Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32451) darál0w válasza Oliverda (#32449) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

problem?

ő mindent tud... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#32452) Superman


Superman
nagyúr

Whitmarsh esetleges távozásáról (amelyek felmerültek a katasztrofális silverstonei hétvége után) Hamilton és Button nyilatkozatai:

"Teljesen esélytelen, hogy ez megtörténjen" - szögezte le Lewis Hamilton a Daily Starnak. "A csapaton belül jobb a hangulat, mint valaha. Folyamatosan fejlődünk. Biztos vagyok benne, hogy nincs tervbe véve a távozása." Hasonlóan nyilatkozott az ügyről Jenson Button is, aki "szomorúnak" nevezte, hogy az emberekben egyáltalán felmerült Whitmarsh menesztése. "Ez abszolút hülyeség" - fogalmazott."

Kíváncsi vagyok, ez a "folyamatosan fejlődünk" kiszólás azt takarja-e, hogy H. ennyire optimista és elégedett az autójával, vagy a GP2 színvonalára gondolt...

(#32453) TESCO-Zsömle válasza Superman (#32452) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ilyen a F1. A fejlődés folyamatos, csak az irány változik. :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32454) Oliverda válasza Superman (#32452) üzenetére


Oliverda
félisten

Mindenki fejlődik, csak vannak akik gyorsabban.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32455) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Button nyilatkozat (szerintem még futam előtti):

"Nem hiszem, hogy bárkitől is félünk ezen a hétvégén, és nem gondolom, hogy bárkinek is nagy előnye lenne hozzánk képest."

"Szerintem a Ferrari azért volt gyors Silverstone-ban, mert a nagy sebességű pályákon jó az autójuk. Továbbá volt néhány fejlesztésük, és a motorral kapcsolatos változások, amelyek biztos, hogy segítettek nekik - mert hirtelen sokkal gyorsabbak voltak, mint a Red Bull és mint mi. A versenyben a Red Bull és mi nagyon hasonló tempót mentünk a korábbi versenyekhez, de a Ferrari nem - hirtelen nagy lépést léptek előre."

:U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32456) D@ni88 válasza Motion_Blur (#32455) üzenetére


D@ni88
addikt

motorhoz is hozzányúlhatott a Ferrari? :U

(#32457) Oliverda


Oliverda
félisten

Új szponzora van a Red Bullnak

:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32458) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Michael Schumacher and Nico Rosberg at Nordschleife

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32459) Robi BALBOA válasza Oliverda (#32447) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ja igen, mert annyira nem fog menni az autó alattuk, hogy idegességükben egymást ki is fogják ütni, hogy még véletlenül se jussanak el a Q2-ig! :DDD

Pedig azt hittem, hogy a Mclaren-eknek a hideg fog klappolni, de nem úgy tűnik, hogy ez valamit is segített volna rajtuk, a Ferrarik meg meglepően jól mentek a hideg ellenére.

(#32450)Superman: Whitmarsh a F1-ben a legnagyobb/legjobb Hanta Boy. ;]

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32460) rocket válasza Motion_Blur (#32438) üzenetére


rocket
nagyúr

Magukat altatjak :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32461) Oliverda válasza Robi BALBOA (#32459) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen. Na majd talán a következő versenyen... :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32462) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Vettel unja, hogy már másodszor kénytelen lemondani a dobogó legfelső fokáról így kénytelen bekeményíteni és ezt üzeni a riválisainak!

Dr. Sebastian Vettel urológus :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32463) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hamilton: Egykörös tempóban egy másodperc a hátrányunk

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32464) Oliverda válasza Motion_Blur (#32463) üzenetére


Oliverda
félisten

Az lehet a szerencséjük, hogy a verseny nem egy körös, na meg ez:

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32465) nokia párti válasza Robi BALBOA (#32462) üzenetére


nokia párti
őstag

Lol, te úr Isten. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32466) ronaldo válasza Oliverda (#32464) üzenetére


ronaldo
őstag

Szerintem csak az időjárás. Mivel ha esni fog, akkor a Ferrarit ki lehet húzni a játékból, beleértve a nedves pályát. Mondjuk a RB-okat akkor sem hinném, hogy meg tudná fogni valamelyik ezüstnyíl.

(#32467) Superman válasza Robi BALBOA (#32459) üzenetére


Superman
nagyúr

Hmmm...ez sem semmi....

"Martin Whitmarsh csapatfőnök rámutatott, hogy a pénteki edzésnap célja éppen a kísérletezés, és az új fejlesztések tesztelésében mindig benne rejlik a meghibásodások kockázata. "A mai nap alapjában véve az adatgyűjtésről szólt, amit az éjszaka során ki fogunk elemezni, hogy felkészülhessünk a holnapi időmérőre" - mondta."

A halálos betegségnek öt fázisa van: elutasítás, düh, alkudozás, depresszió, belenyugvás.

Hamilton és Button még az első fázisban van, kíváncsi vagyok, mikor jön a többi... :O

(#32468) shteer válasza Superman (#32467) üzenetére


shteer
titán

:D

ez az első lépcső :) de a mclarennél a hanyatlások átmenetiek úgyis - átmeneti 1-3 év :)

..szerintem jónak tűnik

(#32469) rocket válasza Motion_Blur (#32463) üzenetére


rocket
nagyúr

Fura azert, mert nem az jellemzo a McLarenre, hogy az evkozbveni fejlesztesekben megjobban lemaradnanak az elen levoktol.

Lehet ok mar a jovo evi autora oszpontositanak, ami mivel ez a szezon mar reg elment okos huzas lenne :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32470) Motion_Blur válasza rocket (#32469) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem a top csapatok közül egyedül a Red Bull engedheti meg magának hogy már a jövő évre koncentráljon. Ferrari vs. McLaren presztízsharc miatt egyik csapat se állhat le a fejlesztésekkel :N

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32471) rocket válasza Motion_Blur (#32470) üzenetére


rocket
nagyúr

A presztizsharcnak semmi ertelme nincs mar jelen helyzetben, sot ha valoban erre koncentralna a Ferrari es a McLaren akkor jovore megint sehol nem lesznek a Red Bull-hoz kepest.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32472) JColee válasza rocket (#32471) üzenetére


JColee
őstag

Ferrari tavalyi kocsit is korán kezdte fejleszteni, és nem sokra mentek vele.

(#32473) rocket válasza JColee (#32472) üzenetére


rocket
nagyúr

Termesztesen nincs garancia arra, ha elobb kezdik fejleszteni akkor jobbak lesznek jovore, de mar butasag pazarolni az eroforrasokat az idei szezonra.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32474) Oliverda válasza JColee (#32472) üzenetére


Oliverda
félisten

A McLaren pedig 2009 végéig fejlesztette azt a fostaligát, mégis sikerült versenyképes autót összerakni a következő évre. Illetve ott a Mercedes, aki az idei autót korán elkezdte fejleszteni, mégsincsenek sehol.

Superman: Biztos kapásból 1 másodpercet gyorsulnának, ha MW lelépne. :U

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32475) JColee válasza Oliverda (#32474) üzenetére


JColee
őstag

Ezeket el is felejtettem, valóban így volt. :D

(#32476) Robi BALBOA válasza Superman (#32467) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Van egy nulladik fázis is amit Martin Whitmarsh képvisel éspedig a hantázás. :DDD

Kíváncsi leszek a mai szabadedzésre, hogy mit sikerül az éjszaka :DDD folyamán kiokoskodni a tegnapi adatgyűjtésből adódó adatok alapján. :U

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32477) Superman válasza Oliverda (#32474) üzenetére


Superman
nagyúr

Látom nem értesz meg. Lehet, hogy így lenne, lehet, hogy nem. Mindenképpen fognak találni valakit, akire rákenhetik, mert a két versenyző nem béna és nem felejtett el vezetni.

Esetleg még héberül leírhatom, ha nem világos....mire gondoltam. :U

Más dolog az, hogy W. szerintem egy béna kacsa, de ez magánvélemény.

(#32478) brownus válasza Nowhereman (#32411) üzenetére


brownus
veterán

:-) orom olvasni a soraid ebredezes kozben. es hasonloan latom en is

(#32479) AMD Power


AMD Power
titán

Időmérő tippek mára?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32480) Neoteric válasza AMD Power (#32479) üzenetére


Neoteric
addikt

1. Schumacher Vettel
2. Hamilton Alonso
3. Chandhok Webber

PSN: ne0teric_sAN

(#32481) AMD Power válasza Neoteric (#32480) üzenetére


AMD Power
titán

Kicsit uncsi már ez a felállás. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32482) shteer válasza AMD Power (#32481) üzenetére


shteer
titán

akkor tessék:

1. Chandhok
2. Ricciardo
3. D'ambrosio

;]

..szerintem jónak tűnik

(#32483) AMD Power válasza shteer (#32482) üzenetére


AMD Power
titán

Ez már inkább. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32484) Oliverda válasza Superman (#32477) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez nem csak egyetlen ember számlájára írható, ráadásul pont a McLaren-nél nem jellemező, hogy kiszemelnek egyetlen személyt mint bűnbakot bármiért is. Amit írsz az a tipikus magyar mentalitást tükrözi szvsz, akár héberül írod le akár kínaiul.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32485) Robi BALBOA válasza AMD Power (#32479) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

1. Alonso
2. Vettel
3. Webber
4. Massa
5. Hamilton
6. Schumacher
7. Button
8. Rosberg
9. Petrov
10. Kobayashi

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32486) kukinyo válasza Oliverda (#32484) üzenetére


kukinyo
addikt

Evvel nem teljesen értek egyet.
Bűnbakot a világ összes pontján keresnek és találnak is.
Szerintem inkább a bűnbak elbírálásán van a hangsúly.
Amíg Magyarországon a bűnbakot tönkreteszik,kirúgják,felnégyelik,stb addig nem biztos hogy máshol is így állnak hozzá.

(#32487) Superman


Superman
nagyúr

Most kezdődik a harmadik szabadedzés, s habár nem szoktam ilyet csinálni, de megtippelném a kvalifikáció végeredményét. :P

1. Vettel - 1:30.990 (Szokásos sínautózás, senki a közelében...)
2. Webber - 1:31.1xx
3. Alonso - 1:31.4xx
4. Massa - 1:31.9xx
5. Rosberg
6. Schumacher (Ha nem baltázzák el neki, vagy ő magának...)
7. Petrov
8. Sutil
9. Hamilton
10. Button

S ha az agyondicsért Whitmarsh hoz még egy-két agyament döntést (kopott gumikon kiengedni valakit a Q3-ban...), akkor H. és B. még lejjebb végezhet.

Ami azért tragikus, mert a Hungaroringen - ha ez így folytatódik tovább - 2mp-t fognak kapni a Red Bulloktól.

(#32488) Oliverda válasza Superman (#32487) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem a HRT is körözni fogja őket a következő versenyen. Szemét Whitmarsh... :(

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32489)



addikt

Angol streamet tud valaki?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#32490) TESCO-Zsömle válasza kukinyo (#32486) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah. Idehaza ha valami probléma, vagy baj van, akkor nem megoldást keresünk, hanem bűnbakot, akit -ahogy írtad is- végleg kicsinálunk, elintézünk.

A nép megkapja az elégtételét és itt vége is a sztorinak. A probléma továbbra is fennáll, de most már van kire hivatkozni...

Külföldön, ha megvan a probléma oka, előbb megoldást keresnek s csak aztán bűnbakot...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32491) JJános válasza Superman (#32487) üzenetére


JJános
addikt

Vettel-Alonso-Webber-Hamilton :)

2007-05-06 óta itt!

(#32492) IreN!CuS válasza Superman (#32487) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"Csak olvasom és követem ezt a topikot, mert nem akarok személyeskedésekbe bonyolódni, de ritkán értek ennyire egyet egy posttal, mint ezzel..."

Maradhatott volna ez továbbra is így... :(

Hringen be sem jutnak a 107%ba....sőt azt olvastam hogy el sem utaznak időpocsékolás,sőt f1live most közölte le a hírt - igaz nem forma1es hír,de alapjaiban rázta meg a föld minden lakóját így érthető hogy leközölték - hogy Superman a világon az első aki ténylegesen a jövőbe lát.

: BBC Stream ha még nem túl késő. Érdemes lementeni ezt a VIpBox-os linket itt mindig adják a szabadedzéseket is az időmérő és a verseny mellett.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32493) válasza IreN!CuS (#32492) üzenetére



addikt

köszi, nem késő, sőt éppen ideje volt :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#32494) Superman


Superman
nagyúr

Tévedtem. :( A Mclarenek nem lesznek az első tízben. Alonso és Rosberg nagyon szépet futott, remélem a kvalin is tartani tudják.

Alonso, ezzel az 1:31.1xx-el jobbat futott, mint Hamilton a múlt évben...

(#32495) AMD Power válasza IreN!CuS (#32492) üzenetére


AMD Power
titán

Már nézem is... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32496) IreN!CuS válasza Superman (#32494) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Még jó hogy 4. 5. helyen állnak 4-5 tized lemaradással.....megelőzve Rosberget..... :W

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32497) AMD Power


AMD Power
titán

Kivagyok ettől a két RB-től. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32498) Superman


Superman
nagyúr

Kicsit tévedtem, de az 1:30.9xx megvan.

(#32499) shteer


shteer
titán

azért VET betette 31 alá :/ várjuk az időmérőt

..szerintem jónak tűnik

(#32500) D@ni88


D@ni88
addikt

Hogy mozog az az RB első szárny, de persze megfelel a szabályoknak még mindig, pedig amit most visszajátszottak lassítva, a sikánban ütötte a földet az a "merev" légterelő... Bezzeg a Ferrari hátsó szárnya alapból szabálytalan volt amikor előjöttek vele pár futammal ezelőtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.