Nagyon jó a Red Bull csomag, és Vettel szinte maximálisan kihozta belőle az eredményeket, de ennyi. Nem lehet kifogásolni, de évközben nem is késztetett 'ájulásra'.
szerk:
Azt azért nehezen tudom elfelejteni, hogy talán Silverstone-ban tavaly, hogy ráesett mindenkire, valamiért hátulról jött fel, és brutális volt hogy mennyivel jobb volt a tapadása az autójának a többiekénél,...mert ő teligázon ment át ott ahol mások táncoltak a sebességgel hogy még tapadáson legyenek....teligázon.
...és ahhoz nem kell tehetség szvsz, .....az autó.
..és ez idénre még ígyebb lett valószínűsíthetően (meg amit látok az alapján is).

[ Szerkesztve ]

(#38583) Xirtam válasza #70869248 (#38582) üzenetére


Xirtam
veterán

Alonso teljesítményére mit mondanál ?

(#38584) Robi BALBOA válasza Xirtam (#38583) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Bravúros az autó képességeihez képest! :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#38585) #70869248 válasza Xirtam (#38583) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem nagyon jó, nem hiszem hogy hagyna az autóban sebességet, talán qual-n már nem annyira feszül amikor tudja...tudnia kell, hogy kevés lesz a pole-ra.
De zseniális rajtok, nagyon meggyőző versenyek..és mozog alatta az autó, szal szerintem Alonso nagyon rendben van, sztem nincs a mezőnyben aki többet tudna mutatni nála.

...azért az is hogy mindenkin mennyire meglátszott hogy mikor kopik el a gumi, de a Red Bull-k mindig tudtak gyorsak lenni, még Button-nál is fel kellett az elején áldozni egy kis sebességet, hogy tovább bírja a gumi, de a Red Bull-nál még akkor is volt tapadás, ha végig az élen mentek mások elől menekülve/távolodva...azaz a legjobb köridők mellett.

(#38586) 7600 GS válasza Robi BALBOA (#38584) üzenetére


7600 GS
addikt

Schumi is kb. ugyanazt hozza mint Alonso, csak ugye még gyengébb autóban.

(#38587) Xirtam


Xirtam
veterán

Nekem Button és Hamilton is egyre szimpatikusabb lett az év folyamán. Sokkal inkább úgy nézek már rá a McLaren-re mint egy számomra fiókcsapat. (Régen a TOYOTA-ra is így figyeltem, mondjuk úgy 2. kedvenc csapatom volt) Most a Ferrari (olasz mivoltomból, és mivel a logójukat a bőrömre tetoválva viselem ez egyértelmű) majd Sauber, és McLaren. A közellenség nálam a RedBull :D

[ Szerkesztve ]

(#38588) Robi BALBOA válasza 7600 GS (#38586) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ebben az évben Sumi is magára talált, reméljük jövőre a Merci is magára talál, mert az kevés ha csak a versenyző nyújt jó teljesítményt. ;)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#38589) Motion_Blur válasza Xirtam (#38587) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez megváltozik amint a RB lekerül a trónról és újra elkezd futamokat nyerni Hamilton.

Én már várom ezeket az időket mert ugyan a folyamatosa Vettel fikázás is érdekes, de közel sem olyan "véres" mint amikor Schumacher vagy Hamilton kapja az ívet :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38590) #70869248 válasza Motion_Blur (#38589) üzenetére


#70869248
törölt tag

Alonso és Button is ott van...ők is nyernek majd.
...de szvsz a Red Bull marad egy darabig, ez az autó KERS-l vagy anélkül, mindenféle gumin egyformán mindig gyors, gondolom felkészültek a következő évre is, ....a többieken múlik mi lesz, vagy esetleg egy komolyabb szabályváltozáson,..ami lesz is a motorokat illetően.
De egyenlőre én nem várom hogy a Red Bull lebukja magától az eddig a fejlesztések terén szerzett előnyt.

(#38591) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

jo példa volt a suzukai hires 130r kanyar mindenki csukott szárny csak a redbull repült át rajt nyitottal.ez mindent elmond az évről mennyire fölényben voltak.

bendeguz_HUN

(#38592) Nowhereman válasza #70869248 (#38590) üzenetére


Nowhereman
őstag

Közvetve hinném, hogy a Mekinél létezhetne olyan alanyi jogon járó egyetlenkézés, mint a RB-nél. Náluk még akkor sem vált fontossá, hogy melyik pilótájuk nyeri a futamot, mikor már tiszta volt, hogy az egyik már átigazolt... Úgyhogy ha Hamilton nyer, Button is fog!
Mint ahogy a Ferrárinál se dőlnének a kardjukba, ha olyan új seprőjük érkezne, aki még Lonzinál is jobban söprené az etredményeket befelé.

Utánam a kondenzcsik!

(#38593) Nowhereman válasza bendeguz76 (#38591) üzenetére


Nowhereman
őstag

Jop! De most Newey fejét mégse tehetik a hatoscsomagra...

Utánam a kondenzcsik!

(#38594) #70869248 válasza Xirtam (#38587) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nekem igazán az idei Lotus, azaz a jövő évi Caterham az ami nagyon tetszik, nagyon okosan építkeznek már a kezdetektől, a jövő évi autójuk pedig sztem már egyértelműen elszakad a költségvetési sapka alatt belépő kis csapatok árnyékától, nagyon tetszett, hogy két ilyen nevet mint Kovalainen és Trulli, alkalmaztak fizetős versenyzők helyett, ahogy tudtak váltani motort és váltót, jövőre pedig KERS-t is szereznek...és közben a részleteket is próbálják finomítani, mint pl. kormányszervó és a csapatmunka.
Valóban nem hoztak szégyent a Lotus névre,nekem ők az egyik kedvenc csapatom.
Trulli-t talán már le lehetne cserélni, jó nevek vannak piacon a fizetős versenyzők miatt...és a Lotus/Caterham név jól csenghet, mert nem váltogatják év közben, vagy éppen évenként a versenyzőiket...illetve folyamatos fejlődést mutatnak.
Nagyon szimpatikus, absz. kedvenc csapat nálam.....én inkább versenyzőkért, mint csapatokért szoktam szorítani, de ez a csapat kivétel.

(#38595) Robi BALBOA válasza #70869248 (#38594) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát Kovalainen nagyon jól nyomja, kihozza a Lotusból amit csak lehet.
Kers-el tuti bent lesznek a Q2-ben és remélem, hogy még a pontszerzés is menni fog nekik. :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#38596) #16741888 válasza dokar (#38572) üzenetére


#16741888
törölt tag

Okés de ez is versenyautó... Utcán szinte nincs és nem is nagyon volt olyan modelljük ami turbos lett volna, összevetve egy Audi/VW-vel, ami már a 80as években is durva turbos motorokat csinált, meg G60 meg minden szart, addig a Honda = VTEC, ezért furcsállom hogy a versenysportban meg ők a királyak turboval.

(#38597) #16741888 válasza #70869248 (#38582) üzenetére


#16741888
törölt tag

Értjük az aggályaidat, Vettel a jó lapjait fullosan keményen végighívja ahogy kell és letakarítja az asztalt :), ez eddig szuper, viszont majd kiderül jövőre vagy később hogy a szar lapokkal mit tud kezdeni, mennyire hívogat vissza. :D

(#38598) hunnylander


hunnylander
őstag

Viharokat jósolnak a futam idejére. :D

Interlagos update: Fri-Sat theme remains sunny AM, potential storms PM. Sunday now o'cast all day, drizzle AM, storms likely for F1 GP... - radarguruf1 Emlyn Hughes, Autosport

Péntek-szombat napos délelőttök, lehetséges délutáni viharok. Vasárnap egész napra borús ég, délelőtt záporok, a nagydíjra viharok valószínűek...

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#38599) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hivatalos: Kubica kihagyja a 2012-es idénynyitót

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38600) -Mike- válasza Motion_Blur (#38599) üzenetére


-Mike-
addikt

Az az egy szerencséje, hogy nincs egy ütős pilóta a renault kezében, ha lenne már mehetne kilincselni máshová.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.