Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33201) proof88


proof88
addikt

bazzz kiment a fejemből a GP3
itt van stream
Tomi most a 12. helyen van, a 18.-ról rajtolt

szerk.: húúde meredeket előzött :D

[ Szerkesztve ]

(#33202) proof88 válasza proof88 (#33201) üzenetére


proof88
addikt

11. lett végül.

(#33203) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nézem a retek klubos közvetítést... minek kellett erőltetni ezt a riportrekedés témát a Szujóval ezt nem értem... más pályán szóba se állnak vele, miközben pl. a BBC-s kommentátorok szabadon sétálgatnak a rajtrácson futam előtt és simán odamennek bárkihez és szóba is állnak velük... Szujó rálépne a rajtrácsra, kilőnék onnan :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33204) decibel válasza Motion_Blur (#33203) üzenetére


decibel
aktív tag

Egyáltalán ki szokott utazni a külföldi futamokra Szujó?

"you are a monkey poo-poo"

(#33205) CoolBoy323 válasza Motion_Blur (#33203) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

csak látnám már a bummmhedsátot :DDD

(#33206) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy kis flexi szárny a McLarentől:

:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33207) hunnylander


hunnylander
őstag

Tudja valaki a válaszokat? Autosporton fórumon kérdezik.

Mi a helyszín ezen a képen?

Illetve ki ez az 'unott politikus' kinézetű fazon és mi köze a McLarenhez?

www.HunnyF1.com

(#33208) kukinyo válasza Motion_Blur (#33206) üzenetére


kukinyo
addikt

Esetleg ez nem tiltott dolog?

(#33209) Matthewus válasza hunnylander (#33207) üzenetére


Matthewus
őstag

Írj a Vodafone Magyaroszágnak /Twitteren fenn vannak, szerintem ők tudnak válaszolni mindkét kérdésre./

(#33210) zolynet


zolynet
addikt

a célegyenes ráfordító kanyar aszfaltját miért nem cserélték ki (biztos amiatt a péz miatt), az vmi kegyetlen szar, sztem az eszi legjobban a gumit

Life is too short to stay stock!

(#33211) ViiiiktorOC válasza zolynet (#33210) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Azért hogy Hamilton megcsúszhasson rajta.:) :DDD
(De a friss aszfalt is eheti a gumikat.)

Érdekes futam lesz holnap. Talán a Redbullok verhetők erőből, és akkor nem is kellene felállniuk a dobogóra.:) De kitudja h mi lesz még.:) Esőt nem jósolnak holnapra. :K

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#33212) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#33206) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Na végre,remélem nem túl késő a bajnokság szempontjából ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33213) Motion_Blur válasza zolynet (#33210) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Vettel elárulta, ő bizony újraaszfaltozná a célegyenesre fordító kanyart, mert annak állapota hagy némi kívánni valót maga után. Nem titok, éppen a világbajnok által kifogásolt terület lesz a következő, amelyet felújítunk" - fogalmazott a Hungaroring első embere.

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33214) rocket válasza Motion_Blur (#33213) üzenetére


rocket
nagyúr

Azt nem ertem miert kell addig varni a felijutassal amig mar a versenyezok is kritizaljak.
Nemzetkozi szinten szegyen ez a verseny.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33215) Motion_Blur válasza rocket (#33214) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szégyen? Akkor a kanadai verseny az micsoda? Ahol fél kilós darabokban szakad fel az aszfalt?

"Nemzetkozi szinten szegyen ez a verseny."

Ezt csak az olyan emberek gondolják így akik szerint minden szar, ami magyar.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33216) shteer válasza rocket (#33214) üzenetére


shteer
titán

nem unod még? :)

..szerintem jónak tűnik

(#33217) shteer válasza Motion_Blur (#33215) üzenetére


shteer
titán

én nem értem miért kell a versenyzőknek is nyavalyogni érte - jah, nem lehet padlógázzal bevenni hanem ésszel kell vezetni rajta...

..szerintem jónak tűnik

(#33218) rocket válasza Motion_Blur (#33215) üzenetére


rocket
nagyúr

Az is szegyen.

Sajnos ez a realitas, nem gondolom minden sz@r ami Magyar, de a Hungaroring es a kurulotte levo infrastruktura az.
Szo szerint fapados, es inkabb szegyen az orszagnak, mint orszagimazst epito.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33219) rocket válasza hunnylander (#33207) üzenetére


rocket
nagyúr

Cipot felismertem Hamilton laban az nem eleg ?:DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33220) Motion_Blur válasza rocket (#33218) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én meg örülök hogy egy olyan pályára mehetek ki ami nem egy Szingapúr és nem egy Valencia. Hanem a 'természetben van' és nem egy betondzsungelben. Mit értesz fapad alatt? Tegnap és ma sem álltunk dugóban, rendesen meg van oldva a parkoltatás. Aki általában az ilyen miatt sír, az úgy akar menni hogy 11kor kikel az ágyból és 1re a tribünön akar lenni. Az meg megérdemli hogy égesse a kuplungot a pálya mellet.. egyébként ami a fapadot illeti, előző évekhez képest pl. az is fejlődés hogy nem okádék toi toi-k vannak kib*szva, hanem rendesen megépített, tiszta kulturált mosdók. És nem fogyott el se a szappan, se a papír, tiszta volt a környezet is.

Egy külföldi (német, lengyel) aki idejön, sokkal inkább szégyellhető módos viselkedik.. amikor össze-vissza okádnak mindent és matton fekszenek egész nap a kempingben. Ez már sok év tapasztalata..

Még egyszer kérdezem, mitől fapad? Konkrétumokat ha lehet! De ne olyat hogy sár van ha esik az eső...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33221) Frenky89 válasza Motion_Blur (#33213) üzenetére


Frenky89
őstag

Petrov meg azt mondta, hogy jó az a kanyar, mert ott a legnagyobb a tapadás. :F Lehet csak megszokás kérdése. ;]

(#33222) Chosen válasza Motion_Blur (#33220) üzenetére


Chosen
addikt

Nem az a természetes, hogy 6-kor kelsz, hogy ki tudj jutni a pályára, egy kis szar út vezet oda, ezt kéne kibővíteni.

WTCC-n a Paddock WC-ben azt hittem elhányom magam, olyan állapotok voltak, (szag meg egyéb) na ez pl szégyen.

Super Gold tribün mit tud 50k-ért? Olyan széket ami olyan szinten retkes, hogy a ruhámat bekoszolja. - ez is szégyen.

Ja és a VIP parkoló. 2-3 éve parkoltam ott, azt jelentette hogy beirányítottak egy rohadt mező közepére. - ez mi ha nem szégyen?

[ Szerkesztve ]

(#33223) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Nagyon jó volt élőben a 3. szabadedzés ill az időmérő!! Hajrá mclaren hajráá hamilton!!! :)

Nah megyek aludni holnap 6kor induláás a futamra :C

Ya és McLaren!!! :DD

(#33224) AMD Power válasza rocket (#33214) üzenetére


AMD Power
titán

Vannak azért ennél rosszabb pályák is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33225) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#33224) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ráadásul gazdaságilag erősebb országokban.
Mert szerintem az se mindegy, hogy mennyiből nem fussa a pályát megcsinálni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33226) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#33225) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi. Nézzétek meg Silverstone meddig volt necces ,hogy lesz-e vagy sem. Mondom én ez mind England Fanatic.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33227) jozsi252


jozsi252
veterán

Tegnap pálya 10 körül hatalmas dugó volt, több mint 1 órát mentem a pálya mellett olyan lassan ment a kocsisor. Valaki parkol esetleg a Promoter parkolóba? onnan buszok szállítjak az utasokat, az elég korrekt parkoló nincsen tömegnyomor a parkolóba, mivel csak matricával lehet oda bemenni, illetve nemkell félni hogy valami idóta meghúzza a kocsid meg stb.

Illetve nemtudom mit vártok, soha nemlesz olyan infrastruktúra meg minden mint Bahrein-be pl, ott azért egy csöppet több pénz van mindenre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#33228) #16741888 válasza rocket (#33214) üzenetére


#16741888
törölt tag

"Egyszerűen nem tudok mást mondani, fantasztikus lett a felújított Hungaroring" - fogalmazott Sebastian Vettel, amikor a kvalifikációs tréninget követően Gyulay Zsolt beszélt a Red Bull motorhome-jában a német címvédővel.

:F:U:((

(#33229) Oliverda válasza Motion_Blur (#33220) üzenetére


Oliverda
félisten

A Gold 4-ben mondjuk kicserélhetnék a székeket. :D Egyrészt baromi kényelmetlenek (a háttámla túl alacsony), másrészt olyan volt az nézők hátsója tőle mintha lisztben üldögéltek volna egy órát.

Amikor tegnap jöttek a felhők én szabályosan fáztam. A szél sem volt gyenge. Ja, és a quali után láttam walter mestert elrobogózni. ;]

Esni fog? :))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33230) hunnylander válasza rocket (#33219) üzenetére


hunnylander
őstag

Meglettek a válaszok egyébként. Café Kara (Andrássy út 130) és tolmács (városnézésen).

Sokaknak megtetszik az ország az F1-en keresztül és jönni akarnak. Amilyen olvasott az Autosport fóruma, még a kávézó forgalmát is fellendítheti. :D (Pl aki a fotókról kérdezett, jövőre jönni szeretne Magyarországra, mert tetszenek neki az épületek, az ország művészete és történelme.)

A Hungaroring 'lesajnálása' témához:

Száguldó cirkusz: Lewis Hamilton tegnap azt mondta Joó kollégának: "Hallottam, hogy újra akarják aszfaltozni a Hungaroringet. Szerintem felejtsék el! A Hungaroringnek nagyon szép huplijai vannak, ilyeneket már csak a történelmi pályákon találni!"

Drew Gibson (profi F1-es fotós) says: "Hungary is one of my favourite circuits to work at. It's a really old-school track with not much catch fencing, and plenty of places you can get close to the cars. After some of the clean clinical circuits we go to, it's refreshing to get to some where with plenty of character and a bit of history. This is a rather rustic old tyre wall close to the circuit."

Röviden Drew Gibson szavai: 'A magyar pálya az egyik kedvencem. Mert régi stílusú, közel lehet kerülni az autókhoz. Nem klinikai tisztaságú, felfrissítő mert rengeteg karaktere van és történelme is.' Ez a komment egy fotóhoz tartozik az Autosport Plus Zoom-In feature-jénél. A fotó egy rusztikus régi gumifalat ábrázol a pályához közel (ami valószínűsíthetően már nincs használatban). És a fotósnak tetszik mindez, és a fotót beválogatták a legjobbak közé!

Aztán a héten láttam egy technikai előzetes videót Xevi Pujolarral, a Williams (és Maldonado) versenymérnökével. Szintén csak csupa jót mondott a pályáról, mint ami különleges és komoly technikai kihívás, ezért a mérnökök nagyon szeretik, akárcsak a pilóták, akik számára szintén az egyik legnagyobb kihívás a versenynaptárban.

Aztán Hamilton mondta a minap, hogy nagyon szereti ezt a pályát, az egyik kedvence. Vagy volt az LRGP előzetesben egy Brundle írás, a vasfüggöny mögötti Magyar Nagydíjakra tekintett vissza és már az is hízelgő számunkra, csupa jót mondott rólunk, az országról, a népről, a pályáról.

Aztán az FIA előzetesben Charlie Whiting is agyondicsért bennünket, a helyszínt, az atmoszférát, a pályabírókat, a szurkolókat. Neki is az egyik kedvence ez a nagydíj és szeret itt dolgozni és itt tartózkodni.

És még sorolhatnék rengeteg pozitív visszajelzést külföldi újságíróktól és más versenyzőktől, amelyekkel az elmúlt napokban szembesültem. A pálya és az országunk, népünk megítélése sokkal jobb, mint azt mi magunk gondoljuk. Ez a nép nem hiszi el magáról, hogy kívülről nem utálják, hanem szeretik.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#33231) Motion_Blur válasza Oliverda (#33229) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is fáztam még hosszú ujjú pólóban is...
Engem a Wéber ütött el majdnem :))

Esik az eső jelenleg, vizes a pálya :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33232) kukinyo válasza Motion_Blur (#33231) üzenetére


kukinyo
addikt

Remélem hogy a verseny előtt el áll.
Ez csak Halmiltonnak kedvez.

(#33233) hunnylander válasza kukinyo (#33232) üzenetére


hunnylander
őstag

Az eső Buttonnak kedvez.

Az eső mindenkinek bekavar, Hamilton is mindig a szárazat feleli, amikor azt kérdezik tőle, hogy esős vagy száraz versenyt szeretne, mert az eső növeli a kockázatokat és a kiesés valószínűségét. Az esőmenőknél is!

www.HunnyF1.com

(#33234) Sandormaster válasza kukinyo (#33232) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Nem kicsit felhős az ég és a radar szerint még csak most jön a java!
GP2-n rendesen csúszkálnak a vizes aszfalton :D

(#33235) TESCO-Zsömle válasza Sandormaster (#33234) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a jó. Hadd essen. Az kell a vénembernek a brillírozáshoz. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33236) Motion_Blur válasza hunnylander (#33233) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A Ferrari akár csomagolhat is :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33237) Chosen válasza hunnylander (#33230) üzenetére


Chosen
addikt

Ez magára a pályára vonatkozik, ami eddig szép és jó, de a nézők részéről se ártana fejleszteni, lelátók, megközelíthetőség, stb, ott vannak azért hiányosságok bőven.

(#33238) ToBeY válasza hunnylander (#33230) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez nem csak amolyan udvariasság szembe dicsérés?Nyilván ha megkérdik tőle mi a véleménye a pályáról és magyaoórszágról,nem fogja azt mondani béna elavult sz@r.élő adásban

[ Szerkesztve ]

(#33239) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#33231) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Gp3as is kemény volt remélem f1 elején vizes lesz majd felszárad,Norbinak sem lesz könnyű dolga a német pálya is vizes nem picit.Jó izgalmas vasárnap lesz remélem ;) ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33240) Motion_Blur válasza hunnylander (#33230) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tökéletesen leírtad hunny!
Csak az a baj, hogy a sok fikázó ezt nem fogja elhinni.
Charlie is biztos azért nyilatkozott így, mert nem volt kedve megbántani minket :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33241) Oliverda válasza Motion_Blur (#33231) üzenetére


Oliverda
félisten

Annak ellenére, hogy fáztam, kissé bepirosodott a karom és az orrom, pedig nem vagyok egy gyorsan leégős típus. A boxból kivezető sáv vége mellett van egy szőke pályabíró csaj (talán már az előző években is ott volt). Nem tudtam eldönteni, hogy a zászló, a rózsaszín "kis" retikülje, vagy esetleg mindkettő nagyobb nála. :D

Na ha esik akkor legalább izgalmas lesz. Főleg ha a 2006-os versenyből indulunk ki. ;]

Amúgy szerintem is kedvelnek bennünket a külföldiek, és csak azért gondoljuk az ellenkezőjét mert mit nem kedveljük saját magunkat (tipikus magyar mentalitás). Ugye mindenki magából indul ki.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33242) kpal


kpal
veterán

Vettel ideje már itt is nyernie :U

Magyar Nagydíj – A száguldó cirkusz évente 300 ezer tonnányi rakományt mozgat meg

Magyar Nagydíj – Gyulay szerint meglehet a 200 ezres nézőszám

#33203) Motion_Blur: Elég fapados az RTL közvetítés :(

[ Szerkesztve ]

(#33243) Motion_Blur válasza Oliverda (#33241) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én sz*rrá égtem (az egész fejem)... a szőkeség már legalább 3-4 éve azon a poszton van, a rózsaszín táska tényleg nagyon laza, még jó hogy fésülködőasztalt nem vitt magával :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33244) AMD Power válasza Motion_Blur (#33231) üzenetére


AMD Power
titán

Nagy show lesz ma.. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33245) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#33243) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valamelyikőtök tolhatna ide pár képet róla, ha úgy is kint lesztek. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33246) Oliverda válasza Motion_Blur (#33243) üzenetére


Oliverda
félisten

Lehet hogy a retikülben az asztal volt összecsukva. Amúgy jól lengetett.:D

Esik még?

mod: Én már nem vagyok kint. Mondjuk ha ott lennék nem is kérdezném, hogy milyen arra az idő. :)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33247) Motion_Blur válasza Oliverda (#33246) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én se vagyok kint, csak kapom az infókat :))

mod: még mindig esik

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33248) AMD Power válasza Motion_Blur (#33247) üzenetére


AMD Power
titán

Ez LH kedvez. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33249) Peat;) válasza Motion_Blur (#33247) üzenetére


Peat;)
veterán

Ráadásul rohadt hideg is van, ez sok csapatnak totál bekavar, Ferrarinak a legjobban. Kiindulva mennyi hiba volt eddig a hétvégén nem létezik hogy ne lenne baleset majd.
Mercedesnek elvileg jók ezek a körülmények, kíváncsi vagyok mit csinál MSCH, versenyeken szerintem jobb sebességet ér el már mint Rosberg, csak az intelligencia hiányzik néha...:)

(#33250) kukinyo válasza Peat;) (#33249) üzenetére


kukinyo
addikt

Te pont Shumira mondod hogy intelligencia hiánya van? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.