Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32351) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#32348) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Talán hármat vesztett el 2010-2011ben technikai hiba miatt,lehet volt több de én ezekre emlékszek(Korea/Ausztrália/Bahrain(de ugye itt célba ért a 4. helyen) Úgyhogy annyira nem kirívó ez a szám szerintem.

[CS]Blade2 persze ez így van,ergo nem lehet így összehasonlítani írtam én is:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32352) Motion_Blur válasza tjokai (#32349) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Rá igen, másra nem nagyon :U

Pechje volt hogy 2006-ig motor helyett füstbombát rakott be a Mercedes a McLarenbe. Azóta mióta eljött onnan, talán a legmegbízhatóbb autó lett a Meki.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32353) [CS]Blade2 válasza IreN!CuS (#32338) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ez megint nem lenne jó, mert lehet, hogy pl az a gumi amit adnál nekik az egyiknek kedvezne a stílusához, a másiknak nem, az egyik túlkormányozott autót akar, a másik pont ellenkezőleg, vagy egyszerűen csak attól a beszállítótól származó féket nem szereti az egyik, stb. 1000 meg 1000 dologot fel lehetne sorolni még így is, hogy azonos az autó, a motor, a pálya, a hőmérséklet, a szél, stb.
Ott van pl. Fisichella, mit össze szerencsétlenkedett a Ferrarival. Egyértelmű, hogy nem legjobb pilóta, de látszott, hogy az a Ferrari k... nem olyan, ami számára az ideális lenne.
De lehet olyan autó, olyan gumikkal és beállítással, ami tökéletesen illene hozzá, míg utána bárkit beültetnél, jó esetben azonnal meg tudná változtatni a stílusát, de alkalmazkodás jócskán elvenne a teljesítményéből.

(#32354) tjokai válasza Motion_Blur (#32352) üzenetére


tjokai
senior tag

Hjaaa......meg a Ferrarinál is hasonló koncepció volt! Leszakad a kipufogócső és szétveri az autót, hátulró a piros lámpánál a boxutcában beleszáll Hamilton, motorhiba, stb....

Üdv!

(#32355) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mi lenne a világbajnokság állása az előző pontrendszerrel?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32356) tjokai válasza Motion_Blur (#32355) üzenetére


tjokai
senior tag

KB ugyanaz

Üdv!

(#32357) kukinyo válasza IreN!CuS (#32351) üzenetére


kukinyo
addikt

Kicsit ellentmondásos :D
Körmöd szakadtáig védted a számokat (hogy az a valós helyzet).
Akkor ezek szerint idén kimagaslóan Vettel a legjobb pilóta.
Mégis szidjátok állandóan.
Vagy ez a "számrendszer" csak az egyik versenyzőnél igaz a másiknál nem?

(#32358) IreN!CuS válasza kukinyo (#32357) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Attól mert a számok ezt mutatják még hagy szidjam az adott pilótát,attól mert szidóm lehet még jó pilóta vagy az adott évben a legjobb.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32359) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Angol GP összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#32360) lenox válasza IreN!CuS (#32334) üzenetére


lenox
veterán

Mar irtad, hogy nincs kedved, megis volt :).

Szerintem nem nekem rossz a felfogasom, hanem valaki masnak. Lehet, hogy neked egyertelmu, hogy az egesz karrierjuket kell nezni, nekem meg egyertelmu, hogy nem. Te egy Minardival, vagy egy 7. legjobb csapat altal szerzett gyozelmet ugyanannyira ertekelnel be, mint egy top csapattal szerzett gyozelmet. En fel tudom ezt fogni, hiaba allitod, hogy nem, es nem ertek vele egyet, nem fogadom el, mivel ez hulyeseg. Az a kulonbseg kettonk kozott, hogy en elfogadom, hogy a 2009-2011 eredmeny sem a vegso megkerdojelezhetetlen sorrendet mutatja a pilotak kozott, szerinted viszont csak az egesz karrier a mervado, ugyhogy te vagy az, aki ugyanazt hajtogatja.

Ja es ha jol latom alatta mar azert belattad, hogy nem igy van, csak felem nyomatod ezt a vedhetetlen allaspontot :).

[ Szerkesztve ]

(#32361) IreN!CuS válasza lenox (#32360) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"Ja es ha jol latom alatta mar azert belattad, hogy nem igy van, csak felem nyomatod ezt a vedhetetlen allaspontot"

Mire gondolsz?Másold be plz.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32362) lenox válasza IreN!CuS (#32361) üzenetére


lenox
veterán

#32338
#32342
#32351
#32358

Mindbol az jon at, hogy pontosan erted, hogy kulonbozo dolog az, amit egy valamilyen (pl. altalad definialt) statisztika mutat, meg ami a valos erosorrend. Korrelacio nyilvan van valamekkora, van ahol nagyobb, van ahol kisebb.

(#32363) IreN!CuS válasza lenox (#32362) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mivel sosem lehet pontosan ugyan azt a helyzetet megadni két különböző pilótának így értelemszerűen nem tudod pontosan eldönteni ki a jobb.
Ezek után mire tudsz támaszkodni ha nem az elért eredményekre,akár egy adott évben akár egy pályafutás alatt.Lehet hogy pl 2009ben Mark statisztikája jobb volt(ami ugye köszönhető a kocsinak is nagy mértékben,ugyan ez vonatkozik Hamilton 2007es 2008as évére is)mint Hamiltoné,de ez fordítva is igaz például 2008ra,ergo az évenkénti összehasonlításnak szerintem nincs sok értelme.Azt nagy %-ban úgy is a kocsi dönti el,hogy kinek milyen éve lesz,lásd 2008 ban Mclaren vb aztán 2009ben meg éppen egy const 3. hely.Itt tisztán látszik,hogy nem a pilóták felejtettek el vezetni hanem a kocsi felejtett el gyors lenni.

De mivel egy pályafutás alatt azért sokszor kerül az ember fel és le is(lásd akár Mark akár Hamilton,Button,Alonso szinte bárki)így szerintem ezt jobb összehasonlítani,és mivel több adatott kapsz ha több évet nézel jobban kijöhetnek az esetleges különbségek pilóta és pilóta között.

Kb ennyi a véleményem tudom nem fogsz vele egyetérteni mert Minardi :)

Én megmaradok annál hogy megnézzem ki mennyit ért el aztán kész te meg nézd 2009töl nekem teljesen mindegy hidd el:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32364) lenox válasza IreN!CuS (#32363) üzenetére


lenox
veterán

Tevedtel, mert ezzel egyetertek (az elso harom bekezdessel). Es ha figyeled felteteles modot hasznaltal, tehat hogy jobban kijohetnek a kulonbsegek. Nem szuksegszeru, hogy ki is jonnek, nem szuksegszeru, hogy az eredmeny a valos erosorrendet mutatja.
Te innen ugy folytatod, hogy akkor nezed az egesz karriert, en meg ugy, hogy figyelembe veszem, hogy ki milyen autoval mit ert el. Szerinted az igy kapott szamok mutatjak a valos sorrendet, szerintem nem. Szerinted 2007-2011-bol szamolt adatok vannak kozelebb a valos sorrendhez, szerintem meg 2009-2011-bol szamoltak. En nem mondom, hogy ez utobbi megmondja a valosagot, csak hogy kozelebb van hozza, mint a 2007-2011.

(#32365) Ice!?


Ice!?
őstag

uuuramatyám rossz nézni ami itt megy .. ne ezzel töltsétek ki a futamok közti űrt, plz. :U

főleg, hogy hülyeség ez az 'adatosdis-összehasonlításos' dolog. akkor lenne valami értelme, ha hasonló körülmények körülmények közt érték volna el ezeket az eredményeket.
nyilván ha hamilton versenyezne jóval régebb óta, úgy, hogy egy minardit kell vezetnie, övé lenne a kedvezőtlenebb statisztika..

[ Szerkesztve ]

(#32366) snoopy


snoopy
aktív tag

Bocs, ha már volt, de ez a ruci is gyönyörű szép, akár csak mint a többi volt eddig :DDD + szemből

[ Szerkesztve ]

(#32367) shteer válasza snoopy (#32366) üzenetére


shteer
titán

volt :K
de nem értem mi baj van vele :)

..szerintem jónak tűnik

(#32368) C0d3r


C0d3r
addikt

Mennyibe kerül egy Forma-1-es autó?

Ha esetleg valaki gondolkozik a vásárlásán. :))

(#32369) TESCO-Zsömle válasza C0d3r (#32368) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

amikor 315 km/óráról 185 km/órára lassít le, annyi energia szabadul fel, amennyiből egy elefánt tíz méter magasra ugorhatna.

Azért egy 10m magasra ugró elefánt félelmetesebb... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32370) IreN!CuS válasza TESCO-Zsömle (#32369) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ezt látnánk élőben vagy videóban lenne pillogás,hogy mi felkiáltással :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32371) TESCO-Zsömle válasza IreN!CuS (#32370) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

(#32372) fatal` válasza C0d3r (#32368) üzenetére


fatal`
titán

Holnap veszek egyet. :DDD

(#32373) AMD Power válasza C0d3r (#32368) üzenetére


AMD Power
titán

De jó ez a cikk. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32374) tjokai válasza C0d3r (#32368) üzenetére


tjokai
senior tag

Az kemény! Hát biztos nem erre költeném a Lotto ötös nyereményt :D

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#32375) TOM-202 válasza C0d3r (#32368) üzenetére


TOM-202
senior tag

Mindjárt gondoltam is hogy veszek is párat a garázsba a többi mellé! :D

Egyébként viccen kívül egy sima Ariel ATOM-on már gondolkodok egy ideje. Állítólag érzésre hasonló a sima is és nem is olyan drága ahhoz képest amit tud nyújtani. És még csomagtartója is van, nem úgy mint az F1-es autónak aminek olyan ugye nincs. :)

(#32376) tjokai válasza TOM-202 (#32375) üzenetére


tjokai
senior tag

Üdv!

(#32377) TOM-202 válasza tjokai (#32376) üzenetére


TOM-202
senior tag

Jaja ez az. Ez a sima is 3 mp alatt van 100-on és ha jól emlékszek rá nem is olyan drága mint sokan hinnénk elsőre. Aztán ennek is 4 kereke van, szóval mégiscsak inkább autó mint motor. :)

(#32378) tjokai válasza TOM-202 (#32377) üzenetére


tjokai
senior tag

mi az ára?

Üdv!

(#32379) TOM-202 válasza tjokai (#32378) üzenetére


TOM-202
senior tag

Jó böngészést a kínálathoz!
Íme: ATOM 4sale

(#32380) tjokai válasza TOM-202 (#32379) üzenetére


tjokai
senior tag

Ez király! Tök vagány.....750e ft-tól kezdődik durván!

Üdv!

(#32381) TOM-202 válasza tjokai (#32380) üzenetére


TOM-202
senior tag

Hát, kicsit több az! Viszont maga az élmény leírhatatlan. Talán a legközelebb áll egy F1-es autóhoz ami sima földi halandó emberek számára még éppen elérhető (lehet). :)

Top Gear kedvcsináló :D

(#32382) tjokai válasza TOM-202 (#32381) üzenetére


tjokai
senior tag

nagyon állat :D

Üdv!

(#32383) McCartman válasza tjokai (#32380) üzenetére


McCartman
senior tag

csapj hozzá még egy nullát. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#32384) TESCO-Zsömle válasza TOM-202 (#32381) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igaz, ez már ~80 milla, de szvsz ez áll legközelebb egy F1-es autóhoz:

Caparo T1

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32385) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32386) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#32384) üzenetére


AMD Power
titán

De csúnya.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32387) Motion_Blur válasza Oliverda (#32385) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Olyan időt mint nálunk a mai, el tudnék képzelni vasárnapra ;]

Csak aztán nehogy megint a daruskocsi emelje vissza a pályára Lewist :P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32388) IreN!CuS válasza Oliverda (#32385) üzenetére


IreN!CuS
őstag

BBC-nél például 12 fokot mutatnak az picit hideg lesz csak nehogy a hidegre való tekintettél SC mögött körözzenek. ;]

myweather2.com
BBC

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32389) Oliverda válasza Motion_Blur (#32387) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak aztán nehogy megint a pályabírók tolják vissza a Mestert. :P

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32390) AMD Power válasza Oliverda (#32389) üzenetére


AMD Power
titán

Előfordulhat... sajnos nem mindenkit tolnak vissza. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32391) Oliverda válasza AMD Power (#32390) üzenetére


Oliverda
félisten

Főleg ha azt a mindenkit Alonso-nak hívják. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32392) Motion_Blur válasza Oliverda (#32391) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Főleg hogy Alo csak 1 kerékkel volt a pályán :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32393) Oliverda válasza Motion_Blur (#32392) üzenetére


Oliverda
félisten

Van/volt ilyen szabály, hogy csak akkor tolhatnak (vagy akkor vissza kell tolni) az autót, ha két kereke még a pályán van?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32394) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem azt mutogatta neki a pályamunkás, hogy forró a gumi?! :D

[ Szerkesztve ]

(#32395) Matthewus


Matthewus
őstag

A hétvégén Chandhok versenyez Trulli helyett a Team Lotus-nál.

(#32396) TESCO-Zsömle válasza Matthewus (#32395) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor lesz izgalom. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32397) AMD Power válasza Matthewus (#32395) üzenetére


AMD Power
titán

Miért is?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32398) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#32397) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szvsz pénzért.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32399) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ez még érdekes lehet:
"Jarno ezen a hétvégén a kispadra szorul, így ezen a hétvégén Karun visszajelzéseit vetjük majd össze az övéivel, illetve azokkal, melyeket Heikki [Kovalainen] adott a szezon során.”
„Az autó több aspektusát vizsgáljuk majd, beleértve a kormányszervót is, hogy sikerüljön előrelépnünk az idei szezonban – és azon túl.”

Korábban meg az volt, hogy Trulli egy direkt neki tervezett kormányszervót kap a Magyar Nagydíjtól. Lehet, hogy lassan kezd tele lenni a ....k Trulli szervós gondjával, és inkább Trullit cserélik le a régi szervó helyett.

(#32400) shteer válasza Motion_Blur (#32387) üzenetére


shteer
titán

HAM-nál az mármár kötelező elem a német futamokon :)

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.