Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32151) MPowerPH válasza Motion_Blur (#32147) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkora világbajnok már megvan. Azért remélem nem lesznek uncsi futamok, és Alonso elkeni őket, ahogy kell.

Don't Tread On Me

(#32152) C0d3r


C0d3r
addikt

(#32153) B-L-A-C-K válasza #51736960 (#32138) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom nekem Petrov szimpatikus, meg nem is annyira rossz kezdő F1-es ként...

(#32154) Sanya595 válasza DEV_NULL (#32150) üzenetére


Sanya595
senior tag

Itt nem erröl van szó,de gondolj csak bele,hogy menyire lenne jó ha mindenki aki ir ide,le c...nyozná azt akitt nem kedvel... :F
Szerinted meddig lenne nyitva igy a topik?

(#32153) B-L-A-C-K
Szerintem is jobban teljesit,mint szörös..

[ Szerkesztve ]

(#32155) fatal` válasza DEV_NULL (#32150) üzenetére


fatal`
titán

A probléma inkább a stílussal lenne. Szerinted, ha mindenki cigányozná, akit nem szeret, akkor mennyi ideig lenne még nyitva a topic?

(#32156) proof88 válasza fatal` (#32155) üzenetére


proof88
addikt

ennyi

+Sanya595

[ Szerkesztve ]

(#32157) Sanya595 válasza fatal` (#32155) üzenetére


Sanya595
senior tag

Na akkor nem csak Én láttom igy... :R
Volt is bezárva már párszor..

(#32158) fatal` válasza Sanya595 (#32157) üzenetére


fatal`
titán

Na ezt nem tudtam, jópár éve nem néztem F1et, most kezdtem el újra. :)

De azért az idei futamokat megnéztem visszamenőleg. Az Európa-Nagydíjat nem, azt mondták unalmas volt.

(#32159) C0d3r válasza fatal` (#32158) üzenetére


C0d3r
addikt

Esti mese helyettesítésére tökéletes, meleg estéken megkönnyíti az elalvást. :)

(#32160) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

nem ertem mi a problema a ciganyozassal, eleg gyakran szerepel a koznyelvben negativ jelzokent (sajnos teljesen jogosan)

de lenyegtelen, befejeztem.

(#32161) Viktor77 válasza DEV_NULL (#32160) üzenetére


Viktor77
titán

Csak egy. A fórumon nem megengedett.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32162) DEV_NULL válasza Viktor77 (#32161) üzenetére


DEV_NULL
őstag

jo :U

[ Szerkesztve ]

(#32163) AMD Power


AMD Power
titán

Kivár az RB Webber kapcsolatban... mégis mit várnak? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32164) tjokai válasza AMD Power (#32163) üzenetére


tjokai
senior tag

Hogy együtt működik-e a csapattal a továbbiakban vagy sem :F Egyértelmű h Webbernek mennie kell év végén a Red Bulltól, rákényszerítik ezt a döntést! Vettel az Isten a Red Bull csapatnál......nem csípem ezt a Vettel csávót, akár ki is kerül mellé, csak másodszámú pilóta lehet belőle!

Üdv!

(#32165) AMD Power válasza tjokai (#32164) üzenetére


AMD Power
titán

Én már se Vettel se az RB nem szeretem. Főleg mióta nincs ott DC.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32166) tjokai válasza AMD Power (#32165) üzenetére


tjokai
senior tag

Én sem szeretem a Red Bullt! Buttonnak szurkolok de szegény kicsit leeresztett az utóbbi időban....

Üdv!

(#32167) B-L-A-C-K válasza tjokai (#32164) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mégis sokkal jobban teljesít ugyan olyan autóval mint Webber...

(#32168) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#32167) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Honnan tudod, hogy ugyanolyan az autó?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32169) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

"A győztesnek járó trófeát Harry herceg adta át a Brit Nagydíjon, aki kedvet is kapott egy forma-1-es autó kipróbálásához."

Várom a bulvár változatot:
Harry herceg váltja Massát a Ferrarinál! ;]
A Bild című német bulvárlap a betonbiztos, magas szintű forrásaira hivatkozva megtudta, hogy ...

(#32170) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#32168) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ne vicceljél már...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32171) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#32170) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ja, igaz. Ha megpiszkálták volna a verdáját, nem kellett volna fülére szólni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32172) Qru válasza tjokai (#32164) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mint anno Sumákkernél. Még a náció is stimmel. :)

#nincsbennetarcsi

(#32173) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#32171) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha hiszel abban hogy az esetek 90%-ban azért lassabb Webber, mert lebutított autót raknak alá akkor ezzel nem lehet vitatkozni. Azon viszont érdekes elgondolkozni hogy ha Te és még néhány szakértő ezt ennyire jól tudjátok akkor valszeg Webber is tisztában lehet a dologgal. És ennek ellenére még mindig a csapat tagja. A szabotázsokról meg aztán ne is beszéljünk ugye?

Nem vagytok képesek elfogadni hogy Webber a legtöbb esetlen szimplán lassabb mint Vettel. Ahogy Palik mondaná: "tudod, a keze meg a lába".
Annyira elvakultan gyűlölitek Vettelt hogy ezt nem vagytok képesek belátni.

Régen amikor Schumi ennél is jobban verte Irvine-t, ugyanez volt a nóta, szal nincs új a nap alatt. Csak kérdés, hogy kell-e ez az f1live-os színvonal...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32174) proof88 válasza Motion_Blur (#32173) üzenetére


proof88
addikt

kell ;]

(#32175) lizRRR válasza proof88 (#32174) üzenetére


lizRRR
őstag

Na ... Kiváncsi vagyok az " ISTEN " előzési tudása most is meg fog-e villani :DDD :DDD :C

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#32176) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#32173) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Először is ateista vagyok, így ebben sem hiszek. Ezt csak gondolom, vélem.
Másodszor sosem tartottam magam szakértőnek.
Igen, még mindig ott van. Rosberg se vállalta be a Ferrari-t, mikor Massa lesérült, pedig sokkal jobb autó, mint a Williams...

ÉN képesek vagyunk elfogadni, és ÉN nem gyűlöljük Vettel-t. Nem szimpatikus, ahogy el(ő)adja magát, de mint pilóta, maximális tiszteletemet élvezi.

És igazad van. Teljesen elképzelhetetlen, hogy a csapat minden erőforrását a 'jobbik' pilótájára fordítsa, mert az ellent mond a csapat érdekeinek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32177) #51736960 válasza Motion_Blur (#32173) üzenetére


#51736960
törölt tag

azért azt sem lehet egyértelműen kizárni, hogy nincs manipuláció.
persze, ez nem úgy nyilvánul meg, hogy webbo motorjából kicsavarnak két gyújtógyertyát, hanem esetleg kevésbé direkt módon, pölö több időt fordítanak vettel autójának a beállítására, jobb szerelői vannak, előbb kap meg bizonyos újításokat, stb...

azért láttunk már cifrább dolgokat is a forma1-ben ennél, én simán el tudom képzelni, hogy ez egy létező jelenség több csapatnál is.

(#32178) Male válasza Motion_Blur (#32173) üzenetére


Male
nagyúr

Hogy ez esetben tudja, és mégis a csapat tagja.... hát pl Barrichello is elég sokáig volt a Ferrari csapat tagja, pedig tudta, hogy kettes számú...

(Ettől még lehet, hogy szimplán lassabb, és ugyan azt az autót kapja... ezt legfeljebb ő meg a csapatból páran tudják biztosan, mindenki más csak gondol valamit.)

(#32179) lizRRR válasza Male (#32178) üzenetére


lizRRR
őstag

Lényeg a lényeg h Vettel nem tud vezetni.. se előzni ott a segge alatt a jó kocsi... időmérőt szépen le autózza.. aztán 1. helyről indul utána nincs előtte senki egyedül el autókázik :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#32180) -Mike- válasza lizRRR (#32179) üzenetére


-Mike-
addikt

:D

(#32181) TESCO-Zsömle válasza lizRRR (#32179) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tart ez sokáig. Silverstone-ban már a szerelők is elunták... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32182) Male válasza lizRRR (#32179) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem semmi ilyet nem mondtam.... az IM megnyeréséhez és az elöl autókázáshoz is nagyon kell tudni.

(#32183) proof88 válasza Male (#32182) üzenetére


proof88
addikt

ahhoz egyáltalán nem kell tudni. A mezőny nagy részét le lehetne cserélni rutinos bkv-sofőrökre is, ők is gyorsan elvezetnék a kocsit. ;]

(#32184) Male válasza proof88 (#32183) üzenetére


Male
nagyúr

Ja, csak Spa-ban megállnának minden körben :DDD

(#32185) IreN!CuS válasza Male (#32184) üzenetére


IreN!CuS
őstag

ez jó volt :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32186) proof88 válasza Male (#32184) üzenetére


proof88
addikt

:Y :C :R :)) :DD

(#32187) B-L-A-C-K válasza TESCO-Zsömle (#32168) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ez hülyeség, ha le lenne butítva nem állna a 2. helyen. Meg ilyen alapon akkor a Massa kocsija is le van? Mert ebben az évben nem valami nagy szám... Én amúgy nem Vettelnek drukkolok, nem azért írom ezeket, de csak tud valamit a srác, az tény hogy kinyalják a kis fenekét is, de jobb pilóta szerintem mint Webber...

(#32188) JJános válasza Male (#32184) üzenetére


JJános
addikt

:DDD Hatalmas jó! :DDD (buszmegálló)

2007-05-06 óta itt!

(#32189) lizRRR válasza JJános (#32188) üzenetére


lizRRR
őstag

B-L-A-C-K
(PH! addikt)
: Vettel eggyáltalán nem jó pilota... mult héten is meg villantotta az előzési tehetségét... jó kocsi van a segge alatt.. időmérőket meg nyeri mert neki vannak a legjobb be állításai , aztán előről indul mindig... és egyedül autokázik elől.... Schumi azzal a szar szutyok mercivel előzget mindenkit annak meg ott van a segge alatt a legjobb kocsit 3x szalasztotta el az előzést ...

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#32190) Motion_Blur válasza lizRRR (#32189) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez most irónia akar lenni ugye?
Sajnos már nem tudom eldönteni :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32191) Atlantis válasza lizRRR (#32189) üzenetére


Atlantis
veterán

Én távolról sem vagyok Vettel rajongó, a Red Bull csapattól meg egyenesen hideg futkos a hátamon, de sajnos el kell ismerni, hogy Vettel kiváló versenyző. Idén még össze is jönnek neki a dolgok és így mentálisan is stabil. A technika is nagyon fontos, de véletlenül nem lehet ott tartani, ahol most Vettel áll.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32192) -Mike- válasza Motion_Blur (#32190) üzenetére


-Mike-
addikt

Kétszer leírta már, ezt bizony véresen komolyan gondolja.

(#32193) Ice!? válasza Motion_Blur (#32190) üzenetére


Ice!?
őstag

miért lenne irónia? teljesen jó..

(#32194) B-L-A-C-K válasza lizRRR (#32189) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te miről beszélsz? Most azért nem jó pilóta mert múlt héten a boxba előzte meg Hamiltont? Nem veszekedni akarok, meg ezt már ki is beszéltük. De ha belegondolsz logikusan egyértelmű volt hogy a box megelőzéses taktikát választották. Hamilton elég agresszív, bármikor ütközés lehetett volna, és nem az utolsó helyért ment a harc henam a 2.-ért. Meg most ha előröl indul, és nem kell előzgetnie mi abban baj. Ha megérdemelten megnyeri szinte mindig a polé pozíciót miért ne használná ki? Vagy nem tudom te hogy gondolod, az lenne a jó ha mindig pl 5. helyről rajtolna és megmutatná hogy tud előzgetni? :D

(#32195) Motion_Blur válasza B-L-A-C-K (#32194) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sajnos a legtöbben a cirkuszt szeretik. Az lett volna az elvárás hogy Vettel megpróbálja olyan helyen berakni az autót, ahova nem lehet. És mondjuk ezzel kiüti Hamiltont. Gondolom ettől már faszagyerek lett volna Vettel, mert ő nem vonatozik.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32196) B-L-A-C-K válasza Motion_Blur (#32195) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is szettem ha a foma1-ben történések vannak, de mint tudjuk most nem azért nem előzte meg mert XY Kis Pistának tetsszen, hanem mert a tét nem piskóta...:)

(#32197) Neoteric válasza Motion_Blur (#32195) üzenetére


Neoteric
addikt

Ahova nem lehet? Hamilton + Alonso + a többi érdekes módon mégis képes volt rá.. ;]

Egyébként igen, én a cirkuszért nézem az F1-et. Abba nekem semmi jó nincs, hogy másfél-két órán keresztül egymás után mennek szépen sorban, illetve hogy az előzések 90%-a az első kanyarnál már megtörténik.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#32198) -Mike- válasza B-L-A-C-K (#32194) üzenetére


-Mike-
addikt

Az sem lenne jó, mert akkor azt mondanák itt a szakértők, hogy a mezőny magasan legjobb autójával is csak az 5. helyet tudja megszerezni az időmérőn. Pancser azért mert vagy az időmérőn szerepel jól vagy a versenyen.

[ Szerkesztve ]

(#32199) B-L-A-C-K válasza -Mike- (#32198) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, ici picit sok itt az okos...:)

(#32200) lizRRR válasza B-L-A-C-K (#32199) üzenetére


lizRRR
őstag

De most 1 picit gondolj bele... mi abban a ki hívás h előlről indulsz folyton?
Egyedül a BoXban lehet elb@szni de akkor is a csapaton mulik... most is csak a boxmiadt vette át... :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.