Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38051) Pitterix válasza Xirtam (#38050) üzenetére


Pitterix
őstag

Nem tudom, azért a Ferrari, McLaren, energiaBull sokkal jobb a mezőnynél.... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#38052) TESCO-Zsömle válasza Pitterix (#38051) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De nézd meg a különbséget Schumi és Rosberg közt. Az öreg már tudja hogy bánjon a gumikkal versenytávon...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38053) AMD Power válasza Motion_Blur (#38036) üzenetére


AMD Power
titán

Nem kicsit. Sajnos ennek most hétvégén is megfogja inni a levét. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38054) Male válasza Pitterix (#38051) üzenetére


Male
nagyúr

2009-hez képest értette, nem a mezőnyön belül ;)

(#38055) -Mike-


-Mike-
addikt

BBC FP1 linket tud valaki?

(#38056) SG3rg0


SG3rg0
őstag

(#38057) TESCO-Zsömle válasza SG3rg0 (#38056) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valami fordítót rádobhatnátok. Ez a hablaty elviselhetetlen...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38058) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#38057) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hablaty? Biztos hogy a BBC-s linket nyitottad meg?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38059) Pompi válasza Motion_Blur (#38058) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

;]

Feel Good Inc.

(#38060) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#38058) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy link van odalent és az előbb valami hablaty volt éppen...

"...zrábdi germánye tráku vá Kilké..."

Most már az angol jött...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38061) VD válasza TESCO-Zsömle (#38060) üzenetére


VD
őstag

"...zrábdi germánye tráku vá Kilké..."

:D

(#38062) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kemény keveréken is már 1:40-be vannak, nem semmi :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38063) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Barichello - Motorcsere

Ha jól értettem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38064) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

FP1:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38065) baluka26 válasza Motion_Blur (#38064) üzenetére


baluka26
veterán

Első szektorban eléggé együtt vannak a fiúk.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#38066) VD válasza Motion_Blur (#38064) üzenetére


VD
őstag

Érik a Red-Bull Pole szokás szerint. :(
Már csak az a kérdés, hogy Button, vagy Hami lesz-e második?

(#38067) Motion_Blur válasza VD (#38066) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vettel pole nem is lehet kérdés :))

Engem az lepett meg hogy a Sauber mennyire szar lett így év végére. Lotus lassan felér rájuk meg a Williamsre.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38068) VD válasza Motion_Blur (#38067) üzenetére


VD
őstag

A Williams és a Sauber idei teljesítménye nagy csalódás.

A 2 Force-India produkciója sem tűnik most reálisnak, de lehet hoztak valamit ide.

A Toro-Rosso-k viszont az utóbbi futamokon úgy mennek mintha a bika nem az oldalukon lenne, hanem a seggükben fujtatna.

[ Szerkesztve ]

(#38069) Gyusz válasza Motion_Blur (#38067) üzenetére


Gyusz
őstag

Amikor volt a fújt diffúzoros, motorbeállításos keverés, akkor változtattak a fejlesztési terveken, úgy néz ki nem jött be. Időmérőn pedig nehezen melegítik fel a gumikat. Kobayashi is csak szenved, Németország óta nem szerzett pontot, Pérez-nek azért összejött valamennyi. Most eléggé hiányoznak az ausztrál pontok.

(#38070) Gabesz1019 válasza VD (#38068) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Toro-t most futtatja a Red Bull, hogy minél jobb helyen végezzenek a VB-ban (több lóvé miatt). Gondolom Newey bácsi átadott egy-két szolgálati titkot amitől a kis bikák így megindultak.

(#38071) sekli válasza Gabesz1019 (#38070) üzenetére


sekli
addikt

Ha így is van, csak azon csodálkozom, hogy miért nem korábban.

(#38072) AMD Power válasza Motion_Blur (#38067) üzenetére


AMD Power
titán

Már elég uncsi... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38073) VD válasza AMD Power (#38072) üzenetére


VD
őstag

Nem igaz! Mert a Forma 1-et... [link]

(#38074) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Massa-nak megint lepkézik az első szárnya :))

stream

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38075) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vettel a falban...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38076) darál0w válasza Motion_Blur (#38075) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nagyon összetörte a verdát?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38077) Motion_Blur válasza darál0w (#38076) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Első kanyar féktávjánál a felfestésen megcsúszott az autó hátulja, de szerencsére elég nagy a bukótér és csak oldalról belesüppedt a gumifalba. Többen is hibáztak már ebben a kanyarban, mindkét Ferrari többek között.

Vettel nem először töri meg az autót pénteken, nem hiszem hogy nagy hátránya származna belőle, mondjuk a tele tankos etapját így nem tudja megcsinálni :U

mod: Alonso is épp most törte meg a vasat

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38078) Gabesz1019 válasza sekli (#38071) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Korábban magukra koncentráltak, meglett mindkét VB cím, most már jöhet a tesó. :)

(#38079) baluka26 válasza Motion_Blur (#38075) üzenetére


baluka26
veterán

Kanyarodni kellet?! :Y
Alonso is átvette ezt a stílust ezek szerint... :W

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#38080) proof88 válasza baluka26 (#38079) üzenetére


proof88
addikt

nagyon instabil a ferrari legalábbis 1. edzésen belülről nézve annak tűnt ... de a merci is, persze az még installációs kör volt amit láttam :D

(#38082) meta86 válasza Gabesz1019 (#38081) üzenetére


meta86
csendes tag

szerintem számítottak erre, és úgyis van B terv minden csapatnál

(#38083) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#38081) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem úgy volt, hogy F1-lájv-ot tilos linkelni?

Vagy ez csak íratlan szabály?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38084) baluka26 válasza TESCO-Zsömle (#38083) üzenetére


baluka26
veterán

Mi a baj vele amúgy?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#38085) Motion_Blur válasza baluka26 (#38084) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sokszor élénk a fantáziájuk :)

+ szerintem az oldaluk is egy hányadék ahogy kinéz

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38086) Robi BALBOA válasza Gabesz1019 (#38081) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez már régen el volt döntve, miért csak most jönnek ezzel. :F
Amúgy ez egy olyan technológia aminek igen, hogy csak lette volna jövője, de az okos FIA pont ezt törli el, hát gratula nekik. :(((

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#38087) TESCO-Zsömle válasza Robi BALBOA (#38086) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hozz egy kis fényt korlátolt elmém homályába és magyarázd el, hogy a "kipufogógázt a diffúzorba" technológiából miként profitálhatnának az utcai autók?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38088) Robi BALBOA válasza TESCO-Zsömle (#38087) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem egy suzukira vagy egy opel astrára kell gondolni, henem utcai versenyautókra, valamint a F1-ben és más autóversenyekben is lenne haszna.
Vagy kitudja, lehet, ha tökélyre lenne fejlesztve akkor egy középkategóriás autóban is jól alkalmazható lenne.
De most te hozz egy kis fényt korlátolt elmém homályába és vázold fel nekem, hogy miért nem jó alkalmazni egy olyan technológiát ahol a kiáramló (rengeteg) felesleges energiát felhasználják valamire, esetünkben leszorító erő generálására. :U

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#38089) Male válasza Robi BALBOA (#38088) üzenetére


Male
nagyúr

Korábban én is írtam ilyet, merthogy egyébként kárba vesző energiát hasznosítanak, így zöldség ez is... csakhogy itt nem egészen ez ment, egyáltalán nem kárba vesző energia hasznosításáról van szó, hanem pluszban üzemanyagot égetnek csak azért, hogy leszorító erőt generáljanak, és hát ez aztán tényleg nem fog megjelenni egy utcai autóban.... a környezetvédelemtől meg igencsak messze áll.

(#38090) Gabesz1019 válasza TESCO-Zsömle (#38083) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

:))

Én se kedvelem, de valahogy mindig oda tévedek. :D Úgy megörültem a hírnek, hogy talán lesz mivel megfogni a Bikákat, hogy nem is néztem, hogy hol olvasom. :DD

(#38091) TESCO-Zsömle válasza Robi BALBOA (#38088) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A dolog ott kezdődik, hogy "normális" sportban a motort, felfüggesztést, elektronikát fejlesztik, amikből az utcai autók kamatoznak. Lásd pl LeMans. Folytatásnak ott van a tény, amit Male is írt, hogy a befújt diffúzor többletfogyasztással jár, mert üresjáratban is kell a forró levegő...
Harmadrészt az utcai autók zömének bőven elég a tömegből adódó leszorítóerő.

Nem mondtam, hogy nem jó alkalmazni, de miért olyan jó, hogy alapjáraton is locsolod a kipufogóba a benzint? A kipufogógáz hasznosítására ott a turbó, vagy lehet tenni generátort is a turbina tengelyére. A hőt nincs értelme kinyerni, mert abból eleve túl sok van ugye a motor miatt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38092) Nowhereman válasza Male (#38089) üzenetére


Nowhereman
őstag

Az a legnagyobb röhej, hogy a Renault ellensúlyos lengéscsillapítóját betiltották, mint mozgó aerodinamikai elemet, mikor ez a motorfütyültetős móka sokkal inkább kimeríti ennek a szabálynak a megszegését... /tavaly az F-ducktnál is térdel meg kézfejjel kellett a lyukakat befogni, hogy ne szegje meg ezt a szabályt.../

Utánam a kondenzcsik!

(#38093) Mezcal válasza TESCO-Zsömle (#37596) üzenetére


Mezcal
addikt

Kimi nem kell a Ferrarinak, mert nem azért szabadultak meg tőle idő előtt, hogy újra leszerződtessék.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#38094) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Néhány naplementés kép:

[link]
[link]
[link]
[link]

Sztrego: helyette megtartották a "hipergyors Felip Massa-t" :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38095) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#38094) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vénemberről nincs véletlen?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38096) #70869248 válasza Mezcal (#38093) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyon meglepődnék ha odamehetne.
Kimi vissza akar jönni az általa többször lesajnált F1-be...:)
ennek sztem egy oka van: fogyóban a pénze.
Ebben az évben már saját pénzből volt kénytelen versenyezni a WRC-ben, jövőre sem csilloghatnak neki ott nagy remények, hát visszajön ide....kíváncsi leszek a PR részére... :(((
Elment, mert a Ferrari szép lelépési pénzt fizetett neki, inkább szórakozott a WRC-ben mint lemondott volna a Ferrari pénzéről és megegyezett volna a McLaren-nel.
Csak versenyképes autó....na persze.
..számomra óriási csalódás ez a figura.
Amikor elment azt mondtam oké, le a kalappal azt az utat választja amin szíve szerint haladna, ...aztán ahogy a Red Bull megvonta tőle a támogatást, már esetleg Nascar...aham, most meg a Williams..
Mindeközben az F1 ilyen szr meg olyan szr. Nagy véleményem van a Finn versenyzőkről..akár rally, akár F1,...Kimi viszont nálam full bukó karakter.

(#38097) Csabee. válasza Motion_Blur (#38094) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezek jó képek lettek nagyon! :) :R

Üdv: Csabee.

(#38098) SpongyaBob válasza Motion_Blur (#38094) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nagyon jó képek! Esetleg Sumi-ról nincs? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#38099) AMD Power válasza Motion_Blur (#38094) üzenetére


AMD Power
titán

De komoly képek, köszönjük! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38100)



addikt

Tud valaki streamet?
Valamiért a BBC playeren nem megy az f1, igazából már a tegnapi szabadedzés sem jött be nekem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.