Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37501) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sumi megint Rosberg előtt :R Valamit tud az öreg :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#37502) MPowerPH válasza hoffman_ (#37496) üzenetére


MPowerPH
félisten

Előző évben is sokáig versenyben volt a VB címért, azért mondtam. Aztán jöttek a hibák sorban, sok ütközés, hibázás. Akkor elúszott a lehetőség. Utána már a sebessége sem volt megfelelő. Ugyan az játszódott le, mint most.
Talán ha kap egy versenyképes autót, akkor neki is visszajön a hite, és újra a csúcson lesz. Tulajdonképpen arra is lehetne fogni, elment a kedve, hogy nem versenyképes a technika, ami alatta van. Akkor viszont ott van Alonso, neki még gyengébb, mégis nyomja, nem engedte el magát.

Don't Tread On Me

(#37503) TOM-202 válasza SpongyaBob (#37501) üzenetére


TOM-202
senior tag

Vagy jobbak a mérnökei akik számolgatnak neki.

(#37504) hoffman_ válasza MPowerPH (#37502) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, ezt érzem én is egyébként. Alonsoval emlegetem mindig egy szinten, de azt én se tagadom, hogy fejben nincsenek ugyanott, de hát ilyen szempontból Alonso abszolut a csúcs.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37505) kukinyo válasza MPowerPH (#37502) üzenetére


kukinyo
addikt

"Tulajdonképpen arra is lehetne fogni, elment a kedve, hogy nem versenyképes a technika, ami alatta van." :F

(#37506) Xirtam válasza hoffman_ (#37504) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát Button és Alonso messze a legöszeszedetebb fejben.

(#37507) Integra


Integra
titán

ebben a mezőnyben egyetlen igazi legény van alapvetően (vettelt most hagyjuk), button. a többi kutyaütő, nyávog, nyavajog, hisztizik, észt oszt.. button meg befogja a száját, és megy. baromi erős fejben is, nem csak vezetésben. látszik, hogy triatlonos. jó csávó.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37508) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#37504) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért azt ne feledjétek, hogy Alonso mindent megjárt.

A Minardinal kezdett, és feljutott a csúcsig a Renault-val (ahol VB-évei alatt jó nagy arcot is növesztett), aztán a McLaren -kvázi- hátba szúrta, majd visszatért a Renault-hoz, ahol megtaposta a maga hullámvölgyét is (itt kopott el a korábban növesztett arc). Most a Ferrari-nál egy nagyon összeszedett, kiegyensúlyozott Alonso-t láthatunk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37509) Integra válasza TESCO-Zsömle (#37508) üzenetére


Integra
titán

emlékeim szerint volt ott valami falnak csapódásos mini biznisz is... csak a teljesség kedvéért, mondjuk tény, valóban szinte mindent megjárt:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37510) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#37508) üzenetére


Xirtam
veterán

:R
De nem is a csúcson kezdte. . . , véleményem szerint ez sokat jelent. Kíváncsi leszek mi lesz Vettel-el, ha nem versenyképes autó lesz alatta.

(#37511) SpongyaBob válasza TOM-202 (#37503) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Meg az autója is jobb, nem? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#37512) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#37508) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pontosan. Ahogy ez a nagykönyvben meg van írva.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37513) TESCO-Zsömle válasza Integra (#37509) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nelzinnyóra gondolsz, vagy arra mikor első VB évében Schumi annyira felidegesítette, hogy rá pár körrel telibe vert egy betonfalat?

hoffman_: Pedig a "Schumacher? Ki az?" felirat után nem gondoltam, hogy valaha kedvelni fogom.

Az élet embert faragott belőle. :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37514) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hamilton és Massa mindig olyan jól egymásra tudnak találni. :DD
Mondjuk azt is hozzá kell tenni hogy másnak eszébe nem jutott volna ott előzni ahol Hamilton akart no de mindegy mert magával is kitolt.

Látom mindenhol behalt a Digi idén már másodszor.
Végül is mikor ha nem Forma 1 alatt...

[ Szerkesztve ]

(#37515) werszomjas


werszomjas
őstag

Ritka uncsi futam volt, Massa meg elgondolkozhatna már végre valami más kategórián, nem ide való.

Egy Kimi-nek örülnék a Ferrari-nál, bár nem tudom Alonsoval hogy jönnének ki :)

üdv

(#37516) Atlantis


Atlantis
veterán

Megint egy roppant érdekfeszítő futam volt....nem tudom, mit lehetne kitalálni a sportág izgalmasabbá tételéhez, de az utóbbi évek próbálkozásai szerintem enyhén szólva sem jöttek be...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37517) Motion_Blur válasza Atlantis (#37516) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem volt ez olyan rossz. Első helyért is kemény csata ment csak nem kerék a kerék ellen. Webber-Alo és MSc-Britney is jót meccseltek.

Középmezőnyben di Resta, Perez és a rönók is folyamatosan pofozkodak :K

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37518) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#37513) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Egy időben én is utáltam, de úgy nagyon. Nem hittem volna én sem, hogy a mezőny legjobbjának fogom tartani, mind vezetéstechnikailag, mind a hozzáállása miatt. De végülis azt hiszem, hogy jó ez így nekünk :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37519) Atlantis válasza Motion_Blur (#37517) üzenetére


Atlantis
veterán

Én nem így látom...ha délután van a futam, ezen simán bealszok...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37520) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#37518) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet egy macska is megalkuvó, nem igaz? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37521) proof88 válasza Atlantis (#37516) üzenetére


proof88
addikt

Több autó kéne de úgy, hogy ne legyen akkora szakadék a kocsik között mint amennyire a mezőnytől le van maradva a HRT meg a Virgin. Ehhez vissza kell hozni az év közbeni tesztlehetőségeket is, nem csak az ilyen kis buzi egyenesfutási tesztlehetőségeket.

(#37522) Atlantis válasza proof88 (#37521) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó ötlet, de vajon lenne pénze a HRT-hez hasonló csapatoknak év közben tesztelni? Ezzel szerintem még nagyobb lenne a szakadék.

Jöjjön vissza a teszt, de mondjuk az előző évben elért eredmény alapján állapítsák meg, hogy melyik csapatnak mennyi lehetősége van. Ez csak hirtelen ötlet, lehet, ez se javítana a helyzeten.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37523) Jadro


Jadro
veterán

Na most értem a futam végére. Ritka unalmas volt. Vettel utolsó köre viszont... :D

Maszat-Hami csattnál egyértelműen Maszatnak a hibája volt, meg is kapta a büntit. Ráadásul még a kerékvetők is ellene voltak. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#37524) MPowerPH válasza TESCO-Zsömle (#37508) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bezony, jól beszélsz. A Meki óta szimpatikus, azóta pedig teljesen megváltozott.

Don't Tread On Me

(#37525) JJános


JJános
addikt

Button szép lassan lépeget Vettel felé, miközben hátrál. :DDD

Nehéz elfelejteni. Bocs. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#37526) Motion_Blur válasza JJános (#37525) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az hogy a futam ennyire unalmasnak hatott, nagyrészt a kommentátorainknak is köszönhető...

Még ezt a két futamot kihúzzuk valahogy :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37527) Gabesz1019 válasza Motion_Blur (#37526) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Én örülnék, ha jövőre visszatérne Palik az M1-re. Olyan hülyeségeket tudott mondani, hogy a legunalmasabb futam is izgalmas volt. :D

(#37528) Misi 007 válasza Gabesz1019 (#37527) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Ezzel nem vagy egyedül.
Akárki akármit mond Palik ezerszer jobb volt mint Gyulám vagy ez a Slow mode on: Csaba.

(#37529) Male


Male
nagyúr

Grat Vettelnek... már megint... (nem baj, most rá fogadtam :D )

A Massa - Hamilton eset... hát most Massa volt szerintem is.
viszont ez a két zseni a stúdióban... "Ha valakit büntetni akarnak, akkor az Massa kell, hogy legyen, mert ő alig veszített az eseten, míg Hamilton hátraesett".

1: Szerintük ez úgy működik, hogy "Valakit meg kéne büntetni, találjunk egy alanyt"?
2: Nem azt büntetik, hogy ki veszített kevesebbet, hanem hogy ki a hibás.

Aztán a végén a Perez - Petrov csatára benyögi, hogy "nincs jelentősége, mert a 11. helyért megy... bár Sutil közel van a 10. helyen". Végülis csak két helyen jelent meg a képernyőn, hogy Sutil a 9. Perez a 10. Percekig mondja, de nem zavartatja magát a kiírásokkal... pedig még bal fent kettejük távolságát is írták egy ideig, feltüntetve azt is, hogy melyik hányadik... és ezt ott többen nézik (elvileg), de egyiknek sem esik le.
Aztán Massánál a stratégia váltás, hogy a keményebb keveréket kapja meg... ez a szerencsétlen közvetítette tegnap Massa balesetét, amin szétment az egyik szett lágy gumi is, így nem volt ott semmilyen stratégia váltás, egyszerűen nem volt több lágy gumi...
...ma valahogy nagyon felhúzott "Gyulám" idiótasága.

[ Szerkesztve ]

(#37530) #70869248 válasza Misi 007 (#37528) üzenetére


#70869248
törölt tag

...hát talán jobb volt, humorban biztos...de itt még mindig mélységről beszélhetünk szvsz, nem pedig magasságokról.
Itthon gyakran összekeverik a szakmát a hivatással.

MS nagyon jó volt, Kovalainen szintén...Massa: :D
..és persze Vettel is komoly eredményt tett le, nagy technikai fölényben van, hogy ezeket a leggyorsabb köröket így tudja hozni szórakozásból, nagyon gyors és kiszámítható autó kell ehhez.

(#37531) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Izgalmas lett volna a vége, ha Gyulámnak nem eszik le, Button nem volt gyorsabb Vettelnél, csak Vettel akkor tett fel hideg kemény gumit, és abban egy körben 4,5-ről 2,5-re csökkent az előnye. Ha megy a saját feje után, akkor szépen végigüvöltötte volna az utolsó pár kört.

(#37532) JJános válasza Motion_Blur (#37526) üzenetére


JJános
addikt

Wéber Gábort szekáljuk a kommentátorok miatt a fészbúkon egyfolytában.
Szinte hetente indul új kezdeményezés, hogy ez a két nagyon okos ne kommentáljon többé.
Kritikán aluliak. :((

2 futamot kibírjuk, pláne ha Vettel sziporkázik. Meg jó lenne ha Lonzi még jobb futamokat zárjon. :C

2007-05-06 óta itt!

(#37533) proof88 válasza JJános (#37532) üzenetére


proof88
addikt

viszont Wéber versenyzik is aktívan, sokszor azért nincs jelen

(#37534) JJános válasza proof88 (#37533) üzenetére


JJános
addikt

Tudom. A fészbookon mindent ír nekünk, bármi történik, és bárhogy szerepel, vagy törik a keze mindent tudunk róla.
Norbiról is. :)

2007-05-06 óta itt!

(#37535) Gabesz1019 válasza Misi 007 (#37528) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Na igen a Walter Csaba a másik, nagyon nem csípem szegényt. Az RTL legjobb párosítása a Czollner - Wéber kettős. Én az M1-nél a Palik - Wéber párosban reménykedem. Bár nem tudom, hogy Palik beleunt és azért nem kommentál, vagy a retekklubb küldte el?

(#37536) Flashcash válasza Male (#37529) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Lehet kötelezni kéne a magyar riportereket arra, hogy nézzék meg legalább a BBC közvetítését a verseny és az időmérő előtt, így legalább nagyjából képbe kerülhetnének a napi hírekről, a gumihasználat szabályairól. :))

Massa eseténél pedig elhangzott még az, hogy a korábbi ütközés meggyengíthette a bal oldalon a felfüggesztését és emiatt tört ki másodszor is.

Alonso:

Alonso:

Massa:

[ Szerkesztve ]

(#37537) Male válasza Flashcash (#37536) üzenetére


Male
nagyúr

Hááát... Czollner esetén azthiszem ahhoz tolmács is kéne, mert emlékeim szerint az angol sem az erőssége (a fogalmazás, a számolás és a szakértelem mellett ;] ).

Hm, ez végülis elképzelhető, bár nyilván ellenőrizték a verseny előtt.
Fura, hogy neki tört el mindkettő a hétvégén, talán abból is új verzió volt az autóján?

(#37538) #16741888 válasza Xirtam (#37510) üzenetére


#16741888
törölt tag

2009ben még MOTOGPt néztél? :D Ebben a mezőnyben gyakorlatilag egyedül Hamilton nem tudja milyen valóban gyenge autóba versenyezni...

(#37539) AMD Power


AMD Power
titán

Eleg gyenge volt ez a mai futam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37540) #16741888 válasza Flashcash (#37536) üzenetére


#16741888
törölt tag

Egyébként igen...

Érdemes megnézni a BBC közvetítéseit... utcsó két futamot ott néztem, (kórház webstream rullez) totál elképdtem mennyire minőségi és profi közvetítést nyom le a Brundle meg a Coultard. Hozzá Eddie Jordan steppel a boxba, rohadt jó.
Jó az más kérdés hogy a Coultard meg megint másvilág.. 5futammal a vége előtt van vbajnok, és örül a fejének hogy mennyire szoros volt a Japan futam. :DDD Tényleg az volt, csakhát...

(#37541) sekli válasza Male (#37529) üzenetére


sekli
addikt

Még a büntetés után is azon pörögtek, hogy még így is jobban járt Massa, mert előtte van, de azt semelyik nem vette észre, hogy neki még csak egy kerékcseréje volt még meg akkor.

(#37542) AMD Power


AMD Power
titán

A banánt ezúttal ő nyerte a Massa-Hamilton párharc mai fordulójában, mert ilyen ostoba módon betartani a szemmel láthatóan gyorsabb, és már nyertes pozícióban lévő, pilótának véletlenül nem lehet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37543)



addikt

Én is a BBC-n nézem egy ideje és tényleg egy másik világ. Nem csak a kommentátorok, de a futam előtti és utáni anyagok is nagyon érdekesek. RTL Klubon mindig csak zöld lámpától leintésig néztem a közvetítést de az angoloknál érdemes a többit is figyelni. Rengeteg plusz info + azonnali pályaszéli interjú van futamok előtt, alatt és után is.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#37544) TESCO-Zsömle válasza #16741888 (#37540) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak hát mi?

Ha csak a VB-állás érdekel, elég megnézned kéthetente az összesítő táblázatot, minden kiderül.

Akiknek meg a futam számít, azoknak igazából mindegy ki nyer, csak izgalmas legyen.

De javítsatok ki, ha tévedek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37545) sekli válasza (#37543) üzenetére


sekli
addikt

Valóban sokkal jobb, csak én sajnos türelmetlenebb vagyok annál, hogy utólag letöltsem normális minőségben. Élőben meg a webstreamek elég bánatos minőségűek. Bár ma a DVB-T -n az RTL-Klub is nagyon rossz volt, de ahogy olvasom, már az is nagy eredmény, hogy nekem egyáltalán volt.

Kommentátor tekintetben a legrosszabb az lenne, ha jövőre a Czollner és a Dávid Sándor közvetítené... :DDD

(#37546) TESCO-Zsömle válasza sekli (#37545) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért egy Walter+Lapaj kombó rosszabb lenne.

Fater így is majd elalszik néha... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37547) werszomjas


werszomjas
őstag

Aki a felvezető műsorban a blokkok (visszatekintő, pályabejáró stb) kommentárja, ő kicsoda?

üdv

(#37548) moha21


moha21
addikt

Hát az isteni De la Rosa most sem nyert :(

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37549) sekli válasza moha21 (#37548) üzenetére


sekli
addikt

De ez most igazán nem az ő hibája volt. :)

(#37550) Gabesz1019 válasza moha21 (#37548) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Pedig nem sokon múlott és a dobogóról és alig csúszott le. Talán ha jobban kapta volna el a rajtot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.