Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32551) vikvuk válasza SpongyaBob (#32549) üzenetére


vikvuk
aktív tag

kínlódjon tovább, ha engedik (meddig?), rossz nézni

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#32552) SpongyaBob válasza vikvuk (#32551) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Most rosszul ment ez tény, hibázott. de azért kínlódásnak nem nevezném.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#32553) vikvuk válasza SpongyaBob (#32552) üzenetére


vikvuk
aktív tag

*kínlódás: std eredménytelenség

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#32554) [CS]Blade2 válasza ronaldo (#32544) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az a probléma, hogy ha nem tudja a felvezetőkörrel felmelegíteni, a 2. mért körre már valamennyire kopott gumival érkezik, ami ugyanolyan hátrány, mint a nem optimális hőmérséklet az 1. gyors körben. Arra elég, hogy jobb legyen az első lassabb körnél, de mindig az az ideális, ha az első mért körre felmelegszik, és nem veszít a tapadásából a kör végéig.

(#32555) Haart válasza hunnylander (#32550) üzenetére


Haart
addikt

Mégsem volt elég az 1. helyhez :D

(#32556) tonnoka válasza SpongyaBob (#32549) üzenetére


tonnoka
tag

Így van, ezt Schumi is megmondta, hogy neki az elsődleges az hogy versenyezhet...nem hinném hogy ő esetleg fogná a fejét mostanában a svájci frank alapú hitele miatt :) Szerintem nem lesz mindig a Red Bull egyeduralmon, ahogy a Ferrarinak sem jön ez mindig össze. Fel fog jönni a többi csapat, a kérdés persze az, hogy mikor ? :)

(#32557) [CS]Blade2 válasza hunnylander (#32550) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem semmi különös nincs benne, inkább Webber körét kellene elemezni, ő az első kanyarban lecsúszik, kintről fordul, aztán a következőnél még el is fékezi, és mégis jó lett az ideje. [link]

(#32558) hunnylander válasza [CS]Blade2 (#32557) üzenetére


hunnylander
őstag

Webber köre "egy ökörhugyozás" (ez idézet), Vettel teljesítménye meg egy nagy nulla azzal az autóval. :P

Holnap Alonso vs Hamilton lesz a nagydíj-győzelemért, ez a szakmai tippem. :)

www.HunnyF1.com

(#32559) Stafni válasza hunnylander (#32558) üzenetére


Stafni
aktív tag

Vettel csak azért maradt le, mert unatkozik elől és mindenki fikázza, hogy soha nem előz. :D

(#32560) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Már látom magam előtt a következő nagydíjak ócsárolásait. :D
Eddig azon ment a szöveg, hogy kcsög redbull, befújt diffúzor, csapatutasítás stb, ha most lehagyják őket esetlegesen a riválisok, az ellentábor azt fogja szajkózni, hogy kcsög vettel ellébecol a 3. helyen végig és úgy lesz VB. :C

(#32561) AMD Power


AMD Power
titán

Lewis ami ma művel. 1x fenomenális volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32562) Robi BALBOA válasza Superman (#32532) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Tudom én mi történt, Hamilton nem fogadott szót Withmarsh-nak ezért lett a 2., Button meg nyuszi volt meglépni ezt és Withmarsh el is intézte neki a 7. helyet. :DDD

A viccet félretéve holnap érdekes lesz a buli az tuti, Lonzi és Massa nagyon jól tud rajtolni, Haliton is szépen el tudja kapni, holnap olyan dir-dur-pif-puf RBR/Ferrari/Mclaren lesz, hogy ihaj-csuhaj. (csak tankolják jól meg Hamiltont) :DD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32563) AMD Power válasza Robi BALBOA (#32562) üzenetére


AMD Power
titán

Button mit csinált vagy nem csinált ma sem....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32564) proof88


proof88
addikt

GP3: Kiss Pál Tamás a 18. helyről rajtolva a 8. lett. Nem láttam, de állítólag esőben slick gumikkal.
Holnap a pole pozícióból rajtol. A mai futam ismétlése, illetve a holnapi futam élőben megtekinthető az Eurosporton délelőtt 9-től.

(#32565) Oliverda válasza hunnylander (#32558) üzenetére


Oliverda
félisten

‎"I'm on a high: that lap was a real boost!"

interjú

proof88: Hátha megcsinálja azt mint Barcelona-ban. :DD

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32566) Robi BALBOA válasza AMD Power (#32563) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szerintem Button egy kicsit mélyponton van és lehet, hogy a fejlesztések is inkább Hamilton vezetési stílusának kedveznek. (mert ügye két ellentétről van szó)

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32567) Nowhereman válasza vikvuk (#32553) üzenetére


Nowhereman
őstag

Amit Sumák csinál, az minden, csak nem élményvezetés! Roppant görcsös! Pedig ha lelazulna hozhatná Rosberg tempóját... Ő győzni akar, még ezzel a szekérrel is! Annak az átok lassú Q3-as egyetlen körnek, nem lehet az az oka, hogy a vénember szimplán esőre állította a verdát, hogy a holnapi esőben alaposan elnáspángolja a taknyos kölköket?!

Utánam a kondenzcsik!

(#32568) SpongyaBob válasza Nowhereman (#32567) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mint említettem azt a kört elrontotta... nem a tiszta köre volt olyan lassú..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#32569) Nowhereman válasza hunnylander (#32558) üzenetére


Nowhereman
őstag

Az igaz, hogy Lajosé szebb volt, de az ökörhugyozás kissé túlzás, besokalt az első két kanyarban, viszont mindkettőt jól hozta vissza, és utána szépen lendületesen tolta. Vettelé se teljesen nulla, mert azért még emlékezhetünk Lucca Badoer(alias LookHowBadYouAre)-re, de azért ennek a mozgáspályájának leírása már tényleg mutat valami hasonlóságot a jeges vízben trappoló ökör húgycsövéből kipenderülő ureum által lerajzoltakkal...

Utánam a kondenzcsik!

(#32570) AMD Power válasza Nowhereman (#32567) üzenetére


AMD Power
titán

Nem sok kellett ,hogy ne jusson be a Q3-ba.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32571) ronaldo válasza Oliverda (#32565) üzenetére


ronaldo
őstag

Emlékszel rá mi volt,mikor Alonso is ment egy - elméletileg lehetetlen - kört a kvalin néhány hete? :) Szépen visszacsúszott, mert kiderült, hogy a versenytempó nem volt elég.

No én nem kívánom Hamiltonnak ezt, sőt, igazából semmit se kívánok neki, főleg hogy nagy valószínűséggel nem száraz futam lesz (mint a fent említett) így meg majdnem mindegy,ki honnan rajtol.

[ Szerkesztve ]

(#32572) Motion_Blur válasza Oliverda (#32527) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így van, ahogyan azt is tudtam hogy Webberé lesz a pole :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32573) Oliverda válasza Motion_Blur (#32572) üzenetére


Oliverda
félisten

Jó, hát azt én is tudtam. :P

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32574) C0d3r


C0d3r
addikt

Hamilton nem érti, mitől volt ilyen gyors

Ami Button-t illeti:
"Buttont pénteken műszaki hibák egész sora hátráltatta, szombaton pedig arra panaszkodott, hogy sem a lágyabb, sem a keményebb gumikkal nem tapadt igazán jól az autója."

[ Szerkesztve ]

(#32575) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Most ért véget a GP3 második futama (ezúton is szeretnék gratulálni Tominak a 4. helyért :R ), eléggé esett az elején. A futamon bármi lehet.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#32576) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Rainfall Radar Germany

Biztató ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32577) kukinyo válasza Motion_Blur (#32576) üzenetére


kukinyo
addikt

Ennek nem örülök mert úszni a Hamilton tud a legjobban az biztos. ;]

(#32578) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most kezdődik Eurosport-on a Porsche Szuperkupa futama.
Ha jól látom csepereg az eső :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32579) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#32578) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Forognak a srácok :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32580) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#32579) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bleekemolen 12. helyről 1. helyre kevesebb mint egy kör alatt :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32581) nemcso


nemcso
senior tag

Törölték Buemi időmérős eredményét : más koktél volt a tankban !?

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#32582) proof88 válasza nemcso (#32581) üzenetére


proof88
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani, de mintha lett volna már ilyen, akkor is a Toro Rossonál? :F

(#32583) Oliverda válasza proof88 (#32582) üzenetére


Oliverda
félisten

Lehet, hogy Nigel Stepney suttyomban náluk dolgozik.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32584) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

#F1 radar update 12:32 CET: Light showers to continue in the next hour.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32585) lacos001 válasza Motion_Blur (#32584) üzenetére


lacos001
senior tag

Remélem megint 4 órás futam lesz :))

(#32586) Mastre válasza Motion_Blur (#32584) üzenetére


Mastre
tag

Úgy látszik, hogy beválik az esőtáncom :D

(#32587) Motion_Blur válasza Mastre (#32586) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha csak nagyon kevés eső lesz és maradhatnak a slick gumik, akkor a McLarenek nagy előnybe lesznek. lásd: Button @ Kanada, vagy Hamilton, Button @ Silverstone.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32588) hodostamas


hodostamas
addikt

egyenlőre most elállt. remélem azért még lesz folytatása :)

(#32589) SebaVettel


SebaVettel
csendes tag

Ez egy jó futam lesz. :DD Remélem valamivel több eső lesz, mint két hete, és akkor tuti nem fogunk unatkozni. :))

(#32590) Mastre válasza Motion_Blur (#32587) üzenetére


Mastre
tag

Olyan idő kéne, mint Kanadában az utolsó 10 körig. Akkor még Schumi is 2. volt. Most is az kéne.

szerk.:
hodostamas:
akkor folytatom a táncot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32591) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

BBC Stream-et adna valaki?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32592) hodostamas válasza Motion_Blur (#32591) üzenetére


hodostamas
addikt

[link]

bbc player, itt mindig jó a stream. (progi használata közben minden proxy mögül megy, úgyhogy a net lassú lesz)

[ Szerkesztve ]

(#32593) D@ni88


D@ni88
addikt

Nekem van egy sejtésem, hogy Vettel-nél most elgurul a nyugtató, és most bevállal egy nullázást.

(#32594) Flashcash válasza Motion_Blur (#32587) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szinte biztos, hogy esős futam lesz.

(#32595) m3ss


m3ss
veterán

jo minosegu bbc stream vki?
ty

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#32596) hodostamas válasza m3ss (#32595) üzenetére


hodostamas
addikt

pár hsz-el lejjebb írtam. ugyan az látható mint a bbc honlapján.

(#32597) m3ss válasza hodostamas (#32592) üzenetére


m3ss
veterán

orok hala, ez 10pontos minoseg :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#32598) Pitterix válasza Flashcash (#32594) üzenetére


Pitterix
őstag

Tocsogjon csak! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#32599) Motion_Blur válasza hodostamas (#32592) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, működik!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32600) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Gyuali Balukának már megint fingja sincs róla mint beszél..

Hakkinen nagykabátban. LOL :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.