Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32851) -Mike- válasza Viktor77 (#32850) üzenetére


-Mike-
addikt

Ne fordíts meg semmit. Itt egy konkrét, csupán két pilótát érintő szituációt emlegettél (akik között nincs Hamilton) csupán rosszul emlékezve, de írogathatnak itt neked 5-en is képtelen vagy beismerni, hogy benézted, hibáztál, rosszul gondolát vissza rá stb., erre jön a visszatáncolásod, a Schumacher fanokkal nem állok le c. szokásos rész + most meg Hamilton. Maradj read onlyba ezzel jót teszel magadnak is és a topicnak is a jövőben. Viszlát!

[ Szerkesztve ]

(#32852) Robi BALBOA válasza Motion_Blur (#32849) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ott a pont! :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32853) Viktor77 válasza -Mike- (#32851) üzenetére


Viktor77
titán

Tartom, hogy nem néztem be, sikerült neki megelőznie, mert Petrovnak több esze volt.

Attól, hogy többen mondjátok, hogy nem így volt, a tények engem igazolnak. Sumi befordult (éppcsak), Petrovnak meg vágnia kellett.

MOD: Ja, annak meg külön örülnék, ha nem szeretnéd megszabni senkinek, hogy hova írhat, és hova nem. Még akkor sem, ha nem a te véleményedet osztja.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32854) hodostamas válasza Viktor77 (#32853) üzenetére


hodostamas
addikt

Hát, azért igaz hogy Sumi épphogy csak befordult, titkon magamban vártam is hogy megint hibázik, de szépen befordult ahogy kell. Petrov meg kicsit benézte, később fékezett, esélye se volt befordulni. Ha meg befordul, és gyorsabban mint Sumi, akkor utána lehetett volna kocc, mert Sumi nem biztos hogy külső ívre tudta volna vinni a síkán 2. felében. De ebben ott a HA, és mivel Petrov itt hibázott, sose tudhatjuk meg hogy mi lett volna a végén ha ott sikerül neki elfordulnia Sumi mellett..

(#32855) -Mike- válasza Viktor77 (#32853) üzenetére


-Mike-
addikt

Sumi befordult (éppcsak), milyen éppcsak? Petrov és ő közte volt egy autónyi hely. Tisztelettel megkérdezem harmadjára és utoljára, tudod te miről beszélsz? Semmi sem igazol téged, legfőképp a tények nem. Mert a tény az állításoddal ellentétben az, hogy itt Petrov veszélyeztette más versenyét.
Én csak javasoltam csakis a te érdekedben, hogy csak olvasgass, ha szabok valamit azt észre fogod venni, ez csak jó tanács volt, hogy inkább kint a szabadban a napon égj le, ne itt.

(#32856) Viktor77 válasza -Mike- (#32855) üzenetére


Viktor77
titán

Klassz, már ott tartunk, hogy Petrov egyáltalán hogy mert csak gondolni is a kanyarodás lehetőségére.

A jótanácsaidat meg tartogasd annak, aki igényt tart rá.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32857) -Mike- válasza Viktor77 (#32856) üzenetére


-Mike-
addikt

Klassz, hogy veled ellentétben ő felismerte azonnal, hogy nem fog ráfordulni, ezzel nem veszélyezteti egyikőjük versenyét sem.
Neked bizony van szükséged segítségre, ezt a vak is látja. :D

(#32858) Viktor77 válasza -Mike- (#32857) üzenetére


Viktor77
titán

Sajnos én nem írhatom le, mit gondolok rólad, ezt használd ki.

Nem fog ráfordulni, vagy nem tud, mert más túlzottan optimista.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32859) Motion_Blur válasza Viktor77 (#32858) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:W nem azért nem tud, hanem azért mert túl rövidet fékezett a külső íven, pont ezért tudott féktávon még Schumi előtt maradni :W

Következő körben már jött is a boxba kerékcserére, tehát amikor Schumi ellen próbált védekezni már a végét járta a szett. Vagy azt gondolod ha ott nem rántja ki és nincs ott Schumi akkor simán abszolválja a sikánt? Miért nem lehet beismerni hogy tévedtél?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32860) -Mike- válasza Motion_Blur (#32859) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha Petrov nem szalad ki Sumi elöl a fűre, akkor a mester gondolkodás nélkül belerongyol, tönkretéve mindkettejük versenyét.

Azért gondolj bele, innen indultunk, ahhoz képest már hol járunk. :D

(#32861) Viktor77 válasza Motion_Blur (#32859) üzenetére


Viktor77
titán

"Vagy azt gondolod ha ott nem rántja ki és nincs ott Schumi akkor simán abszolválja a sikánt?"

Kénytelen vagyok ezt gondolni, mivel arra vezet a pálya.
Kicsit sok a "ha" a hsz-eitekben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32862) Motion_Blur válasza Viktor77 (#32861) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor nincs miről beszélni.

Kicsit sok a "ha" a hsz-eitekben.

Olvass eggyel feljebb...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32863) grabber válasza Viktor77 (#32858) üzenetére


grabber
addikt

Szavazzunk :U

(#32864) -Mike- válasza Viktor77 (#32861) üzenetére


-Mike-
addikt

Egyetlen egy ha-val kezdődő mondatot nem írtam az esettel kapcsolatban, újabb zavar a fejedben. Te kezdted egy gigantikus HA-val kezdeni az egész történetet, ld az előtted lévő hozzászólásomban. Kezdesz pirulni.:D

(#32865) Qru válasza grabber (#32863) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na már megint a demokraták... :( :D

#nincsbennetarcsi

(#32866) Viktor77 válasza -Mike- (#32864) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor írom tényként. Petrov kiszaladt a fűre, hogy Sumi ne rongyoljon bele. Így megfelel?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32867) Motion_Blur válasza Viktor77 (#32866) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ebből annyi a tény, hogy "Petrov kiszaladt a fűre"

A többit már Te álmodtad hozzá :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32868) -Mike- válasza Viktor77 (#32866) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez nem tény, hanem a te kitalációd, halucinációd. Nem fűre szaladt ki, hanem a pálya nem használt _aszfaltozott_ szakaszára. Schumi nem rongyolt bele senkibe se, mellé ért, kifékezte, elfordult. Hol vannak itt a tények kedves Viktor? Milyen tényeket írtál te le? Ez már barnulni látszik :D

[ Szerkesztve ]

(#32869) grabber válasza Qru (#32865) üzenetére


grabber
addikt

Mindenki azt hiszi az a jó :D

#32867 Motion_Blur: Nehéz lehetett,mert ébren van :D

[ Szerkesztve ]

(#32870) AMD Power


AMD Power
titán

F1: Vettel még mindig nem tud előzni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32871) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Szerintem kár vitatkozni ezen a Sumi vs Petrov dolgon, jól ment az öreg és ennyi, harcolt szépen, volt egy hibája(ott ahol a VB címvédő és jelenleg is VB esélyes is hibázott) ezért vissza is esett, de behozta 8. helyre azt a nem éppen versenyképes gépet, most jobb lett volna ha tutyimutyi módra bóklászik a pályán(ezzel is veszélyeztetve azt aki tényleg versenyzik) és csak feltart mindenkit és behozza a kocsit 13-14-15.-nek.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32872) Viktor77


Viktor77
titán

Én nem győzlek meg titeket, ti nem győztök meg engem. Mike csak személyeskedni tud, én meg nem tudok rá reagálni. Visszaélni nem szeretnék, így inkább befejezem én.

Nektek van igazatok.

Remélem, így megfelel.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32873) -Mike- válasza Viktor77 (#32872) üzenetére


-Mike-
addikt

Bingó! Így legyen lottó ötösöm, hogy a végére befogod írni, hogy személyeskedem, holott nem. Kiszámítható és roppant egyszerű vagy kedves V. Tovább szép napot!
Most jön az egyetlen személyeskedésem, de már csak így a végére: Lúzer!

(#32874) Robi BALBOA válasza AMD Power (#32870) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Coulthard jól megaszonta! :DDD

Hamiltonon nagyon meglepődtem, eddig ő volt az aki legjobban kritizálta a RBR-t.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32875) Viktor77 válasza Robi BALBOA (#32874) üzenetére


Viktor77
titán

Szerencsétlen Hamilton már nem meri kimondani amit gondol, mert vagy a lapok szedik szét, vagy korrekcióra "kötelezik". Én azért meghallgatnám mit gondol valójában.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32876) umek7 válasza Viktor77 (#32875) üzenetére


umek7
őstag

Sosem volt szimpatikus Hamilton, de ez szent igaz.

(#32877) hodostamas válasza Viktor77 (#32875) üzenetére


hodostamas
addikt

de azért ezt magának köszönheti. idővel talán azért kinövi. lsd alonso, manapság szinte nem is hallani róla semmit, csak teszi a dolgát a pályán.

(#32879) umek7
ezt úgy értettem hogy visszavett az arcából.

[ Szerkesztve ]

(#32878) Robi BALBOA válasza Viktor77 (#32875) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Van benne valami amit mondasz. :K
Hamiltonnak vannak szép beszólásai az tuti, lassan élőben nem is merik a vele készült interjút leadni, csak ha már átment egy kis cenzúrázáson az anyag! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32879) umek7 válasza hodostamas (#32877) üzenetére


umek7
őstag

Ez mondjuk tévedés, mert Alonso szinte majdnem minden futamnál nyilatkozik. Az utolsó 3-nál szinte biztosan.

(#32880) Viktor77 válasza umek7 (#32879) üzenetére


Viktor77
titán

Minden pilóta nyilatkozik minden futam után.
Ő szerintem a komolyabb, kritikus nyilatkozatokra, negatív hangvételű interjúkra gondol.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32881) concret_hp válasza concret_hp (#32776) üzenetére


concret_hp
addikt

valaki :F :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#32882) Dale válasza concret_hp (#32881) üzenetére


Dale
aktív tag

Korábban én is kérdeztem erről, kaptam is sok hasznos választ és tanácsot, itt a thead!

Ezen felül a hungaroring.hu oldal az amin elindulhatsz, itt írnak a buszjáratokról és itt vehetsz belépőt a versenyhétvégére.

A Forma1Club oldalán kis pöcs helyre vannak besúvasztva a képek, de ha megnyitod őket új ablakban akkor jóval nagyobb lesz mind. Itt az árlista és a pálya térképe olvashatóbb formában.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#32883) Misi 007 válasza AMD Power (#32870) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

"A bokszcsapatra kellett támaszkodni, hogy sikerüljön (az előzés). A forgalomban való versenyzési képessége még mindig kérdéses" - mondta a skót.

Coulthard is tud azért érdekességeket nyilatkozni.
Nincs két egyforma versenyző és az is tény hogy nem annyira bevállalós mint mondjuk Hamilton aki nem gondolkodik sokat hanem cselekszik (sokszor vesztére) de ha nem tud előzni akkor ez mi?
Vettel megfontolt versenyző hasonlóan M. Schumacherhez aki kivárja a megfelelő pillanatot és csak akkor cselekszik ha muszáj (lásd a linkeld videómon) amikor mennie kellett akkor agresszív volt és előzött.

(#32884) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Tudom, hogy már volt, de ez akkora poén, oldjuk kicsit a feszkót :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32885) JJános válasza hoffman_ (#32884) üzenetére


JJános
addikt

Ez nagyon kemény! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#32886) AMD Power válasza Misi 007 (#32883) üzenetére


AMD Power
titán

En azert szeretem DC-t.;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32887) adman


adman
tag

ez az RBR milyen szemét már h direkt a szarabb kocsit adta most Vettelnek :D

(#32888) hoffman_ válasza adman (#32887) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Áh, véletlen volt. Csak összecserélték a két kocsit, ugyan úgy néznek ki, becsúszott.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32889) kpal


kpal
veterán

Na vajon készen lesznek a pálya felújítással péntekre :F

(#32890) -Mike-


-Mike-
addikt

Jönnek!

(#32891) shteer válasza Viktor77 (#32872) üzenetére


shteer
titán

meg :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#32892) Motion_Blur válasza kpal (#32889) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A pálya felújításával már régen készen vannak :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32893) kpal válasza Motion_Blur (#32892) üzenetére


kpal
veterán

Ak elvagyok maradva :B. Kiály.

[ Szerkesztve ]

(#32894) McCartman válasza kpal (#32893) üzenetére


McCartman
senior tag

azt mondta egy fejes jövőre lehet aktuális az újra aszfaltozás , az még egy nagy falat lesz. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32895) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Hi!!

Már várom :):) Hamilton 3. győzelmét is ;]

(#32896) szőröscica válasza -=Vacsek=- (#32895) üzenetére


szőröscica
addikt

149 euró, és még Gyuláék kommentárját se hallod.... Rablás! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32897) kpal válasza McCartman (#32894) üzenetére


kpal
veterán

csak nehogy akkor mondjunk csődöt ... ;] :B

#32895) -=Vacsek=-:de irigyellek... :B

[ Szerkesztve ]

(#32898) Motion_Blur válasza -=Vacsek=- (#32895) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Majd integetek, a Mansell-en keresztül pont oda látni Gold4-ről :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32899) -=Vacsek=- válasza Motion_Blur (#32898) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Elvileg nem látjuk egymást a fák miatt de majd figyelek :D:D

Ya és énis integetek majd 1000el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32900) TOM-202 válasza -=Vacsek=- (#32895) üzenetére


TOM-202
senior tag

Gratulálok! Én Silver 3-ban leszek a hétvégén. Majd integetek, bár ahogy nézem a 8-as éppen a másik oldalon van.

Ja, és idén mindenki hozzon esőkabátot is (kivéve Super Gold) mert nem biztos hogy megússzuk idén eső nélkül. Az esernyőért meg egyenesen harapnak a szurkolók a lelátókon, hozzáteszem joggal, mert kitakarja a kilátást. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.