Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32701) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Tiltsák be a fújt diffúzort!! ;]

Vettel futamonként átlagosan 8,5 pontot bukhat el hogy világbajnok legyen.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32702) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Hát ez egy ritka jó verseny volt! :C
Vettel csak a boxutcában tud előzni!?!
Webber nagyon nagy arc :D Szerintem ha megbüntetik őt ezért(pénzbünti) akkor Lonzi csak kifüzeti helyette.(mondjuk nem sokat számít náluk 5-10-20ezer euro)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32703) HERR Z


HERR Z
veterán

massa lassan megkapja az utolsó kör lúzere címet
előző versenyen is beszopta hamival(mondjuk az rajabb volt ;]) , most is, yeah
remélem jövőre nem ő lesz ferkában

(#32704) Oliverda válasza Motion_Blur (#32701) üzenetére


Oliverda
félisten

...és csak a boxban lehessen előzni. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32705) Robi BALBOA válasza HERR Z (#32703) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Azzal, hogy a Ferrari jóval lassabban melegíti fel a gumit(főleg ha egy keményebb keverékről van szó) így eséje sem volt megtartani a 4. helyet, ha előbb jött volna mint Vettel ha később.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32706) Superman válasza Oliverda (#32698) üzenetére


Superman
nagyúr

Én személy szerint örülök, hogy Hamilton nyert.

Örülök annak is, hogy nem jött be, amit gondoltam az előjelek alapján. Ha ez tartós lesz, akkor tényleg jó úton halad a McLaren.

A "ha"-val kezdődő mondatoknak meg nincs értelme. "Ha melegebb lett volna, akkor ez meg az lett volna..."

Lehet, de az is lehet, hogy nem.

Egyébként egy verseny alapján azt állítani, hogy W. remek fickó...szerintem többet bénázott, mint nem, de te biztosan bennfentes vagy. Végül is ez házigazdai előjog.

Ha talán néha más véleményét is tiszteletben tartanád, biztosan nem esne le a gyűrű az ujjacskádról, igaz? De mindegy, itt mindig ez a színvonal...

(#32707) Viktor77 válasza Superman (#32706) üzenetére


Viktor77
titán

A színvonalat hozod te.

Hogy a jó viharba sikerül megint idekeverni, hogy a véleménynyilvánítónak mi van a neve alatt?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32708) TOM-202


TOM-202
senior tag

Gratulálok Hamilton-nak a győzelemhez. Egy pillanatra azt hittem hogy elfüstöl a motorja, de valószínűleg csak nyomott egy padlót ami miatt a kerekeke kipörgött és emiatt füstölt. Egy kicsit csalódás volt hogy a Mercedes-ek megint kört kaptak, de érezhető náluk is a javulás. Viszont ez még mindig kevés lesz idén a dobogóhoz, bár ki tudja, egy esős versenyen bármi megtörténhet. Az is érdekes, hogy a Mesternek idén szinte minden versenyre jut valami izgalom amivel időt veszít. Ha a mai megpördülése nincs akkor most ő lenne a 6. kör nélkül. :U

[ Szerkesztve ]

(#32709) Superman


Superman
nagyúr

1989-ben, amikor egyesek még nem is gondoltak rá, hogy nézzék az F1-et, Mansell egy Ferrarival megnyerte az évad nyitó futamát. Mindenki azt gondolta, hogy a McLaren Hondákat most sarokba lehet szorítani, akkora volt a fölénye.

Sajnos ez nem jött be, mert a második versenytől megint taroltak a Hondák. Szóval én megvárnám a Magyar Nagydíj végeredményét, aztán meglátjuk, mennyit fejlődött a McLaren...

(#32710) Viktor77 válasza TOM-202 (#32708) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, meg ha Petrov nem szalad ki előle a fűre, akkor a mester simán belerongyol, tönkretéve mindkettejük versenyét.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32711) AMD Power


AMD Power
titán

Mekkora futam volt! :C :R

Lewis megérdemeltem győzött.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32712) JJános


JJános
addikt

Izgalmas volt számomra a futam. Hami-Lonzi-Webbó-Vettel-Massa GR!

Hami ma nagyon jó volt, és Lonzi is igyekezett. Webbó mintha nem állt volna a helyzet magaslatán, talán megint elnyomták.

Monnyuk nem értettem miért féltek a másik gumitól, hiszen Hami szinte pár kör után leggyorsabb kört ment. Vagy lehet, hogy csak egyedül ő olyan agresszív, ami a gumihoz kell? Na meg Sumi! Én felraktam volna neki a verseny felénél.

Gyulám mindenesetre már leírta Hamit, még jó hogy Hami nem hallotta.
Jövő héten Lonzi előretörését várom. Csak megint ne fejben, és boxban legyenek kevesek a piros autónál.

2007-05-06 óta itt!

(#32713) kukinyo válasza Viktor77 (#32710) üzenetére


kukinyo
addikt

Még egy mester is tanulhat

Hamiltontól ;]

(#32714) AMD Power válasza JJános (#32712) üzenetére


AMD Power
titán

Mit művelt megint a Ferka a boxban. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32715) Peat;) válasza AMD Power (#32714) üzenetére


Peat;)
veterán

Ti néztétek is a futamot? Bénák voltak az egy dolog, de Massa nagyon lassan ment be a boxba. Vettel kb 5 cm-re megközelítette...aztán a beállásnál is lehetett látni hogy Massa finoman komótosan, Vettel meg berántotta a helyére az autót. Közösen cseszték el.

Ez a kicsit vizes, hűvös idő meg már láthattuk idén többször is, hogy a Mclarennek kedvez a legjobban. Melegben a Ferrari és Red Bull is eléjük kerül az eddigiek alapján, hogy most melyik a gyorsabb meleg időben Ferka vagy Red Bull az a kérdés. De jó lenne ha Mclaren is összeszedné magát minden körülmény között, de elég nehezen lövik be azt az autót, Button és Hamilton közt ekkora különbség még képességbeli + egy nem jól beállított autóval sem kéne hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#32716) TOM-202 válasza Viktor77 (#32710) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ez már visszatérő látványelem lett volna. Ők ketten és Kobayashi nagyon szeretik egymást. Kár hogy Barrichello idén gyengébb, mert ő is beszállna ebbe az adok-kapok küzdelembe a pontszerző helyek maradékáért.

Egyébként az Öreg csak jóval többet vár el a kocsitól mint amihez hozzá volt szokva a visszavonulása előtt. Lehet hogy eddig még senki nem merte neki elmondani hogy ez a gép nem olyan jó a mezőnyben mint az a gép volt amiből anno kiszállt. :)

(#32717) proof88 válasza JJános (#32712) üzenetére


proof88
addikt

szerintem azért sem akarták használni a közepes keveréket, mivel bármikor eleredhetett volna az eső, addig kell gyorsnak lenni, onnantól meg már fel sem kell rakni a közepeset

(#32718) Oliverda válasza Superman (#32706) üzenetére


Oliverda
félisten

Láthatóan rögeszméd lett, hogy bármi negatív történik a McLaren-nél az kizárólag Whitmarsh hibája lehet. Szvsz ez legalább akkora hülyeség, mint amit még a pénteki eredmények alapján sikerült összehordani.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32719) darál0w


darál0w
Jómunkásember

sok-sok ilyen VERSENYt akarok még látni a szezonban....magasan a legjobb futam volt ez az idei évben...és nem azért mert nem Vettel nyert :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32720) McCartman válasza Peat;) (#32715) üzenetére


McCartman
senior tag

A fiatalos lendület tudod. ;]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32721) [CS]Blade2 válasza JJános (#32712) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem véletlenül nem tették fel hamarabb a keményet. A zsír új kemény gumi épp, hogy jobb lett a végére, mint a szarrá kopott lágy. Azonos kopottság mellett jó 1,5sec-et bukott volna körönként, aki felteszi. Az fél versenytávon lazán +1 kör.

(#32722) hoffman_ válasza darál0w (#32719) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Egyetértek :) De azért királymód, hogy nem Vettel nyert :DDD Ezt a mai első 3 pilótát minden futamon elnézném, ahogy csatároznak. Végre ugráltam mint a barom, de nem azért mert örültem, vagy bosszankodtam, hanem a pjúr izgalom miatt. Webberék meg hatalmas formák voltak a végén, ott majd kicsordult a könnyem :D Mikor Alonsonak beszoltak, hogy stopika, és integet Webbonak, hogy várja már meg, zseniális :D

Gyula meg szokás szerint egy négerf@sz értemli szintjén kommentált. Csaba se űzi extrém magas szinten, de azért tudta korrigálni Gyulámat. Szegény Button autója kiáll, egyetlen Meki jön a képen, és Czollner elkezd Buttonozni, atyaég... Azért Csaba korrekten, és szolidan helyre tette, hogy "szerintem Button már biztos nem", ez azért tetszett :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32723) Nowhereman válasza darál0w (#32719) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha csak az első helyeket nézzük, akkor feltétlen...
A hideg gumiknak hála nem sínen futott a Red Bull, így a masiniszta csak mellékszereplő lett. Lajos, Lonzi és Webbo meg profin osztották egymást az élen...

Részemről tartok tőle, hogy a Hungaroringen már ismét a sínen futó Red Bull fog virítani a mezőny előtt...

Utánam a kondenzcsik!

(#32724) rocket


rocket
nagyúr

Gratula Hamiltonnak, nagyon nagyot ment ezen a hetvegen az idomeron es a versenyen.

Ugy kiabalt a radion mint egy kisgyerek amikor azt kapra karacsonyra amit szeretett volna :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32725) darál0w válasza Nowhereman (#32723) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az időjárást elnézve nagy a valoszínűsége...jön vissza a meleg...de azért reménykedem :)

#32722) hoffman_ a taxizás az hatalmas volt :)

de tuti lesz érte valami ejnyebejnye...:D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32726) rocket válasza darál0w (#32725) üzenetére


rocket
nagyúr

Hungaroringre eso kell, mert kulonben dog unalom verseny lesz.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32727) hoffman_ válasza darál0w (#32725) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kapjanak, na bumm. Ezt az egyet jól mondták a kommentátorok, kapnak egy 20k-s büntit, összedobják fifti-fifti, és jónapot, kiröhögik a versenybírákat. Ilyenért idiótaság büntetni szerintem, a legjobb pillanatok...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32728) darál0w válasza rocket (#32726) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azért reménykedem...nameg bízom abban, hogy az időjosok szokás szerint tévednek :)

#32727) hoffman_ kicsit veszélyes volt, de annyi...igaz mi sem és ők sem érezhették azt a veszélyt...:)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32729) bambano válasza hoffman_ (#32727) üzenetére


bambano
titán

szerintem egy szóbeli megrovásnak bele kellene férni mindkét oldalról...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32730) kukinyo válasza Nowhereman (#32723) üzenetére


kukinyo
addikt

Az a masiniszta mégis VB lesz.Hová erőlködne? Amit kellett azt már megtette.
Vesztett 3 kemény pontot a 80-ból. :O ;] :DD

(#32731) Motion_Blur válasza Nowhereman (#32723) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Webbo meg profin osztották egymást az élen..."

Leginkább Webbo-t osztották...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32732) [CS]Blade2 válasza darál0w (#32725) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ahogy elnézem a legtöbb oldal olyan 25-27°C-ot ír, és általában úgy +-7°C-ot szoktak tévedni egy hétre előre, szóval valahol 18 és 34°C között lesz. :DDD ;]
A 20°C környéke a Mclarennek, a 25°C a RedBullnak, a 30°C pedig a Ferrarinak kedvezne valamilyen szinten, mondjuk a lágyabb keverékeken annyira ez nem jön ki.

(#32733) hossszú válasza bambano (#32729) üzenetére


hossszú
őstag

Megúszták a büntetést a nürburgringi dobogósok

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#32734) proof88 válasza hossszú (#32733) üzenetére


proof88
addikt

A szövetség versenyzői segédje ezen a hétvégén a többszörös Le Mans-i nyertes Tom Kristensen volt, aki úgy vélte, hogy a fent nevezett incidensek miatt nem jár büntetés. :R

[ Szerkesztve ]

(#32735) bambano válasza hossszú (#32733) üzenetére


bambano
titán

vicc... tehát a segéd hozzáállásától függ, hogy ki milyen büntetést kap... szubjektív... vagy mint egy lottó?

A kerítésen átugrálásban nem látok veszélyt, legfeljebb annyit, hogy csúszik miatta a műsor. Viszont Lonzi a kerekek alá is eshetett volna szélsőséges esetben, az balesetveszélyes.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32736) JColee válasza bambano (#32735) üzenetére


JColee
őstag

Ki mondta, hogy a veszély miatt van tiltva?

(#32737) Ramius válasza hossszú (#32733) üzenetére


Ramius
őstag

Ez a stoppolás meg van valahol videón?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32738) hossszú válasza Ramius (#32737) üzenetére


hossszú
őstag

Youtube

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#32739) Ramius válasza hossszú (#32738) üzenetére


Ramius
őstag

:R

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#32740) hoffman_ válasza hossszú (#32738) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Imádom a Forma 1-et! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32741) Calogero válasza bambano (#32735) üzenetére


Calogero
addikt

Nem a balesetveszély miatt lett volna a büntetés, hanem mert a Hamilton mérlegelés előtt elhagyta a parc fermét.

(#32742) AMD Power válasza Peat;) (#32715) üzenetére


AMD Power
titán

Dolgoztam az tény de láttam!:) Óránként jó volt 1100-1200 nettóért nézni futamot. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32743) SpongyaBob válasza AMD Power (#32742) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Annyiért Én is elnézném..Jól megy! :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#32744) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A McLaren jobban melegíti fel a gumikat Hamilton pedig higgadtan vezetett nagyjából ennek köszönhették a győzelmet.
Remélem nálunk már jó idő fogadja a mezőnyt.
Kár hogy a jó kis esős káosz amire számítottam elmaradt...

[ Szerkesztve ]

(#32745) AMD Power válasza Misi 007 (#32744) üzenetére


AMD Power
titán

Szegény Button.. sajnáltam.

De Lewis , ezt most higgadtan jól csinálta. Nem is füstölt állandóan a kereke.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32746) Robi BALBOA válasza hossszú (#32738) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ezek a szép és felejthetetlen pillanatok a F1-ben, jó látni, hogy így összetartanak annak ellenére, hogy ellenfelek(monduk lehet nem sokáig ;] ).
Kell a F1-be egy kis bohémság/hülyéskedés/viccelődés, nem jó azt nézni amikor folyton cívódnak a másikra mutogatnak megjegyzéseket tesznek egymásra a csapatra.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32747) rocket válasza Misi 007 (#32744) üzenetére


rocket
nagyúr

Eso nelkul is nagyon jo futam volt a Hamilton-Alonso-Webber trionak koszonhetoen.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32748) Motion_Blur válasza Misi 007 (#32744) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, ennyire lehet hinni az előrejelzéseknek...

Remélem egy 40 fok körüli pályahőmérséklet várja a csapatokat. Persze az ideális 50+ fok lenne, de én se akarok szénné égni :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32749) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Végül is eső az volt!
Az már más kérdés hogy nem annyi amennyit vártam. :D

(#32750) rocket válasza Motion_Blur (#32748) üzenetére


rocket
nagyúr

En meg azt lesz nagyobb eso, hogy ne aludjak el a TV elott :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.