Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32801) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#32799) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem az nyert, akire 'fogadtak'? Vagy az a bajuk, hogy ezen a versenyen senkit se tudtak megbüntetni?

kukinyo: Webernek nem őszinte a mosolya... :P Ja, várj... Nem is mosolyog... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32802) Qru válasza kukinyo (#32800) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Alonosót várták, hogy letolják a taxizás miatt. Mutatták is, hogy a szakállas pasas kezelésbe vette Lonsit mikor ment hátra a mérleghez.

mod:

Bocs, ez Zsömi bácsinak szól. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#32803) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#32801) üzenetére


Oliverda
félisten

Valamelyik a kettő közül, vagy esetleg mindkettő.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32804) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#32803) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Látszanak is az arcukon az elvonási-tünetek.

Qru: Ezek szerint akkor mégis megvolt az adag. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32805) JJános


JJános
addikt

Gyűlölöm az ellendrukkereket. Ennyi ostobát. Ausztráliában ki is győzött?

Most meg itt ritustáncot járnak, mert Webbó előrébb végzett. :(((

2007-05-06 óta itt!

(#32806) shteer válasza Qru (#32802) üzenetére


shteer
titán

mondta neki h ejnyebejnye :K

vagy: Figy, Lonzi! Fasza volt? Én is mennék egy kört így
:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#32807) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Amúgy előzött Vettel nem is egyszer mert akin Massa átment azon Vettel is.

(#32808) brownus válasza JJános (#32805) üzenetére


brownus
veterán

hát milyen katolikus vagy te? ;] gyűlölni nem szabad...

a tegnapi futamon is kijött, hogy ha a kicsi vettel nem elől van, vagy épp webber nem védi a seggét akkor hibázik, és nem egyszer...

kurva jó volt a tegnapi futam, kár, hogy gombosnak nem volt versenyképes autója...

(#32809) Qru válasza shteer (#32806) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Biztos nem dícséretet kapott.

De irigyelték az 100%. :D

mod:

brownus: Gomobot én is sajnáltam de a finomkodó stílusához nem passzol a hideg aszfalt. :( Persze mindegy is, mert megdöglött alatt a ló, szóval ígyis-úgyis kiesett volna szegény.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#32810) werszomjas válasza Misi 007 (#32807) üzenetére


werszomjas
őstag

Ja, Sutilt és társait akik 2 kiállással mentek, tapadásuk nem sok volt, Massa-t kellett volna megelőzni erőből, mivel vele kb 1 taktikán volt, nem ment neki :N

[ Szerkesztve ]

üdv

(#32811) TESCO-Zsömle válasza Qru (#32809) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig kíváncsi lettem volna, hogy a finomkodó stílusával össze tudja-e hozni az 1 kiállást, és mire megy vele a többiek ellen. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32812) Misi 007 válasza werszomjas (#32810) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Tudod hogy szól a mondás: "Többet ésszel mint erővel" :D
Rászóltak a boxból hogy ne kockáztasson semmit és a végeredmény így is ugyanaz lett.
Az persze más kérdés hogy egy a balesete óta nem épp toppon lévő Massán illett volna átmenni de ez a hétvége nem állt össze Vettel számára sem.
Gondolom rá is stresszelt a hazai pályára meg a fékprobléma is hátráltatta de kb kihozta a maximumot amit a hibája után lehetett.

(#32813) TESCO-Zsömle válasza Misi 007 (#32812) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kövezetek meg, de szerintem a fékprobléma csak porhintés, hogy legyen mire fogni a rossz szereplést.

Alibi az aranyifjúnak, ha úgy jobban tetszik. Védik a marketing-arcot, mint a hímes tojást.

sz: Már annyira felmagasztalták a gyereket, hogy az egész csapatnak pofára esés lenne, ha Vettel megbukik...

Láttunk már ilyet máshol is, nem egyszer.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32814) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#32813) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem olvastam sehol hogy Vettel a fékekre fogta volna a rossz szereplést.

„Természetesen nem megnyugtató, de véleményem szerint el kell fogadnom, hogy a mai napon mások gyorsabbak voltak nálunk. Ahogy azt már elmondtam, nem vagyok boldog, éppen ezért nagyon keményen kell dolgoznunk azon, hogy visszavágjunk, és ismét mi állhassunk az élen.”

Gondolod majd a PR miatt mondogatják neki hogy hova kapcsolgassa a fékerőt? :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32815) Neoteric válasza Motion_Blur (#32814) üzenetére


Neoteric
addikt

aha ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#32816) -Mike-


-Mike-
addikt

Egy jó kis esős Magyar Nagydíj...

(#32817) proof88 válasza TESCO-Zsömle (#32813) üzenetére


proof88
addikt

ez hülyeség, mégpedig azért, mert a füvön fékezés az egyértelműen nem fékhiba, és ezen a hétvégén Webber volt a gyorsabb, ezt nem kell magyarázni, ennyi. A fékhiba pedig folyamatosan visszatérő probléma a Red Bullnál és nem csak Vettelnél, Webbernél is. Webber jó formája ilyenkor szokott lenni általában, tavaly is ilyentájt volt. Csak az a gond, hogy nála ez csupán néhány futamig tart, aztán ennyi. Vagy Vettel fáradt kicsit ilyenkor pár futamig, passz. Vagy egyszerűen pont a pálya nem fekszik neki annyira. Mert ez visszatérő probléma egyébként, hogy pont a hazai közönség előtt nem az nyer az F1-ben akiért leginkább kinn vannak a szurkolók. :D Most is az volt, hogy Ausztráliában nem Webber nyert, Angliában Alonso nyert, itt Nürburgringen Hamilton nyert, Spanyolországban és Valenciában Vettel, tehát egyikük sem ott nyer ahol igazán szeretne. :D De ez már 2009-ben is így volt, úgy emlékszem.

szerk.: amúgy grat Sutilnak a 6. helyért.

[ Szerkesztve ]

(#32818) [CS]Blade2 válasza TESCO-Zsömle (#32813) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

És honnan tudta, hogy amikor azt mondták neki, hogy gáz van a fékkel, és told előre a fékegyensúlyt, stb., akkor ne változtasson, mert csak azért mondják, hogy legyen mire fogni a rosszabb szereplést, egyébként rendben van a fék?
Egy nem ideális fékegyensúly beállítás pedig igen csak be tud tenni a vezethetőségnek, és a guminak sem tesz jót. Nehezebb megfékezni az autót, és marha könnyen kockásra lehet fékezni a gumit.

(#32819) szőröscica válasza Motion_Blur (#32814) üzenetére


szőröscica
addikt

Én tuti a fékekre fogtam volna a helyében, mikor mondták neki, hogy csináld pont az ellenkezőjét annak, mint Massa, és képtelen volt rá.

(#32820) umek7 válasza -Mike- (#32816) üzenetére


umek7
őstag

Csütörtöktől már elvileg nem lesz eső, szóval nem olyan biztos.

(#32821) proof88 válasza szőröscica (#32819) üzenetére


proof88
addikt

most nem azért, hogy Vettelt védjem, de simán megtörténhetett, hogy esetleg egy másik beszélgetést már nem játszottak be :N

(#32822) Qru válasza szőröscica (#32819) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sztem egyszerűen csak elbambult, annyira el volt foglalva azzal hogy tapadjon Maszára, hogy elfelejtett bejönni. De lehet direkt nem jött be persze.

Fordított esetben Webo már mit kapott volna a pofájára egy ilyenért... :(

#nincsbennetarcsi

(#32823) kukinyo válasza szőröscica (#32819) üzenetére


kukinyo
addikt

Szerintem egy kicsit későn kapta az utasítást.Egyébként mindegy hogyan de Massa megvolt. :K

(#32824) Motion_Blur válasza szőröscica (#32819) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Még szerencse hogy nem vagy a helyében.
Szép is lenne ha 2x VB lennél :N

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32825) -Mike- válasza szőröscica (#32819) üzenetére


-Mike-
addikt

És szerinted nem akkor járt jobban, amikor együtt jött ki vele? Vettel egy kör alatt levágta, hogy akkor van a legnagyobb sansza megelőzni Felipét ha együtt jön ki vele, neked erre egy nap is kevés volt, hogy leessen.

[ Szerkesztve ]

(#32826) McCartman válasza kukinyo (#32823) üzenetére


McCartman
senior tag

annyira ne nézd őket amatőrnek , hogy azután szólnak rá miután elhagyta a box bejáratot. :DDD

amúgy így is - úgy is meg lett volna a boxban. Olaszok teljesítménye meg a kedvezőbb hely a boxutcában borítékolta a zseniális előzést. ;]

@-Mike-: ha nem együtt jönnek még simább lett volna az első körös vezethetetlen Ferrari miatt. Mondjuk elmenni a hideg gumis vezethetetlen Ferrari mellett se sikerült. ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32827) umek7 válasza -Mike- (#32825) üzenetére


umek7
őstag

Azt nem vitatom hogy hogy járt jobban, de akkor Vettel igen nagy lángelme, a mögötte álló RBR-team pedig csak egy agyhalott bagázs.

[ Szerkesztve ]

(#32828) szőröscica


szőröscica
addikt

Nyilván, ha Vettel elkúrja, akkor nem is kúrta el.
Ha Vettel egész versenyen nem előz meg egy nála jóval gyengébbnek kikiáltott pilótát, akkor nem akarta megelőzni.

Hol lehet venni ilyen szemellenzőt? Délutáni szundizáshoz nekem is jól jönne.

(#32829) kukinyo válasza McCartman (#32826) üzenetére


kukinyo
addikt

Kiforgatod a szavaimat.
Még mindig sportszerűbbnek tartom ezt a viselkedést hogy inkább bevállal egy hellyel rosszabb helyezést mint hogy kockáztassa saját és főleg mások versenyét egy rossz előzési kísérlettel.

(#32830) McCartman válasza kukinyo (#32829) üzenetére


McCartman
senior tag

mit forgatok ki? azt mondtad biztos későn kapta az utasítást.
amúgy könnyen lehet , hogy a köv rádióbeszélgetést már nem játszották be amiben megkérték mégis egyszerre jöjjenek be inkább.
más magyarázat nem igazán lehet , Vettel se olyan hülye , hogy ne találja meg a bejáratot ha egyszer arra kérik.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32831) Robi BALBOA válasza joi29 (#32789) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ja olyan szarul megy ez a Sumi, hogy a futamon majdnem 2 embert előzött ott meg(sz@r kocsival!) ahol mások egyet sem vagy egyet is alig bírtak megelőzni, de igazad van béna mint az állat. :U

Ha izgalom kell akkor a következő emberek kellenek hozzá: Hamilton, Lonzi, Sumi, Webber, Kobayashi, Sutil. Előznek, mennek ha kell ha nem.
Én még Massat is ide venném, mert kezd magára találni, meg Buttont is csak ő most mélyponton van.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32832) Sanya595 válasza Robi BALBOA (#32831) üzenetére


Sanya595
senior tag

Meg még Sato is jöhetne... :DDD

(#32833) Viktor77 válasza kukinyo (#32829) üzenetére


Viktor77
titán

Sportszerűbb biztos nem. A sport a küzdelemről, a nyerni akarásról szól. Ráadásul egy Massa volt elött. Ez minimum a kötelező előzés szintjén volt.

Ésszerűbb volt.

Robi: Neked is leírom, talán fentebb nem olvastad. Ha Petrov nem szalad ki Sumi elöl a fűre, akkor a mester gondolkodás nélkül belerongyol, tönkretéve mindkettejük versenyét.
Jól mondod, ha izgalom kell, akkor Sumi. Lehet izgulni kinek megy neki, vagy kin veszti el az első szárnyát.
Jó lenne, ha belátná végre, hogy nem ugyanott tart mint annó. Sem a kocsija, sem ő nem képes arra amire régen, és ehhez görcsösen ragaszkodni nem vezet semmi jóra. Ahogy a tények szerint eddig sem vezetett.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32834) Robi BALBOA válasza Sanya595 (#32832) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ja ilyen kamikáze stílusú emberek kellenek a F1-be! :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32835) -Mike- válasza Viktor77 (#32833) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha Petrov nem szalad ki Sumi elöl a fűre, akkor a mester gondolkodás nélkül belerongyol, tönkretéve mindkettejük versenyét.

Ez mikor volt?

(#32836) kukinyo válasza Viktor77 (#32833) üzenetére


kukinyo
addikt

"A sport a küzdelemről, a nyerni akarásról szól. "
De nem minden áron.
"Ésszerűbb volt."
Nézőpont kérdése.
"Lehet izgulni kinek megy neki"
Én ezt inkább másra írnám :DDD

(#32837) Viktor77 válasza -Mike- (#32835) üzenetére


Viktor77
titán

A célra ráfordító kanyar elötti sikánnál. Lehet nem a fűre szaladt ki, hanem csak átvágott az ottani aszfaltozott részen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32838) Robi BALBOA válasza Viktor77 (#32833) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Petrov nem azért szaladt le a fűre mert Sumi lelökte(hozzá sem ért), hanem mert túl erőltette Petrov a védekezést(ez a versenyzés), akkor most Sumi miért ne erőltesse az előzést(inkább masinisztát játszon), ha nem erőltette volna akkor lehet, hogy Petrov magától nem szalad le a füre, de akkor ott vonatozott volna mögötte és akkor meg az lett volna, hogy nem is küzd, de béna meg stb......

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32839) -Mike- válasza Viktor77 (#32837) üzenetére


-Mike-
addikt

Oké. Megvan. 46.kör. De mit tett volna tönkre M.Schumacher? Kinek rongyol bele? Egyszerűen kifékezte Petrovot, neki nem volt helye befordulni így ment tovább levágva a sikánt, nem engedte vissza majd Michael még egyszer kifékezte a T1ben? Te tudod miről beszélsz egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#32840) Viktor77 válasza -Mike- (#32839) üzenetére


Viktor77
titán

Pont arról amiről írsz. Sumi úgy gondolta, hogy ott befér. Szerencséjére a másik félnek több esze volt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32841) kukinyo válasza Viktor77 (#32840) üzenetére


kukinyo
addikt

Teljesen ellent mondasz magadnak.
Az előző versenyeken Hamiltont agyba-főbe dicsérted ugyan ezért,amikor ő is azt hitte hogy befér.Csak ott nem volt a másik félnek "több esze" egyik esetben sem. :DDD

(#32842) VD válasza Viktor77 (#32840) üzenetére


VD
őstag

Egy szemüveget iras fel az orvossal a következő futam előtt. ;)
Vagy az is elég ha kevésbé vagy az öreg ellen.

Sima versenyhelyzet volt. Petrov a szar gumikon már az is csoda, hogy a pályán maradt. Abban a kanyarban speciel meg mocskosul elfékezte magát a nagy védekezésben, az öreg meg befért.

[ Szerkesztve ]

(#32843) hoffman_ válasza Viktor77 (#32833) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezzel nem értek egyet :) Tény, hogy a mostani Merci egy hulladék, és ő sem ugyanaz, mint fénykorában a Ferrari dicsfényével. De zúzda versenyzőnek kikiáltani, pont őt szerintem nagy butaság. Ő jelenleg sem tart ott, hogy csak úgy belerongyol valakibe, ha valaki, hát ő nem. Persze, véletlenek vannak, előfordul a legjobbakkal is, ráadásul ha kicsit több jön össze rövidebb idő alatt, akkor rögtön ki van kiáltva Satonak :D De azt se felejtsd el például, amikor Monacoban Hamilton mondjuk úgy, nagyon vehemensen pakolta be a kocsit az első kanyarokban, akkor Schumi volt az, aki el tudta kerülni az ütközést. Ugyanazt az ütközést, amit a "zöldfülű" Maldonado úgy benyalt, ahogy kell. (Hamilton vétkességét most ne részletezzük, pusztán a szituáció a fontos.)

mod:

Ritka pillanat, tökéletesen egyet értek Motion-nel :DDD Szerintem a Petrovos előzés Sumi részéről hibátlan volt. Sőt, mondok szebbet, Petrovnak maga elé kellett volna engednie a főnökurat - viccen kívül

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32844) Motion_Blur válasza Viktor77 (#32840) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Teljesen tiszta előzés volt... [kép]

Hamiltont ennél sokkal agresszívabb előzésekért (vagy kísérletekért) is istenítitek :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32845) -Mike- válasza Viktor77 (#32840) üzenetére


-Mike-
addikt

Valóban. Alig volt ott hely, alig fért be MS. Még egyszer megkéredezem, te tudatában vagy annak, amit állítasz? :D

(#32846) Viktor77 válasza -Mike- (#32845) üzenetére


Viktor77
titán

Nézd végig az előzést. Sumi egy pillanatig nincs előrébb Petrovnál, egészen addig, amíg Petrov ki nem rántja.

Most komolyan, tényleg ennyire nem látszik, hogy szerencsétlen ember esik-kel minden futamon?

De én vagyok a hülye, Schumacher fanokkal vitatkozni a legnagyobb bolondság amit el lehet követni ebben a topicban.

Kukinyo: Én dicsértem Hamiltont? :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32847) hoffman_ válasza Viktor77 (#32846) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én azt hiszem, objektíven közelítem a dolgot, nem vagyok Sumi fan, ha ez vígasztal :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32848) -Mike- válasza Viktor77 (#32846) üzenetére


-Mike-
addikt

Nincs előrébb egy centiméterrel sem, de mellette van 100%osan, itt aki a másiknak tönkre tehette volna a versenyét az Petrov, ha ráhúzza a kormányt.

(#32849) Motion_Blur válasza Viktor77 (#32846) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Persze hogy nincs mert Petrov annyira elfékezte magát hogy ha nincs ott Schumacher akkor se lett volna esélye megcsinálni a sikánt...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32850) Viktor77


Viktor77
titán

Megfordítom akkor a kérdést.

Hamiltonnak is azért nem sikerülnek az előzései (már amelyik), mert nem rántják ki előle az autót. Akkor most Hamilton azért van utálva, mert nem teszik meg neki ezt a szívességet, és Sumi meg azért van istenítve, mert neki megtették?

Hozzátéve, hogy nem különösebben bírom Hamiltont, viszont a jelenlegi mezőny két legjobb pilótájából ő az egyik, ezt elismerem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.