Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32251) darál0w válasza Vigneau (#32249) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mondj példákat kérlek.

nem kötekedésből...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32252) shteer válasza darál0w (#32251) üzenetére


shteer
titán

schumi ;]

..szerintem jónak tűnik

(#32253) darál0w válasza shteer (#32252) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az nem klappol ide. :P ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32254) shteer válasza darál0w (#32253) üzenetére


shteer
titán

persze, a süllyesztő még visszavan :D ;]

..szerintem jónak tűnik

(#32255) darál0w válasza shteer (#32254) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

áááá....de nem érted...:D

vagy csak direkt izélsz itt.... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32256) vikvuk válasza McCartman (#32247) üzenetére


vikvuk
aktív tag

ez így volt a többiek szerint is?

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#32257) shteer válasza darál0w (#32255) üzenetére


shteer
titán

direkt há :D

..szerintem jónak tűnik

(#32258) shteer válasza vikvuk (#32256) üzenetére


shteer
titán

hogy nem tudta megelőzni? elég sokan láttuk :)

..szerintem jónak tűnik

(#32259) -Mike- válasza darál0w (#32251) üzenetére


-Mike-
addikt

D. Hill

(#32260) PazsitZ válasza darál0w (#32251) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát alapvetően, ha megnézed, Alonso pl. nem a teljesítménye miatt nem tud VB lenni a 2008-as évtől.

- http://pazsitz.hu -

(#32261) shteer válasza PazsitZ (#32260) üzenetére


shteer
titán

nála azért a ritka gyenge csapat hiányzik ;] persze majdnemVB címet nem osztanak

..szerintem jónak tűnik

(#32262) IreN!CuS válasza McCartman (#32250) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ja ment vissza a rönyöhöz 2 évet cumizni megérte..... :U :))

darál0w : Ferrariba tudna menni Massa helyére ott mi lenne ha nem másodszámú pilóta Alonso mellett,és ugye a ferrari messze nem egy vb autó.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32263) darál0w válasza -Mike- (#32259) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hmm...igen. ő így járt :D

#32260) PazsitZ most nem erről van szo.

(#32262) IreN!CuS küzdeni mindenhol kell...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32264) McCartman válasza vikvuk (#32256) üzenetére


McCartman
senior tag

mer nem? :DDD

@IreN!CuS: ez személyiség és önbecsülés dolga , ki mennyit hajlandó benyelni egy olyan csapatnál ahol úgy érzi nem ő a kedvezményezett. :K

na most ez alapján egy Barrichello-Alonso tengelyen Webber hol helyezkedik el? :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32265) Vigneau válasza darál0w (#32251) üzenetére


Vigneau
félisten

A legjobb példa Emerson Fittipaldi - a 2. VB címe után átment a McLarentől a CoperSucarhoz (a testvére csapatához). Igaz, a tengerentúlon feléledt ismét, ahogy Mario Andretti is. Vagy ott van Alan Jones, aki a Lolaval végezte be, illetve James Hunt, aki pedig a Wolffal még teljes évadot sem futott be. De ahogy említette más Kolléga is: Damon Hill. De Jacques Villeneuve sem járt sokkal jobban.
Lauda is eléggé megszívta, mikor sértődésből átment a Brabhamhez - igaz Ő kivétel, mert pár év kihagyás után feléledt a McLarennél és a 2. teljes turbós évében VB is lett.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#32266) Vigneau válasza PazsitZ (#32260) üzenetére


Vigneau
félisten

A muris csak az, hogy anno pont az RBR azért nem ajánlott neki ülést, mert úgy érezték, hogy egy Alonso kvalitású pilótának nem tudnak VB esélyes autót gyártani. Mindenesetre így már jó dumának tűnik ennyi év távlatából. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#32267) IreN!CuS válasza McCartman (#32264) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Most vagy marad az RBR-nél VB autóban ahol azért tudd nyeri futamot (lásd tavaly) és majd nem Vb lett vagy elmegy más csapathoz ahol lehet első számú lesz de harcolhat a 10. helyért vagy a 15.kért vagy az 5.ért de nem a VB címért.Én egyértelműen azt választanám hogy VB autó és nem azért mert nincs önbecsülésem vagy ilyesmi.

darál0w : szerintem nem a küzdésről beszélgetünk itt.

Na WTCC hajrá Norbi!!!!!

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32268) McCartman válasza IreN!CuS (#32267) üzenetére


McCartman
senior tag

Harcolhat , de lehetőleg ne nyerje meg ha nem muszáj. ;]
Persze nem ismerjük a körülményeket , de ahol lekapják a kocsidról az új fejlesztésű szárnyat mikor versenyben vagy a VB címért mert a csapattárs összetörte a sajátját ott minden megtörténhet. És ez csak a jéghegy csúcsa lehet.
Egy Hamilton , Alsono szvsz nem szivesen asszisztálna mindehhez , de ők valószinű jobb pilóták is az ausztrálnál.
Ezzel megint visszakanyarodtunk a fentebb tárgyaltakhoz és , hogy mindenki tudja hol a helye.

Úgyhogy , Maintain the gap. :C

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32269) kukinyo válasza McCartman (#32268) üzenetére


kukinyo
addikt

"Egy Hamilton , Alsono szvsz nem szivesen asszisztálna mindehhez , de ők valószinű jobb pilóták is az ausztrálnál."
Ezzel nem értek egyet.
Főleg az első példával.

(#32270) DEV_NULL válasza kukinyo (#32269) üzenetére


DEV_NULL
őstag

webber :N

(#32271) kukinyo válasza DEV_NULL (#32270) üzenetére


kukinyo
addikt

Webber egy sokat megélt,tapasztalt jó pilóta.Tudásban ha Alonsót nem is veri de Hamiltont biztos. :K

(#32272) IreN!CuS válasza kukinyo (#32271) üzenetére


IreN!CuS
őstag

:DDD :DDD Webber jobb mint Hamilton jajjj isten jajjj :W

Írd már le Webbernek hány Vb címe van hány pole pozíciója hány futam győzelme meg ehhez hasonló dolgokat.

Fölös flame generálás.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32273) grabber válasza IreN!CuS (#32272) üzenetére


grabber
addikt

Fentről az angyalok mást látnak,ezért nem jutnak sokan a megfelelő helyre :D

(#32274) kukinyo válasza IreN!CuS (#32272) üzenetére


kukinyo
addikt

A flame-t ti generáljátok ezzel a hamilton istenítéssel.Nagyon unalmas hogy ő az isten.
Szerintem pont egy senki.A roncsderbiben lenne a helye.Csak sajnos nagyon védik,futtatják itt,ott,pontosabban a felsőbb körökben.
Szegény Webber viszont pont az ellenkezője,őt ott ütik,vágják ahol tudják.
Ami nem azt jelenti hogy rossz pilóta lenne.

(#32273) grabber : Az angyalok fentről nézik a dolgokat,a csecsemők viszont mit tudnak még? ;]

[ Módosította: ollie ]

(#32276) kukinyo válasza IreN!CuS (#32275) üzenetére


kukinyo
addikt

Hami mellett mi szól? Volt egy szerencsés vb győzelme?
És olyan statisztika van e hogy hány versenyző futamát,esetleges esélyeit tette tönkre?
Inkább erre kellene válaszolnod.

(#32277) IreN!CuS válasza kukinyo (#32274) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Csak neked:

Hamilton: 80 nagydíj,15 győzelem,39 dobogó,1 VB,18 Pole, összesen 605 pont.

Webber : 166 nagydíj,6 győzelem,25 dobogó,0 VB, 8 Pole, összesen 535,5 pont.

Tényleg Webber minden tekintetben jobb nem is értem miért másodszámú pilóta,vagy miért nem lett még VB egy ekkora ős tehetség.

Szerencsés VB folytasd self owned minta képe amit csinálsz,de legalább jókat nevetek :C

boogie84 Igen Hamilton semmit sem tett abban az évben a Vb címért csak az ölébe pottyant nem dolgozott meg érte, komolyan hihetetlen.2007es Kimis Vb címert miért nem említitek ha már szerencsés Vb-k beszélünk?Vagy szelektív a memória? :W

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32278) boogie84 válasza IreN!CuS (#32272) üzenetére


boogie84
veterán

Ha jól tudom nem Hamiltonon múlt h világbajnok lett. Talán úgy volt h Massa első lett az ominózus versenyen, és Hami szerencséje volt h vki kicsúszott előtte így ért be az 5 v 6. helyre amivel még épphogy világbajnok lett.
Ha jól emléxem.

Egyébként nem értek egyet azzal h Webber jobb lenne. Viszont Hamiltonnak el kellene gondolkodnia, jobban kellene koncentrálnia mostanság...

Egyébként meg nem tudom miért idegesítitek fel ezen magatokat :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32279) Motion_Blur válasza kukinyo (#32276) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"És olyan statisztika van e hogy hány versenyző futamát,esetleges esélyeit tette tönkre?"

Ebben a témakörben azért kezet foghatnak egymással..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32280) IreN!CuS válasza kukinyo (#32276) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pár nagyszerű Webber előzés vagy más vétlen pilóta összetörése csemegézz : [link] [link] [link]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32281) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#32280) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem ez volt a legfájóbb megmozdulása: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32282) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#32281) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ugyan korrektül védekezett a nagy tehetség :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32283) McCartman válasza Motion_Blur (#32281) üzenetére


McCartman
senior tag

pont ezt akartam linkelni.

amúgy nem hittem volna , hogy ennyire belenyúlok a tutiba. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32284) TESCO-Zsömle válasza boogie84 (#32278) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Glock...

Pedig Massa megérdemelte volna...

Több esélye se lesz szegénynek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32285) McCartman válasza TESCO-Zsömle (#32284) üzenetére


McCartman
senior tag

annál izgalmasabb végjáték sosem lesz már az f1ben. :)
utolsó kanyarban eldönteni egy vb címet.. :DD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32286) stvnppp válasza IreN!CuS (#32282) üzenetére


stvnppp
senior tag

Mondjuk a 4 linkelt videóból kb 2 lehet a számlájára írni, a másik kettőnél csak utazott. (Valenciában Kova lassított féktáv előtt, Rosberges esetnél meg nem gondolhatod komolyan...)

A pályafutását meg szerintem nem kellene Hamiltonéhoz hasonlítanod, Hamilton egy Mclarennél kezdett, míg Webber kijárta a szopólétrát (Minardi pontszerzés!!!, Jaguar, majd pedig hosszú, sikertelen Red Bullos évek).
Amúgy elismerem, hogy Hamilton az egyik legjobb, de túl nagy egoja van, ami megnyilvánul a nyilatkozataiban. Alonsot is utáltam 2005-2006-2007-ban, de azóta volt pár sikertelen éve, amiből sokat tanult. Azóta az egyik kedvencem lett.

[ Szerkesztve ]

(#32287) grabber válasza McCartman (#32285) üzenetére


grabber
addikt

Dehogynem,idén az utolsó célba érés után az FIA dönti el a VB címet :U

(#32288) TESCO-Zsömle válasza grabber (#32287) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A VB-cím súlyos dolog...

...remélem alatta maradnak...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32289) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Néha tényleg az az érzésem ,hogy ebben a topikban valami plusz pont vagy rang jár Webber baszogatásáért, amiről nekem senki nem szólt még.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#32290) stvnppp válasza PazsitZ (#32289) üzenetére


stvnppp
senior tag

Az két szakmai hozzászólásnak számít... :P

(#32291) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#32277) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Statisztikák alapján nem lehet megítélni hogy ki a jobb. Ezt nem azért mondom hogy Webbert védjem, nyilvánvaló hogy Hamilton minden tekintetben jobb pilóta.

De mondjuk Button 2009-ig 1-2 villanást eltekintve a statisztikák alapján egy sikertelen tucatpilóta volt, aztán mégis csak VB lett és úgy ahogy, de tartja magát Hamilton mögött most is.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32292) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#32291) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Akkor mire jó a statisztika?Ebből a statisztikából egyértelműen kijött ki a jobb amit pl te is alátámasztasz.

Buttonos példa jó is meg nem is,2010-11ben erőből nem nagyon emlékszem hogy nyert volna futamot.Talán a mostani Canadai verseny igaz itt is kellett egy Vettel hiba mint pl 2010 Ausztráliában.Nem rossz pilóta Button sőt,de ha nem lett volna egy dubla dd-s Brawn szerintem sosem lett volna Vb

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32293) boogie84 válasza TESCO-Zsömle (#32284) üzenetére


boogie84
veterán

Sajnos így van. + utána jött a fejsérülés. Az szó szerint odavágott neki, mondhat akárki akármit, már nem a régi. :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32294) kukinyo válasza Motion_Blur (#32291) üzenetére


kukinyo
addikt

Jobbak az eredményei.Ez tény.
De ha valakit nyomnak akkor nem is nehéz eredményeket elérni.
Viszont ha valakit visszafognak.....?

(#32295) boogie84 válasza kukinyo (#32294) üzenetére


boogie84
veterán

Anno Talmácsi megelőzte Kalliot. Nemtom mi lett volna ha ezt megteszi Webber is. Akk azt mondom h tökös csávó... :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32296) JJános válasza kukinyo (#32294) üzenetére


JJános
addikt

Nyomják krahácsot? Vissza is fogják? Szegény, szegény elnyomott Webbó! :D

2007-05-06 óta itt!

(#32297) kukinyo válasza IreN!CuS (#32277) üzenetére


kukinyo
addikt

Az hogy te ezen nevetni tudsz az téged minősít. :D
Egyébként tényleg nevetséges

amit csinálsz. ;]

(#32295) boogie84: Más kategória nem?

[ Szerkesztve ]

(#32298) boogie84 válasza kukinyo (#32297) üzenetére


boogie84
veterán

A szitu ugyan az. Ezért írtam.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#32299) kukinyo válasza boogie84 (#32298) üzenetére


kukinyo
addikt

Csak hasonló.Itt ez van,ott az van.

(#32300) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

civakodás helyett inkább nézzétek meg ezt: [link] :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.