Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37601) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#37598) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van az a pénz...

Másodhegedűsnek jó volna Ő is...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37602) decibel válasza TESCO-Zsömle (#37596) üzenetére


decibel
aktív tag

Hiába gyorsabb Schumi versenyen mint Nico, ha a pocsék kvalik miatt többségében mögötte végez. Versenyen ott van a Schumi faktor, de ha nem képes javítani a kvalis teljesítményen -márpedig én semmiféle javuló tendenciát nem látok-, akkor inkább megtartják Nicot. Ha még csak arról lenne szó, hogy egy-két századdal lassabb, de rendszerint fél másodperceket kap.

Nem is értem, hogy nem képes egy körre azt a teljesítményt hozni, mint amit a versenyeken produkál. :(

[ Szerkesztve ]

"you are a monkey poo-poo"

(#37603) Motion_Blur válasza decibel (#37602) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:Y Schumi nem képes javítani? Csak a rajtnál ledolgozza azt a hátrányt Rosberggel szemben amit az időmérőn összeszed.

Első három csapat pilótáival meg kár összehasonlítani a Mercit, szóval ezek az 5. helyek azért nem rosszak, ennél többet nem tud tenni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37604) válasza decibel (#37602) üzenetére



addikt

A nyári szünet óta Nico sehol sincs Schumihoz képest.
Bár az időmérő problémás, abban igazad van.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37605) decibel válasza Motion_Blur (#37603) üzenetére


decibel
aktív tag

&Pá:

Versenyen gyorsabb az tény, én az időmérő miatt siránkozom. Ha vb-t akarnak nyerni nem engedhetik meg maguknak, hogy az egyik pilótájuk fél másodpercet hagyjon az idejében, hiába villámgyors versenyen.

Mindegy, abban reménykedem, hogy a jövő évi autóval javul a kvalis teljesítmény is és akkor újra Schumi lesz a mezőny legjobb pilótája. :R

[ Szerkesztve ]

"you are a monkey poo-poo"

(#37606) Motion_Blur válasza decibel (#37605) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Button is kapott bőven Hamiltontól időmérőn, aztán versenyen fordult és még többel is verte körönként mint fél mp ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37607) TESCO-Zsömle válasza decibel (#37605) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha VB-t akarnak nyerni, bajnok autó kell. Semmi több. Megfelelő autóval bőven elég lenne Schuminak a versenyen nyújtott teljesítménye...

sz: Mindazonáltal én is szeretném, hogy javuljon az időmérős teljesítménye.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37608) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vettel egy újabb abszolút rekordja: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37609) Jadro válasza TESCO-Zsömle (#37592) üzenetére


Jadro
veterán

Utólag persze, ez jó magyarázat. :) Előre azonban nem lehet tudni hogy ki hogy sérül.

Én is úgy gondolom hogy több volt ebben a "na majd én megmutatom". Ahogy írod is, történelmük van már lassan.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#37610) Xirtam válasza Motion_Blur (#37608) üzenetére


Xirtam
veterán

:(((

(#37611) darál0w válasza Motion_Blur (#37608) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és még nincs vége.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37612) Gabesz1019 válasza Motion_Blur (#37608) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#37613) Qorthral válasza Motion_Blur (#37608) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem semmi... Ugyanakkor ez a rekord akkor lesz igazán az övé, ha százalékosan is több kört tölt az élen, mint a jelenlegi legjobb, Jim Clark (1963). Akkor még csak 10 verseny volt egy évben, így az általa élen töltött körök számát "könnyű" megdönteni.
A lényeg: Az abszolút rekordhoz még legalább 99 kört az élen kell töltenie a hátralévő 2 futamon.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#37614) Motion_Blur válasza Qorthral (#37613) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jogos! Kíváncsi leszek meglesz-e neki :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37615) darál0w válasza Qorthral (#37613) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

fail...nem is figyeltem, hogy nem % alapján van rangsorolva...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37616) JColee válasza Qorthral (#37613) üzenetére


JColee
őstag

Hiába, ez is inflálódik. :D

(#37617) -Mike-


-Mike-
addikt

(#37618) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#37617) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szép neve van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37619) #16741888 válasza Gabesz1019 (#37612) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ebben csak az a szép hogy soha ennyire nem volt kiegyenlített eredményes a mezőny... Kapásból van 5 világbajnok a pályán, ilyen utoljára 80as évek végén 90es évek elején volt. Ezt a mezőnyt sikerült, mondjuk ki, lealázni.

Annó Schumachernél a sok kétkedő még mondhatta hogy légüres térben érte el azt amit elért, ehhez a mezőnyhöz képest tulajdonképpen van is benne igazság, de ebben az évben ilyet nem lehet mondani, és a legnagyobb vicc az egészben az, hogy ha ez a srác nem lenne akkor egy végletekig szoros bajnokságot látnánk, ahol a Meki vezetne és a Redbull loholna utána.

Érdekes kérdés hogy mit csinál ennyire jól? Merthogy az autója nincs ennyivel a mezőny felett, mint mondjuk 02, 04 ben a Ferrari, ahol azért még a Barika is oda tudott érni a második helyre. Egy sokkal inkább nehezebb második pilótás helyzetből, ráadásul szegénynek még a versenyzői kvalitásai is gyengébbek mint a Webbernek.

Kíváncsi vagyok mikor kezdenek el Vetter faktorról cikkezni.

(#37620) TESCO-Zsömle válasza #16741888 (#37619) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Webber kvalitásai Vettelhez képest tavaly kiderültek.

Az idei teljesítménye meg... Pont ugyanolyan...

Hány versenyen is ment Webber végig döglött/kikapcsolt KERS-el, míg vettel-é tökéletesen ment? No comment.

Megoldották, hogy ne legyen megint úgy, mint tavaly...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37622) JColee válasza TESCO-Zsömle (#37620) üzenetére


JColee
őstag

Ha nem lenne szelektív a memóriád, emlékeznél, hogy tavaly Vettel szívott végig technikai gondokkal.
No comment.

[ Szerkesztve ]

(#37623) Motion_Blur válasza #16741888 (#37619) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Há' jó az autója, ennyi :D

Ja és természetesen megoldották hogy a csapattársa ne lehessen rá veszélyes. Mer amúgy meg gyorsabb nála :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37624) kisza25 válasza 7600 GS (#37621) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jól csinálta a vén róka:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37625) #16741888 válasza TESCO-Zsömle (#37620) üzenetére


#16741888
törölt tag

Fel nem foghatom, egy ilyen versenyen mint ami a mostani is volt mit lehet úgy megoldani ahogy? Mindenkinek az az érdeke hogy odaérjen a második helyre, adott esetben még akár az első helyre engedés is benne lehet... csakhát emberünk erőből nem ért oda, és ez nem az első ilyen verseny. Tavalyról meg annyit hogy több sima futama ment el Vettelnek amior vezető pozicióból esett ki technikai okok miatt. Azok a versenyek neki mind plusz a többieknek mind minusz, picit másképpen nézett volna ki az év.

(#37626) -Mike- válasza TESCO-Zsömle (#37620) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem ugyanolyan, mint tavaly ez biztos. Tavaly csak egyszer vezette a vb pont állását Vettel, most meg már az első versenytől. Jövőre hogy oldják meg? :)

(#37627) Motion_Blur válasza #16741888 (#37625) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is kíváncsi vagyok arra, hogy a Red Bull csapatnak most miért volt érdeke az, hogy Vettel 25mp-el és három pozícióval Webber előtt érjen célba.

:)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37628) válasza Motion_Blur (#37627) üzenetére



addikt

Elterelés miatt, így mossák tisztára magukat. Rutinos vén rókák. :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37629) kisza25 válasza -Mike- (#37626) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az első 3-4 versenyen nem indulhat :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37630) TESCO-Zsömle válasza #16741888 (#37625) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem tavaly a csapat őszintén megmutatta a világnak, miként viszonyulnak Mark Webberhez.

Tavaly is ment a lejáratás, az idei évben pedig be is bizonyítják, hogy csak egy középszerű pilóta, aki nem képes odaérni.

A csapat-VB megvan, az egyéni is. Hogy Webber második legyen, az már csak Webber érdeke a gázsi miatt. Senki sem a VB-másodikokra emlékszik, senki sem a VB-másodikokkal köti a vaskos reklámszerződéseket...

Nem hiszem, hogy Webber egyik évről a másikra ekkorát romlott volna...

A technikai gondokról annyit, hogy tavaly Vettelnek jóformán nem volt 2* ugyanolyan technikai problémája. Idén meg hosszú futamokon keresztül nem voltak képesek Webber kocsijába működő KERS-t applikálni. De tényleg futamokon keresztül, ráadásul úgy, hogy Vettelnek egész évben nem volt vele komoly gondja...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37631) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#37630) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Lement 17 futam, ebből hányon is volt problémája Webbernek a KERS-el?

Megjegyzem Vettelnek is volt, nem is egyszer :)

"Nem hiszem, hogy Webber egyik évről a másikra ekkorát romlott volna..."

Ezt még akkor se hiszed el, ha ő maga nyilatkozza? :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37632) kisza25 válasza TESCO-Zsömle (#37630) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Webó túl nagy darab a súlya miatt lehet ki kellett spórolni pár alkatrészt a kocsiból pl. kers:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37633) -Mike- válasza TESCO-Zsömle (#37630) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem kell túlgondolni itt semmit, egész egyszerűen az idei Pirelli nem fekszik Webbernek, ennyi. Raikkonennek fog, csak nem az F1ben.:)

[ Szerkesztve ]

(#37634) AMD Power válasza -Mike- (#37633) üzenetére


AMD Power
titán

Hozzák vissza a Michelin gumikat. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37635) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#37634) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És akkor 2-3 futamot előre törölhetnek is... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37636) -Mike- válasza AMD Power (#37634) üzenetére


-Mike-
addikt

És melyik pályán építsenek gumikból lassítót?

(#37637) #70869248 válasza Motion_Blur (#37627) üzenetére


#70869248
törölt tag

Vettel körül jól működik a gépezet, és egyébként is jó arcnak tűnik.
Az hogy Webber hanyadik helyen végez az egész egyszerűen tök mindegy, jelenleg Vettel a nagy hal, belőle ikont/legendát/zsenit/doktort/hőst csinálni tök mindegy minek nevezzük, egy perc reklámfilm annyit hoz mint Webber fizetése ha jól csinálják...márpedig jól csinálják, az üzlethez és a reklámhoz a Red Bull-nak biztos hogy van egy jól működő receptje...tudják mi a lényeg.
Webber-nek nincs olyan jó autója mint Vettel-nek, hogy hogyan csinálják, vagy igazságos-e az most annyira nem fontos, Webber tud olyan gyors lenni mint Vettel, ezt már megmutatta...nem egy egész évben, de többször kijön.
NA ez most nincs, és szvsz nem véletlenül nincs, nem is kell..igazán ahogy alakult ez az év, a Red Bull-nak tök mindegy hogy Webber van vagy nincs.

(#37638) proof88 válasza -Mike- (#37636) üzenetére


proof88
addikt

:)) :DD :DDD :C :Y :R

(#37639) #16741888 válasza #70869248 (#37637) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez mind jogos amit írsz, de te tényeg azt gondolod hogy a Webbernek rosszabb autót adnak mint a Vettelnek? Azért kérdezem mert egy olyan figura vagy itt akinek a hsz.aira odafigyelek, rendre nagyon okos dolgokat feszegetsz, és sokszor tanulok belőle egy csomót, de ezzel nem nagyon tudok egyetérteni, szerintem egész egyszerűen fejben nincs ott eléggé, ami gödröt saját magának ásott azzal hogy széllel szemben próbált vizelni.

Webbernek a követekező évben a legnyerőbb taktika szerintem az lenne hogy kijelenti ő rosszabb mint a Vettel, kimodnja hogy te vagy a jobb, ezzel leveszi a saját válláról az általa felépített súlyokat, és szabadon versenyezhet... szerintem tizedeket jelentene ez a szimpla húzása... persze attól hogy ezt kijelenti nem kell felvenni a másodhegedűs szerepet, csak nem lenne ott benne ez az én jobb vagyok csak sose jön ki a lépés....

(#37640) SpongyaBob válasza #16741888 (#37639) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az a baj, hogy neki fel kell vennie a másodhegedűs szerepet. Azért van ott.. Ez persze nem von le semmit Vettel eredményeiből.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#37641) baluka26 válasza #16741888 (#37639) üzenetére


baluka26
veterán

Tavaly fél évig simán verte Webber Vettel-t.

Amúgy, ha valaki nem vette volna észre, hogy a Red Bull autókban valami cigányság van, az nézze meg mégegyszer az olasz nagydíjat. A McLaren és a Mercedes között alig volt különbség, míg Vettel, az RB-vel a Ferrarinak adott pár kör alatt majd' 10 másodpercet. Adrian Newey, ennyi a megoldás, semmi más..

Egyébként kiderült pont a némt nagydíjon, hogy tinitonik nem képes előzni, és ilyenkor megpróbálnak taktikából nyerni..
Ja, és amit még nem értek, hogy a "kurva gyors" szuperlágyon Alonso-aszem Nagy-Britanniában, de ez most nem 100%-LASSABB volt, mint az RB-k a keményebben. Most akkor wtf? A válasz itt is Adrian Newey.
A másik kulcs a gyüzelemhez az, hogy ilyenek vannak... Igazából nem is meglepő semmi..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#37642) Csabee. válasza baluka26 (#37641) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezek a saját véleményeid, és nem tények :) Miért ne lehetne jóba Ecclestone-al?

Üdv: Csabee.

(#37643) Xirtam válasza Csabee. (#37642) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez meg a másik!

(#37644) baluka26 válasza Csabee. (#37642) üzenetére


baluka26
veterán

Nem, ezek mind tények. Cáfold már meg valamelyiket, légyszi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#37645) odrif


odrif
MODERÁTOR

20 éve a Prohardveren

(#37646) kisza25 válasza odrif (#37645) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezen jót röhögtem :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37647) baluka26 válasza odrif (#37645) üzenetére


baluka26
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#37648) Robi BALBOA válasza Motion_Blur (#37631) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Webbernek az első 4-5 futamon mindíg volt a KERS-el valami (nem is tudta használni), és utánna is voltak más gondok az autóval neki.
Vettelnek mindíg ment a KERS, csak elhintették, hogy nála is rosszalkodik, de közben meg mindig lehetett látni, hogy ugyan úgy használtam mintha misem történt volna.
Egyértemű, hogy Webber kocsiját visszafogják, vagy úgy, hogy nem működik valami rendesen, vagy egy kicsit a beállításokat babrálják el.
Ekkora iparágban nem tudsz(tok) elképzelni ilyen apró húzásokat, annak érdekében, hogy az nyerjen akire lehet hosszútávon építeni és hosszútávon hozza a sok(rengeteg) zsetont, túl jóhiszeműek vagytok és azt hiszitek, hogy szűz hó tisztaságú ez a F1, pár éve azért már kaptunk ízelítőt, hogy mire képesek csak egy pár pozíció megszerzésének érdekében itt néhányan.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37649) adman válasza #16741888 (#37639) üzenetére


adman
tag

Ez mind jogos amit írsz, de te tényeg azt gondolod hogy a Webbernek rosszabb autót adnak mint a Vettelnek?

persze, ahogyan Hamiltoné is rosszabb mint Buttoné :D

szerintem pont Hamiltonon lehet látni, h mi van akkor ha a versenyző fejben nincsen rendben, szvsz ez van Webbernél is, Vettelnél meg pont az ellenkezője van, Vettel nem véletlenül emelte ki a a személyi edzőjét amikor VB lett, az a gyerek rendet rakott Vettel fejében (hisz magában, és majdnem 100%-osan tud összpontosítani).

másik h nem 2 ugyanolyan autóról van szó, és most nem arra gondolok h Webbernek több kers problémája volt idén (ami igaz, de számomra az is egyértelmű, h csapaton belül a vb-t ill az előrébb lévőt preferálják), hanem arra h Webber és a mérnöke olyanra állítja be az autójukat amilyenre ők gondolják. (az is a versenymérnök hibája ha szarul hozzák ki..)
mclarennél is kb ugyanez van (Buttonnak jobban fekszik a kocsi és mellé hihetetlen laza) érdekes módon őket itt senki sem vádolja meg azzal h Hamilton szarabb kocsit kap...

(#37650) TESCO-Zsömle válasza adman (#37649) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert a McLarennél nem voltak olyan nagy b+ek, mint tavaly a Bull-nál.

Vagy azt hiszed, hogy két kézfogás és bocsánatkérés után minden rendbe jött köztük, ahogy nyilatkozták? Ennyire nem hiszlek naivnak...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.