Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32301) darál0w válasza Motion_Blur (#32300) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szerencsélten...D:D:

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32302) JJános válasza Motion_Blur (#32300) üzenetére


JJános
addikt

:DDD :C :C :C

2007-05-06 óta itt!

(#32303) Neoteric válasza Motion_Blur (#32300) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezen még úgy is nevetek, hogy Alonso drukker vagyok. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#32304) Chosen válasza Motion_Blur (#32300) üzenetére


Chosen
addikt

Ez kész, sírok a röhögéstől :D

(#32305) TOM-202 válasza Motion_Blur (#32300) üzenetére


TOM-202
senior tag

Nem semmi egy válogatás. Itt dőlünk a röhögéstől. :C

Azért a végén a Másnaposok viszi az első helyet:

Másnaposok :D

(#32306) boogie84 válasza TOM-202 (#32305) üzenetére


boogie84
veterán

Kimi kimaradt. Nélküle nem az igazi a kép!!! :N :C

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32307) Chosen válasza boogie84 (#32306) üzenetére


Chosen
addikt

Ő az akit keresnek :D

[ Szerkesztve ]

(#32308) boogie84 válasza Chosen (#32307) üzenetére


boogie84
veterán

LOL :DD Milyen igaz!!!!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32309) TOM-202 válasza boogie84 (#32306) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ja, és Kobayashi a kis kínai, mi? :D

(#32310) lenox válasza IreN!CuS (#32277) üzenetére


lenox
veterán

Hat ahogy mas is mondta, erdemes figyelembe venni, hogy ki mikor melyik csapatnal volt, ugyhogy nem tudom, te mit latsz a szamokban, en tul nagy kulonbseget nem latok.

(#32311) IreN!CuS válasza lenox (#32310) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Fele annyi versenyből hozott egy VB-t,több mint kétszer annyi pole-t, több mint kétszer annyi győzelmet,első évében pariban volt egy kétszeres Vb-vel,14el több dobogó ezek a számok mit mutatnak?

Igen máshol kezdett Webber igen pontot szerzet egy Minardival stb stb de ha ekkora tehetség miért nem került be egy Ferrariba/Mclarenbe,vagy Renulthoz Alonso mellé(ugye Flavio juttatta be az f1be)?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32312) PazsitZ válasza IreN!CuS (#32311) üzenetére


PazsitZ
addikt

A Renault-hoz egyébként majdnem bekerült, ha jól tudom Lonzi helyére, de nem oda ment végül...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#32313) stvnppp válasza IreN!CuS (#32311) üzenetére


stvnppp
senior tag

Mondjuk ahhoz nem csak tehetség kell, hogy valaki bekerüljön egy csapathoz, és ott elsőszámú legyen... Vagy szerinted Petrov hogy került a Renaulthoz, vagy hogy a Ferrari miért nem tolja inkább Massát, vagy hogy Webber miért nem tud érvényesülni Vettel mellett, miközben ezelőtt minden csapattársával felvette a versenyt? Nem csak az a lényeg, hogy gyors legyen, hanem hogy tudjon képviselni egy franchiset, mert ezzel is több autót/energiaitalt tudnak eladni.

Jha, és ezen felül az se mindegy, hogy milyen stábbal indulsz neki, ki az ügynököd, az kiket ismer. Azért ha ismered a csapatfőnököt, akkor a csapatba könnyebben kerülhetsz be.

[ Szerkesztve ]

(#32314) MPowerPH válasza stvnppp (#32313) üzenetére


MPowerPH
félisten

Így van. Lásd Hamilton -t, aki egyből egy McLaren pilótája volt, és kiemelt kivételezést kapott.
Én erre mindig csak annyit mondok, hogy nézd meg Schumacher -t. Hol kezdte, és hol fejezte be a visszavonulása előtt. ;)

Don't Tread On Me

(#32315) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#32314) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És még mindig van benne kraft, pedig nem mai gyerek... :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32316) lenox válasza IreN!CuS (#32311) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem azt mutatjak a szamok, hogy jo autoval kb. egal. Hamiltont szar autoban nem lattam, Webbert igen, o szuperul ment abban is. Hasonloan versenykepes autoban 2009-2011 vannak, ebben az idoszakban meg a Webber statisztikaja jobb. Szerintem azt a teljesitmenyt, amit egy elso 10-be be nem fero autoval Webber nyujtott ahhoz hasonlitani, amit Hamilton egy elso ketto helyre befero autoval tudott teljesen hibas gondolkodas.

(#32317) IreN!CuS válasza lenox (#32316) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Gondolom kimaradt a 2009es év amikor is év elején 12+ helyre volt jó az akkori kocsi,majd futamot nyert vele :K

2009-2011 között az RBR verte a Mclaren-t 2009ben messze jobb volt az RBR,tavaly meg idén is jobb, szerintem ez nem kérdés hogy 0.5-1 mp-vel gyorsabb autó a jobb autó,főleg hogy eltűntek a megbízhatósági problémák amik még tavaly néha néha előjöttek(pl fék)

Amúgy a tavalyi Mclaren szerinted VB autó volt?Szerintem nem és Alonsohoz hasonlóan életben tartotta az utolsó futamig a reményt a VB re(ez az igazi klasszis szerintem).Míg egy sokkal gyorsabb autóval rendelkező Vettelnek csak az utolsó futamon sikerült behúznia.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32318) lenox válasza IreN!CuS (#32317) üzenetére


lenox
veterán

En ugy latom, hogy 2009-ben a 2. illetve a 3. legjobb csapatban voltak, 2008-ban pedig a 2. es a 7. legjobban. Melyiket erdemes vajon a pilotak osszehasonlitasanal figyelembe venni, mikor 1 vagy amikor 5 hely kulonbseg volt a csapatok kozott?

(#32319) IreN!CuS válasza lenox (#32318) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Látom nem vagy figyelmes én azt írtam hogy év elején 12+ helyre volt jó a Mclaren míg RBR elől harcolt.

Na ugye 2009ben amikor csak egyetlen egy hely volt a két csapat között ami a te nagy érvelésed akkor az RBR 153.5 pontot gyűjtött kevesebb mint 20 ponttal maradt el a const VB-töl.A Mclaren kemény 71 pontot gyűjtött fele annyit mint az RBR és a Ferrarit(70 pont) is egyetlen egy ponttal tudta csak megverni.Ergo ha azt nézzük hogy 2. az RBR 3. Mclaren akkor az RBR kétszer olyan erős volt :F vagy akkor hogy akarod összehasonlítani?

2009 Ausztrália Vettel 3 Webber 8 míg Hamilton 13 Kov 12. több mint 6 tized volt a q2ben a két csapat legjobb ideje között,ami az idény első felében meg is maradt.

Ebből jöttek fel és nyertek futamot, és lettek const 3.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32320) lenox válasza IreN!CuS (#32319) üzenetére


lenox
veterán

Nezd, te talaltad ki, hogy milyen szamokat kell nezni, en csak azt tettem hozza, hogy oke, de valoszinuleg nem erdemes azokat az eveket szamolni, amikor Hamilton nem volt az F1-ben, illetve amikor Webber sereghajto csapatban volt. Igy marad a 2009-2011. Most neked ez sem tetszik, mert 1 hellyel gyengebb volt a Meki, de persze, amikor Webber 5 hellyel gyengebb csapatban volt, az nem tunt fel, meg nem erdekelt. Meg igy, hogy a szamok mar mast mutatnak, mint amit szeretnel, rogton melyebbre kell menni, nem eleg az altalad kitalalt szamokat nezni. Szerintem ez mar csak magyarazkodas, a teny meg az, hogy a szamokbol nem tudod kimutatni, hogy Hamilton jobb lenne, csak ugy, ha minden parametert te hatarozhatsz meg, az meg kb. semmit sem er, ilyet en is tudok, es rogton mas eredmeny jon ki.

(#32321) IreN!CuS válasza lenox (#32320) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én sosem beszéltem csapatról amíg valaki -lehet te- fel nem hoztad én szimplán megnéztem Webber eredményeit és utána Hamilton eredményeit,amit egy korábbi hszben írtam erre jöttetek,hogy ez nem jó mert Webber Minardival kezdett.De ez engem hol érdekeljen már ne haragudj én azt látom hogy Webber ~ 160 verseny x pont y dobogó stb stb míg Hamilton fele annyiból többet kihozott.És igen Hamiltonnak ugyan úgy megvolt a kötelező gyenge éve a 2009es.Én hivatalos számokat írtam le neked amiket te kis kereséssel ugyan úgy megtalálsz,de az hogy csapat ponttól kezdve a bálna párzási szokásait is beleveszed hülyeség.

"mikor Hamilton nem volt az F1-ben, illetve amikor Webber sereghajto csapatban volt. Igy marad a 2009-2011"

2007 miért marad ki meg a 2008 ha már TE a 2009es évet beleveszed amikor a Mclaren fapados volt.

Nézzük meg amióta Hamilton az f1ben van(2007től) és ugyan azokat a számokat fogod találni mint amiket én leírtam de gondolom 2007-2008as idénnyel már nem a neked megfelelő dolgok jönnének ki.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32322) lenox válasza IreN!CuS (#32321) üzenetére


lenox
veterán

A csapat pontot meg balna stb. te vetted bele, en csak annyit tettem hozza, hogy a sereghajto csapatos teljesitmeny ne szamitson, mert hulyeseg osszehasonlitani egy top csapatban elert eredmennyel (2007-2008, erted, meki 2., redbull 6-7, szerinted tenyleg azert jobb Hamilton, mert a masodik legjobb autoval gyorsabb volt? Ez nyilvanvaloan csak egy vicc lehet.)

(#32323) IreN!CuS válasza lenox (#32322) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"szerinted tenyleg azert jobb Hamilton, mert a masodik legjobb autoval gyorsabb volt? Ez nyilvanvaloan csak egy vicc lehet.)"

De akkor ez fordítva is igaz kéne hogy legyen mivel jelenleg Webber azért jobb mert 0.5-1 mp-t dob az RBR a Mclarenre idén meg tavaly,2009ben meg 6 tized alsó hangon.Vagy ez csak akkor számít amikor Hamiltonnak volt jobb autója?

2010-2011(eddig) Webber 4 első 5 második 6 harmadik
Hamilton 4 első 7 második 1 harmadik

Tavaly 2 ponttal szerzet Mark többet (MW 242 - LH 240. Hamiltonnak 3 kiesése volt(2010ben) abból egy műszaki míg Marnak 2 kiesése volt abból egy sem volt műszaki, ha jól emlékszem.(2011ben egy kiesés Hamiltonnál Canadai versenyen,Mark eddig kiesés nélkül áll)
Ha ehhez hozzárakjuk a RBR fölényt és hogy Mark csapattársa VB lett ezzel az autóval és idén is a mezőny előtt áll az RBR nem nagy szám hogy harmadik helyezésben 5el veri Hamilton igaz második helyezésben 2 mínuszban van(eddig ha csak ezt a két évet nézzük)

A lényeg hogy kurvára unom már,úgyhogy neked van igazad csak hagyjuk abba :R

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32324) lenox válasza IreN!CuS (#32323) üzenetére


lenox
veterán

Oke, akkor hogy forditva is igaz legyen azokat az eveket se szamitsuk, ahol Hamilton csapata 5. vagy rosszabb, es Webber csapata top 3-ban van. Valtozik valami? :)

Szerintem amugy eleve nem lehet szimplan a szamok alapjan eldonteni, hogy ki a jobb, nem is en hoztam ezt fel. Esetleg egy csapaton belul lehet ilyet, illetve kozos csapattarssal szemben elert eredmenyek alapjan.

(#32325) IreN!CuS válasza lenox (#32324) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az a baj hogy te csak azt látod(maradjunk az egyik példánál) hogy 2009ben az RBR 2 Mclaren 3 de azt már nem nézed hogy RBR kétszer annyi pontot gyűjtött vagy a Mclaren csak azért lett 3. mert a Ferrarinál Massa kiesett a Hringen a balesete miatt,különben nem lett volna a Mclaren 3ik constban.Ha nézted a tavalyi versenyeket és figyelted hogy az RBR mennyivel is gyorsabb volt az egész mezőnynél meglepő hogy a Ferrarinak és a Mclarenek egyáltalán volt még esélyes az utolsó futamon,ami csak is az RBR csapatnak köszönhető vezetéstől kezdve a versenyzőkön át és itt a lényeg ha Webber akkora lenne mint aminek itt most ti beállítjátok akkor csont nélkül meg kellett volna hogy nyerje,nem pedig 3ik helyen zárni.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32326) joi29


joi29
őstag

Hogy Ördög Nóri szavával éljek " és ez a Hilton" ekkor Hamilton-ra gondolt.
Nos ez a Hilton kezd egyre jobban abba a szerepbe esni mint Räikkönen
vagyis vagy a gumi kopik el alatta, vagy kifogy a benzin, vagy...
mi volna ha egyszer minden volna annyi amennyi kell vagyis az döntene végre
hogy ki az aki igazán gyorsan tud hajtani nem pedig az hogy ki hogyan tud
spórolni az épphogy elegendő anyagokkal.
Kezd ez az egész egyre jobban hasonlítani egy szépség választásra, ami
mostanában arról szól hogy ki az a lány aki amellett hogy szép,
indul a Nobel díj elnyeréséért is.
Vagyis nem azt nézik hogy ki valójában a legszebb hanem azt hogy ki az
aki kicsit ez is meg az is, vagyis így sohasem a legszebb nyer mert
az általában kicsit butácska is.
Tehát ha valaki előz az F1-ben és küzd mert haladni akar azt lebasszák, hogy
sportszerűtlen meg agresszív ( butácska ), meg elgurult a gyógyszere és nem
az számit, hogy milyen gyors ("szép").

Micsoda hasonlat. :D

[ Szerkesztve ]

(#32327) TESCO-Zsömle válasza joi29 (#32326) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon találó. Sajna ez mindenütt így van. Egy 5-10 évvel ezelőtt kitalálták az okosok, hogy mennyire snassz a 21. században a sok szakbarbár. Mert mi az, hogy a tetőfedő Jóska nem tudja hol született Petőfi? Úgyhogy a kis Jóskának jól megtanítják, ki az a Petőfi, meg a többi barátját is, csak épp azt nem, hogy hogyan kell tetőt fedni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32328) DEV_NULL válasza IreN!CuS (#32325) üzenetére


DEV_NULL
őstag

jolvan, fejezzetek be a vitat. egyertelmu h webber jobb, mert neki tipikus autoversenyzo feje van! :DDD

(#32329) Robi BALBOA válasza joi29 (#32326) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

A F1 egyre jobban hasonlít egy gazdálkodj okosan játékra az utóbbi néhány évben, elvileg ez lenne az autó versenyzés csúcsa vagy mi, akkor miért kell elcseszni ilyen hülyeségekkel!?!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32331) TOM-202 válasza DEV_NULL (#32330) üzenetére


TOM-202
senior tag

Lehet hogy az F1 búcsúzik a Nürburgring-től, de azért akad még elég sok egyéb verseny amit itt rendeznek majd ezután is. Én személy szerint eddig is furcsának tartottam ezt a felváltott rendezést a Hockenheim-el. Egyébként egyszer már elbúcsúzott aztán a 90-es években visszatért az F1-be majd most megint búcsúzik (talán csak határozatlan időre). Ki tudja egyszer még ismét vissza is térhet mint F1 helyszín. :)

(#32332) lenox válasza IreN!CuS (#32325) üzenetére


lenox
veterán

Te kezdted azzal, hogy Webber Minardis eveit szamoltad Hamilton mekis eveivel szemben, nem? En amugy nem allitottam be Webbert semmilyennek, foleg nem szovetkeztem valaki massal, hogy mi-ti csapatokat alkoss, ellenben megmutattam, hogy az altalad elohozott statisztikabol levont kovetkeztetes milyen gyenge labakon all. Ennyi, es nem tobb, nyilvan elo lehet huzni minden evbol meg 100 kulonbozo dolgot, nezetet, mind arnyalja a kepet, ettol meg az eredeti szamok, amiket irtal, hamis kepet mutatnak. Ugyanaz 2009-2011-re mar kevesbe hamis, persze, meg mindig az, hiszen ez F1, nem egyformak az autok, a csapatok, stb. De a mondanivalomat szerintem erted, es gondolnam, hogy ha 2009-2011-rol az a velemenyed, hogy nem helyes a statisztikadbol levont kovetkeztetes, akkor belatod, hogy ugyanez 2007-2011-re sem helyes, kulonben ez kettos merce lenne.

(#32333) DEV_NULL válasza TOM-202 (#32331) üzenetére


DEV_NULL
őstag

az elobbi hszben csak az f1es szereplesre gondoltam

(#32334) IreN!CuS válasza lenox (#32332) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nagy sóhaj

Van "x" és van "y" mindketten versenyzők ugyan abban a ligában!

"x"-nek 2x annyi versenye van mint "y"-nak!

De "y" ennek ellenére több eredményt ért el mint "x" !

Akkor ki a tehetségesebb/jobb/szerencsésebb/ügyesebb/szebb/okosabb/stb/stb? "x" vagy "y" ?

Komolyan hihetetlen mennyire rossz a felfogásod,vagy nem vagy képes elfogadni valamit amivel nem értesz egyet,pedig konkrét számot mutatják.

Makacsul ragaszkodsz ahhoz hogy 2009-2011et nézzük csak azért mert akkor neked lenne igazad pedig asszem itt nem arról volt hogy hogy ki volt a JOBB 2009-2011!!! között hanem úgy egészében.Amit te képtelen vagy felfogni......vagdalkozol mindenféle "kettős mérce és ehhez hasonló szavakkal" amikor egy konkrét adatott nem írtál le csak hajtogatod a jól betanult 1-3 érved (Minardi, RBR gyengesége 2007-2008ban/stb/stb)csak nem fogadod el amit pl. 2009ről írtam hajtogatod hogy akkor is 2009től nézzük.

Tényleg befejeztem veled,nincs nekem ehhez kedvem/erőm/energiám.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32335) Oliverda válasza IreN!CuS (#32334) üzenetére


Oliverda
félisten

Kár a gőzért. ;)

Másrészt egyértelmű, hogy Webber azonnal visszautasított volna egy McLaren-es szerződést, mert újoncként nem szeretett volna egy versenyképes autót. Kizárólag Hamilton lehet olyan arcátlan, hogy elfogadjon ilyen lehetőséget, mindenki más inkább egy Minardit választana.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32336) kukinyo válasza IreN!CuS (#32334) üzenetére


kukinyo
addikt

Látom jól elvagytok :D
Ez egy nagyon kétoldalú dolog.
A számok tényleg azt igazolják hogy Hamilton sikeresebb pilóta.ezek viszont csak nyers adatok.Ha tényleg el szeretnénk dönteni hogy melyikük a jobb,akkor nagyon sok tényezőt figyelembe kell venni.Mélyen bele kell kukkantani a háttérbe is.
Ennek fényében szerintem Webber simán üti Hamiltont.
Ezt minden él és heccelődés nélkül mondom.

(#32337) Oliverda válasza kukinyo (#32336) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát igen... tény, hogy Webber lényegesen jobban rajtol mint Hamilton. Ennek fényében pláne üti. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32338) IreN!CuS válasza kukinyo (#32336) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha minden áron el kéne dönteni akkor:

egyen autó(beállítás minden)
ugyan az a gumi
ugyan olyan pálya állapot,levegő hőmérséklet,pálya hőmérséklet,szél,stb,stb.
Motor erő LE ugyan annyi.
stb.
stb.

Elhiszed hogy ez lehetetlen,ha igen akkor még is mi alapján kéne összehasonlítani ha nem a nyers számok alapján?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32339) Xirtam válasza kukinyo (#32336) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezt te sem gondolod komolyan! :U

(#32340) kukinyo válasza IreN!CuS (#32338) üzenetére


kukinyo
addikt

Állandóan szidjátok Vettel-t,Jó autóval könnyű,a szerencse is mellé áll,fejben gyenge,stb.
Pedig a nyers számok alapján a mostani legjobb pilóta.
Érted már hogy mit mondok?

(#32341) Oliverda válasza kukinyo (#32340) üzenetére


Oliverda
félisten

"Pedig a nyers számok alapján a mostani legjobb pilóta."

Pedig még ez sem igaz. A nyers számok alapján a jelenlegi mezőnyből Schumacher a legjobb pilóta.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32342) IreN!CuS válasza Oliverda (#32341) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pont ugyan ezt akartam írni.

Ha csak a 2010es évet nézzük akkor lehetne a legjobbnak nevezni,de ez azért vicces mert minden évben aki VB lett ő lenne a legjobb pedig ez nem igaz tudjuk jól. :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32343) tjokai válasza kukinyo (#32340) üzenetére


tjokai
senior tag

Vettel megkapta a F1 legjobb autóját, mint anno Schumi.......igazából ő már megnyerte a 2011-es vb-t is csak még nem mondták ki! vettel tehetséges de a szerencse is mindig a kezére játszik, talán most az utolsó futamon fordult elő először h ellene volt! Legjobban engem a Czolner idegesít, mikor azt mondja Alonso 1. helyére h csak azért lett első mert Vettelt a boxban elszúrták! De Vettel hányszor nyert úgy futamot, h csak mákja volt, legalább 2x! Ezt nem hangoztatja soha senki....

Üdv!

(#32344) kukinyo válasza Oliverda (#32341) üzenetére


kukinyo
addikt

Én csak az idei versenyekre gondoltam.

(#32345) brownus válasza Xirtam (#32339) üzenetére


brownus
veterán

igaza van, ki tud webberen kívül 200 felett szaltózni a mezőnyben? senki...

(#32346) tjokai válasza brownus (#32345) üzenetére


tjokai
senior tag

:DD :D :D :R :C
Hát maximum Vettel és a két Toro Rosso, mivel " Red Bull, szárnyakat ad"!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#32347) Xirtam válasza brownus (#32345) üzenetére


Xirtam
veterán

:C

(#32348) Motion_Blur válasza tjokai (#32343) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"De Vettel hányszor nyert úgy futamot, h csak mákja volt, legalább 2x"!

És még így is jóval több győzelmet vett el tőle a technika ördöge az elmúlt 2 évben, szal ha idén nem esik ki műszaki hiba miatt akkor egalizálódik nagyjából.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32349) tjokai válasza Motion_Blur (#32348) üzenetére


tjokai
senior tag

Ezt elmondhatnánk nagyon sok másik pilótára is, akik ebben a cipőben járnak....legfőképpen Kimi Raikonnen, már lehetne kb 3x világbanok!

Üdv!

(#32350) Oliverda válasza kukinyo (#32344) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, én meg csak a 2009-es Ausztrálra, és akkor máris Button a legjobb. Hagyjuk már...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.