Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33551) hoffman_ válasza IreN!CuS (#33550) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát tény, hogy élesben is láttunk már sok csúnyábbat :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33552) shteer


shteer
titán

este néztem a futamot felvételről, de előtte sajnos elkövettem azt a hibát, h megnyitottam az index főoldalát :)

érdekes és izgalmas futam volt. sajna csak a dobogó legalsó foka jött össze és VET növelte az előnyét :/

soha unalmasabb ne legyen a ring :)

..szerintem jónak tűnik

(#33553) TESCO-Zsömle válasza shteer (#33552) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vetteltől idén már csak egy lábtörés veheti el a győzelmet...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33554) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#33553) üzenetére


AMD Power
titán

Elég baj....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33555) VD válasza TESCO-Zsömle (#33553) üzenetére


VD
őstag

Már nagyon az se. Mivel a 4 utánfutó körbe veri egymást folyamatosan.

Sajnos az idei VB izgalmát a Red-Bull Vettel koktél hazab@szta.
Hiába hétről-hétre jobbak és izgalmasabbak a futamok, a VB címért folyó küzdelem hiánya az egészet egy kedd esti baráti póker party szintjére degradálja.

[ Szerkesztve ]

(#33556) McCartman válasza VD (#33555) üzenetére


McCartman
senior tag

talán jövőre a többi csapat is időben megtanul autót építeni.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33557) hoffman_ válasza McCartman (#33556) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Vagy nem. De reméljük a legjobbakat. Ha belegondolsz, tavaly is egy az egyben ez volt a forgatókönyv...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33558) darál0w válasza hoffman_ (#33557) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és Vettel nyert...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33559) McCartman válasza hoffman_ (#33557) üzenetére


McCartman
senior tag

Adrian Newey nagyon érti a dolgát ,ő az egyetlen mérnök az F1ben aki 3 különböző csapatnak is konstruktőri világbajnoki autót tervezett.
Vettel is egyre jobb lett az évek múlásával , jó kis csapat az a Red Bull.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33560) IreN!CuS válasza McCartman (#33556) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ugye volt linkelve kép hogy a Mclaren első szárnya is hajlik,ha ezt jövőre is megtudják tartani akkor ez lehet közelebb viszi őket az RBRhez.Csak ugye jövőre tilos lesz a fújt difi,kérdés kinek sikerül ezt jobban lereagálnia.Az a baj hogy nincs az mint régen hogy 2-3 évig nincs nagyobb szabályváltoztatás így minden évben szinte a nulláról kell kezdeni az autót,így könnyebben ellehet csúszni.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33561) MPowerPH válasza IreN!CuS (#33560) üzenetére


MPowerPH
félisten

A fújt diffuzor betiltása a Ferrarinak kedvezne a legjobban. Az idei autó se a köré épült, nem is sikerült eltalálni úgy, ahogy a Mekinek és az RBR-nek. Ami még látszik, hogy a nélkül a Ferrari gyorsabb tudott lenni, mint az RBR, kb. annyival, mint most a Meki vs. RBR. Szerintem a legnagyobb hátrányba az McLaren kerülhet a fújt diffuzor betiltásával, ez látszott azon az egy futamon, ahol a pillangószelep nyitását korlátozták. Szvsz, sehol nem voltak azon az egy futamon.
Nálam jövőre a Ferrari az abszolút befutó, pont a tiltás miatt, és maga a Ferrari fejlesztési tempója, és felfogása miatt. Ráadásul jövőre talán elhagyják a konzervatív irányt, és újra elkezdenek autót csinálni. Régen ez miatt voltak akkora fölényben, pont mint most az RBR. Csak vissza kellene hozni Brawn -t. Mercedesnél úgysem engedik teljesen kibontakozni. Úgy nem lehet jó autót csinálni, hogy kikötéseket tesznek, és beleszólnak az autó fejlesztésébe.

McCartman: Brawn se rosszabb ám... Neki is megvan a 3 VB cím, vagy tévedek? Benetton, Ferrari, Brawn GP. Most is lehetne alkotni, ha hagynák. Nem pénz kérdése itt sem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#33562) IreN!CuS válasza MPowerPH (#33561) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csak ugye a RBR+Mclaren-nek már megvan az irány szinte minden szempontból,például kétlem hogy jövőre a Mclaren elveti a mostani formavilágot és megint újra tervez mindent,ugye ez előny lehet a Ferrarival szembe ,mert ugye nekik ki kell találni azt a "radikális megoldást" és könnyen járhatnak úgy mint év elején a Mclaren ami igaz bejött nekik de kíváncsi lettem volna a fogadó irodák mekkora esélyt adnak a Mclarennek év elején a téli tesztek után.
Szóval abban egyetértünk hogy a Ferrarinak a fújt difi tiltás irtó sokat segít de ha radikálisan porbálnak újítani lehet rosszul fog elsülni és semmit sem fognak nyerni vele sőt...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33563) McCartman válasza MPowerPH (#33561) üzenetére


McCartman
senior tag

Csapatfőnökként / technikai igazgatóként igen.

3 különböző csapatnál , ha darabszámra nézzük , 7szer nyert Newey által tervezett autó konstruktőri világbajnokságot. Nem semmi.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33564) MPowerPH válasza IreN!CuS (#33562) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen. És ahhoz képest a Ferrari így sem lassú. Ha bejön a radikális irány, akkor nem kicsi esélyük van. Sőt, a fújt diffuzorok betiltásával az RBR és a Meki is arra kényszerül, hogy az autón nagyobb módosításokat végezzen el. Főleg a Meki....
Egyébként nem féltem az olaszokat, eddig soha nem fogtak mellé akkor, amikor merészet alkottak. 2005-ben sem az autóval volt a probléma, hanem a gumikkal.

Don't Tread On Me

(#33565) [CS]Blade2 válasza IreN!CuS (#33562) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem nem jött be a Mclarennek az az új forma. Úgy volt, hogy az nagyon jól fejleszthető lesz, meg egyébként is a másik forma már a végét járja. Ehhez képest, az évadnyitó óta a Ferrari fejlődési görbéje a legjobb, úgy, hogy az egyik legjobban fejleszthető területet, a fújt diffúzort alig használják ki, ami a Mclarenen a legjobban működik jelenleg, de télen szedhetik le.

(#33566) MPowerPH válasza [CS]Blade2 (#33565) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bizony. Azért mondtam, hogy a Ferrarinak ezt a fórt érdemes lenne kihasználnia.

Don't Tread On Me

(#33567) IreN!CuS válasza MPowerPH (#33564) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem mindenkit érinteni fog ugye a kérdés mennyire,nyilván a RBR Mclaren Renault kombot fogja a legjobban,de ugye nem tudunk fix számokat,hogy 5 tized vagy 1 mp.A ferrarit is megfogja viselni ha nem is annyira de mindenképp hiszen ők is használják jobb biztos nem lesz ha kiszedik mert akkor már rég kiszedték volna.
A kérdés az ha tényleg radikális autót szeretnének jövőre azzal mit fognak elérni az évadnyitóra és az 2.-3. versenyre.Mind megbízhatóság mind teljesítmény terén.És a jelenlegi RBR és Mclarenben mennyi van,főleg hogy ők esélyes hogy nem terezik újra főleg nem radikálisan hiszen mindkét autó elég radikális már most is.

[CS]Blade2 : Szerintem meg igen,nézd meg időmérőn egyre közelebb vannak az RBR-hez versenyen gyorsabbak,okés nem szeretik a meleget de attól függetlenül jó és gyors ez a forma.Hiszen ha nem lenne az nem lenne 4 győzelmük.
Azt hogy nem változott az autó sokat érdekes kijelentés hiszen,sok fejlesztést nem is látunk vagy ott van a hajlékony első szárnyuk lehet arra koncentráltak és másra nem volt erőforrás.

Eddig egyetlen egy verseny volt ahol nem használhatták,egy versenyből azért nehéz levonni pontosan!!!! ki mennyit veszít a fújt difivel.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33568) Motion_Blur válasza hoffman_ (#33557) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Ha belegondolsz, tavaly is egy az egyben ez volt a forgatókönyv..."

Tavaly ha jól tudom Vettel összesen egy alkalommal vezette a VB-t :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33569) MPowerPH válasza Motion_Blur (#33568) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, amikor megnyerte. Persze csak saját hibájából történt így. Majdnem elajándékozta a címet.

Don't Tread On Me

(#33570) kpal válasza MPowerPH (#33569) üzenetére


kpal
veterán

Majdnem Alo nyert .

(#33571) kpal


kpal
veterán

Régen jobb F1 csajok voltak itt.

4554645654

(#33572) TESCO-Zsömle válasza kpal (#33571) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Most esett az eső.

Hiába, a taft se bír ki mindent... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33573) Oliverda válasza kpal (#33571) üzenetére


Oliverda
félisten

Hol lehet megnézni az ideieket?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33574) Xirtam válasza kpal (#33571) üzenetére


Xirtam
veterán

Néztem egy fél óráig, ezt a Trulli 7-es rajtszámot mire leesett , hogy vát isz disz! :DDD

(#33575) Male válasza kpal (#33571) üzenetére


Male
nagyúr

:D

...persze, mert idén csak Enikők lehettek :DDD

(#33576) donjohnson válasza kpal (#33571) üzenetére


donjohnson
addikt

és hol a többi régi? :DDD
jöhet, ha van még.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#33577) Oliverda


Oliverda
félisten

Nekem csak most esett le, hogy Gyulay Zsolt drágalátos testvére nem más mint Gyulay műsorvezető Balázs. Ez utóbbi már a 90es évek végi Eurosportos CART közvetítéseknél is rendszeresen kiverte a biztosítékot. Amúgy szerintem az eddigi év leglehangolóbb dobogóját alkották ők ketten, Gyulay és Schmitt úr.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33578) kpal válasza Oliverda (#33573) üzenetére


kpal
veterán

Utána nézek hátha van.

(#33579) Male válasza Oliverda (#33577) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem a dobogót nem azok alkotják, akik átadják a díjakat...

A díj inkább gáz volt... na nem mintha azok a Santanderesek jók lennének... de régen Herendi porcelán volt a díj, ami azért más kategória, mint ez a hatlábú szalmakutya...

(#33580) Oliverda válasza Male (#33579) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem, de a pezsgőig ott vigyorogtak. Vagy akkor inkább úgy mondom, hogy a díjátadás.

A porcelán tényleg egyedibb volt, de gondolom a fősponzornak kell a kérését teljesíteni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33581) Male válasza Oliverda (#33580) üzenetére


Male
nagyúr

Igen.... hát nem kell őket nézni, én sem szoktam :)

Jah, valószínűleg, dehát akkor is.... lehet, hogy élőben komolyabb, de TV-ben olyan, mint amit a gyerekek csinálnak egy napközis táborban.
(Amúgy Alonso miért feketét kapott, ha az elsőé sárga volt a másodiké meg ezüst... gondolom a logo miatt, de fura volt akkor is :) )

(#33582) C0d3r válasza Male (#33581) üzenetére


C0d3r
addikt

Nem jött össze a bronz, kicsit odaégették, aztán úgy maradt. :P

(#33583) Male válasza C0d3r (#33582) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, Heidfeldnél volt biztos :DDD

(#33585) kpal válasza Male (#33579) üzenetére


kpal
veterán

Ja a porcelán az jó volt de mostani mint valaki összerakó csontváz hát láttam szebb díjakat is.

(#33586) DopeBob


DopeBob
addikt

(#33587) proof88 válasza C0d3r (#33584) üzenetére


proof88
addikt

Massa tavaly is gyorsult fél mp-et Barcelonában, miután megtörte az első szárnyat. :D

(#33588) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Webber jövőre visszavonul, véli Marko Egyre lejjebb van ez a markóóó :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33589) Oliverda


Oliverda
félisten

Itt vannak az idei csajok (is).

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33590) C0d3r válasza IreN!CuS (#33588) üzenetére


C0d3r
addikt

"Szerinte Webber továbbra is éhes a sikerre, és van még benne 3-4 év, amíg a csúcson lehet, ezért továbbra is vele képzeli el az istálló jövőjét."
Éhes _lenne_ a sikerre, és 3-4 évig még biztosan a bolondját tudják járatni vele, ezért továbbra is vele képzeli el az istálló jövőjét.

(#33591) proof88 válasza Oliverda (#33589) üzenetére


proof88
addikt

Michibata kisasszony is beállhatott volna grid girlnek, Jenson mellé. Amúgy voltak helyes lányok, de tény hogy láttam már jobbakat is. Mondjuk nekem a szőke haj a sötét szemekkel sosem jött be. Inkább a sötét haj+sötét szemek vagy sötét haj+világos szemek vagy világos haj+világos szemek.

(#33592) Misi 007 válasza proof88 (#33591) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Látom bele vagy bolondulva Jessicába! :DD

(#33593) proof88 válasza Misi 007 (#33592) üzenetére


proof88
addikt

hát... :D és olyan aranyos mindig a TV-ben :C Jenson remélem a tenyerén hordozza...

(#33594) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33595) proof88 válasza Motion_Blur (#33594) üzenetére


proof88
addikt

aztaku :DDD :C
szerk.: azé Vettel mutogatása kár h lemaradt a képről :D de elég jó a praty :D

[ Szerkesztve ]

(#33596) Cobb válasza Motion_Blur (#33594) üzenetére


Cobb
tag

Webber a "legjobb" rajta! :D :D Még jó,hogy ritkán nyer kevesebb látjuk a maki ugrálást...! :K
Egyébként Webber még 1 dologban piszok jó, és alapos: Hogyan engedjük el Lewis Hamilton-t akadályozás nélkül versenyszituációban c. könyvet jó párszor kiolvasta már!!! :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#33597) Oliverda válasza Cobb (#33596) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy hogyan üssük ki. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33598) Motion_Blur válasza Cobb (#33596) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, Webbó amikor meglátja a tükörben Hamkót, egyből kirakja neki az indexet. Szerencsére nem lett belőle VB, sok lett volna.. :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33599) MPowerPH válasza Motion_Blur (#33598) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerencse vagy nem, a tavalyi teljesítménye alapján megérdemelte volna. ;)

Don't Tread On Me

(#33600) kpal válasza Motion_Blur (#33594) üzenetére


kpal
veterán

wow... :DD :C :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.