Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37251) Robi BALBOA válasza AMD Power (#37250) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Massa éledezik!(végre :K )

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37252) kukinyo válasza Robi BALBOA (#37251) üzenetére


kukinyo
addikt

Félti az állását. :D
De már ideje hogy valamit alakítson.Talán egy kicsit színesebbek lesznek a hátra lévő futamok.

(#37253) MPowerPH válasza AMD Power (#37250) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez megint semmit nem mond. A Ferrari az IM-re szerintem megkapja az 1s-et Vettel -től. Ellenben a Mercedes gyengesége szembetűnő. Schumacher meg peches, megint az ócska technika hátráltatja.

Don't Tread On Me

(#37254) V.Dave


V.Dave
senior tag

valami különlegesen rugalmas első vezetőszárnyat tesztelt a ferrari massa kocsiján ezért a hirtelen fellángolás

Xiaomi mi 8 6/128

(#37255) Robi BALBOA válasza kukinyo (#37252) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem akartam ennyire gonosz lenni. :DDD (de van benne valami)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37256) AMD Power válasza MPowerPH (#37253) üzenetére


AMD Power
titán

Ki mondta ,hogy mond valamit? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37257) Motion_Blur válasza V.Dave (#37254) üzenetére


Motion_Blur
félisten

így van :R :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37258) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#37257) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez már flexiszárny a javából.

Kár, hogy a gumikkal együtt ezt is cserélni kellene futamokon... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37259) Robi BALBOA válasza TESCO-Zsömle (#37258) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Annyira flexibilis, hogy menetközben le is szakad! :DDD
Amúgy ez hogyan ment át a teszteken?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37260) P00By válasza Robi BALBOA (#37259) üzenetére


P00By
nagyúr

Úgy ahogyan a RB féle, gondolom én... Bár tavaly vagy tavaly előtt teszteltek egy orrkúpot ami abszolút nem felelt meg a szabályoknak, de szabadedzésen tesztelhették.

(#37261) Robi BALBOA válasza P00By (#37260) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez annál sokkal flexibilisebbnek látszik, plusz ez még olyan mintha tényleg le akarna esni/szakadni a helyéről.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37262) MPowerPH válasza Robi BALBOA (#37259) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez szerintem sehogy. :D Szvsz, még ha át is megy a teszteken, vizuálisan látható, hogy nem marad nyugton. Ez egy verseny alatt elkopna. Vagy az aljára koptatót kellene szögezni. :DDD
Bár ha mégis átmegy, kíváncsi leszek ki fog a legjobban lázadni a dolog ellen. De van egy tippem. ;]

Robi BALBOA: És ha az FIA súlyozás tesztjén szépen átmegy, meg sem moccan? :D Akkor ugye legális, hiába szemmel láthatóan illegális.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37263) P00By válasza MPowerPH (#37262) üzenetére


P00By
nagyúr

A hatályos szabályoknak és mérési eljárásnak megfelel. Szóval legális ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#37264) Male válasza Motion_Blur (#37257) üzenetére


Male
nagyúr

Eh, ezt írtam úgy egy éve... hogy egy ilyet kéne kihozni legalább egy edzésre, hogy az FIA elgondolkodjon az ellenőrzési módszereken.

(#37265) Robi BALBOA válasza MPowerPH (#37262) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szerintem ezt úgysem hadják annyiban(sajnos), pedig megnéztem volna hogyan bír ki egy egész futamot. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37266) proof88


proof88
addikt

(#37267) MPowerPH válasza Robi BALBOA (#37265) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pedig ha a teszteken átmegy, akkor kénytelenek annyiban hagyni. Mert ugye nem kivételezünk, anno a két Red Bull szárnya is szemmel láthatóan hajlott, csak nem ennyire feltűnően. :DDD Itt a szikra erős árulkodó jel.

proof88: Pedig ott még pénz is lenne rá. Csak hát ami veszteséges, ráadásul ekkora mértékben, azt nem éri meg működtetni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#37268) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:R :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37269) proof88 válasza Motion_Blur (#37268) üzenetére


proof88
addikt

:D

(#37270) !Overdose! válasza Motion_Blur (#37268) üzenetére


!Overdose!
őstag

"győztek a botok"

:DD

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#37271) Robi BALBOA válasza !Overdose! (#37270) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Azért én is nyomtam egy szavazatot! :DDD
Gondolom nem is volt feltűnő a pindúrka előnyünk! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#37272) !Overdose! válasza Robi BALBOA (#37271) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én is szavaztam, ahogy nyilván sokan mások is.

A feltöltött kép neve azért még tetszik. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#37273) P00By válasza Motion_Blur (#37268) üzenetére


P00By
nagyúr

Világuralom! :C :DD

(#37274) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

"győztek a botok"

"Világuralom!"

Husángok, előre! ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37275) darál0w válasza Motion_Blur (#37257) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az nem semmi....jobban kopik, mint a gumi. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37276) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Én is nyomtam 1 szavazatot, meg a lányom is .

(#37277) Jarod1


Jarod1
addikt

Mennyi szavazattal nyert a magyar overall?

A Gombos -nak A pesti ruhabemutatón nem nagyon tetszett, szerintem kicsit nőiesnek tartotta, de hátha most is szerencsét hoz neki... :C ;]

(#37278) #16741888 válasza Motion_Blur (#37268) üzenetére


#16741888
törölt tag

Becsületbeli ügy volt :D visszavágtunk a törököknek. :DDD Szarral nem gurítunk. :C

(#37279) mephi666 válasza Jarod1 (#37277) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem a szavazatok olyan 99.5%-át elhozták botjaink :) melyik fősuli/egyetem szorgalmas kollégistái hozhazzák ezt így össze? :DDD

#37280: jól meggondolják legközelebb mclaren-nél, hogy akarnak-e ilyet csinálni :DDD akár banolhatnák is az összes hazai ip-t: ügyes magyar megoldja :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37280) Motion_Blur válasza #16741888 (#37278) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most megtanulták hogy a magyarral nem érdemes kekeckedni ;] :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37281) lacos001


lacos001
senior tag

Lehet már látta valaki,de nagyon jó ez a Videó ! :K

(#37282) Peat;) válasza Motion_Blur (#37280) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha ügyeskedésről van szó...:) Így kerek a mondat sajnos, többi területen ez a kekeckedős nem annyira állná meg a helyét. :O Bár ez esetben lehet hogy amúgy is ez nyert volna. Láttam a többi magyar verziós ruhát és volt ami sokkal jobban tetszett mint ez mégis ez került be végül a legjobbak közé. Másrészt lehet hogy a női nézők 100%-a erre szavazott tök szabályosan, pl a német nekem nagyon tetszik míg egy nőnek már kevésbé. :)

[ Szerkesztve ]

(#37283) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Egyáltalán nem lehetetlen az elért eredmény.

Ha azt nézzük, a németektől iszonyú kevés szavazat jött, pedig két VB-uk is van, és azért mégiscsak F1-el kapcsolatos játék...

Idehaza a tavalyi évadzárót több mint 1 millió ember nézte a retken, és hányan lehettek akik már akkor is inkább vmi jó minőségű külföldi csatornát lestek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37284) MPowerPH válasza lacos001 (#37281) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem ez elég pocsék...próbáltam finoman fogalmazni. :D

Don't Tread On Me

(#37285) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hát, fiúk. Ez a kép kemény:

Nagyítás

Kíváncsi leszek nagyon, hogy szerepel a pálya. A vonalvezetése kifejezetten jónak tűnik, ahhoz képest, hogy Tilke csinálta.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37286) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Holnap 11-kor kezdődik az időmérő, igaz?

meg

(#37287) Xirtam válasza lacos001 (#37281) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha nem vettel beszélne alatta és két Ferrari menne körbe. Akkor jó volna. De így egy szar :D

(#37288) proof88 válasza peugeotmate (#37286) üzenetére


proof88
addikt

10:10

(#37289) kukinyo válasza peugeotmate (#37286) üzenetére


kukinyo
addikt

10.10-kor kezdődik.

(#37290) TESCO-Zsömle válasza peugeotmate (#37286) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

10:30-kor kezdődik az időmérő.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37291) peugeotmate válasza kukinyo (#37289) üzenetére


peugeotmate
őstag

De akkor csak a szokásos tökölődés kezdődik, nem?

meg

(#37292) McCartman válasza mephi666 (#37207) üzenetére


McCartman
senior tag

biztos olcsóbban kijönnek így mintha locsolni kéne. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#37293) kukinyo válasza peugeotmate (#37291) üzenetére


kukinyo
addikt

Igen csak az előzetes duma
A tényleges időmérő 10.30

(#37294) [CS]Blade2 válasza TESCO-Zsömle (#37283) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az első pár órában folyamatosan egyenletesen ment be 200 szavazat percenként, míg a tegnap a vége felé ha ide-oda váltogattál két ruha között, akkor másodpercenként 1.
Mondjuk az 500-3000 közötti szavazat, egy MO-nál sokkal népesebb ország(ok)ból legalább ugyanilyen fura. Szóval akárhogy is nézzük, valami nem stimmelt.

(#37295) peugeotmate válasza kukinyo (#37293) üzenetére


peugeotmate
őstag

Rendben, köszi mindenkinek!

meg

(#37296) JColee válasza [CS]Blade2 (#37294) üzenetére


JColee
őstag

Ki mondta, hogy mindenki a saját országának a mintájára fog szavazni? Szerintem a kínaiak besegítettek (kölcsönadtak egy falut). :)

[ Szerkesztve ]

(#37297) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"The dog is faster than you" :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37298) werszomjas válasza Motion_Blur (#37297) üzenetére


werszomjas
őstag

Erről nincs vmi video? :)

üdv

(#37299) mephi666 válasza Motion_Blur (#37297) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyet azért majdcsak nem fogunk látni... remélem befogják a kutyát és bezárják vettel "lakosztályába" a futam/időmérők idejére ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37300) shteer


shteer
titán

iszonyat poros ez a pálya :U

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.