Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33601) C0d3r válasza Cobb (#33596) üzenetére


C0d3r
addikt

Azt közösen olvasgatta Massa-val, csak Massa más versenyzőknél is alkalmazza a "tanultakat". :)

[ Szerkesztve ]

(#33602) Cobb válasza C0d3r (#33601) üzenetére


Cobb
tag

:D

Ez is igaz!

Egyébként LH jóval gyorsabb volt mint Webbó szóval valószínű mindképp megelőzte volna...de könyörgöm ne így...! :(((

performance, cool and quiet

(#33603) qfm


qfm
senior tag

Mondja valaki hogy nem kiszámíthatóak a futamok ;]

4 futam óta nem változtattam a castrol tippemen, és ilyen pontokat hozott:

EUROPEAN GRAND PRIX 41 POINTS
BRITISH GRAND PRIX 33 POINTS
GERMAN GRAND PRIX 47 POINTS
HUNGARIAN GRAND PRIX 41 POINTS

:D

[ Szerkesztve ]

(#33604) Oliverda


Oliverda
félisten

Kijelölték a spái DRS-zónát

Mikor jönnek már rá, hogy nem olyan helyre kell rakni a zónát ahol amúgy is lehet előzni. :W

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33605) AMD Power


AMD Power
titán

A McLaren mérnöke összefoglalta Hamilton vasárnapi kálváriáját

Nem csodálkozok ,hogy nem nyert.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33606) IreN!CuS válasza Oliverda (#33604) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Még is hova máshova tehették volna?Ha a hátsó részre gondolsz abban van 2 törés ami verseny elején amikor megvannak tankolva elég veszélyes lehetne nyitott hátsóval.Szerintem jó helyre rakták.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33607) Oliverda válasza IreN!CuS (#33606) üzenetére


Oliverda
félisten

Célegyenes

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33608) Sanya595 válasza IreN!CuS (#33606) üzenetére


Sanya595
senior tag

"elég veszélyes lehetne nyitott hátsóval"
Nem kötelezö kinyitni..ezért is tart itt az f1,mert már minden veszélyes...

(#33609) IreN!CuS válasza Sanya595 (#33608) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én ugyan így gondolom engem ez ugyan úgy zavar,viszont annak semmi értelme hogy van egy rendszer amit nem tudsz használni mert pöcs helyre rakták. Ez még nagyobb marhaság mint maga a rendszer.

Oliverda: Annak mi értelme lenne?Egy sikánbol fordulnak, ki mire érdemben számítana, valamit már bőven fékezniük kell, túl rövid az az egyenes.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33610) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

(#33611) Nowhereman válasza Oliverda (#33604) üzenetére


Nowhereman
őstag

Az egész DRS mókát nem a Hamilton, hanem a Vettel nívójú masinisztáknak találták ki. Börni iparkodik a liblingjeinek kedvezni, szabálymódosításokkal, sportbírói ítéletekkel... Kifejezetten öröm, ahogy Trulli kiveri a balhét, mert a hátsó sorban semmilyen disznóságra se reagálnak, mert Lajos vitatható megmozdulásait várják némi boxutcaáthajtásos reményében. Ha Helmut Marko vágyainak megfelelően majd a langalétra Webbot lecserélik egy kertitörpére, aki valahogy szintén kezdi majd verni Sebikét, akkor már a következő versenyen az üléssel együtt lesz a pilóták súlya megadva -addig meg magára vessen aki magasra nőtt...

Utánam a kondenzcsik!

(#33612) Oliverda válasza IreN!CuS (#33609) üzenetére


Oliverda
félisten

Több értelme lenne mint az amúgy is egyszerű előzési pontot még inkább leegyszerűsíteni. Így megint csak sima kikerüléseket fogunk látni tömkelegével.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33613) MPowerPH válasza Oliverda (#33612) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Így megint csak sima kikerüléseket fogunk látni tömkelegével"

Már mióta ezt harsogom... :U

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#33614) Oliverda válasza MPowerPH (#33613) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez azért nem minden pályánál volt így, csak ott ahol "okosan" már eleve olyan helyre rakták a zónát ahol eddig is viszonylag könnyen lehetett előzni.

Nálunk pl. jó helyen volt a célegyenesben.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33615) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Spa-ban kb. azt a hatást fogja elérni a DRS mint Montreal-ban... :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33616) MPowerPH válasza Oliverda (#33614) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, mert nálunk alapból lehetetlen volt eddig előzni. De a pályák többségén rossz helyre volt téve. Mondjuk az is igaz, hogy van ahol máshova nem is lehetett volna rakni. Mert az látszik, hogy a DRS -nek is kell egy bizonyos táv, amíg előjön az előnye.

Don't Tread On Me

(#33617) dokar válasza Motion_Blur (#33615) üzenetére


dokar
addikt

A végáttételt kell nagyobbra tenni, hogy ne tiltson le idő előtt. De ekkor a DRS nélküli végsebesség lecsökken. Szóval pólból ezt hiba lenne meglépni, de egy üldözőnek mindenképpen kéne.

extra - SEXRay

(#33618) proof88 válasza dokar (#33617) üzenetére


proof88
addikt

ha a végáttételt változtatod, az minden fokozatra hatással van, akkor már inkább csak a 7. fokozati áttételt kell kicsit változtatni.
Egyébként ez nekem mindig is dilemmám volt szimulátorban, hogy hogy állítsam be a legjobban ezeket. Mert a lehető legjobb gyorsulást szeretném elérni a legjobb végsebességgel párosítva, de azt nem nagyon lehet. :D Általában minél rövidebb végáttételt használtam (néhány pálya kivételével), és vagy a 6. vagy a 7. fokozat lett elnyújtottabb. Szerintem ezeket úgy kell beállítani, hogy a pálya leghosszabb egyenesében ne az egyenes végén érd el 7.-ben a motorral a fordulatszám-határt, hanem már kicsit előtte és onnan egy kicsit konstans végsebességgel haladsz a féktávig ... ezáltal egy minimálisan kisebb lesz a topspeed, de amit elérsz, azt előbb éred el az egyenes közepén egy kicsivel, mintha nagyobb topspeedre állítanád.
Az a helyzet, hogy amikor megvan hogy kié a pole, utána már nem lehet nyúlni a kocsihoz. Szóval előre kéne tudni, hogy én ma nem leszek pole-ban és ezáltal kicsit hosszabbra rakom a 7. fokozatot és akkor jó lesz a DRS cucc ... de az sem elhanyagolható ha mondjuk én ezáltal 320-at elérek, a pole-ból induló mondjuk csak 305-öt, de neki jobb a gyorsulása az egyenes elején, szóval lehet h hiába van DRS ő még jobban gyorsul. De ezek modról modra is változnak, h minek milyen hatása van, szóval élőben is minden más, és csak ők tudják ezt megmondani h mi éri meg és hogy.

(#33619) kpal válasza Motion_Blur (#33615) üzenetére


kpal
veterán

Ja sza@rnak egy pofon. :(

(#33620) [CS]Blade2 válasza proof88 (#33618) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én úgy veszem észre, hogy az a legjobb, ha belövök egy végsebességet, és minden fokozatot úgy állítok hozzá, hogy kigyorsításnál mindig 16000 és 18000 között legyen a fordulat 2.-tól 7.-ig. Ahogy a egyébként is csinálják:[link] Nem érdemes trükközni a kisebb fokozatok adta jobb gyorsulással, és nem érdemes egy fokozatot sem túl hosszúra tenni. Én sokat szarakodtam ezzel, de ez egyenletes elosztás bejött. Jól gyorsul, és eléri a versenyképes végsebességet. Egyébként én is úgy lövöm be, hogy a végén 100-200m-t már végsebességen utazom le.

[ Szerkesztve ]

(#33621) AMD Power


AMD Power
titán

Exkluzív: Coulthard tanácsa Webbernek Vettel ellen

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33622) dokar válasza proof88 (#33618) üzenetére


dokar
addikt

Ja értelek, de egyébként nem úgy van kikötve, hogy a váltó arányaihoz nem nyúlhatnak, csak a végáttételhez?

extra - SEXRay

(#33623) proof88 válasza dokar (#33622) üzenetére


proof88
addikt

én nem tudom :D időmérő után vagy előttre gondolsz?

(#33624) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hajnalig buliztak a versenyzők a Magyar Nagydíj után

"..természetesen a magyar celebek apraja- nagyja sem hiányozhatott a buliról, bár Bódi Sylvinek, Lakatos Márknak, ifjabb Dévényinek, SP-nek és társaiknak ezúttal be kellett érniük a másodhegedűs szereppel.."

:O :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33625) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#33624) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gyere, sírjunk együtt dühünkben... :O :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33626) McCartman


McCartman
senior tag

ne irigykedjetek srácok. ;] :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33627) Xirtam válasza Motion_Blur (#33624) üzenetére


Xirtam
veterán

Aki volt azt mondta , hogy a pilóták nem is voltak ott . . . .

(#33628) Male válasza Motion_Blur (#33624) üzenetére


Male
nagyúr

Most örüljek, hogy nem vagyok az F1-ben? Azthiszem igen:DDD

Sutil hogy néz Hülkenbergre... mint akik mindjárt szobára mennek :Y

(#33629) MPowerPH válasza Motion_Blur (#33624) üzenetére


MPowerPH
félisten

Fujjj.... :o

Don't Tread On Me

(#33630) darál0w válasza Motion_Blur (#33624) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

celebek...háromnegyedét nem is ismerem...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33631) Qru válasza darál0w (#33630) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Fogadjunk Ramónáról azért már hallottál. ;]

#nincsbennetarcsi

(#33632) darál0w válasza Qru (#33631) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azki?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33633) proof88 válasza darál0w (#33632) üzenetére


proof88
addikt

autóversenyző

;]

(#33634) Motion_Blur válasza darál0w (#33632) üzenetére


Motion_Blur
félisten

segítek: a hétvégén 8. helyről rajtolt és ötödikként intették le :U

ja és veszettül drukkoltam neki ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33635) TESCO-Zsömle válasza darál0w (#33632) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33636) Neoteric válasza darál0w (#33632) üzenetére


Neoteric
addikt

PSN: ne0teric_sAN

(#33637) McCartman válasza Neoteric (#33636) üzenetére


McCartman
senior tag

biztos nagyon ... ügyes.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#33638) darál0w válasza Neoteric (#33636) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát ez a Zsóóófijja :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33639) Qru válasza darál0w (#33638) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tudtam, hogy ismered. Rem viszont az SP név tényleg semmit sem mond neked. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#33640) Neoteric válasza Qru (#33639) üzenetére


Neoteric
addikt

Kajak ott voltak az F1 partyn Stan, Cartman és Kyle magyar hangjai?! ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#33641) fatal` válasza Qru (#33639) üzenetére


fatal`
titán

Service Pack :) Jelent mást is?:D

(#33642) TESCO-Zsömle válasza Qru (#33639) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mér, ki az az SP?

Csak nem a LP és az SLP bátyja? :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33643) darál0w válasza Qru (#33639) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de...nézegetem napiszart. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33644) D@ni88 válasza Neoteric (#33636) üzenetére


D@ni88
addikt

Én is elvinném egy körre ;]

(#33645) Qru válasza D@ni88 (#33644) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Aztán a kocsit is kipróbálnám. :D

hunfatal: Kocek vagy. :D :R Sajnos jelent mást is. Bár ne így lenne...

mod:

darál0w: Nem hogy választanád a "biztonságos" tudatlanságot. :( :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#33646) Oliverda válasza Motion_Blur (#33624) üzenetére


Oliverda
félisten

Biztos akkor is ennyire nyalogatná Bruno-t, ha egy pályabíró lenne.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33647) fatal` válasza Qru (#33645) üzenetére


fatal`
titán

Sajnos tudom. :(

Csak poénkodtam, egyébként azon kívül is rövidítenek vele még sok mindent, csak poénnak szántam. :D

(#33648) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Görbe

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33649) MPowerPH válasza Oliverda (#33646) üzenetére


MPowerPH
félisten

;] :))

Ezek a mondvacsinált 'tehetségek'...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#33650) [CS]Blade2 válasza IreN!CuS (#33648) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Csúnyán megszívhatták volna, ha Button nem sodródik le, és ők hozzák ki inter-ért, és halgat is a csapatára, akkor Vettel nyer, mert hamiltonnak meg egyébként is volt még egy csere hátra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.