Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33451) MPowerPH válasza rocket (#33450) üzenetére


MPowerPH
félisten

Miért az? Vettel -t erőből verte. Hamilton -t nem lett volna meg, ez nyilvánvaló, neki alaposan elszúrták. Pedig nagyon szépet futott, le a kalappal előtte. Alonso is jól ment volna ma, ha a rajt után nem ragad be, és nem erőlteti túl.
Vettel egyedüli mázlija, hogy időmérőn az rbr még nem verhető. Ha már ott se tudná tartani a tempót, akkor elúszna. Persze nem a VB címe, az már a szezon elején eldőlt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#33452) laszlo168


laszlo168
senior tag

Na ez aztán riport volt :)

(#33453) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Jó futam volt kár hogy idén nem volt lóvém kimenni.
Tényleg hitetetlen hogy ha esős káosz van akkor abból szinte mindig Button jön ki győztesként.
A változatosság kedvéért ismét Vettel kezére játszottak a fiúk akik egymástól rabolják a pontokat.

(#33454) kpal


kpal
veterán

Sokan lenézik ami kis pályánkat pedig mindig tartogat izgalmakat és nem mai csirke.

Olyan fantasztikus volt a végén az RTL műsorvezetői .. :DDD ;] ennyire pancser befejezést .

[ Szerkesztve ]

(#33455) vikvuk válasza kpal (#33454) üzenetére


vikvuk
aktív tag

a királyin is ilyen viccesek lesznek?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#33456) Motion_Blur válasza kpal (#33454) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Méltó volt a befejezés..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33457) #16741888 válasza rocket (#33450) üzenetére


#16741888
törölt tag

Én már csak a nemzetisége miatt is a legteljesebb mértékben nem szeretem az embert, de el kell ismerni hogy egy jó versenyt futott, Hamiltonnal szépet csatázott és ő nyert a csikicsukiban... Összességében ő hibázott talán a legkevesebbet. 2006ban lehetett mondani hogy bemákolta a győzelmet, viszont ez kb. a 6-8+ adik káoszos győzelme, ezt már nem máknak hívják, valamit jól csinál ez pedig elismerésre méltó.

(#33458) Peat;)


Peat;)
veterán

Két mclarenes szépet meccselt, le a kalappal, Hami kár hogy bukta a helyét, legalább egy valaki közelített volna érdemben Vettelre. Bár melegebb időben meg Ferrari Mclaren elé kerül és megint egymástól rabolják a pontokat..

A csoda "Alonso nélkül jobbak vagyunk" picit sem beképzelt lotus rönyót meg tiltsák el a fenébe, nem Heidfeldet és pályasegítőt kéne grillezni a pálya szélén, a HRT minőségibb autó lassan. Előrevezetett kipufogót most simán be tudják tiltani egyébként, mivel szünet van és már készen van a hagyományos megoldásuk, még kicsit dolgozni kell rajta saját elmondásuk szerint.

Button a legmegbízhatóbb pilóta, majdnem élpilóta sebességgel, minden körülmény között. Hamilton ma is gyorsabb volt, de taktika/önhiba megpecsélte a sorsát. Múltkor mondták, írták hogy Button önhibájából még a középkorban esett ki, egyébként csak műszaki dolgok miatt állt ki jó ideje.

[ Szerkesztve ]

(#33459) Oliverda válasza #16741888 (#33457) üzenetére


Oliverda
félisten

"Én már csak a nemzetisége miatt is a legteljesebb mértékben nem szeretem az embert"

Na legalább ma azt is megtudtuk, hogy hol van nálad a kutya elásva.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33460) #16741888


#16741888
törölt tag

Amúgy nem kezdünk el ezek ellen a barom ellen aláírást gyűjteni, most már nekem is elszakadt a cérna... hagyján hogy kőáltalánosságokat mondanak, de akkor legalább nézzék már "értő" szemmel a versenyt... Én totál laikusnak számítok, de nekem is azonnal világos volt hogy ha 27 illetve 28 körrel a verseny vége előtt kijönnek lágy gumiért akkor már nem jönnek többet ki. Ez hogy nem lehet a "szakkommentátoroknak" világos azonnal?
4-5 körön keresztül még azon matekoltak hogy akkor majd a végére üres tank meg szuperlágy, he? Meg vajon kibírják e... Hidegben nehoogymár ne bírjon ki 30kört a lágy gumi, üres tankkal... no comment tényleg, és ez csak egy a sok brilliáns faszság között...

(#33461) #16741888 válasza Oliverda (#33459) üzenetére


#16741888
törölt tag

Teljesen más okból nem szeretem a szigetlakókat, volt hozzájuk szerencsém 3 éven keresztül munka miatt, véleményem úgy érzem megalapozott. :) Nem térítek senkit, nekem ez a véleményem és megtartom magamnak. Ettől függetlenül ma Button tényleg király volt. :)

(#33462) [CS]Blade2 válasza Misi 007 (#33453) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Amikor délelőtt betett valaki képeket, és már biztos volt, hogy valamikor majd száraz gumival kell menni a félig vizes pályán, itthon mindenki rávágta, hogy Button fog nyerni, ezért inkább a WTCC-t néztük streamen, de ment mellette az F1 is, aztán bedarálták Norbi-t, úgy az már nem volt buli, de szerencsére az F1 addigra kezdett felpörögni.

(#33463) kpal válasza vikvuk (#33455) üzenetére


kpal
veterán

reméljük :) csak lehetne kicsit több interjú és hosszabb a műsor .

[ Szerkesztve ]

(#33464) sh4d0w válasza hodostamas (#33391) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom megint nem érti majd, miért is büntették meg.

MOD: meg is van. Egyszer valaki beleverhetné már a fejébe, hogy nem csak ő van a pályán.

MOD2: "Az elrontott taktikáról már csapatfőnöke, Martin Whitmarsh beszélt. "A mezőny fele interekre váltott" - indokolta. - "Lewis gumijainak már végük volt, a radar pedig esőt jelzett, ezért minden abba az irányba mutatott, hogy mi is így tegyünk.""
Még mindig nem tanulták meg Brawntól, hogy csak arra építünk taktikát, ami már megtörtént a pályán...

[ Módosította: Oliverda ]

https://www.coreinfinity.tech

(#33465) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez megint izgalmas futam volt...jobb, mint az előző :)

Vettel viszont simán VB lesz...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33466) Oliverda válasza #16741888 (#33460) üzenetére


Oliverda
félisten

Csináld meg a "Gyula és Walter Cs. húzzá' el!" című FB oldalt. Én csatlakozni fogok.;]

Amúgy ez a harmadik verseny amit nem ezekkel a f@szmadarak szövegelése mellett nézek végig, és lényegesen nyugodtabb és magasabb színvonalú élményt ad a közvetítés. Még úgy is, hogy alig tudok németül valamit.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33467) FF23 válasza Peat;) (#33458) üzenetére


FF23
senior tag

pályasegítőt kéne grillezni a pálya szélén

Az egyiket mintha el is találta volna valami a kis durranásnál, mert elkezdett sántítani.

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#33468) Motion_Blur válasza MPowerPH (#33451) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Vettel egyedüli mázlija, hogy időmérőn az rbr még nem verhető."

Vettel egyedüli mázlija, hogy időmérőn Vettel még nem verhető.
És a pole-t nem az autó döntötte el tegnap...

Ha Hamilton nem hibázik, simán övé az első rajthely, mivel a McLaren már nem csak versenyen hanem 1 körön is ott van.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33469) proof88 válasza FF23 (#33467) üzenetére


proof88
addikt

nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet hogy akit eltalált valami a lábánál, az az volt hogy a túloldalon a másik csávó is megnyitotta a poroltót vagy mi az és eltalálta a csávót a nagy nyomással? illetve nem tudom van olyan ami folyamatosan olt, de van olyan amivel "lövéseket" kell leadni az égő kocsira és az iszonyatos nyomással lő

(#33470) Viktor77 válasza Oliverda (#33466) üzenetére


Viktor77
titán

A korábban linkelt BBCPlayer-rel tökéletes a közvetítés, és angol (ha az jobban megy).
Nem szakad, és elég jó minőség (minden szám olvasható).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33471) hossszú válasza proof88 (#33469) üzenetére


hossszú
őstag

Az egyik felvételen látszódott, hogy szét van robbanva a Lotus bal oldala, talán a hűtő lehetett ott, az robbant fel.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#33472) FF23 válasza proof88 (#33469) üzenetére


FF23
senior tag

Én úgy láttam, hogy volt ott egy pukk aminél kilövelt az a fekete szutyi a pályára, ő pont ott állt és utána kezdte húzni a lábát. Majd letöltöm és visszanézem.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#33473) Oliverda válasza Viktor77 (#33470) üzenetére


Oliverda
félisten

Én maradok inkább a natív 1080p mellett. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33474) zolynet válasza AMD Power (#33417) üzenetére


zolynet
addikt

a nemzetközi színvonal, az

Life is too short to stay stock!

(#33475) Oliverda válasza hossszú (#33471) üzenetére


Oliverda
félisten

A KERS akksi(k) durrant(ak) el a Sky szerint.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33476) McCartman válasza zolynet (#33474) üzenetére


McCartman
senior tag

szaradigi?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33477) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

[ Szerkesztve ]

(#33478) McCartman válasza Flashcash (#33477) üzenetére


McCartman
senior tag

Hamit sehol sem látom feketélleni a tömegben.

megvan , csak elbújt. ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33479) proof88


proof88
addikt

Jessica még mindig csinos. :C

(#33480) Flashcash válasza Oliverda (#33475) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az autó a boxkiállás alatt valamiért teljes fordulatszámmal ment, emiatt felrobbant a kipufogó, ezért a forró levegő bejutott az autóba, ami felgyújtott mindent, többek között a KERS akksikat is. - Éric Boullier

(#33481) Motion_Blur válasza McCartman (#33478) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ott ül középen az öcsikével, őszintén örül a csapattársa sikerének ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33482) darál0w válasza Flashcash (#33480) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

legalább Gyuláék is eltalálták.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33483) FF23 válasza Motion_Blur (#33481) üzenetére


FF23
senior tag

Nem ül. Ő akkora ;]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#33484) Oliverda


Oliverda
félisten

"Kicsit szélesen vettem a sikánt, ami után megpördültem. Elnézést kell kérnem Paultól a történtek miatt." Áthajtásos büntetésének okát ismét nem érti, viszont ezúttal egyáltalán nem tűnt idegesnek a helyzet miatt. "Fogalmam sincs, mi történt, ami miatt büntetést kellett kapnom."

[link]

Pedig érhetné, mivel ugyanaz az összesen kemény 15 versenyt, és ezzel hatalmas F1-es karriert befutott Alan Mcnish volt itt is a sportbíró mint Monaco-ban. Kicsit tapasztaltabb pilótát is hívhattak volna helyette, nem pont egy crash test dummyt, aki Toyotak és Audik rommá töréséhez ért a leginkább.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33485) proof88 válasza Flashcash (#33480) üzenetére


proof88
addikt

hát elég szokatlan és csúnya eset volt mindenesetre.
Aki meg előzött ott sárga zászló alatt, azt meg végképp nem értem, mert ha még nem is látja a sárga jelzést és a csapat se szól neki h ne előzzön a célegyenes végén, azért elég feltűnő a nagy füst és az emberek jelenléte a pályán, ebből legalább gondolhatta volna hogy egyébként sárgáznak.

(#33486) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Hamilton bocsánatot kért mert Di Restá-nak le kellett mennie a pályáról, amikor visszafordította az autóját. Azt mondta, hogy nem látta jól, hogy érkezik-e valaki a sikánhoz.

Di Resta: Szerencsére nem vesztettem pozíciót az incidensnél, csak a gumik hőmérséklete esett vissza, de így nem foglalkozok az esettel.

Oliverda:
Áthajtásos büntetésének okát ismét nem érti, viszont ezúttal egyáltalán nem tűnt idegesnek a helyzet miatt.

Élőben nézem az angol streamet, nem mondott ilyet. :))

[ Szerkesztve ]

(#33487) Motion_Blur válasza Flashcash (#33486) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Azt mondta, hogy nem látta jól, hogy érkezik-e valaki a sikánhoz."

Pont azért kellett volna addig várnia amíg meg nem bizonyosodik arról hogy nem jön senki.

videó az esetről: [link]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33488) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Engem egy dolog zavar, de kegyetlenül a közvetítésben, mikor Walter elkezdi hogy:
"intermédián" vannak a csapatok ...az nekem fizikai fájdalmat okoz :Y
Amúgy meg: Walter Csaba ne kommentáljon F1-et
illetve: Oldal egy jobb Forma 1-ért ahol nincsen Czollner Gyula

(#33489) darál0w válasza Sandormaster (#33488) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a nagyobbhoz csatlakoztam is gyorsba...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33490) nokia párti válasza Sandormaster (#33488) üzenetére


nokia párti
őstag

Csatlakozom. :C

(#33492) grabber válasza nokia párti (#33490) üzenetére


grabber
addikt

Én is :K

(#33493) kpal válasza darál0w (#33465) üzenetére


kpal
veterán

ha még nem is nyer de szépen eléri a célját addig a többi egymással van elfoglalva .

[ Szerkesztve ]

(#33494) Gubro válasza Viktor77 (#33470) üzenetére


Gubro
senior tag

Nem sokaig, jovore a sky adja a futamokat, a BBC csak nehanyat, pl Silverstone, meg Monaco. A Sky persze fizetos. :(((

(#33495) Male válasza Sandormaster (#33488) üzenetére


Male
nagyúr

Valaki elmondhatná már neki, hogy mi az Intermédia... mert nem gumi :DDD

(#33496) McCartman válasza Gubro (#33494) üzenetére


McCartman
senior tag

Jövőre visszakerül a közvetítési jog a királyihoz ha Viktor is úgy akarja és reménykedhetünk színvonalasabb tálalásban. HD felbontásban legalábbis mindenképp.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33497) nokia párti válasza Male (#33495) üzenetére


nokia párti
őstag

Lol. :DDD

(#33498) proof88 válasza Motion_Blur (#33487) üzenetére


proof88
addikt

egyébként nem tudom ... de végül is nem is csinálta olyan rosszul, keresztben állt a pályán, jó irányba kezdte el forgatni, egyértelmű volt mindenkinek hogy merre menjenek, az első 2 kocsi elöl gyakorlatilag eltakarodott azáltal hogy elkezdte forgatni, di Resta meg sztem kicsit túlreagálta amikor lehúzta a kocsit a pályáról. Button volt necces.

(#33499) Flashcash válasza Gubro (#33494) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Tíz verseny közvetítésére maradt joga a BBC-nek. Pedig szerintem nagyon jó anyagokat készítettek és a közvetítés is színvonalas volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#33500) Gubro válasza Flashcash (#33499) üzenetére


Gubro
senior tag

Jaja, mondjuk a daily mail kilencet irt, de vegulis mindegy... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.